Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
27. okt 2009

siska na tancovacku by som ho nedostala ani ja, neboj 😉

baby a ako som si myslela blahovo, ze si oddychnem od maleho za tie tri dni a budem mat nanho viac energie tak to vobec nie.. dnes ma nici s takou intenzitou, ze som uplne KO 😅

nemate nejaku knizku receptov pre krpanikov? uz mi dochadza fantazia, dakujeeeem

prsky
27. okt 2009

pepi, sranda, ja som nedavno zas uvazovala, ze sa mi zle spi, ked mala nespi pri mne (obcas ma chyti, ze ju uspim v postielke a potom v noci ju prelozim k sebe v polospanku, bo by som pokrcena zaspala v jej postielke)...nakoniec dopadneme tak, ze Lala aj bude chciet spat inde a necha ma par noci revat, aby som sa naucila spat sama 😀

prsky
27. okt 2009

cryo...mne dala dokina tuto brozurku http://www.hami.sk/data/na-stahnutie/sprievodco... od strany 29 su recepty na varenie a su celkom fajn...majovky na forum.babatko.sk si pochvalovali narodeninovu tortu na str. 34 🙂

cryonae
27. okt 2009

prsky heheeeeeee

dakujem, tu brozurku mam doma tusim v dvoch kusoch, tak idem studovat 🙂 furt mi z Hami posielaju krabice s mliekami a sklickami a vzdy pribalia tu brozurku 😅

sisa.b
27. okt 2009

cryo, ale ked jeho nic nebavi. nikde nechodime, ani na prchadzku ho neviem vyhnat 🙄 stale len doma sedi, alebo sa k rodicom taha cez vikend. nas zivot je stale o tom istom. pride domov, lahne a spi a moja skola v haji. hlavne ze bolo tolko slubov, ako sa on bude s malou zabavat, aby som sa ja mohla ucit... 😔 uz nech sme u svokrovcov

cryonae
27. okt 2009

jaaaaj, tak to vladino ma vrtulu v zadku 😀 ked 10 sekund nic nerobi uz ho mrle zeru
ale tiez by sa mi pacilo, keby sa viac vedel zahrat s tomim.. spolieham sa na to, ze ked bude tomi vacsi, tak ho to bude viac bavit

sisa.b
27. okt 2009

tak moj pride, popestuje 2 minuty a uz mi ju podava. este okupeme - teda ja, on mi len napusti vodu a naleje sprchac a to je vse 😒 ked je nahodou hore, ked sa ucim, tak mi lezie do izby s nou so slovami, ze ona pri nom nechce byt 🙄 no na maslu

prsky
27. okt 2009

sranda, mne nic neposielaju a to si v porodnici brali udaje (sak hami je ta spolocnost nutritia sa mi zda)

tara2
27. okt 2009

navsteva u zubara dopadla vyborne, ani jeden kaz som nemala a ani muz 🙂 normalne som bola z toho v soku 😀 😀 😀

sisa, heli ja to mam doma podobne...muzo sa s nim chvilu pohra a finito, moc sa teda nepretrhne 🙄.... Tiez sa spolieham ze sa s nim bude viac hrat ked bude vacsi, no uvidime...

heli - muzik ti spravil krasne prekvapenie 🙂, fotky su nadherne taka pohoda a klud z nich vyzaruje

adi - ty si mala dnes aky aktivny den tsts sikovnica jedna 🙂

tara2
27. okt 2009

adi . mne tiez stale chodia balicky z Hami ale ja som sa tam tusim registrovala cez net

bezaz
autor
27. okt 2009

cafte
aj mne chodia baliky od hami, asi 2 zatial prisli 🙂
ja varim, co doma mam, nejake premyslene recepty alebo co ma nejak netrhaju, to skor pre nas neviem vymysliet 😅
u nas je momentalne obdobie, ze ninka vobec nechce peta, este ze je tu mamina, inak by ma trafilo 😝

rominka
27. okt 2009

tak jsem si po roce pochovala mimi Deniska celou nasu navstevu v porodce prospala a je cala muj bracha 🙂 muj pred pul hodkou odjel k brachovi zapijet malou tak jsme do zitrka bez tatinka 🙂 a nez odjel tak si nahlasil at uvarim vyvar neni jak chlapum....bavite se o hami taky mi chodi balicky a je to jedine um ktere mi od minuleho tydne zacala Sabca pit nedvim cim to je pred mesicem ani tohle nechtela tak jsem rada protoze to uz u nas neni kojeni ale cumel si ze me dela cryo-tvuj dela dobre prekvapka taky bych hned nekam jela ale neumim si predstavit co by v noci mala delala

talinka
27. okt 2009

ahojte,

deni, aj u nas to je tak a trva to uz dlho-....ze maly sa nakoji aj sam, hlavne,ked sa hrame ci uz v na zemi alebo na posteli, proste sa na mna vydriape da prec tricko, dokonca uz aj podprdu a cuca si mliecko,riadny zlozvyk teda a ma z toho zabavku..len cuc hra dalej , zas cuc a hra sa..tiez som na to myslela, ze asi nerobim dobre, ze to dovolim, ale uz je to neskoro riesit,budem,kked bude treba 😉 takze nie si v tom sama a presne ako prsky pise, hadzeme takisto rozne akrobaticke pozicie kojenia... 😀 lezi na mne na bruchu, v stoji, v sede, dokonca aj na pracke,ked ho utieram po kupani sa pricucne a tak ideme do izby 😀 sme ako take opicky 😀

talinka
27. okt 2009

a pokial ide o zmenu casu, u nas praveze nie je zniceny skor,ale naopak, zaspava nejak neskor 😝

zuzz
27. okt 2009

tal 😀 😀 😀

talinka
27. okt 2009

cryo, nadherny vikendik 😵 a krasne foto na FB 🙂 super, ze ste tak vypadli....

mne tiez chodia nejake zasielky, vzorky.....

a to pestovanie, tak Vladko sa mi postara o maleho ked potrebujem,ale dost casto mu hovorim, ze viac sa mu venuj,kecaj s nim,lebo niekedy len tak potichu s nim chodi po byte ,ma ho na rukach a nist, tak maly mrnci , ja mam nervy a dodzubem ho, ze samoze jaci,ked sa nudi,ale naopak inokedy sa vedia krasne zahrat, zaspievat, blaznit....ale takisto mi povedal, ze nevie ako sa s nim hrat, ze ked bude vacsi bude to ine

prsky
27. okt 2009

tal..jee...vidis, na kojo v kupelke som zabudla 😀

jani..skoda, ze nemam takych aktivnych dni viac ...to by tu vsetko ziarilo cistotou a bolo by aj upratane furt 😀

aha..tak ja som sa neregistrovala, aj som uvazovala, ale potom som to zavrhla, ze naco mi budu kraviny chodit...som myslela, ze aj tak to bude to iste co chodi kvoli tomu boxu, co sme dostali v porodke

no a nasa baba jaga sa uz upravila na novy cas akosi sama

a ozaj, Lale vyrasil novy zub, ale nejak daleko od tych spodnych jednotiek..az hen za zakrutou, moze to byt prva stolicka? a este predtym ako jej narastli dvojky? lebo stale ma len horne a spodne jednotky a teraz ten kusok (tam kde mam ja stvorku)

deni_v22
27. okt 2009

tali, ako pekne si to opisala, normalne sa usmievam 😅 som si vas predstavila, ako idete z kupelne 😅 ....esteze u nas kupe tatko...by som sa teda dost divne citila pred dievcatami...nie ze by kojenie bolo nejake tabu pred nimi, to vobec nie, ale zase az taky exibicionista nie som 🙂

ja teda na muza nemozem pol kriveho slova povedat..pomaha, ako sa da..dnes mal malu na dve hodiny, bola som s Emkou kupovat topanky....skooda, ze som nestihla odfotit obyvku, no nebolo kde stupit 😀 ale dieta vystastnene, tak neriesim 🙂

romi, to muselo byt super, pochovat tak malinke babatko 😵 svagrovci cakaju vo februari, tak sa tesiim 🙂

odkedy som malej prestala mixovat, snazim sa jej jedalnicek prisposobit nasmu..sice stale varim v osobitnej nadobe bez soli, ale obsah sa uz podoba..tak minule jedla zapekany baklazan a nestihala som nakladat...

sisa.b
27. okt 2009

deni, ja jej varim tak uz dlho, ale ona zas mixovane vobec nechcela, od 7. mesiaca len cele kusky 😝

a to mas super, ze ti ju takto zabavi. ja som sa pol hodinu ucila v pivnici a uz mi vyzvanal 🙄 vysla som hore, nakojila, nechcela spat, tak som sla vesat pradlo. ona spustila krik, tak ju MD vzal, ale stal s nou ukricanou vedla mna a cakal, kym skoncim 😒 dieta potom zhltlo banan, vykakala sa a uz to zalomila 🙂

a preco sa hanbis pred dievcatami? 😕 my tu chodime vsetci holi, ked ideme s kupelne 😀 😅 a ja kojim vsade, kde sa mozem posadit - dnes v plnej cakarni v poliklinike 😝

akrobacie mame aj my podobne ako tal. najviac, ked mam koselu na kojenie, z nej mi striedavo vyskakuju prsia, tak mala chyta ten, co je vonku 😀

talinka
27. okt 2009

deni, no vyzera to zaujimavo fakt, nasi len kukaju, hlavne moja sestra ta je niekedy uplne zhrozena.. 😀 pre mnu je to take este divne a pripada jej to take zvieracie,ked ma vidi kojit a nemoze sá kukat ked mi strieka mliecko 😀 ved pochopi,ked bude mama 😀

Ja uz sa tiez nehanbim a to som mala komplexy z prs vzdy no a uz nemam 😀 moje cecky su furt ven 😀 teda doma hlavne a takisto uz nakojim kde treba

sisa, dobra kojo kosela, sak aspon sa prevetra raz jedno, potom druhe prso 😀 😀 😀

deni_v22
27. okt 2009

sisa, tak to mas fakt tazke..taky pocit, ze "som na roztrhanie" mna osobne strasne vycerpava....klobuk dole, ze este vladzes 😕 ...

a s tym hanbenim..zase som to asi zle vysvetlila, ja sa pred nimi neskryvam pri kojeni, ved navyse su to baby, tak nech takto mimovolne zbieraju skusenosti...ale ako som pisala, nie som rodeny exibicionista..ked tak rozmyslam, asi je to vychovou, alebo sebavedomim..neviem, nemam potrebu riesit..do kupelne si nesiem spodne pradlo a kojim hocikde, kde je treba, i v parku na lavicke, i v cukrarni 🙂 tak mi to vyhovuje 😎 ...

sisa.b
27. okt 2009

deni, mna ten pocit skor vyrusuje v uceni. stale myslim na to, ze to nedokazem a potom si neviem ani jedinu vetu vtrepat do hlavy 😔

a exibicionista tiez nie som, za to, ako vyzeram som sa odjakziva hanbila, ale ked tu MD chodi s holym ehm. zadkom 😀 tak ja sa skryvat nebudem 🙂

pepka
28. okt 2009

dobre ranko, ake neobvykle, ze prva... 🙂
u nas od vecera do rana pohroma uz par dni, decka sipia, zachripnute, chrcia ako stary pokazeny karburator, drhne ich kasel, hanka sa vecer uz aj trosku povracala od toho, ako ju hlieny natahuju co sa jej nedaria vykaslat... no sodoma gomora ☹
a stale sa mi zdaju obidvaja horuci a meriam im teplotu ale ziadnu nemaju, tak 36,8 a podobne. No lenze ja nemozem triezvo dotykom urcit teplotu, kedze mam o dva stupne od nich menej, jasne, ze sa mi zdaju horuci, moja obvykla teplota je 34,9 +/- 😀 ja ked mam nahodou 37,5 tak umieram 😀

tara2
28. okt 2009

Cavte 🙂
pepka - ty si nejaka podchladena, nie? 😕 😕 😕 drzim palce detickam nech sa rychlo vyliecia

a co sa tyka kojenia, ja tiez nemam problem nakojit hocikde akurat ze maly sa uz cez den kojit nechce...

pepka
28. okt 2009

tara, hej, ja som taka chladna zena 😀
ale ja mam vsetko nizke, teplotu mam stale takuto nizku 34,9 - 35,9 maximalne nameriam....
tlak 90/60 cely zivot, vaha nizka, anemicka som, neviem, ci to nesuvisi so stitnou zlazou, chodila som na endokrinologiu, mam poruchu stitnej zlazy, le si nepamatam ktorym smerom 😀 aj som brala lieky nejaky cas, ale potom som otehu s hankou a odvtedy liecbu odmietam, je mi fajn a nebudem do seba sypat cely zivot tazke hormony zbytocne.... keby mi slo o zivot, je to ine...

pepka
28. okt 2009

jaaaaj som si pozerala foto z leta, ked som este kojila, ach , to boli kozyyyy, teraz uz sa mi moze o takych len snivat ☹

bratranca dnes previezli do BA, akurat zasadalo konzilium, asi ho idu operovat, nasli mu este jednu cistu ktora moze hocikedy prasknut.... ale vyzera, ze to rozchodi, tfuj tfuj tfuj

pepka
28. okt 2009

takto vyuzivaju dve deti jednu hracku 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

siska_br
28. okt 2009

ahojte 😵 😵 😵

pepi - to je aka perfektna fotka! 🙂

fu, u nas strasna kriza, kulminuje obdobie "vysim na teplaku a je mi dobre" a ked ho bachnem spat neviem co skor... 😝

cryonae
28. okt 2009

cafte babizne,

maly sa zamiloval do cokolady 😀 dala som mu kusok teraz ochutnat a uz ma tu 15 minut oblieha, vyrevuje a na striedacku sa snazi dostat na stol, skadial ma videl si ju zobrat 😵 😵 😵

vcera bol neskutocne zlaty a asistoval mi pri vesani pradla 😀 vzdy som mu povedala 'daj' a on mi podal nieco z kosa na pradlo, ja ze 'dakujem' a tak stale dokola 😀 😀 😀 😀 strasne ho to bavilo a nakoniec mi este aj kos odniesol 😀

siska_br
28. okt 2009

cryo - 😀 😀 😀 vidiiiiis, to tie lepsie casy prisli 😉 super, taky domaci robot... a ked budes frcat len na cokike mas vyhrate

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre