Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
30. dec 2009

cafte krasky
baby, tak sa mi zda, ze my tu pritahujeme same katastrofy, niekto vacsie, niekto mensie 😝 este ze sa nic horsie nestalo 😔
jani skore uzdravenie
u nas stale ficia knizky a u dedovcov objavila kociarik s babikou, tak tu obija rohy 😀
a este k tatram, som sa dozvedela, ze ten chalan, co zamrzol asi pred 10 dnimi v tatrach bol moj spoluziak zo strednej 😢

cryonae
30. dec 2009

hellou babizne,

na odlahcenie temy... tomino sa v poslednej dobe huronsky rehoce na troch veciach 😀 ked si grgne, ked si prdne a minule sa mi skoro utopil ked zbadal, ze ked cura sa robi fontanka 😀 😀 😀

mojkamirka
30. dec 2009

ahojte,

cry, to si mala teda fakt šťastie

ja tiež čosi pridám na zamyslenie. Minule som si vypočula rozhovor dvoch žien o tretej, ktorú ohovárali, že dceru prestala kojiť v 7. rokoch!!!! kto tu spomínal, že 4 je veľa 😀

no až sme v TN, nejak sme prežili cestu naspäť s autom. Len rozmýšľam, či existuje niečo také ako detský Kinedril, kedže cestou tam aj späť malý hodil také šable, že som ho musela komplet prezliecť dvakrát, autosedačku prať a aj moju vetrovku, čo bola veďla sedačky. A aby toho nebolo málo tak sa mi vygrcal do rukáva od svetra, ktorý som mala na sebe. Nastastie mu bolo zle ked sme isli na východ tesne pred cielom, no ked sme isli do TN tak sme v tom smrade sedeli 4 hodiny, kedze pri malom sme moc nechceli vetrať. 😝 😝 😝 😝 ble neprajem nikomu. Pre istotu, nedostal už na jedenie ani na pitie nič iba dve chrumky.

deni_v22
30. dec 2009

cafte,
cryo 😀 riadneho sikovnicka mas doma...dianka si zatial absolutne nevsimla svoje telesne prejavy travenia 🙂

mojka, my sme pri Emke pouzivali na cestovanie homeopatikum Cocculine, odporucam, neuspavalo a vyborne zaberalo..

tara2
30. dec 2009

Cafte 🙂
uz ledva kukam na oci, tusim mi je cim dalej tym horsie 😠 . Sople zo mna tecu ako z vodovodu 🙄 a nic sa mi nechce...

cryo - 😀 😀 😀 aj maly sa smeje ked si grgne a prdne 😀

bez - chuda chalan ☹

mojka - to ste mali teda dobru cestu, ked som bola ja mala tiez som stale grcala v dopravnych prostriedkoch😝

tara2
30. dec 2009

ozaj babky este na jednu vec som sa vas chcela spytat - malemu sa na lavom stehienku v mieste kde prilieha na nohu gumicka z plienky vyhodili take cervene vyrazky trochu mi to pripomina exem nemate s tym skusenosti? Co mu mam na to dat? Dnes som volala k dokine ale ma dovcu a aj kozna ma dovolenku, ordinovat budu az po Novom roku 🙄 . Zacala som mu to premastovat a zatial sa zda ze sa mu to nerozsiruje...

cryonae
30. dec 2009

Cafte baby,

akurat som prisla zo zumby... jaaaaj paradicka 😎

jani maly ma z casu na cas nejaku vyrazocku v okoli plienky, ale hned to aj zmizne, tak to beriem ako potnicky alebo nieco, neviem...
drzim palceky nech sicoskoro fit!

bez no peklo 😖 ☹ ☹ 😨

inak tomino zaradil uz len jeden denny spanok, ale zato niekedy potiahne aj 3 hodky.. normalne si to zacinam uzivat :0) doma upratane, navarene, obcas si aj nieco precitam... parada

cryonae
30. dec 2009

inak bez, to pozname... maly sa rad hra s kolieskovym kreslom a normalne nam urval kusisko steny pri zarubni v obyvke 😀

miyya
30. dec 2009

:- 😀 😀 😀

to bolo dobré cryo, typický chlap

a ty čo stváraš opica??

uf Bez nepostrehla som,čo sa deje?? 😕

deni_v22
30. dec 2009

tara, my sme mali vyrazky v plienke v lete, liecila som to sudokremom a imazolom, ale nepomohlo, tak nam kozny dal na to nejake dalsie dve maste..no pepka pisala, ze uz ani imazol nie je to prave orechove, tak neviem...mozno staci viac vetrat a prejde aj same..
a ty sa liec, dievca, lebo jak na Novy rok, tak po cely rok 😉 , tak nech si cim skor zdrava ..drzim palce..

horajda
30. dec 2009

cafte baby, som na Vas myslela cez sviatky ze ako ste sviatkovali a tiez som vam chcela popriat len akosik mi nevysiel cas, tak aspon teda dopredu pekne oslavte prichod noveho roku a vykrocte tou spravnou nohou. 😵

bezaz
autor
31. dec 2009

hojte krasky 😀 tak do toho noveho roku vseeeeetko naaaaaaj, nech je lepsi ako tento odchadzajuci 😵

cryonae
31. dec 2009

cafte,

baby vsetko len to naj v novom roku, hlavne nech sme aj s detickami zdrave, nech nas posluchaju a robia nam nadalej len radost, cmuuuuq!

mojkamirka
31. dec 2009

vsekto naj do to ho noveho roku 😉 😉 😉 😉

prsky
31. dec 2009

ahojte dcery, zeny, matky, buduce babky a mozno aj prababky 😀 zelam vam do noveho roka vsetko naj a pripajam sa k zuzke - nech je ovela lepsi ako tento odchadzajuci (keby sa dalo, dam si to aj ako novorocne predsavzatie 😉 )

deni_v22
1. jan 2010

aj ja sa pripajam a vsetkym vam zelam v novom roku vela zdravia, stastia, lasky a splnenych snov 😵

zdenus
1. jan 2010

baby, prajeme vsetko naj naj v celom roku 2010...vam a celym vasim rodinkam, cmuq 😉 😉 😉

amonis
1. jan 2010

Všechno neeeeeeeeeeeeej v novém roku 2010 ať nemáte žádné strarosti a jen samé radosti 😵 😵

sisa.b
2. jan 2010

ahojte 🙂

krasny novy rok prajem vsetkym, nech vam deticky len velku radost robia, manzelia posluchaju a nech je tento rok krajsi a uspesnejsi, nez ten predchadzajuci 😵

prisla som pozriet, ci niektorej nesvieti nove tt v pase a vy takto... 😖 😀 😀

prsky
3. jan 2010

sisa...dockaj casu...niekto to tu raz spusti 😀

mojkamirka
3. jan 2010

ahojte

sisa, 😀 taká vtipná v noci? 😀

tuto noc sa stal zázrak. Malý spal v kuse od 8. mej večer do rána do 7.mej, zobudil sa raz po polnoci, ale to som ho len preložila k sebe do postele a spal dalej. Každé dve hodiny som sa budila, či vobec dýcha, že sa nebudí. 😀 Normálne som z toho v šoku. Som zvedavá aká bude táto noc.

bezaz
autor
3. jan 2010

caveste
veru sisa, jaka ftipna.. nam to vychadza, ze sa zacneme snazit od juna 😉
mojka, nemozes poslat aj k nam trochu toho spanku? u nas je teraz moda sa zobudit okolo 3-4 a byt hore aspon hodinku 😠

mojkamirka
3. jan 2010

bez, ty to mas teda dobre naplanované Do nového školského roka, chceš nastúpiť s drobcom v brušku? 😉 Zajtra ti poslem spánok v obálke. 😀

prsky
3. jan 2010

cafte...zuzi, co chcete marcovciatko (keby sa nahodou hned v juni podarilo 😀)? Mne to vychadza tak na oktober 2010 😉

no a o nasom rezime radsej pomlcim 😠

prsky
3. jan 2010

jej a ze aky extender na bodycka pre latkarky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15607171&tab=2 - my nastastie latkovky v pohode pouzivame a zapneme aj bodycka akuratnej velkosti, takze nepotrebujeme taketo vychytavky

zuzz
3. jan 2010

ahojte, po dlhej absencii vam vsetkym prajem vsetko dobre do tohto roku.... a idem sa pokusit docitat, co tu od pred-vianoc pribudlo.

zuzz
3. jan 2010

mojkamirka, detsky kinedril asi nie je, ale su homeopatika cocculinena nevolnost pri cestovani. mala ich sice dostala ako odporucanie na prevenciu grckania z refluxu, ale primarne su urcene na to cestovanie.

mojkamirka
3. jan 2010

no takže vy takto už plánujete dalsie? mna MM láme tiež, no mám pocit, že nie som na to ešte zrelá 😀

siska_br
3. jan 2010

dievcataaaa

aj ja Vam s mojimi chlapikmi zelam vsetko dobre v Novom roku, nech je lepsi, krajsi, vydarenejsi, zdravsi ako ten minuly!!!!

u mna cocculine zabralo uplne ze nijako, brala som ho ako tehoska, ked som cestovala busom z TN do brezna...vzdy v prievidzi som uz grckala ako male maca, ale vzdy som to po tie hnusne WC-ka dotiahla

my druhe tak skoro eeee...az do nasho a vacsieho.

bezaz
autor
3. jan 2010

prsky a marec je zly? 😀
no my planujeme, sak planovat sa moze, ako pojde realizacia, to uz je ina kava 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre