Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
16. mar 2010

mirri ty provokateeeer! tu je hnuuuuusne a leje jak z krhly 🙄 o nejakom chytani farby mozme len snivat

inak tomi ma 'len' 12,5 kg, ale obleceny ma cez 13, tak som to myslela 😉

my mame 12 zubov + jeden prerezany ocak, druhy na ceste

zuzz
16. mar 2010

ahojte,
normalne vam zavidim take pohodove dni, ako tu posledne popisujete. natalia je cim dalej, tym viac chora. v piatok lieky este stale nedostala, dnes uz jej daco vybojujem, lebo sice cez den v kuse sople odsavame, ale aspon ma fajn naladu, ale posledne dve noci takmer neustale place. vcera som si uz myslela, ze fajn, zaspala okolo osmej a bol klud, ale len do pol dvanastej, ked som sla spat ja. vtedy zacala plakat a s miniprestavkami plakala do stvrtej do rana. som vstala z postele dnes ako matoha. uz jej to asi ide aj na usko, lebo mala vcera lave cele plne mazu a v noci tu stranu tvare uplne horucu.
mrzi ma, ze v takom skorom veku uz mam totalne dobabranu imunitu. uz ani neviem, kolkokrat skoncila na antibiotikach.

aspon daco pozitivne - zacina si skusat kreslit - pekne sedi za detskym stolikom, co ma ondro v izbe, berie pastelky a carbe po papieri. u nas kreslenie dost ide, ondro tak dokaze dakedy aj cely den stravit. ved mu to aj ide. len pisanie ho nebavi, skriabe ako kocur. sa casto cudujem, ze kreslit dokaze tak krasne, pedantne aj vyfarbuje, ale pismenka ma hrozne.

cryonae
16. mar 2010

juuuj zuzz snad bude to usko OK a natalku nevytrapi 😨 😨 😨

tomi je tiez uplne strasne zly uz od nedele a sople sa mu vratili... ale pripisujem to stale tym zubom, lebo sa mu prerezavaju horne ocaky, vcera som mu dva krat dala brufen, co uz som bola z neho zufala a na chvilu to pomohlo ☹ najhorsie je, ze je strasne naladovy a citlivy a ked len spravim krok nespravnym smerom tak spusti ako sirena... ani riad nemozem umyt, ani na wc ist... no nici ma riadne
nehovorim o uz tretej prisernej noci v poradi, od unavy ani nevidim

amonis
16. mar 2010

ahojte tak jak to tu čtu tak je to takové období asi protože malé taky lezou špičáky a stolíčky nemůžu se kní otočit zády hned řve pořád na mě visí v noci se budí snad milionkrát taky má pořád takovou rýmu a očka jí někdy tečou..ale jinak pohoda 😀 😀

zuzz tak se rychle uzdravte antibiotika nesnáší strašně pak dlouhom trvá než se dítě po tom zase dá dokupy Kristýnka měla dvoje po sobě a pak jí bolel želudek a furt něco.....

jo a mám tři dny spoždění kua .....

talinka
16. mar 2010

ahojte....

tak uz aj Tominko ma za sebou pad z postele dnes rano 😝 Ale tak prezili sme v poho,ani neviem ako zletel, sak isiel normal dole a zrazu cap a bol na bruchu, modrinka nad obocim velky rev,ale tak uz je zabudnute,ale zlakla som sa....

ockovanie...tak dnes ma vysyp takych mini vyrazticiek..asi reakcia...

am, co to , co tooo?? zeby male mimi? 😀 😀 😀 u mna tri dni oneskorenia nic neznamenaju 🙂

baby, vy si s tymi zubami teda "uzivate" 😖 to nas este vsetko caka???? 😅

zuzz, vyzdravte sa!!!

talinka
16. mar 2010

bez, dik skusim babylove a sunar a uvidime co to spravi, 😉

siska_br
16. mar 2010

heli. to ako keby si o tom nasom pisala, presne detto...a nikdy neviem, kedy spravim co zle a potom je uz neskoro, hlucne mi da najavo, ze som zase cosi posss...ala...

amon - ale ale ale, zeby prva? 😕 😕 😕 som necakala, ze z ciech bociany priletia 😉

tal - ja som jedineho umelaca na malom zatial len babylove skusala, ale viac ako polmilipidi centilitra som donho nedostala...absolutne odmieta

a cez vikend stahujeme, do zajtra makaju maliari - sikulkovia, vobec neviem, ako sa do takeho hajzbordelu ideme prestahovat 😨 😨 😨 trosku som z toho na prasky

amonis
16. mar 2010

no myslím že mimi to nebude je to asi tim že kojím tak hodně takže se to asik zastavilo.......guma je pevná 😀 😀 😀 ..doufám.....ale byl by to šok....
u nás sunar ani nic takového nejde malé to vyloženě smrdí 😕 ani si necucne.....ale mě kojení neva jako u Kiki teďka si to užívám....
jinak u nás kosa jak z nosa.....

talinka
16. mar 2010

u nas je dnes za vsetko reeeeev 😖 uz som z neho na prasky, jak furt ziape 😝 co to ma za obdobie???

Stale dokola pozera Spievanko, sam si vlozi DVD a zapne si to a do toho zapne aj radio a cd a pusta si Podhradsku aj na cdcku...takze obe naraz...ako dobre sikovny zapne si,ale kto to ma stale pocuvat? 😅 a prejde do spalne a tam si pusti Bebe Tv...

ideme asi spat, lebo je strasnyyyy 😝

bezaz
autor
16. mar 2010

tal nezavidim 😝
baby tak sme boli pozriet ten hauck nazivo, peto mi ho uplne zatrhol, ze vyzera ako lacniak z polska 😝 jedinu chybu som na nom nasla, ze ma fakt akusi kratku chrbtovu opierku 😅 teta mi tvrdila, ze to maju vsetky tieto soprtaky.. tak sa skuim este opytat kamosky, co ma ten slapi, aka je dlha opierka na nom

bezaz
autor
17. mar 2010

si fakt sama so sebou idem pisat? 😲 😲 😲

bezaz
autor
17. mar 2010

uz ked kecam sama so sebou, tu je par tipov ohladom jedla http://www.babycenter.com/0_how-to-solve-13-tod...

zuzz
17. mar 2010

ahojte.
tak atb sme nedostali, vraj dychanie uz ma krpana ciste, len nos upchaty a sople hnusne. dnes uz jej 'vytieklo' aj druhe usko - daco podobne mazu, ale take suchsie. vycistila som jej to. na usnom sme vcera neboli, lebo zrovna vcera v ruzinove neordinoval detsky doktor. ale mam jej kvapkat uniflox kvapky aj do nosa aj do usiek. uvidime... noc uz bola pokojnejsia, mozno aj vdaka tomu, ze brufen som jej dala radsej uz preventivne o pol desiatej, ked som sla spat.

k jedeniu - neviete, ako ju mam naucit zut jedlo aj na stolickach? ma ich uz od vianoc, ale akosi nezuje jedlo. vcera som jej davala kolienka s omackou, ze ved to je makke, pozuje a no problem, ale sa zakuckala pri jednom suste a vyvratila asi polovicu uz zjedeneho. a som sa teda dost cudovala, ze tie cestoviny boli takmer v celku, len tak akoby napoly roztrhnute, inak nepozute. ona to asi hltala aj s tou omackou. ale ked som jej skusila dat len suche, tak to nezjedla vobec.

tal - aky je tominko sikovny. ze sam si zapne dvd 😀 natalia sa akurat snazi obal z cd-cka vopchat do kazdej spary, co najde.

bezaz
autor
17. mar 2010

zuzi a nemoze to mat naty zo zubov? lebo ninke ked sli aj stolicky aj ocaky tak mala bolave uska 😅
co sa tyka jedenia netusim, ninka tiez nie vsetko pozuje a to ma zubov neurekom.. napr taka kukurica ide vzdy cela von 😨

cryonae
17. mar 2010

cafte,

no tal tiez cumim, aky je tomi sikulak 🙂

zuzi tomi sa to tiez este len uci, ale zo dna na den je to lepsie... cestoviny mu krajam nadrobno, lebo tiez ich potom grca v celku chudatko

zdenus
17. mar 2010

caute,
u nas mensie-vacsie stresy, laura sa vcera poobede zobudila s teplotou, trochu kasle a to je vsetko..takze je od vcera na diazepame...zeby ju to tlmilo, sa povedat neda 😝

doki urobila crp, te je zatial ok, tak uvidime, co sa z toho vyhovadi, ze asi aj zuby.....

ani laura nepozuje vsetko, kukurica, hrach, kusky mrvky su v plienke cele 😀

talinka
17. mar 2010

cafte

no baby aj ja niekedy cumim ako Tomi niektore veci dokaze, macka tie gombiky, kym sa mu vsetko nezapne a my zirame ako to zmakol 😀 ani on sam nevie asi

dnes je tiez taky nijaky, len furt na ruky...sem tam ma dobre chvilky...ja som nachystana cakam kolegyne, vsetko zmaknute, obcerstvenie, upratane, ked chcem aj mi to ide 😀

a mame dnes dne nove slova.--auto a havo...konecnce tomu rozumiet aj ...videl na pocitaci fotku psa a ze "hava" a hralii sme sa s autom a ze brmbrm ato akoze auto 🙂 mozno to kecal aj predtym,len som nerozumela 😀

a dnes mu kecam ako sa kojil, ze nemozes uz papat cicik, si velky chlap a on zdvihol prstik kyval s nim a ze nenenene 😀 😀 tak pochopil ale cecal dalej 😀

tara2
19. mar 2010

Cavte
na novom konovi 🙂

zdenus - snad ste o.k. , chuda Laurinka

tal - maly je fakt sikovny 🙂

mirri
19. mar 2010

ahoj devcatka!!!
tak nam to uz jede v nove verzi....... 😉 tak piste piste,at mam co cist.... 😀

talinka
19. mar 2010

no vitajte na novom konovi, veru chybal 😀

cryonae
20. mar 2010

Bre raaanecko, ako sa mame? Aj mne to tu normalne chybalo.. aj tie 4 prispevky denne 😀 😀 😀
Ja mam dofcu, keby ste nevedeli 😝 nasi si vzali maleho v stvrtok vecer na chatu, nech sa mu precistia plucka, lebo uz 10 dni soplil a cuduj sa svete prestal 🙂 sa tesim, aj mne sa tam dobre dycha 😵 uz sa neviem dockat obeda, nech futasime za nimi!

baby budem trapka a este raz sa spytam, s tym stretkom ste ma uz definitivne odpisali?

a mame uz stavebne povolenie.. este 2 tyzdne sice musime pockat, kym sa zpravoplatni, ale aj to je nieco 😵 😵 😵

prsky
20. mar 2010

cafte...cryo ake stretko?

cryonae
20. mar 2010

prsky akekolvek... sad janka krala, zelezna, kludne aj u nas keby nebolo pekne.... uz treti krat sa tu pytam, ci sa stretneme, tak som zvedava, ci aspon nejaka reakcia 😉

zdenus
20. mar 2010

helou...
aky novy kon...a aky chaos mam zatial z neho 😲

aktualne - laure vcera zistili spasticku bronchitidu, stale ma teplotu, lieta jej to hore - dole.....
uz ma aj eliska sople, mala aj trochu zvysenu teplotu....
dokolecka, dokola, kua, uz nech je teplo, jar a hlavne, prvy rok skoky za nami 😠 😠 😠

takze veselo, asi zacnem zachvilu ten diazepam jest ja 😝 😝 😝

bezaz
autor
20. mar 2010

cafteeeee
novy kon je podla mna dost otrasny, kym som nasla nasu temu 😝
heli, ked bude pekne anytime, zatial nemozeme chodit plavat, len next week budeme musiet vyrazit k nasim s ninkou na kontrolu k ocnemu

prsky
20. mar 2010

cryo...ahaa, ja ze nejake hromadne a som to nejak nezmercila 😀

mozeme kedykolvek, kedze uz je krasne..akurat zajtra ne, bo ideme plaaavaaat - konecne po dlhom case

my sme vcera tak neskor poobede zbehli na tu biofarmu, co tu mame a supis - maju tam teraz kopec drobizgu, aj ked Lala sa stale zatial najviac orientuje na "titi" (cize cice) - nahanala tam takeho mladeho kocuriska 😀 a zaujali ju aj ovecky

prsky
20. mar 2010

zdeni, to "potesi" - kokso, ja dufam, ze u mna sa to teraz vylepsi, bo furt atb zrat - nic moc

inak neviem, ci dohanam tie 2 roky bez mrchy, ale teraz mam po 2 tyzdnoch od prvej dalsiu 😠

amonis
20. mar 2010

čaute Zdeni co to furt máte?Já se vlastně moc nedivím u nás je to taky tak jak se vyhrabem s něčeho spadnem do něčeho jiného se raduju že Kiki neteče z nosa a ona na to dneska že jí slzí oko a taky tam má hnisek furt takže asi ucpany kanalek nebo co Karolínce slzí očka taky pořád ale ta má i rýmu a nakonec jsem dostala rýmu i já nemůžu vůbec dýchat jak to mám ucpane......jen se modlím aby holky nedostaly teploty tak mi to moc nevadí .......tak se rychle uzdravte já školku přímo nesnaším co se týče tady toho...... měsíčky jsem ještě nedostala je to týden ale koupila jsem si test a je negativní tak jsem ráda raději vědět než na to furt myslet jestli nejsem nahodou těhotná já jsem totiž plodná jen unor ,březen tak se celkem bojím....... 😀 😀 😀

tara2
20. mar 2010

Cafte 🙂
cryo - blahozelam k povoleniu, teraz uz mozete zacat makat na dome 🙂 .A super ze malemu prestali sople, asi mu nerobil dobre mestsky vzduch

a co sa stretka tyka ked budeme moct tak sa radi pridame 🙂

zdenus - aj ja mam z tejto novej verzie zatial chaos ale uz som si na nu troska zvykla na streche. A verim ze mas nervy nadranc, kopec rodicov posiela chore deti do skolky 😠 🙄

tara2
20. mar 2010

amon - aj vy ste chori? Tak sa liecte nech ste rychlo fit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre