Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
24. jún 2009

zuzi - 😀 😀 😀 ale ved ty to myslis dobre tak co 😉 .

zdenus - tu neprsi ale vyzera ze kazdu chvilu bude. My sme sa akurat vratili z prechadzky, vonku je strasne dusno 😝

siska - mysli pozitivne, urcite mu bude chutit aj zajtra 😉

siska_br
24. jún 2009

baby to valia, ze zdeni?

siska_br
24. jún 2009

my sme tiez prisli z von, boli sme v manduce a s dazdnikom, samuel si skoro krk vykrutil, co nechapal ten dazdnik 😀 😀 😀 bola som mu kupit dajakie bezlepkove kekse a ryzove chrumky sme zohnali... mali tam aj ze biovyzivu pre deti od 4. mesiaca - mrkvicka, masko, zemiacik a drb bielok 😨 😨 😨

jani, oki, budem mysliet pozitivne 😀 ked nezaberie, dojdem si zajtra po dalsiu dobru radu 😀 😀

tara2
24. jún 2009

siska - kedykolvek 😀 😀 😀

zdenus
24. jún 2009

tara utesitelka...mna ako utesis, ked nasa opica nic poriadne nehlce? ale sak ona sa rozje, to viem urcote...od hladu neumre 😕 😕 😕

siska hezky, ten bielok je 101% vhodny od 4.mesiaca, debilove!

siska_br
24. jún 2009

ale zdeni - tam to bolo tak (ako to vhodne prsky nazvala) sofistikovane len po nemecky napisane podrobne zlozenie....takze vtedy sa to asi moze 😀 😀 😀 😝

tara2
24. jún 2009

zdenus - aspon vidis ake mas vyborne mliecko ked ho mala nechce vzdat 😉

siska_br
24. jún 2009

tara - ty si uzasna, fakt vo vsetkom najdes nieco pozitivne 🙂 🙂 🙂 😉 😀

zdenus
24. jún 2009

tara fakt nema chybu....jasne, ze moje mliecko je mnamkove, ked ho pyta kazde 2 hodky 😕 😕 😕

ale v noci sa polepsila, klop, klop, lebo ju vsade ohovaram...tak jej to je uz asi blbe 😀 😀 😀

siska_br
24. jún 2009

no zeby som zacala aj ja ohovarat??? no ked pomoze, nedbaaaaam... ale neviem, nemam pocit, zeby sa samo nejak ostiepkoval ked ho ohovaram

inac aj my papame je 2 stunden...vo dne...v noci ked sa zadari aj castejsie..

tara2
24. jún 2009

ohovaranie nepomaha, uz to mam vyskusane 😀 . U nas je vsetko fajn az na to nocne spanie 😝

siska_br
24. jún 2009

aj u nas je vsetko fajn az na denne a nocne spanie, nejedenie, zuby a visenie na mamicke 😀 😀 ...zeby som niekde spravila chybu??? 😕

bezaz
autor
24. jún 2009

ja ohovaram a nic.. takze neviem, ci je to dobra taktika 😉
aj my jeme kazde 2 hodky, dokonca aj po prokrmoch 😝

tara2
24. jún 2009

my uz nejeme tak casto, maly sa dobre nadlabne na desiatu a obed a potom uz vydrzi dlhsie

prsky
24. jún 2009

haj..tak skuska uspesne za mnou, uz len 2 😀

siska...ja plakam v octe (ale len plienky)...co by si rada vediet?

aj Lala papa kazde 2 hodky, ale asi preto, ze len co zacne pindat, uz jej pcham didu do huby 😅 co sa zastrelim? aspon chvilu je ticho 😀 😝

siska_br
24. jún 2009

prsky - congratulatiooooon, viiiidis ako si to tym mudrym hlavam natrela!!!!

o tom octe som chcela vediet, ci ozaj zmakci pradlo a ako/kolko/kam sa davkuje. votrela som sa k alternativnym mamkam, typla som, ze tam to poznat budu, tak mi poradili. vyskusam....a dakujem 🙂

pocuj adi, ta ciapka je kraaaaaasna aj mojmu chlapovi sa bohove pacila, ze ako z 50.-tich rokov, ked budes mat pansky model, hlasime sa do aukcie!!!! daj potom znova vediet, oki? prikupime.... som nejak na stare kolena zacala trpiet na prikryvky hlavy...

bezaz
autor
24. jún 2009

adi gratulujem 😉 pridala som foto tych satociek na krst

montana13
24. jún 2009

Caute holky 🙂

prsky, tiež gratulujem ku skúškam 🙂 a zároveň obdivujem ako to zvládaš 😎 😎 😎

Tak my sme už zalomili, zase mi ho sestra uspala bez jedenia 😒 , tak sa teším, že o hodinku sa zobudí vyspatý a budeme žúrovať do 12 😅 😢 🙄
Tak idem aspoň teraz rýchlo makať, lebo zajtra idem pozdraviť tetule na daňový s DPHčkou 🙄

prsky
24. jún 2009

dakujem baby 🙂

montana...heh...skor nezvladam, ako zvladam...1 alebo 2 budem prekladat a buduci semester sa aj pototo, bo budem mat zo 4 skusky totalne zabijaky, k tomu bude treba napisat bakalarku a pripravit sa na bakalarske skusky 🙄 ... ja idem akurat robit sprostu zdravotku 😒

siska...a ako davkuju ocot? ja davam plny avivazny chlievik na 1 davku plienok...nie je to nejak bohovsky makke, ale staci...a pre vonu ti poradili esencie (tee tree alebo levandulu)? 😉 a ktoru ciapku mas na mysli? lebo bez /teda ninke/ som spravila letnu verziu takejto siltky http://www.etsy.com/view_transaction.php?transa... a bez kvetinky sa da aj pre chalana v klude pouzit...alebo idem robit teraz 1 babe taketo cosi pre jej synatora: http://www.etsy.com/view_listing.php?listing_id... len mam o nieco bledsiu modru a kombinovat idem s bielou a oranzovou

mala toho moc nenaspala, tak uz o pol siedmej som ju sla nakojit do spalne a jaska, ze som po tych stresoch zalomila s nou - zobudila som sa pred chvilou, ze sa furt pripaja a odpaja spiaca 😀 tak som odisla a som zvedava, kedy sa prebudi 😉

zdenus
24. jún 2009

baby, tak lauri zozrala na veceru plnu misku kase a potm este aj mlieko.... 😕 😕 😕 , tak uvidim, dokedy bude spat, ha....

prsky super, ze si tu skusku zmakla, sak ti to celkom dobre ubuda 😉

zuzka, satocky su kraaaasne, be,be, aj tak som kukla, hoci si napisla ze pre prsky 😀 😀 😀 , ale nebudu pre farara sexy, ked su na riamienka ? 😕

bezaz
autor
24. jún 2009

zdeni 😀 sak bude mat pod tym body, podla pocka bud s kratkym alebo dlhym rukavom 😵

zuzz
24. jún 2009

ahojte babuchy,

som vas hodne zanedbala... nestiham to tu vsetko docitat, ale aspon zbezne:

prsky - blahozelam ku skuske. a obdivujem hackovane vytvory.

tara - kde sa berie ten vecny optimizmus? ti normalne zavidim 🙂

zdeni - ako pekne papkate, aj tu mi neostava ine, nez zavidiet - natalia akosi furt nic moc. akurat na obed zje cca 40ml. dnes zjedla asi 1cm z banana. a zuzlala chlebovu korku. nezjedla z nej nic, len narobila bordel v obyvacke 😝 uz skusam vsetko mozne, ale nenasla som este nic, co by jej uplne chutilo.

bez - buduci tyzden by sme sa mohli pridat k hromadnej navsteve? uz ste vybrali den? ja pojdem v utorok do BA rano na odbery krvi na preventivnu prehliadku, tak by sme sa mohli zastavit, ak nemas nic proti...

siska - aj ja davam do plachania plienok ocot. su jednoznacne maksie ako bez neho. a neboj, nesmrdia.

mojkamirka
24. jún 2009

avojte, idem vás trošku naštvať 😀

my sme sa konečne ako tak rozjedli. Takže pred desiatou zjedol štvrtinu banána, na desiatu, jablko s broskyňou, na obed v zúfalstve som mu uvarila mrkvu, jablko, petržlen, k tomu som pridala morčacie mäsko, jedol ako o život. Spapal až 100 ml odhadom, som neverila vlastným očiam. A to som už plánovala, že mu budem robiť chute, keď budem jesť pri ňom obed, nakoniec som ho jedla studený. 😠

a krstíme už druhý deň nočník 🙂 , pri každom prebalení ho naň posadím, poviem " ssssssssssssssss" a on pustí ciki, no teraz večer ma prekvapil, posadila som ho a on pekne naložil, no paráda. A vraj učenie na nočník je ťažká a traumatická vec pre dieťa. 😀 Máme síce mokré plienky pomedzi to, no i tak je to úspech, na to že to aplikujeme už štvrtý deň. 😉

a idem vás dočítat

no hej a ešte čosi, včera sa zaprel s rukami o balík, čo som mala položený na zemi a sám sa postavil. 🙂

prsky
24. jún 2009

zuzz...bez tiez nebyva v BA ale v Samorine 😉 ja mozem najskor v stredu ... a dakujem za pochvalu

mojka gratulujem k nocnikovaniu...mne mala teraz nocnik bojkotuje...ciku drzi az kym ju nerozbalim a akonahle otvaram plienku, vypiska sa - dufam, ze kako nebude bojkotovat, ale zistim zajtra alebo pozajtra, kedze kadi raz za 4 dni

mojkamirka
24. jún 2009

ha a musím vám čosi vyrozprávať. Bola som na návšteve s malým, a nevedeli čo dať malému, nakoniec mu dali banán, som mu ho pomačkala a dala s lyžičkou, tak otváral ústa akoby nejedol tri hodiny a pritom polhodinu do zadu mal mlieko. No sa predvádzal, expert jeden. 🙂

prsky, dik, ma to normálne potešilo, a to som rátala s tým že ho to možno napadne čo tam treba robiť tak za mesiac 😀 , no mám šikovného chalana doma.

no zas taký úžsný nie je,, napríklad dnes som ho celý deň naháňala po byte, lebo stále čosi ťahal, alebo si kdesi trieskal hlavu, do obeda doma nezaspí ani omylom. Niekedy som vonku už o ôsmej, na prvé spinkanie, si to doslova vyreve, aby sme išli vonku. Joj a posledné týždne je iný nervák. Koniec sveta ak mu čosi vezmem z ruky alebo ho inde premiestnim.

zuzz
24. jún 2009

cryo, akurat som precitala tvoj prispevok zo vcera - no vesele to musi byt, ale tie nocne prebudenia by som asi tiez nelubila 😉

3x denne prikrm je u nas este stale v nedohladne. ak sa podari 2, tak sa vytesujem. mlieko to este stale isti. esteze ho este mam dost. aspon daco.

zuzz
24. jún 2009

prsky - tak samorin je od nas blizsie, nez k vam, takze to je v poho. potom teda kludne aj iny den, ale od stredy uz mam na krku aj maleho, v skolke uz budu prazdniny.

zuzz
24. jún 2009

mojka - pekne uspechy s tym nocnikom. to poznam - aj u nas doma funguje. posledne razy dokonca s veeelmi hlasnym revom predtym, nez jej treba. normalne spokojne spi, potom sa rozreve akoby spadla z postele, letim k nej stale v panike. a nakoniec jej treba len cikat, potvorke. ale to uz som sa raz chvalila,vsak?

mojkamirka
24. jún 2009

zuzz, neboj on sa raz rozje, ja dokrmujem druhý mesiac a až dnes som prišla na to, ako ho oblbnúť aby mi zjedol celú dávku mäska a zeleninku, hm všade pchať jablko. Môžeš mi veriť, že som si pár krát kvôli tomu jeho bojkotu zeleniny poplakala, či niečo nerobím zle, keď mi moc nemá kto poradiť, ak nerátam vás, novembrovky. Ešte že vás mám. Zajtra idem skúšať kašičku....

mojkamirka
24. jún 2009

zuzz, samochvály nikdy nie je dosť 🙂 , môj tiež začína vyrevovať cez deň, dám ho na nočník vyciká sa a kľud, no v noci sa mi s tým piplať nechce, no asi budem musieť, keď nechcem ohluchnúť. občas fakt neviem čo mu je, že sa zobudí s takým revom, akoby som ho priľahla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre