Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

irenee
21. júl 2009

Dobré ráno přeji, u nás se hisoricky vstávalo až v 7. A to jsem jí už od půl sedmý chodila kontrolovat jestli žije 😅 Jinak koukala jsem na albumy všech a máte mooooc krásné dětičky 😵 😵 😵

bezaz
autor
21. júl 2009

bre ranko
jejda nove tvare 🙂
mirri jaka frajerka, 8hodin s malym a ranenym muzom v aute 😉
baby tak ja davam chlebik aj roztek uz trochu dlhsie, skoro mesiac 😉 resp chlebik chuti viac, lebo rozok sa jej zguzve a nevie ho potom prehltnut.. chleba mam domaci, tak aspon viem, co to dieta je
zuzi mozno by sme sa aj mestili, ved mas uz golfac ze.. a peto hadam nebude brat celu rybarsku vystroj
a to vstavanie v noci, ja len nostalgicky spominam na noci, ked ninka bola 2x hore 😝

horajda
21. júl 2009

ahoj zuzi, sak ja kludne dojdem aj busom aspon bude sranda tusim mi aj ide s pod mosta snp idem si to zistit, len mi dajte babenky vediet ze kedy a kde mohli by sme sa pod hradom ci kde planujete

horajda
21. júl 2009

tak uz aj viem chodi mi 23 a 53 to bude tak najlepsie,k mostu mam kusok

siska_br
21. júl 2009

zuzi, my sme isli mestskou z pod devina presne k mostu este vlani, tak hadam este chodi. len si nepamatam cislo

siska_br
21. júl 2009

no tak, vidim, ze si si to uz zistila aj sama 😀 😀 😀

dnes v telerane zahlasil ujo meteorolog na sobotu dazd. no ved tak v piatok sa uvidi 🙂

cryonae
21. júl 2009

hellou kocky,

pepi aauuuuu, boli ma to aj za teba ☹ ale muzo je supersky, ze sa o teba tak stara 🙂 🙂 🙂

tak nas vylet dopadol uplne na prd... o piatej sme vyrazili smer alpy, na oblohe ani oblacika 24 stupnov, o 100km dalej uz len 15 stupnov a zatiahnute o dalsich 100 zacalo poprchat, dalsich 100 uz lialo jak z krhly a na mieste som ani cez ten lejak nevidela... tak sme si posedeli par hodin pod lanovkou a dohadovali sa s kamaratmi ze ci ideme hore alebo nie.. rano predpoved hlasila dazd na sobotu ale nedelu slnko, ale nejaky cechur zahlasil, ze on ma aktualnu predpoved a ta hlasi uz aj na nedelu dazd, hore medzicasom napadlo 20 cm noveho snehu, co tiez vystup neulahcovalo, tak sme to otocili a odsoferovali dalsich 400km v tom hnusnom pocasi spat domov ☹ ☹ ☹ ☹ tolko k mojmu vystupu na ladovec

uz od viedne som mala hrozny strach, lebo sme pocuvali, co za smrst sa prehnala slovenskom a bala som sa o nasich a maleho... ked sme prisli ku svokre, tak povalane kriky na zahrade, zahradna hojdacka prevrhnuta.... tak strasne som sa bala, ci je maly v poriadku... 😢 😢 😢

maly to znasal uplne paradne, vsetci sa mu venovali, tak sa jasil a usmieval ale ked sme v sobotu vecer prisli, tak sa hned rozlutostil a prestal sa usmievat 😖 asi dufal, ze ma neuvidi dlhsejsie 😔 😔 😔

co sa tyka lepku, tak maly uz nejaky ten mesiac ficina rozku a chlebiku a velmi ho ma rad
najnovsie uplne odmieta jest mixovanu stravu alebo cokolvek, co sa je lyzickou... ovocie najradsej tak, ze si ho sam ohryzava, takze idu u nas marhule a hrusky a na obed normalne uvarene masko a zelenina na kocky a maly zuje o 106

amonis
21. júl 2009

čauky tak vy už dávate chleba? normálně krajíček jako?malá by asi taky chtěla furt chche to co mám já ale já se bojím aby se třeba tím nedusila jsem asi moc opatrná 😖 😖

amonis
21. júl 2009

cryo no rmálně se mi o tobě zdálo ale takový nějaký divný sen o tom jak někam jdeš a nakonec jsi byla na vysokem mrakodrapu a seděla jsi tam 😀 😀 uplně zamotaný sen ale vím jistě že jsi to byla ty.. 😅 😀

cryonae
21. júl 2009

amon krajcek alebo rohlik mu dam vtedy, ked chcem aby sa zabavil.. ked chcem aby to jedol, tak mu to trham na kusky a davam dovno do pusy 😵 ale kludne mu mozem dat do pusy aj vacsi kusok, vie to spracovat a ma z toho radost
vcera som ho krmila marhulou (osupala som ju a rozkrojila na polky) a ten moj betarik si vcucol celu polku do pusy a pekne pozul a uz jej nebolo 😀

amonis
21. júl 2009

no malou furt nějak natahuje když sní větší kousek třeba banánu ale je pravda že brala Kristýnce brumíka a pěkně si to papala....

bezaz
autor
21. júl 2009

cryo no tak pekna detektifka, skoda, ze to nevyslo.. ved nabuduce 😉
am aj ja davam stvrtku rozka do ruky, ninka si pekne odhryzne a spapa.. aj dnes sme na prechadzke papali nakrajany banan a marhulu, ja uz ani nesupem, teda len jablko alebo take, co ma tuhsiu tu supku.. ninka vsetko spracuje 😀 chlebik nedavam krajec, nakrajam na kocky aona si sama berie

amonis
21. júl 2009

vy jste šikovní 😀 ....vyzkouším to snad to přežijem.....já se po Kristýnce strašně bojím dávat větší kousky i měkke ona se furt dusila a blinkala furt mi nějak nedochází že Karolí to má třeba jinak....

irenee
21. júl 2009

ahoj,no co se týče chleba, tak malá o něj vůbec zájem nejeví, vždycky si ho vezme pak ho pleskne na koberec a rozdupe na drobky 🙄 ale jinak co se týče lepku - já držím bezlepkovou dietu, tak mám strach aby to malá neměla po mně, ale na gastru mi říkali, že jí mám normálně dávat lepek od 7.m., že oddalováním se akorát zvýší riziko přecitlivělosti, tak baští baby sušenky od nestlé a zatím v poho

bezaz
autor
21. júl 2009

am ved vyskusaj a uvidis.. maximalne sa ti povracia 🙂
irenee no ja tym susienkam moc neverim, zatial som neobjavila ani jedny, ktore by boli bez cukru alebo vajca alebo mlieka

irenee
21. júl 2009

jo, já vím, ale my je dáváme jenom občas a navíc většinu stejně rozpatlá všude kolem tak to moc neřešim, u nás mají největší úspěch kukuřičný křupky a dokonce je dokáže jíst bez toho aniž bych jí potom musela převlíkat 😀 😀

bezaz
autor
21. júl 2009

no pekne, nikde nikto
snad sa to tu rozbehne, ked zapadne slnko 😉

cryonae
21. júl 2009

prave citam tu temu pre 'netabulkove maminy' a strasne ma tam 'pobavil' prispevok v zmysle: 'uz od 4 mesiaca davam tvaroh, myslite, ze teraz v 7-mich mozem davat jogurt'? 😖

pepka
21. júl 2009

jejda, tiez som sa troska zacitala do tej temy, ako tiez nie som total striktne drziaca sa tabuliek na den presne, ale davat zeleninu 11 tyzdnovemu babatku a kravske krabicove mlieko 6 mesacnemu, kedze UM ide do penazi, to je silne kafe.....

amonis
21. júl 2009

irenee vítám tě máš krásnou holčičku a mooooc krásné jméno....

pepka
21. júl 2009

cryo, tak to na.se.re tehnit sa taku dialku a nic z toho, kua ☹ aka smola

pepka
21. júl 2009

no moj klb uz ako tak dobre, uz mozem chodit, takze zajtra ideme do madarska pokusat osud..... ale do tej horucej vody teda uz nevlezem, to mi peto poradil, nech si tak ten klb povyhrievam v liecivom bazene a to ma zabiloooooooo 🙄

irenee
21. júl 2009

amonis děkuju, je to naše modelka 😉 strašně ráda se vykrucuje před zrcadlem 😅 ale to téma mě taky dostalo, hlavně názor, že když matka něco jí a dítě na ní kouká a chce to taky tak, že přece mu MUSÍ dát kousek ochutnat, jinak jaká by to byla krkavčí matka kdyby se nerozdělila..... no v sobotu jsem si na svatbě dala slivovici a uzený a naše malá jasně že se mi po tom sápala, tak jsem si při čtení toho příspěvku říkala jaká macecha jsem byla, že jsem jí taky trochu nedopřála 😎 😀 😀

prsky
21. júl 2009

baby, bratancova partnerka davala ich vtedy 2mesacnemu riedky puding do flase z KM a nadavala na pediatricku, ked jej dohovarala, ze je koza a vymenila ju 😲 takze hentie zenske su slaby odvar 😉

bezaz
autor
22. júl 2009

bre ranko
u nas peklo noc, nase dieta sa rozhodlo, ze ma privedie do hrobu 😝
prsky no pekne 😲 ale este pikoska z tej temy, ze dava baba mliecko s trochou bananoveho granka v noci 😲 😲 akoze zuby chodte prec?

cryonae
22. júl 2009

bre ranenko,

irenee heeheeeeeee, pocuj hes ty od nas ked Zitke nedoprajes a nedas jej hrknut, to si ako predstavujes?! ts tssssss
mala je krasnucka modelka 😵 vie ako sa ma tvarit na objektiv 😀

prsky no tak to uz hej, chudak doktorka, ako sa asi citi, ked ma take pacientky?

maly dal dnes rekordne kratky spanok rano.. pol hodinu som ho ukladala a pospa si 5 minut 😖 aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

inak ta tema mi pripada ako z nejakeho americkeho filmu, kde sa nejaki zakomplexovani kravataci rozhodnu poodhait svoje sukromie a po jednom vykrikuju svoje uchylky, fobie a tak.. ak viete co myslim 😀 😀 😀 😀

irenee
22. júl 2009

jo 5-ti minutový spánek u nás taky frčí, nejlepší je že pak dokáže řádit další 3h 😝 u nás se dnes vstávalo ve 4:30 tak teď dáma dospává.... taky bych si schrupla, ale nejde to, domácnost čeká...... je to tu jak po výbuchu 😅

horajda
22. júl 2009

cafte baby, som si pozerala fotecky vasich deticiek, juj ako to leti a ake su uz velke ze? krasnucke su vsetky 😵

siska_br
22. júl 2009

ahoooojte

no ja som sa do temicky uz vcera votrela po prispevku v zneni cca: "...ja som mojmu malemu davala kravske mlieko od 6 mesiacika a vo 8 mesiacoch mal 14 kg a 72 cm, a tu je"....to ma uz taaaaaaak zdvihlo zo stolicky, ze som sa neudrzala... sa tam herecky potlapkavaju po pleciach, ze ktora viac skodi svojmu dietatu

sme boli vcera tiez za netabulkovych rodicov, dovliekli sme dieta domov asi o stvrt na desat, chudacik malicky, uz ani na ocka nevidel. jasne, ze doma chytil druhy dych a este dllllho lietal po posteli hore-dole kym zalomil

cryo - moja, vy ste mali riadny vylet ☹ ☹ ☹ som na teba presne v sobotu myslela, lebo hlasili, ze v rakusku katastrofa dialnice a kopec cerstveho snehu. hlavne ze ste v poriadku dosli domov. dobre, ze ste hore nelliezli

siska_br
22. júl 2009

babyyyy, prsky, bezi, neviete nahodou kedy sa vracia tara z kysuc???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre