Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

mojkamirka
4. sep 2009

baby čo budete kupovať drobcom na narodky okrem odrážadiel?

mojkamirka
4. sep 2009

rozmýšľam, že kto je mmch, a ono je to mimochodom. 😀

sisa.b
4. sep 2009

mirka 😀 pouzivala som aj btw, ale ako hrda nacionalistka sa snazim minimalizovat cudzie slova vo svojom slovniku, tak aj slovenske skratky pouzivam 😀

a my nejdeme kupovat nic specialne, ved mala tomu aj tak nerozumie. upeciem tortu, pri ktorej sa pofotime a vybavene, darcekov bude aj tak dost

mojkamirka
4. sep 2009

ale vies, nasi vymýšľajú že mu mám čosi kupit a ja neviem čo

dzani
4. sep 2009

ahojky babule 😵

...Vivinka zaspala, tak mam chvilku pre seba, a ze idem vas docitat.

Tak len pre porovnanie 😀 lozime uz 2 mesiace, uz pekne stvornozkujeme asi tyzden, postavime sa pri stole resp. pri hocicom a prejdeme meter dva drziac sa sedacky, stola... Sedime uz same aj sa posadime same, mame 3 zubky stvrty cakame kazdu chvilu. A papame slabo, dnesny obed 5 polovicnych povypluvanych lyziciek... 😅

Babulky Sisika aj prky myslim ste tu spominali pred par dnami tu stolicku trip trap, dnse ked Vivinka trhala letaky a katalogy, tak ku mne doletel kusok z neckermannu a tam maju podobnu stolicku, tak len pre info kuk http://www.neckermann.sk/sk/nm2/kinderwelt/FH_b...

Sisa a babenky ktore studujete klobuk dolu, ja si to neviem ani predstavit, fakt vas obdivujem 😵

dzani
4. sep 2009

...to co sa stalo? 😅 trosken som to natiahla 😀

sisa.b
4. sep 2009

dzani nam pokaslala stranku 😀

sisa.b
4. sep 2009

ta stolicka vyzera tiez v pohode, dokonca som si precitala o nej diskusiu tu na mk a vyraba sa ich vela podobnych. no ja by som isla asi do osvedceneho originalu. nateraz stolicku mam, ktora nam vydrzi do tych dvoch rokov v pohode, mozno potom budem uvazovat, co dalej. ta ruzova ma stale mata 😀 😀 😀

mojkamirka
4. sep 2009

to možno moj tiger ju po toto, lebo sa tu bavil na klavesnici a potom sa toto stalo, ale netuším čo postláčal

sisa.b
4. sep 2009

mirka, urcite nie, to pokaslala dzani s tym odkazom 😀

tak rychlo piste, aby sme boli na dalsej strane 😝

mojkamirka
4. sep 2009

sisa, myslýš, že to pomôže?

mojkamirka
4. sep 2009

pardon za takú hrubku, vidno, že už nechodím do školy 😠

sisa.b
4. sep 2009

mirka, urcite ano 😉

sisa.b
4. sep 2009

este nic 😒

sisa.b
4. sep 2009

stale nic


😖

sisa.b
4. sep 2009

vrrrrrrrrrrr 😠

talinka
4. sep 2009

tak aby sme presli na druhu stranu 😀

sisa.b
4. sep 2009

srry za ten spam



😝

sisa.b
4. sep 2009

nejaka dlha je ta stranka








😅

sisa.b
4. sep 2009

uz to hadam vyjde













😕

sisa.b
4. sep 2009

kaslem na to, pockam, kym to vyriesite 😎

talinka
4. sep 2009

sranda tie porovnavacky.... 🙂

ale ja si myslim, ze Tomino by uz tiez davno lozil ovela lepsie ci stvornozkoval uz, len ho davam fakt malo na brucho,lebo nechce byt...lebo na posteli,ked sa hrame vacsinou po spani, tak v poho na mna vylezie, je na kolienkach, posadi sa a tak.....uz 2 tyzdne mi mrnci , zubami to asi nie je, do kelu, sak dva mesiace uz nic sa nedeje, vyliezli tie dva spodne a odvtedy nic a nemrnci ,len ked chodime po byte, a chrbat v prdeli 😀

Dnes sme boli v Hainburgu tak sme doplnili zasoby plienok, utierok, drogerie....

tych 256 euro budeme dostavat teda? sa mi to nejak nechcelo cele citat....ci sa to tyka aj mna...to by nebolo odveci aspon troska prilepsenie...

talinka
4. sep 2009

aj ja pomozem








😀

talinka
4. sep 2009

este nic????











































😵

talinka
4. sep 2009

este jeden pokusssss























































😕

talinka
4. sep 2009

aj ja na to kaslem uz

talinka
4. sep 2009

este stale














































😅

amonis
4. sep 2009

ahojte co tady vyvádíte? 😀 😀 dneska divný den malá furt volá mama mama a cche se nosit nikde nevydrží chvíli sama a měla dlouhé nehty protože jsem vždycky usla když jsem jí je měla spící ostříhat a vymstilo se mi to strhla mi znamínko do masa tak stí zas budud muset jít nakontrolu ☹
jinak mám asi zas střevní chřipku furt lítám na velkou prudkou 😒 takže zas nějaké kila budou dole to už pujdu na 49kg...nevím co furt je.......

elanela
4. sep 2009

no idem aj ja prispiet nech táto stránka zmizne lebo to vyzerá divnooo

naša mala jak čert dneska a ešte k tomu to úžasné počasie tak to bolo o hubu aj som ju uložila spat skor lebo už
sa to nedalo vydržat furt len piskotala tak už chrní som zvedavá kedy sa zobudí lebo včera som ju dala spat pred
20 a o pol 9 večer sa zobudila s takým plačom že nebolo možné utíšit tak sme ju museli v kočíku uspat a potom preložit do postielky toto robieva ked jej idú zuby no asi tie stoličky už by mohli vykuknút nech je zas chvílu klud

elanela
4. sep 2009

no nepomohlo ešte stale je tu tá stranka


fakt je nejaká dlháááá



baby píšte čosííííí













haloooo













:D







:D









no som zvedavá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre