Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
19. jún 2009

jani 😀 😀 😀 😀 my sme sa spolu kupali posledne u nasich, tu mame len sprchovy kut. nasi maju vanu s whirpoolom, som mu to zapla, si mala vidiet ten ksicht no nechaaaaapal co mu to bublinkuje pod zadkom 😀 😀 ale potom sa rozkukal a potopa 😀 😀

siska_br
19. jún 2009

babyyyy - to nam uz bude sveta zit 😀 😀 😀 😝

http://blogy.etrend.sk/mihalblog/tyzdnovka-joze...

si z nas asi robia srandu, ci co????

siska_br
19. jún 2009

fiha dokonca je na MK zalozena nova tema a v nej sa mamky tesia na toto:

http://peniaze.pravda.sk/rodicovsky-prispevok-s...

petusaaa
19. jún 2009

peti, boze, akurat teraz citam, ze mate teplotku. tak co ako? zlepsuje sa? 😕 😔
tara, my s ockami stale rovnako. nejako sa to nelepsi... ☹
siska, to co si kupim za tolke prachy? asi ich budem ukladat na ucet 😀 😝 😠

siska_br
19. jún 2009

jasne peti. a zit budeme len z urokov! sa uz tesim

petusaaa
19. jún 2009

siska, hadam si nemyslis, ze sa tak aj stane?

siska_br
19. jún 2009

samozrejme, ze nie. hadam by si sa neulakomila na tolky peniaz, ked ti uz o mesiac daju o 6,29 eurasov viac!!!! nebud pahltna...ved to na tie uroky bohate staci

delfinko
19. jún 2009

ahojte mamulky
musym vam hned napisat dneska rano ako sa maly prebral tak pozrel namna a povedal prvy krat MAMA ja som sa tak rozrevala ako male dieta po tom vsetkom cim som presla co sme spolu zazili totok je taka ceresnicka na torte a presne dneska ked mame sedem mesiacikov no ja lietam v oblakoch aj ked drahy vravi ze to este nevedome povedal ja viem on si to neuvedomuje este ale sila prirody fakt ze tie prve hlasky su prave ma-ma jaaaaaj kraaaaasny to pocit mozno nahoda neviem, ale zopakoval aj neskor som sla urobit kavicku na ranajky a z kuchyne som pocula zase ze mamama tak som sprintovala spät do spalne jaaaj baby feeeeeeeeeeest kraaaaaaaaaaaaaaasny pocit 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pepka krasnu dovolenocku vam zelam a skore uzdravenie mozno by ti mohla dadulka pomoct s tym prebuchovanim terminu hmm

a co je to ta siesta choroba? to teraz natom tu vsetky ficite ty kokso ja ani nemam paru co to je 😕 v utorok sme boli u dokiny na U5 vysetreni tak vsetko mame super dostali sme aj dve vcelicky miery 8020 a 69 cm

siska ty stihas aj novinky citat ty si ale sikulkaaaaa a co sa papakania tyka tak ja som dala malemu vcera prvy krat jablcko a spapal celu flasu normalne som mu nestihala davat lyzicky paposko male je pravda ze som mu pomohla asik tromi mnamky ked to je take fajne 😀

tara pekne sedatko mate ja som chcela take kupit tiez ale muzo ma odhovoril ze ako mu budem umyvat ritulu v tom a ze vychladne hore na tele ked bude dlho v tom sediet 😖 ale ako vidim u vas to funguje tak super vsetko sa da len clovek musi chciet hmmm

petusaaa
19. jún 2009

siska, ty si koza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ved peniaze kazia charakter,nie? 😀 😝 netreba nam. ved detom mozme aj travu pokosit. nejaku kozusinku usit. lieky im tiez netreba, aby neboli moc rozmaznane. a nejaku palicku ako hracku im tiez mozme vonku najst 😀

petusaaa
19. jún 2009

delfi 🙂 je to krasny pocit, ze? len asi si to este tie deticky neuvedomuju. ale ja sa tiez vytesujem. a najlepsie je, ked zacne ze tatatata a ja hovorim MM, ze pocujes, ako ta vola, ze ho mas ist prebalit 😝 😀

siska_br
19. jún 2009

delf - supeeeeeer, to si viem predstavit, ako ti muselo byt, nas malicky opakuje MAMAMAMAMAMA ked niekedy place, ale to taaaak trha srdce 😢 😢 vobec neries, ci to bolo vedome alebo nevedome,je to jedno 🙂 proste ta luuuuubi a to priam najvacsmi na svete, zatial sme ich najvacsie lasky 😵 😵 😵

a gratulujeme kristiankovi k 7. mesiacikom aj pepkinmu matkovi - tomu aj skore vyzdravenie zelame a aj nasmu chlapikovi, jasna vec, v neposlednom rade..

6. choroba je dost casta choroba u deticiek, detvaky maju 2-3 dni vysoke teplotky a potom sa vyhadzu a za par dni je obycajne po chorobe, chvalabohu, obycajne to nebyva vazne

siska_br
19. jún 2009

peti - ale ved teraz je to in - taky BIOZIVOT 😀 😀 😀

siska_br
19. jún 2009

delf, to mamas aussehen und papas charme je supeeeer 😵 😵 😵

7-mesacne babatko sa mi prave zobudilo kvalitne pokandilo....letim zachranit lehatko

delfinko
19. jún 2009

petuska tak to je dobreeee ze tata prebalit hihi to musym aj naseho naucit 😀

siska a preco sa to vola siesta choroba ako v poradi ci co to? a vyhodi sa ako vyrazky ci ako to zisitim? 😕

samulkovi vseeeeeeeeeetko naj tiez nech ta dneska poslucha pekne a vsetko spapka na obedik 😵

delfinko
19. jún 2009

dakujem siska to som kupila v erstlings family 😉 ked chces kupim ti a poslem 😉
ja som tu tiez len na skok ideme do nemocky zachvilku plavat tak potom vecer vas pridem este pozriet zatial papa pekny dnik a piste vela aby som mala co citat 😝

petusaaa
19. jún 2009

samko, matko aj kris, zelam krasnych 7 mesiacikov 😵

tara2
19. jún 2009

vsetkym oslavencom zelame vsetko dobre 🙂

ze jake prachy kokso, ze 5€ to si ani pozicku na dom nejdeme brat, zaplatime to z toho 😀 😀 😀

ad ten druhy link - kym neuvidim (prachy na svojom ucte) neuverim 😀 , ale ja som skeptik urcite z toho nic nebude ako vzdy 😝

delfinko - to je super pocit vsak? Ja sa tesim ked to uz bude maly hovorit vedome. U nas mama uz ficala a aj baba, dadadaj, brm a podobne zalezitosti 😀 teraz je stadium francuzskeho "r" tak som zvedava s cim pride nabuduce 😀

peti - a co vam teraz povedali o tych ockach? Kedy mate kontrolu u ocneho? Nepomohlo ani to preliepanie?

tara2
19. jún 2009

delf - ad sedatko - Andrej bol tiez proti tomu ze naco a blablabla 😝 😝 😝 no a ked ho v tom vecer videl tak bol ticho. Podla mna je bezpecnost maleho na prvom mieste a ked kupem sama ulahcim si kupanie a potom ked ho uz nebude potrebovat tak sa sedak preda a nejake prachy sa mi vratia. A umyt ritusu je nejmenej, zdvihnem maleho a sup sup a je to. Ja v tom problem nevidim. To len nasi chlapi vo vsetko vidia problem 😀

petusaaa
19. jún 2009

tara, no, ja si myslim, ze sa mu to nelepsi, ani dr sa nevtarila nadsene... konrolu mame o 2 tyzdne, tak uvidime. lenze okuliarky mu zacinaju byt male, tak dalsie tisice na nove 😒 ale ved co, to zaplatim z toho zvysenia rodicovskeho, nie, 🙄 🙄 🙄

tara2
19. jún 2009

peti - to je mi luto ☹ , drzim palce nech sa vam to upravi 😉 . A mohli by takymto rodicom prispievat aspon poistovne nejakou sumou...skoda reci ☹

zuzz
19. jún 2009

ahojte, tak som krpanu odmerala a k tym vcerajsim 8465g pridavam nejakych 70cm meranych krajcirskym metrom.

ad ikea - ja odkedy tam chodim s kocikom, tak sa vzdy na drzovku pri tej pokladni pre mamicky predbieham so slovom 'dovolite?', alebo sa priamo pokladnicky spytam 'vezmete nas?' a zatial nik nemal namietky. jasne, ze tam nikdy nestali rodicia s detmi.

petusaaa
19. jún 2009

akoze my mame ze prednostnu pokladnu v tecsu taku a stale tam nevidim nikoho, kto by mal mat prednost. ale tak na drzovku som sa este nepredbehla. 😅 ja som slaboch...
tara, no, ja uz si zacinam mysliet, ci nie je dobre radsej teraz spravit tu operaciu... ☹ lebo si myslim, ze sa jej nevyhneme

zuzz
19. jún 2009

petusaaa, nejako mi uniklo - co mate s ockami?

petusaaa
19. jún 2009

zuzz, maly skuli. nosi okuliarky a prelepujeme ocka. s tym, ze ak sa to do roka nezlepsi, tak pojdeme naoperaciu 😒

tara2
19. jún 2009

peti - ved uvidis co vam odporuci ocny...ak by mu to malo pomoct tak nech ho radsej zoperuju...

zuzz
19. jún 2009

peti - priklanam sa k tarinmu nazoru - operacia moze pomoct a radsej nech ju podstupi cim prv - aby sa mu to rychlo potom zhojilo a uz dalej vyvijalo v poriadku. a tiez by ste potom nemuseli dalej riesit okuliariky. predsa len, ked je dieta pohyblivejsie a uz neskor aj v skolke, su s tym len starosti. a do penazi to ide, to vidis aj sama. ondrovi stale treba napravat okuliare, co ich mava dokrivene, ked sa v skolke natahuju. a sklicka furt doskriabane, tiez to treba vymienat.

tara2
19. jún 2009

zase sme boli na druhej strane...uz spite? Maly este nespi ale vyzera to ze kazdu chvilu uz zaspi. Ja este oxidujem v kuchyni varim obed na zajtra, pride segra s kamosom 🙂
Maly sa vecer napraskal kase ale ze by mu to pomohlo zaspat sa neda povedat...nevidim ziadny rozdiel

rominka
19. jún 2009

ahojte u nas leje cely den s mensima prestavkama tak jsem vzdycky cekala az prestane a sla rychlo uspat malou ven a schovala pod strisku ted spi ale usinani opet des jidlo taky moc nechce asi dozniva jeste ta 6-ka nebo nevim na hraci dece vydrzi tak 15 minut a zacne mrcet protira si oci a sama neusne jestli nekdy budu met druhe dite tak zasadne nebudu brat na ruky 😠 🙂 pred tydnem aspon usinala u prsa ale ted je chytra jak pet certu ,muj dava se sousedem novou kliku na vstupni dvere tak si vas jdu docist....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre