Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
28. okt 2009

cafte
cryo no pekne, vies, ze detska praca je zakazana? 😀
u nas ninka neskutocne lubi rozhadzovat pradlo, ziadne daj ani nic podobne nefunguje
pepka pekna fotka, matko chudak zdedil nie len odrazadlo, ale aj papuce, ako pozeram 😉
a momentalne je ninka neskutocne zla, neviem, ci jej idu dalsie zuby, alebo co sa deje, ale zdrha, neposlucha, nieco jej zakazeme a ona to vzapati urobi, aby videla, co jej na to povieme a tak.. 😝

zdenus
28. okt 2009

beeeez, ze ninka neposlucha, ked jej nieco zakazete.....to neposlucha ani eliska a ta bude mat 3 😀 😀 😀

bezaz
autor
28. okt 2009

zdeni, ale keby si videla tu radost, ako urobi naschval to, co jej zakazujeme 😠

siska_br
28. okt 2009

bez - ty mas ake oko s tymi papuckami 😀

no ja sa tiez rozculujem, ze dieta neposlucha a rob

siska_br
28. okt 2009

oooo, to coooo?? mi to odoslalo uplne same

...takze: sa tiez vzrusujem, ze dieta neposlucha a robi presne to, co mu zakazeme, a potom sa sama sebe cudujem, ci fakt od ani nie rocneho dietata ocakavam, ze by fakt posluchlo 😅

zdenus
28. okt 2009

ja som dnes bola v skolke, lebo eli od pondelka nastupuje a hned z prichodu zahlasila riaditelke -ty sa mi nepacis! ma skoro drblo, ona sa teraz otrasne chova, fakt asi ta rana puberta alebo co je to 🙄 🙄 🙄

pepka, ako to bolo u vas v 3 rokoch s hankou?

pepka
28. okt 2009

bez, dobry postreh.... a keby len odrazadlo a papuce, ale aj body a teplaky.... akurat plienky ma vlastne 😀
vravim, druhe deti su chudence 😅

siska_br
28. okt 2009

zdeni vsak ste prave v obdobi presadzovania vlastneho nazoru,nie? to by malo byt tusim tak okolo 2-3 rokov, nem? ak je ta riaditelka fasa baba, tak by to mala vediet a ked nie, tak tak jej treba, aspon jej to niekto povedal do oci 😅 ale si sa citila asi dobre trapne, ti verim

u nas dnes nase drahe dieta vytiahlo bodkociarku z klavesnice ntb 😠 uz sa tesim, ako ma moj pan manzel pochvali, ked pride domov

...do kelu, uz je dieta hore ☹ ja nechapem, spal hodinu...vcera za cely den 30 min...to to male dieta nepotrebuje spat alebo co?

zdenus
28. okt 2009

pepi, tak je to, nasa lauri ma tiez vsetko podedene...a je dobre, kym na to nepinda 😝

siska, si pis, ze by som sa radsej v zadku videla 😕 😕 😕 ...ale ta riaditella je vazne dooost nesympos, taka vyjedena teta....a vraj na prd ucitelka...ale co, hlavne, ze sa eliske pacili jej ucitelky, tak na riaditelku sa mozme....

pepka
28. okt 2009

siska, kamoske maly minuly tyzden odpalil SHIFT ntb a nova klaveska ze 30 eur, neda sa kupit len konkretne tlacitko, nastastie jej muz zohnal nejaku klavesnicu z pokazeneho ntb za 10 eur a vymeni si ju...

zdeni, ja si ti uz ani nepamatam ako to bolo b troch rokoch, ale hanka nemala tak nejake tazke obdobia hadzania sa o zem alebo strasneho nervacenia, ako pocuvam od kamosiek, resp.vidim na detoch, ona je taky dobracisko, s kazdym si vyjde.... ju skor az teraz chyta take odvravanie a neuposluchnutie.... take to skolacke mudrovanie... tak sa uz moooc "tesim" co bude v starsom veku...

pepka
28. okt 2009

presne zdeni, este im je to jedno, treba vyuzit ze nosia, co sa nam paci, hanka ma 5 rokov a uz musim nakupovat s nou, lebo ak sa jej nieco nepaci, bude revat ze si to neoblecie aj kazde rano...

zdenus
28. okt 2009

tak nastastie sa eliska ani raz nehodila o zem ani nejako extra netrucuje...ale problem je ten, ze neposlucha, poviem 4x kludne a ked zbliaknem, az vtedy sa zbada a niekedy sa rozplace, aby som po nej nevykrikovala 😕 😕 😕
chce to len klud a pevne nervicky, lenze to sa mi nie vzdy dari 😕

pepka
28. okt 2009

zdeni, u nas detto, mozem jej povedat X krat a neposluchne, potom zacnem pocitat, potom kricat a nakoniec dostane po riti a potom zacne revat, ze preco, ved ona by to urobila co som po nej chcela.... 😖

zdenus
28. okt 2009

pepka, toto sem nepisme...neberme babam iluzie o posluchani, vychove atd 😀 😀 😀 😀 ...ked uz teraz sa stazuju, ze rocne neposluchaju...potom si to hodia 😝 😝 😝 😝

pepka
28. okt 2009

zdeni, nech sa pripravia, aspon potom nebudu v soku 😀

hanka minule krici cez cele sidlisko na tlsteho roma: mamiiii, aky tucny cierny opity ujko !!! 😲 😅 😨
skoro ma piclo, siel oproti nam, par metrov, no hamba jak svet
paradoxne je to slusny cigan, ma bielu zenu a dieta a zije uplne normalny zivot ...

mata som sa szazila teraz pomerat, 77 mi vyslo, nosi 80-86 idem uz vyradovat niektore 74 bodynka co su mu ledva natiahnute

amonis
28. okt 2009

Hlásím že máme roček oslava se vydařila Karolínku to zmohlo dostala krásného houpacího konika atd.atd.bylo fajn fotky hodím na facebook.......

zdenus
28. okt 2009

simi, tak fajn, ze sa oslava vydarila...uz sa tesime na foto 😉

tara2
28. okt 2009

pepka - pri takom nizkom tlaku aspon infarkt nedastanes 😉 a pekna fotka 🙂

amon - dakujem za Olynth naplne, dnes dorazili 🙂 a Karolinke vsetko najlepsie k prvemu rocku 😵 😵 😵

ja uz tiez priebezne vyradujem 74 a nosime 80. A jednu klavesu z NTB som aj ja minule povysavala ale nastastie som ju nasla vo vrecku, umyla a nacvakla 🙂

cryonae
28. okt 2009

cafte baby,

tak pozor, ziadna detska praca 😀 on to robi uplne dobrovolne a s nadsenim.. a prosim nikto mu neprezradte, ze je to praca 😀 😀 😀 v tu ranu by ho to asi prestalo bavit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amon vsetko naj karolinke! ani som nevedela, ze ste starsi ako my 😵

mne uz tomino odpadol, takze sa tesim na ranne vstavanie 😢 😢 😢 😲 😖 🙄 🙄 🙄 🙄

inak dnes tomino prvy krat stupil do hovienka 😎

amonis
28. okt 2009

díky za gratulace ..tara super že to došlo jsem to poslala jen tak tak jsem se bála že se to nekde ztratí 😕 😕

cryo no jsme asi o týden starší 😀 😀

fotky tam nějak nejdou dát 😒 😒

talinka
28. okt 2009

amonis, Karolinke prajem vseeeeetko NAJLEPSIEEEEE !!!! 😵 😵 😵 ako to rychlo ubehlo....

aj ja mam doma pomocnika upratovaca, takisto mi podava pradlo , zehli, vysava, utiera prach 😀 ....ale neudajte ma za detsku pracu 😀 😀 😀 proste robi vsetko co mama doma zanedbava...neviem kde to videl,ked u nas sa tieto cinnosti realizuju minimalne 😀

Inac som na Vladkovom pocitaci, nejak mi zase spadol net na NTB a neviem to dat naspat, niekde na nejakej stranke sa ten router nastavoval a sme zabudli na ktorej , tak som v prdeli , a abstak jak hovado 😝

talinka
28. okt 2009

a Tomino je takisto uz dva dni taky nervoznejsi a furt nervaci a zuri no na porazenie, uz nemam nervy na to, rano som uz myslela, ze ma picne z neho, skoro som vybuchla 😅

prsky
28. okt 2009

jeee....Karolinke vsetko naj!

cryo..ked len stupil...esteze ho nezjedol 😀

a baby, Lale fakt rastie stolička...takže má že horné a dolné jednotky a pravú dolnú prvú stoličku 😲

talinka
28. okt 2009

prsky, no supeeeeer , ze stolicka a je na Lale poznat, ze je nejaka ina? nervna? ubolena? 😝

talinka
28. okt 2009

Tominova dnesna zabavka bola vcucnut si usta a prsty do zapnutej rury od vysavaca 😀 strasne ho to bavilo...

prsky
28. okt 2009

tal..vobec, uz ani nespi viac ako ked jej rasili prve dva zuby 😀 ale mam pocit, ze sa jej vsetky zuby postupne posuvaju v dasne, bo ich ma cele narvane

talinka
28. okt 2009

prsky, no super, ze to tak normalka preziva, snad to bude v takom duchu aj pokracovat, aj u nas je to celkom fajn zatial...ska nervny bol vzdy, tak nic nove na svete a tiez sa netvari uboleno...dufam, ze to tak aj ostane... 🙂

talinka
28. okt 2009

ja uz sa neviem dockat tej nasej spolocnej oslavy !!!! 😵 😵 😵

tara2
29. okt 2009

Dobre ranko 🙂

kocky vy nemozete spavat? 😕 Ja som bola vcera taka zmorena, maly vecer zase nechcel zaspat 🙄 najradsej by stale vyvadzal rozhadzoval veci, casopisy a vsetko co mu pride pod ruku 😀 😝 . No a rano uz buntosil o 5:00, muzo si myslel ze uz je 6:00 (maly tak zvykne vstavat) tak sa zacal chystat do prace a potom kuknem na hodiny ze je len 5:30 😀 , chudak tak vstal o hodinu skor 😝

adi - coze? Malej uz rastie stolicka? 😕 😕 😕 Lala si trocha pomylila poradie 😀 ale mudra je aspon sa jej bude lepsie zut 🙂 .

Nam sa stale tlaci horna lava dvojka, svinucha akosi sa nechce prerezat 😠

cryonae
29. okt 2009

bre ranko,

ze stolicka 🙂 no pekne, ale aj ja by som prijala, aby uz vedel zut drobcek

jani my sme na tom podobne.. dnes budicek o piatej! a take mam nervy! moj bracho ma taku jeblinu z priatelku a byvaju pod nami a napriek tomu, ze tu cele rano chodim po spickach a malemu beriem z ruk vsetko co by mohol smarit o zem, aby si milostiva mohla pospat mi ta krava teraz napise sms, nech sme ticho! jeziiiiiis, take mam nervy!
sorry, ale musela som sa vykecat, lebo by som asi vybuchla!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre