Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
3. júl 2009

no konecne som sa sem dostala 😉
maly ako tak spi aj pes, Vlado je vonku, takze PC vecer ako zdenus mam pred sebou 😀 u nas sa dnes jedla desiatka ze banan,jablko, broskyna od HAMI ako chutilo, ale ze by nejak vela zjedol mozno tak 30ml aj to mozno prehanam a obed este menej karfiol so zltkom,ale tak to by som ani ja nejedla....

Baby, musi niektore vase ditko papat zelezo??? lebo my ano..dnes sme zacali,ked bol chory tak mu zistili z krvi malo zeleza, ..tak davam kvapky pri kojeni...bojim sa aby ho z toho nebolievalo brusko...co obsahuje tak nejak viac zeleze ,aby sme to napravili a nemuseli kapat hento svinstvo???

tara, co si? Max a posluchat...nehrozi..je to certisko riadny a furt kuse a sti po celom byte...mozno minimalne zlepsenie,ale bijeme sa kazdy den... 😀 ale rastie a pribera jak taka svinka..no krasny je 🙂

hor, krasne fotky...mala je uzasna....vyslo vam super pocko, napis ako bolo a co ste pokupili

cryo,tomino neskutocny foto a videjka supisssskeeee... 😵 😵 😵 okanik chutnucky....

dzani, dodatocna gratulacia vivi....svetova je..sikovna , tomi je starsi o den ale nechce takto plazit nejde mu to nohy vo vzduchu, ruky nist, akurat rotuje a cuva...ako dviha ritu a hadze sa ....ale zas chce chodit uz tak co uz... 😀 😀 😀

talinka
3. júl 2009

zdenussssss....co to ? co to? zanedbavas kona kvoli FB ??? aaaaleco...este nedavno si nam take nieco vycitala 😀 😀 😀 😀 no si proste FB positiv 😀

talinka
3. júl 2009

Dnes moje zlaticko dostala od svokrusky hojdacku, co som mala v plane kupit , no co,tak sme usetrili zas 😀 uz len vymysliet miesto v byte, kam ju na strop navrtat... 😀 len nechapem preco je az od 1,5 roka..ved je v poho aj teraz pre tomina...

a ja som dnes nakupila tominkovi uz pyzamka na 6-9 mesiacov a nejake tielka, ponozky a taaaaak....sak uz vyrasta zo 68...

a som prasa,lebo som zjedla uz pol kakaovych vencekov, som smadna a leniva sa ist napit...a mam chut na melon ,ale zajtra rano ideme na trh a nakupim si kopec zeleniny a ovocie a ide sa na salaty...jupiiiiii

sisak, ako maly este teplotka???

dzani
3. júl 2009

ahojte 🙂
predomnou tiez vecer osamote, Vivi spinuska, Ajo siel do Viedne na letisko pre svokru a svagrinku, sa na ne nenormalne teskame uz 😵

Tali my berieme kvapky na zeliezko od narodenia, najprv Maltofer a teraz posledne 3 mesiace Aktiferin, niesu tazke na brusko aspon som nebadala na Vivike, ale uz ich mame vraj dobrat a spoliehat sa ze Vivi bude zeliezko cerpat zo stravy, zo zeleninky a hlavne z maska.

Romi my ideme na dovcu do Svajciarska ale az v septembri 😉

talinka
3. júl 2009

dzani, aj tomi mal Maltofer, tak si ma potesila, ze ziadne vedlajsie ucinky, dufam, ze aj u nas to bude tak...no my asi moc z tej stravy nenaberieme zeleza,ked tak malo papa 😝 aktiferin som brala ja cele tehu....a kakanicu ma z toho akej farby?

Svajciarsko ? super dovolenka...mne sa tam velmo paci...chodievali sme tam na autosalon kazdorocne

rominka
3. júl 2009

dzani-tak vy budete cestovatele 😉 musim vas tady proklepnout at mam prehledet kdo kde frci 😉 😀 ,tal -ja jsem zrovna dneska Sabci povesila houpacku na zahradu aj jsme fotili ale musi to muj hodit do pocitace libilo se ji to tak at ma nejake zpestreni a samozrejme nohu zas davala ven mela bejt kluk ma strasnou silu v nohach kazdy den jsem dokopana aj v kocaru ma nohy na opredle aj kdyz spi herecka nasa 🙂obleceni mame zatim dost akorat bodycka s dlouhym rukavem musim koupit rovnou 80ky no zalezi jak ktery vyrobce a meloun mame v ledniccce muj koupil takovy mensi jak jsem byla tehotna tak jsem mela meloun co chvilu ale ja je mam rada aj tak....

rominka
3. júl 2009

ve Svycarsku jsem jeste nebyla a tal -vy kam planujete?

montana13
3. júl 2009

Ahojte 🙂 vitám v klube osamelých žien 😉 som na tom podobne... 😢

rominka
3. júl 2009

ahoj monti-ti chlapi se ale majou muj sedi na rybach napred ze do 9 a pak sms do 11

montana13
3. júl 2009

No neviem, či aj ten môj sa nezastavil na ryby, lebo nejako nechodí... a to sme ho celý týždeň nevideli, lebo bol na montáži vo Východnej... 😠

talinka
3. júl 2009

rominka, no to sa niekto ma,ked ma zahradku...tam je kde povesit hojdacku 😀 no aj ja sa divim, kde tie deti beru tu silu...tomino tiez bolestivo kope,aj stipe a dava facky 😀 ine supy...no ja som praveze melon nejak nikdy nejedla az teraz od tehotenstva...
kam planujeme dovolenku....no my sa budeme pohybovat asi tak ako zdenus pisala,, v okoli Bojnic, potom u nasich na chalupe, na Jahodniku, v Senci...nejdeme von k moru aj ked neviem ako to prezijem...ale az buduci rok mozno dame nejake chorvatsko na zaciatok, ved tomi tam uz bol,ked bol v brusku....a isla by som mozno aj na nejaky vylet do Tatier...nejaky apartmanik....este sa uvidi, aby sme este neskoncili niekde pri mori nakoniec 😀

talinka
3. júl 2009

ahoooj mon, tak aj ty v klube? je nas nejak viac 😀 ja budem min do polnoci sama a nikde nikoho som sa bala, ze co budem robit, asi nacnem nejaku knizku, dnes som si dve doniesla z posty..no a ktore saty teda vyhrali?

mirri
3. júl 2009

tak jsem zde... 😀 😀

dzani
3. júl 2009

Talinka kakinu ma normalnu, ziadne extremne sfarbenie 😀 Ja som mala tiez po porode malo zeleza a nikto mi nic nepredpisal 😕 Ten maltofer aj aktiferin strasne smrdia ako hrdza, mne z toho bolo normalne zle 😅 Tal hej vo Svajci je krasne my uz pojdeme ani neviem kolky krat

😵

mirri
3. júl 2009

ja to vidim do pozdnich hodin tu samotu...ikdyz to chrapani na gauci mi nechybi! 😀 😀
koukam,ze jsme skoro vsechny osamele.... 😉

talinka
3. júl 2009

mirri, no konecne, co budes na FB sama ? aj ked som myslela, ze tu bude zivsie a nic moc, dufam, ze ma nezabijes, ze som ta sem nahnala 😀

talinka
3. júl 2009

dzani, hej? lebo mna upozornila na zmenu sfarbenia kaky a mozne bolesti bruska.....a mas niekoho vo Svajci?

talinka
3. júl 2009

mirri, to vies piatok,chlapi sa chodia vencit, dobre to maju zariadene, urobia deti a maju pokoj a oni sa mozu flakat 😀 a my trcime doma s detmi a so zverstvom

rominka
3. júl 2009

tal-zahradka je sice super aspon ted na uspavacku a pod.ale nejlepsi kdyby jsme bydleli sami tak je to tu onicom 😕 napred jsme planovali dovcu nekde letecky ale je jeste mala a v chorvatsku nam vzdycky vyslo blbe pocasi tak to me tam moc nelaka tak jsme si rikali ze by jsme zkusili jet partia s tema sousedama tak uvidime aj na senci se mi libilo za mlada 🙂 jely jsme 3 baby pod stan to byla jedina voda kde jsem vlezlo krome koupaliste a jako decko jsme tam jezdili s babickou a dedou na dovolenou 🙂 muj uz se vratil je presny na cas 😀 doufam ze zas nepujde rano

talinka
3. júl 2009

fuj je mi hrozne dusno 😖

mirri
3. júl 2009

😀 😀 ja koukam stridave na telku,na fb,na konika a uz musim vypnout skype!k tomu mi jede klima a mam udelane kaficko-prvni za dnesek...a maly stale spi,jeste se nevzbudil....p o h o d a .......

montana13
3. júl 2009

Ahoj tal 😉 odbehujem na FB - 😒 tam máš odpoveď 😉 Inak ďakujem všetkým maminám, ktoré mi pomáhali vyberať 😵 😵 😵 😵 😵

rominka
3. júl 2009

holky a co zitra varite me zas dochazeji napady....je to furt dokola

talinka
3. júl 2009

rominka, no veru naj by bolo,keby ste boli sami 😀 no ja som bola mozno 3x v Chorvatsku a pocasie nastastie vzdy vyslo....ja planujem preto tam teda mozno,lebo je tam podobna klima ako u nas a na zaciatok nechcem nejak vymyslat s nejakou exotikou..pekne pomaly postupne

rominka
3. júl 2009

monti-ja jsem taky chtela kuknout na ty saty ale nejsem prihlasena na fb

talinka
3. júl 2009

mirri, aj ja kon, FB, TV...kaficko no pekne teraz v noci..aj ja som mala rannu kavu vecer o siedmej 😀 proste stihame no nie?

rominka, ja nevarim, vikendy vari svokra alebo nasi, chodime k nim , u nas sa toho vela teda nenavari... 😀

mon, idem to precitat hned a uz aj 😀

mirri
3. júl 2009

no me dovolena zacina za tyden.nejprve jizni morava-mikulov-vinecko,zabavy,kamaradi...hlidat bude babi s prababi.a pak rodne ostravsko-kamaradi a vegeeet....hlidat bude segra s babi.a mozna zajedem na hory na par dni..
more chystame na pristi rok-jizni italie 😉

rominka
3. júl 2009

tal ja taky 3krat vzdycky prvni 2 dny pekne a pak ochlazeni zlaty egypt ale na ten muzu s malou zapomet....

mirri
3. júl 2009

ja taky nevarim,jen pro maleho.pres tyden manzel neni doma,v sobotu kupuje jidlo on a v nedeli vari tchyne... 😀

dzani
3. júl 2009

Tal svokru a svagrinky tam mam 😵

ani nevravte o tom dusne, vcera som este 1,30 bola hore, co som nevedela zaspat.

Mirri podobne, v podmaze mam ocko hudbu, pisem so svgrinou cez skype, a FB radsej obchadzam, lebo sa tam stale nevyznam 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre