Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

mirri
8. jún 2009

sakrys,tady rozebirate sladke a nez jsem vas docetla,tak jsem zase dlubala.... 🤐

my jsme dnes meli kvetak s bramborem,jen tak lehky obed,no uz mi jedl i lip...taky davam z avent sklenicek,tak vim kolik zbasti.vetsinou kolem 100 az 150 ml.na svacu mel jablicko a to mu nejelo.u nas vede hruska a broskev.
a taky davam pul lzicky,kdyz dam vic,tak to vyplivne.

a vsem oslavencum,velkym i malym vse nejlepsi!!!! 😵 😵

bezaz
autor
8. jún 2009

prsky podme na plavanieeee.. ja by som chcelaaaaa

prsky
8. jún 2009

bez...ja tiez...ale hroch ma uz nasral..idem im asi napisat, nech mi vratia praxy...ako sorry, je jun..uz ani neviem, ze sme boli plavat

tara2
8. jún 2009

zuzi - polievku som este nedavala, ale chystam sa dat v nedelu

adi - idem este v utorok a potom za dve nahradne hodiny mam volat ked mi to bude vyhovovat takze vo stvrtok by sme mohli 🙂 . Musim Ti priniest aj tie knihy, snad nezabudnem 😅

amonis
8. jún 2009

jak budete dělat tu polévku?Já už fakt nevím co jí mám dát.....Dneska obě dvě holky spinkají v ložnici konečně se to padařilo hodinu se na sebe řehtaly a pak usla jedna a na rukách druhá ale musela jsem furt okřikovat Kiki protože ona je asi v pubertě furt se směje blbostem a malínké se to staršně líbí tak výská na celé kolo....

prsky
8. jún 2009

jani...to by bolo fajn keby ste prisli a tie knihy neponahlaju 🙂

tara2
8. jún 2009

adi - skusim si od Andreja vypytat auto 😉

prsky
8. jún 2009

kokooos...na pro7 davaju taku relaciu, kde riesia rodinne problemy /mam to tu ako podmaz, kym mala chrni/ a ze 20rocna s priatelom ziju v byte, ktory im mama "pozicala"...mlada ma 2000ejurasov dlhy...mater dosla do bytu..obyvka akoze ok, kazala jej odomknut izbu a tam ze smetisko..pouzite plienky, toaletak, taniere plne popolniky 😨 ..a mlada sa tvari, ze co od nej mama chce a vrchol, ze je to materina chyba, lebo ju nenaucila ako funguje platenie najomneho atd..ze chcela, aby bola stale jej dievcatko a bola takto bezmocna 😨 😨 ...kokos, toto mi spravi Lala, tak ju na mieste rozbijem 😀

bezaz
autor
8. jún 2009

jani sak prinajhorsom ta vezmem.. len neviem, ako by sme mestili kociar 😉

zuzz
8. jún 2009

ahojte,
natalii tie flaky z jazyka pomaly miznu. muza som v sobotu vyslalal do lekarne, nech na to daco vypyta. dali mu candibene sprej. hlavne, ze na krabicke aj na flasticke je napisane, ze len na vonkajsie pouzitie 😠 ale davam to na vatovu tycinku a potieram rano a vecer. volala som dnes aj s doktorkou, zajtra sa pojdeme ukazat, lebo mala v sobotu aj uplne stratila hlas. len tak skriekala. ale aj hlas sa uz pomaly zlepsuje. kasle ako tuberak a obcas sa jej podari vykaslat hnusny zeleny chriakel, fuj, ake divne slovo.

zuzz
8. jún 2009

a som sa ja chystala, ze sa pridam na navstevu prsky, len teraz sa asi budeme radsej zbavovat pripadnych bacilov.

prsky
8. jún 2009

zuzz len sa vyliecte..prilezitosti na navstevu este bude dost, sak leto este len zacina 😉

ideme my stradovat po mestecku ... caftesa mafia 😎

tara2
8. jún 2009

prsky - aj v anglicku chodili relacie tohoto typu, to sa cloveku az rozum zastavi 😅

zuzi - snad nam tata necha afto, musim sa ho spytat ked dojde z prace

zuzz - aj mne dala dokina candibene sprej a hned ma aj upozornila ze je tam na vonkajsie pouzitie, ale ze nech sa nebojim a vytieram

zuzz
8. jún 2009

tara, vytieram, ale desne to smrdi, ani sa nedivim, ze natalia tak reve, ked to ma na jazyku.

tara2
8. jún 2009

maly to tiez nemal rad

sisa.b
8. jún 2009

ahojte 🙂 ako sa mate?

tara2
8. jún 2009

cau sisa kde sa flakas?

sisa.b
8. jún 2009

vacsinou v latkovych plienockach 😀 akurat som malej na noc objednala hambace, tak som zvedava 😝
pred chvilou sa mi tu vykotila dozadu na chrbat, lebo herecka sa naucila splhat hore po gauci, stolicke, stole, ... a ostane klacat na kolenach bez toho, aby si pri tom aspon sadla na paty 😠 tak ju nestiham chytat 😖

mirri
8. jún 2009

tak jsem konecne uspala mladeho pana a snad budu mit klid az do 1,kdy mame vetsinou kojo.tak se mi tyhle dny zhorsil.v noci kojime az 3x a to se nekolik mesicu budil jen jedenkrat,tak kolem pate....achjooo,kde jsou ty casy.... 😒
jinak je to s malym o nervy.u prebalovani nevydrzi na zadech to nesnasi,tak se snazi okamzite prekulit na bricho a co nejrychleji se dostat ode me.nejlip s jeste posranou dupou,abych mela co uklizet.to same s oblikanim,snazim se ho oblict v sede,jak ho polozim na zada,je okamzite na ctyrech... 🙄
jizda ve sportaku,hruza.chce videt kolecka,tak se naklani tak,ze malem vypadne,kdyz ho pripnu tak rev...
na zemi vydrzi max 10 min hrat si sam nebo do doby kdy spadne,pak si to zene ke me a zavesi se mi na nohu....tak tak to chodi u nas....

cryonae
8. jún 2009

mirri vitaj do klubu zufalych matiek 😝 😝 😝

ja mam to iste, len maly sa ku mne este nevie dostat sam, ale ked je pri mne, tak hned po mne splha
v kociku je zasadne priputany, lebo to by bol do sekundy na rozcapeny na chodniku, prebalovanie hotovy zapas, krmenie tiez a este mu aj furt lezie niejaky hnusny zub aby nam nebolo tak dobre 😠

mirri
8. jún 2009

diky cryo za uvitani... 😀 😀
asi to byt ani horsi nemuze,tak cekam zlepsovani....taky malemu asi leze zub,je uz tyden taaak protivny az hruza...kojeni,to je taky story.nastesti nema zuby,tak me netrapi jak tebe,chudacku,jeste porad kouse??to trhnuti hlavou musi byt silene.. 😨

horajda
8. jún 2009

cafte zenusky, ja sa rada pridam k prsky 😉 ak mozem a kedy vo stvrtok

sisa.b
8. jún 2009

holky, nechcem vas strasit, ale bude este horsie 😀 my detto, prebalit sa neda - to aby som mala milion hraciek nachystanych, co jej pcham do paprciek 😝 stale zdrha, teraz mi tu robi roznozky a moj drahy cez vikend konecne prisiel na to, ze ked nechce spat, tak nema vyznam uspavat ju 😝 vecne som pocuvala, ze si s nou mam vecer lahnut a ona zaspi... boli sme cez vikend u svokrovcov, mala v noci ocka uplne mrnave, ulozili sme sa do postele, tma jak v rohu a ona aj tak dalsiu hodinu vyspevovala, zundrala si, liapala sa po nas,... tak tatik konecne zistil, ze to nema vyznam 😝
nastastie ja este z nej zufala nie som, cakaju nas este zuby, obdobie uvedomenia si vlastnej identity, obdobie vzdoru... 😅 😀 😀

mirri
8. jún 2009

sisa diky za povzbuzeni... 😝 😀 😀

sisa.b
8. jún 2009

to ja len na utesenie 😀

zuzz
8. jún 2009

kocky, nechce sa vam zajtra niektorej popoludni skocit do avionu na kavu, prip. ine a stretnut sa? ja tam pojdem cca o 12tej-pol jednej. malemu som slubila detsky kutik a pojdem si skusit vybavit do DM baby bonusy. minuly tyzden mi dali prihlasku, ze teda este mi ich daju, aj ked n atala je narodena vlani.

zuzz
8. jún 2009

sisa, tie IB plienky, co predavas, su vam uz male?

prsky
8. jún 2009

hor..jasne, pridajte sa 😉

baby, ja zas vzdavam asi kocar..dnes som ho vytasila po dlhsej dobe, mala vydrzala 5 minut, potom reeeev, tak som vozila skriekajuci kocar az po postu...tam som ju vybrala, vybavila som si potrebne, sup ju do manduci a tlacila som kocar...no totalne sibnuta 😀

a teraz som ju od osmej uspavala uz 2hykrat (vytiahla ma z vane - Rudo ju siel utisit, kym sa utriem a ona spustila este vacsi rev, tak je z toho teraz trochen smutny)

rominka
8. jún 2009

ahojte pridavam se ke gratulaci pepka vsecko nej.....ja jsem dneska cele odpoledne travila uspavanim male jezdila jsem po zahrade az jsem odesla dom bydlime v patre tak do 5 minut vzhuru a furt dokola pak jidlo doma mi mrcela to uz se mi dlouho nestalo ze by tak nespala pres den jestli je to aj tim pocasim bylo u nas hrozne dusno ale zatim nelozi ani brzo nevstava tak co bych chtela....akorat jde videt jak se vzteka ze nemuze zaspat vcera aj dneska jsem ju musela vytahnout cim dyl jsem ju nechala vybecet tak tim vetsi rev 😠 😠 a vytahnu a smeje se 😠 😀

rominka
8. jún 2009

jo a vodu taky davam male na piti uz tak pres mesic at si zvyka pit caj mam granulovany od hippu ale ten ji moc nejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre