Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
12. jún 2009

bru nocku... 😵

barca1
12. jún 2009

ahoj maminky 🙂 zdravím a omlouvám se jsem ostuda ale nestíhám cho 😢 🙂 dit na net.posílám odkaz naší malé tanečnice 🙂 a jak se jinak máte staršně to letí 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=6aIWt8dqnFY
tara2
13. jún 2009

Dobre rano 🙂
barca - to ste tam mali veselo 😀 😀 😀

prsky - ani Dominik nelozi a este nesedi...ked je na deke tak sa toci dokola ale to je vsetko. Ked ho posadim chvilu vydrzi pekne sediet a potom uz pada na stranu, sam sa neposadi.

...dnes mi nesiel kon, ale dobre lebo som stihla aspon oprat veci, vyvesat ich a ozehlit kopu co mi kypela z kosa 😀 . Vcera som aktivne umyla aspon jedno okno v kuchyni a dnes sa chystam este aj na tie zvysne dve, vyzeraju uz hrozne 😝 .

tara2
13. jún 2009

teraz kukam ze dobre rano o 11:25 😀 😀 😀

zdenus
13. jún 2009

caute,
laura nelozi, nesedi....len tolko k tym porovnavackam 😉 😉
a hlce stale otrasne, niekedy ani usta nechce otvorit, uz neviem, co jej navarit 😕

tara2
13. jún 2009

zdenus a ovocie ma rada?

zuzz
13. jún 2009

tara - no, ma to take dost cervene, az vyzrate. striedavo jej to natieram pityolom, imazolom, rybou mastou. stale umyvam a nechavam vetrat.

inak, ahojte. noc bola hrozna, rano detto. prvy budicek o 5:30, druhy o 7:15. po umyti som ju nechala vetrat ritu v postielke - ked sa vycikala do nocnika. pochvalila som ju pred ocinom, a do 2 minut tu postielku posr.la 😀 takze ju viac uz chvalit nebudem.

tara2
13. jún 2009

zuzz - nam zabral najlepsie ten imazol v kombinacii s castym vetranim. Moze to byt sposobene tou kvasinkou co mala Natalka v ustach. Ozaj a pusa uz je v poriadku? A s tym chvalenim...u nas sa stava to iste 😀

sisa.b
13. jún 2009

tak ja som nechala svoje dieta tiez lozit po izbe s holym zadkom, kym som sa sprchovala a sarka mi ju doniesla do sprchy osratu 😀 klakla si, rukami sa chytila sedaku na gauci a natlacila na zem 😀 nastastie okrem seba nic neokakala

zuzz
13. jún 2009

pusa je lepsia, ale vraj uz nemame natierat tym candibene. od utorka berie celkove antibiotika, tak tie by mali doliecit vsetko. kasle uz ovela menej. len napriek uzivaniu probiotik ma z nich hnacku. a z toho asi aj tu bolavu ritu.
idem dozehlit, vonku este caka kopec roboty, ble.

tara2
13. jún 2009

sisa - 😀 😀 😀

zuzz - ja tiez idem von dnes je krasne vonku 🙂 . Snad malej ta hnacka rychlo prejde

zuzz
13. jún 2009

ozaj, takto v predstihu sa chcem opytat - v utorok podvecer, cca o pol siestej by prisla niektora na detske ihrisko za auparkom? asi tam budem, slubila som malemu skakanie na tych lanach. ak teda nebude prsat, pojdeme tam po jeho plavani. rada sa s niektorou stretnem, ak bude mat vtedy cas.

prsky
13. jún 2009

cafte...zdenus....som rada, ze je nas tu takych viac, co nemaju deticky vo vsetkom popredu 😉 nasa tiez moc usta neotvara, zachutilo jej (na jej pomery teda ale) jablcko, tak dnes mala ryzu s jablkom a tak som do nej dostala asi 5 lyziciek (plnych az ze na spicke 😀 ), ktore aj prehltla (kedze si zvykla zbierat to v ustach a v "najvhodnejsej" chvili to vyplut - a nech mi nikto nehovori, ze neni prefikana, mam podozrenie, ze sa na tom dobre bavi)

zuzz
13. jún 2009

sisa 😀 😀 😀

tara2
13. jún 2009

prsky - vidis aku mas doma sikovnicu 😀

zuzz
13. jún 2009

no chyta ma depka. FB je hrozne kruty. som si pozerala v zalozke udalosti-narodeniny, ze komu budem najblizsie gratulovat, a vidim, ze som z vas hadam najstarsia matoha. 😝

zdenus
13. jún 2009

tara, ani ovocie jej nechuti, pozera na nas jak na sibnutych, ze co jej to furt davame 😀
ale dnes vecer som eliske robila tu nestle ryzovu kasu, od 4.mesiaca, odniekal sme mali vzorku a normalne jej mala cica zjedla pol porcie...takze kase chutit asi budu 😕

zdenus
13. jún 2009

prsky, nase laury su proste vychcanky...uz to tak bude

siska_br
13. jún 2009

zdeni, prsky - beriete aj dajakych chlapov do partie? sme tiez z tych spomalenych flegmatickych oprdkavacov - typ KEDCHCESSPRAVSISAMA...ani papat ani sediet a stvornoskovat si mozem tiez akurat tak sama....aaa co, vsak mozem byt rada, ze sa aspon pretaca ta moja kluchticka

som sa dnes prsila s baby karotkou, ze akaaaa mnamka....cha...mozem si ju 2 dni zut sama...

talinka
13. jún 2009

ahojte...
Tak Tomi mal iba rano teplotku, naposledy som mu merala o tretej a to uz mal iba 36,1....ale mrnkavy este je,ale trosku je to lepsie, viac sa odviazal dnes...ale noci su desne, stale chce byt prisaty, a nevie sa nejak prisat,hned sa odtrhne a zas sa chce prisat, no nespim teda moc 😝

Prave mi volala sestra, umrela mi teta, uplne nahle este neviem podrobnosti,ale je mi to dost blizka rodina... 😔 este minuly mesiac u nas bola na navsteve a uz tu nie je...aspon stihla vidiet Tominka, takze buduci tyzden ma caka pohreb....a nasi mi to ani nezavolali, segra mi to prezradila nechtiac, ze ma nechcu stresovat,aby som nestratila mlieko...divne....a to ako kedy by mi to chceli povedat????

Inak som desne unavena a sla by som aj spat...

zdenus
13. jún 2009

sisak, ja som aj celkom rada, ze laura je taka flegma, lebo eli bola sikulka, pekne jedla, ryclo sedela, lozila a teraz ustve aj 5 konov, dnes vstala o 5,45, cez obed nespala a este o 19,45 tu posklakovala ako mlade kozla...asi ma fakt v zadku baterku....tak dufam, ze larinke tento pokoj ostane 😕 😕 😕

amonis
13. jún 2009

zdenus tak u nás je to naprosto stejné stím jídlem tak aspoň někdo to tu má podobné...ta kaše rýžová chutnala i Kristýnce a ta taky nic nejedla to si mapatuju že jedla jen tu a pak ještě od sunarky čokopomerančovou jinak jinou nechtěla.....

dneska jsme byli na chatě od rodičů ..no zamořené klíšťatama nesnáším to člověk si nemůže sednout do trávy 😠 😠

tali super že už nemáte teplotku.....a upřímnou soustrast za tetu ☹

tak jsem vás trošku pozdravila a jdu spát zas bude budíček za úsvitu 😖

tara2
13. jún 2009

baby ja som stastna ze maly tak dobre papa, asi sa odvdacuje za reflux 😀 zlaty moj, zje vsetko co mu spravim...

tal - uprimnu sustrast ☹ a dobre ze je malemu uz lepsie

ja som dovarila obed na zajtra, nerada travim nedelu pri hrncoch 😝 tak uz mam veget

tara2
13. jún 2009

veget sa skoncil...maly je hore 😀 😀 😀

talinka
13. jún 2009

am,tara.... dakujem

tara, a co si varila? ja nastastie tiez netravim nedele pri hrncoch, zatial chodime stale k svokre

tara2
13. jún 2009

tal - thajsku polievku (slubujem ju muzovi uz mesiac 😀 ) a ten recept os sisky, akurat som dala kuracie maso namiesto morcacieho a dala som ho do marinady

talinka
13. jún 2009

tara, mnam ako fajnovo to znie 😉 a zakusok??

tara2
13. jún 2009
talinka
13. jún 2009

mnaaaaaam....ty robis vzdy presne take ake lubim 😉

talinka
13. jún 2009

ozaj a ako sa drzis s 90 dnovkou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre