Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
3. dec 2009

baby ja sa nacierno dost bojim...ludia su total svine, neviete, kto vas kedy natre 😕 😕 😕

petusaaa
3. dec 2009

zdenus, asi ide len o to, ze aka praca na cierno. nejaka trvala, to by som sa bala aj ja.. ale ked raz do mesiaca niekde pohadzes letaky, alebo zastupis nejaku tetu v obchode... 😒

zuzz
3. dec 2009

ahojte,
no super ste ma potesili, ze to nemusi byt s kevinom take beznadejne.
normalne az teraz akoby mi doslo, ze ako super to bolo u nas, bez komplikacii, deturence obe uplne v poriadku hned od sameho zaciatku (teda polamane klucne kosti u oboch pri porode za komplikaciu nepocitam).

ten geomag vyzera naozaj super. dokonca uvazujem o tych komplikovanejsich skladackach pre vacsie deti. to by sa ondrovi snad pacilo. len to je zas riziko mat doma pri natalii - tie gulicky by asi boli dost nebezpecne, ked vsetko pcha do ust.

a co sa rodicovskeho tyka, to uz neriesim. mi ho vzali, ked som v septembri zacala robit na polovicny uvazok...

prsky, cryo - skore uzdravenie prajem.

siska_br
3. dec 2009

baby, uf, uz nech je o tyzden viac, uz mam vsetko fakt dost...balim nas k nasim, v pondelok bude uz konecne rozlucka s tatinkom, konecne uz snad bude mat pokoj chudacik moj...mam pocit, ze uz balancujem tesne nad priepastou, nic nestiham, nespim, vybavujem prevoz, rozlucku, do toho uzasna byrokracia, riesim jeho jeb...nutu byvalu, ktora ma obvinila, ze som si smrt otca vymyslela, aby jej otec nemusel platit alimenty, boze chudak, ked toto vidi, musi mu byt hrozne...uz nevladzem ani plakat ani nic

aby nestacilo, ozvali sa z finanzamtu, tahat sa s nemeckymi danovakmi za bordel v papieroch, co mal muzov zamestnavatel 😝 😝 😝 ...

...zastavte vlak, chcem vystupit.... ☹

siska_br
3. dec 2009

jaj cryo - príjem za prenájom (ak to nevykonávaš v rámci podnikania) je zdanený podla § 6 ods.3 zákona o dani z príjmov a tento príjem sa nespomína ani v terajšom zákone o RP a ani v návrhu zákona o RP. mne z toho vyplyva, ze tento prijem ti narok na RP neodobera

deni_v22
3. dec 2009

siska ☹ ked sa sype, tak sa sype 😒 ....zelam ti vela sil, aby si to zvladla dobojovat a konecne si trosku vydychla..

zuzz, my uz mame tri sady geomagu pre vacsich, Emka sa s tym velmi rada hra, no je fakt, ze je uz starsia, tak ustrazi, aby jej z toho mala neodjedla ...

amonis
3. dec 2009

zuzz moje malá byla taky přidušená pupečníkem a taky jsem jí zaboha nemohla vytlačit až když mi daly kyslík a vynadaly tak se to povedlo 😒 😒 měla abdor 6 ale během chvíle se to prý zvedlo na 10 jak jí šuply do ikubátoru a to prý je taky důležité jak rychle se to změní ty stupně......stejně ani my nevíme jestli se ještě něco neprojeví .... držím palečky ať je vše ok

zdenus
3. dec 2009

siska moja, mas toho pozehnane...ale ty to zvladnes....vela sily zelam 😉

cryonae
3. dec 2009

siska to som niekde vycitala, neviem ci nahodou tiez nie na porade.sk... ale snad je to ako vravis 🙂
drzim palce, nech sa to rychlo vsetko vyriesi a mas svaty pokoj ☹ a s finanzamtom som si uzila kopec srandy aj ja... mala som v IMB na starost rakuske bankove ucty a vsetky platby na nich....

bezaz
autor
3. dec 2009

jaaaj siska, nech uz je to vsetko za vami, fakt ked sere tak sa sere a na posrateho aj hajzel padne 😝
na mna tiez musela vyskocit sestra, ale preto, ze mlada si tam visela obmotana pupocnou snutou pod pazuchou, ale inak v pohode 😀
adi no asi je teraz lepsi kurz, za 1 euro dostanes 0,90 libry 😉 peto nasiel nejake 25kusove za v prepocte 27eur

zdenus
3. dec 2009

nasa eli mala tiez omotanu snuru okolo krku...doktor zahucal, ze musim ju vytlacit, lebo odchadzaju ozvy, no viac mi nebolo treba a vtedy by som potlacila aj lokomotivu...nastastie sa hned nadychla a bola ok, pravy apgar 9a druhy 10

horajda
3. dec 2009

cafte zenuse, aj my mame ten geomag doniesla ho mamina z uk, som ho tam objednala z ebay, ale je este zabaleny v krabici lebo to zuzka dostane na vanocky 😉 aj by som to rozbalila ale vydrzim 😉

no a s tym rodicovskym nemam slov, tiez neviem ako to urobit ale asi to este riesit nebudem az po sviatkoch alebo co, potrebujem totizto vediet na isto ze naozaj prideme o vsetko ked budeme robit, teda napr tak ako ja na dohodu, je to naozaj tak? ak ano tak to asi budem musiet riesit a povedat im to a uvidim ako sa zachovaju, je to v kelu

zdenus
3. dec 2009

este k tej robote nacierno...fakt je rozdiel, co robite, ale kedze ja ucim na jednej akademii vzdelavania, vidi ma tam x ludi, som uvedena ako gestor na nete...tak tam je o cernote tazko hovorit 😀 😀 😀
presne tak aj bez...uci deti, kazdy ju pozna....
ale byt zasita niekde v kancli, doma pri pc, tak to sa da 😉

talinka
3. dec 2009

ahojte, kazda sme tu mali nejaky komplikovany porod, co? ved aj ja som vlastne musela rychlo sekciou,lebo prestavalo bit srdiecko.... 😝 vtedy som ale bola v takom stave, ze som si to neuvedomovala, az neskor...ale tak hlavne, ze mame krasne zdrave deti a mame potom...

ake smutne spravy... 😔 Kevinkovi zelam vela vela sily !!!

siska, aj ty sa drzkaj sak ty vies, pisali sme si ...zachvilu bude dobre...a tatino bude mat pokoj

petus, dik, ze na nas myslis, tatino ma po magnet, rezonancii, ktora nedopadla dobre, ma tam vela nalezov, pricviknuta miecha a co ja viem este co, nohy mu odchadzaju totalne a ide na konzultaciu do Novych Zamkov zajtra na neurochirurgiu, ci bude operacia alebo co, lebo to ma dost vazne 😔 😔 netusi, ako vydrzi tak dlho sediet v aute,kedze sediet sa mu neda, velmi ho to boli... 😝 co je toto za obdobie??? 😅 budeme mat fakt stastne a vesele vianoce ☹

pepka
3. dec 2009

ahojte

zuzka, drzime synovcekovi palce, nech je v poriadku coskoro

siska, tebe vela sil.....

pepka
3. dec 2009

ja som bola s kamoskou na vianocnych trhoch v meste, dali sme po dva punce a volajake boli silne tak nalacno... 😀 vymrzla som tam paradne, mato sa prestal az pod pazuchy...

pepka
3. dec 2009

tal a nema tatino narok na sanitku? tam by mohol lezat.
aj vy sa drzkajte.
kurnik, nejake je tu tazke obdobie, stale nieco zle sa deje.... ☹

tara2
3. dec 2009

tal - a preco nejde otec na neurochirurgiu na Kramare? 😕 😕 😕

k robote na cierno - ja taketo sporty nemozem pestovat, som totalny posero ani v MHD som v zivote nesla nacierno 😅

siska - drz sa moja, mas toho na pleciach fakt vela ☹

prsky
3. dec 2009

hor..my sa ani nesnazime vydrzat, ved Lala to este aj tak nechape a pre nu bude zazitok aj zivy stromcek 😉 a hlavne, nech sa zoznamuje so stavebnicami uz teraz 😉

bez...ja to chapem opacne, lebo hore nad kurzovym listkom pisu ze: Všetky meny sú prerátané voči jednému euru.

bezaz
autor
3. dec 2009

adi to by sme boli na tom velice dobre 😉 inak aj ja mam s tym problem, peto mi to musi vzdy vysvetlit.. ale je to rovnica ze kolko cudzej meny dostanej za jedno euro

prsky
3. dec 2009

no hej, ale ked tam cervenym maju vypisanu hentu vetu ... a maju podobnu vetu (Hodnoty kurzov sú uvedené za 1 EUR) aj v kurzovom listku v TB a tiez maju GBP za cosi nad 0,90€

bezaz
autor
3. dec 2009

tu mas aj kalkulacku 😉 http://ekonomika.sme.sk/kurzy.asp

bezaz
autor
3. dec 2009

sak v hodnote jedno euro dostanes 0,90 libry 😀

prsky
3. dec 2009

hihi...vidiet, ze si sedim na kabli 😀

talinka
3. dec 2009

pepka, dik, asi nema narok, ked mu to nikto neponukol, ale som teraz bola u nasich a tato povedal, ze cestu zvladne, zas hra hrdinu...dokonca nam tvrdi, ze uz ho to neboli, aby sme sa netrapili asi aj my...a dufa, ze ho potom nebudu operovat...

tara, ide do NZ,lebo tam je najlepsia neurochirurgia a tam aj bol uz 2x operovany,ide rovno k primarovi, co ho aj pred 12 rokmi operoval, aj ked ochrnul po tej operacii 😝 ale ide to risknut zas...a pamataju si ho a jeho neurolog to tam dohodol na zajtra

bezaz
autor
3. dec 2009

tal kazdopadne drzime palce, nech to vsetko dobre dopadne
baby, ustrikovala som mladej sal a ona sa uz 15minut s nim hra, mota si ho okolo krku, hlavy, uplne je z neho unesena 😀 a ja s nou 😵

montana13
3. dec 2009

ahojte 🙂

tal, držíme tatinovi palce, nech mu to dobre dopadne...
zuzz, malému Kevinovi tiež skoré uzdravenie (aj môj malý bol priškrtený pupočnou šnúrou a vďaka Bohu je O.K.)
siska, nech to máš už za sebou 😔
...samé zlé správy... 😖 nech sa to už skončí a prídu lepšie...

montana13
3. dec 2009

s tým rodičákom ma tiež naštvali... 😠 veď už čosi na nich vymyslíme 😉 , zmluvu o dielo zatiaľ nezakázali 😉 😎
Keď budem mať po kontrole, pôjdem pozrieť kolegyne do práce, tak sa ich popýtam, čo sa na nás chystá 😉 a dám Vám vedieť... nestihla som si to ešte ani poriadne prečítať...

mojkamirka
3. dec 2009

ahojte,

siska, to mi je ľúto, že máš toho toľko na hlave. Snáď to budeš mať rýchlo za sebou.

tali, myslím na teba

talinka
3. dec 2009

dakujem vam velmi pekne, baby, esteze vas mam 🙂 zajtra budeme mudrejsi...

Neuveritelne,ale mne Tomino uz spi,ale to len preto, ze dnesny prvy spanok mu skoncil o pol druhej, tak som ho uz udrzala bdeleho az do siedmej, lebo zas by mi zaspal az po desiatej ako to zvykol posledne dni a tak je to o nicom, uz nic potom vecer nestihnem spravit, len dufam, ze sa zachvilu nezobudi, v domnienke, ze to bol este len druhy denny spanok...

s tym rodicakom je to fakt blbe, aj ked mne je to vlastne jedno, neplanovala som nikde robit, teda aspon zatial...ale ked budu mat dva roky uz sa moze robit, ci? ved tento vyssi je len do 2 rokov,...tak si este uzite rok nicnerobenia a potom hor sa do prace....este sa narobim dost, takze do prace sa mi nechce a ked budem na tom zle, stale mam co robit, ked tato nebude moct, budem mu robit jeho veci a uctovnictvo a zostane mi na hlave aj solarko, kedze sestra sa stahuje do Rajky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre