Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
8. júl 2009

bez...mi hovor, ja som im teda moc prijemne maily nepisala...som im na prvu odpoved od nich pisala ze: "tiez som mala skuskove obdobie, mam polrocnu dcerku a napriek tomu sa mi nacas podarilo kurz zaplatit a prist aj nacas na dohodnute hodiny. [...]" na co mi ona odpovedala to, co som vlepila predtym

zajtra sa urco vidime

horajda
8. júl 2009

cafte tak baby ja som im tiez pisala a bol som asi torchu jemnejsia lebo mna odburlai tym ze sak sand v lete sa uz ta hodina najde a ze ich to velmi mrzi, tak som aj ja nstvana a tiez asi im napisem co si myslim a nech mi vratia prachy lebo toto je neunosne, clovek chce byt aspon trochu mily a vidite

horajda
8. júl 2009

fuj ani pisat neviem 😅

cryonae
8. júl 2009

vidite a mne dnes volali z hrocha, ze ci si moja Linduska nechce nahradit hodinu 😀 😀 😀

horajda
8. júl 2009

cryo to fakt? 😀 😀 😀

prsky
8. júl 2009

hor..ja som bola (a hlavne na svoje pomery, bo ja si nechavam skakat po hlave) velmi tvrda a aj tak mi napisali, ze praxy nevracaju 🙄

cryo 😀 😀 😀 tak to maju iny bordel

sisa.b
8. júl 2009

teda cryo, to si nam zamlcala 😀

tara2
8. júl 2009

Caute
tak ja som sa pred chvilou vratila z kina, super bolo 🙂 Doba ladova 3 je perfektna 🙂

cryo - 😀 😀 😀

prsky - pekne svine v tom hrosiku 😝

pepka
8. júl 2009

baby, tam maju tusim fakt riadny bordel, ked tak citam aj cryo prispevok o linduske 😨
to sa divim, ze mi vratili prachy ked som to zrusila 3 dni pred zaciatkom, sice im to trvalo dllllho, ale vratili....

pepka
8. júl 2009

bez, ani mato tej vode moc nedal, do mora som ho supla len raz, co ho budem trapit takou ladovou, aj ked moc neprotestoval, potom sa vozil len v lodke alebo sa clapkal v bazeniku, kde slnko vodu prehrialo.....
ale on je chudak uz na vodu taaaaky zvyknuty od hanky, ta je vodny zivel. ked sa spolu kupu, da mu taku lekciu, ze krpaty odchadza z vane ako keby prave absolvoval hodinovy program v pracke: bavlna na 30-tke 😀

pepka
8. júl 2009

dnes som sa opat presvedcila, ze mato je na mixovanu papanicu ako hanka, ziadne kusky... po veceri dostal 2 kukuricne chrumky... sice ich nejako zvladol prehltnut, ale za 5 minut bola vsetka kasa naspat vonku... takze kusky u nas nehrozia....

sisa.b
8. júl 2009

pepka, u nas pravy opak 😅 teda teraz nehrozi nic okrem MM. akurat dnes mala asi 3 lyzicky karfiolu, ale to musela drzat lyzicku ona a pchat si to za mojej asistencie (rozumej - drzanie rucicky) do pusy 😀

pepka
8. júl 2009

sisa, mato zase zosrotuje uplne vsetko, pokial je to pomixovane, nema problem, z kuskov sa drhne a grca...
ranajky, obed aj vecera plny tanier niecoho.... a tvari sa, ze by si este dal, keby mal....
zato s mliekom to je uz pozvolnejsie, dostava rano, na olovrant a pred spanim, ale to sa pri tom vrti ako cervik a za dve minuty je nacuckany.... neviem, ci sa za chvilku sam neodstavi, co by mi bolo velmi luto z citoveho hladiska..... hanka bola pravy opak, ta bola ceckovy zavislak, az som v 15m musela razne seknut....

prsky
8. júl 2009

no nasa zje kusky toho, co jej chuti (rohlik, nektarinka, ryza), ale nektosku napriklad vykadila tak ako ju prijala ... v tej mojej mudrej knizke aj pise, ze treba v takom pripade viac poňaňkať, takze dnes som ju popucila

a spenat uz nebudem tak skoro davat, sak mi z neho kaka 3x denne a riedke

sisa.b
8. júl 2009

my kakame krasnu mlieckovu prazenicku 😀 a ja uz si z toho tazku hlavu nerobim, holky mi pisali, ze niektore zacali az od 10m prikrmovat. a tie splechy o tom, ze sa MUSI, nech si doktorka necha pre seba 😎 ja ju nasilu nutit nebudem, ked nechce. bodaj by aj chcela, ked je chora a teraz su take tepla.
ja som mala ceckovych zavislakov vsetkych 😅

pepka
8. júl 2009

ja zase uz nebudem davat banan, dostal ho doteraz len 2x a zakazdym kakal s hroznym placom bobky tvrde ako kamen

talinka
8. júl 2009

ahojte...no my mame dnes po druhom prevenare, pichala zastupujuca doktorka aj viac plackal pri pichani...ucinky vedlajsie neboli zatial ziadne, aj som ho pekne uspinkala o osmej po 4 hodinkach co bol hore vkuse....len sa zas zacal prevalovat zo strany na stranu ako spinkal, az sa dal na brusko, hlava hore a kukal vyjaveny ako sa tma ocitol, zacal mrnkat a islo sa uspavat znova, a tiez sa len metal zo strany na stranu z jedneho boku na druhy aj vam ro robia???? no hrozne...nakoniec ho Vladko polozil na vankus a sa s nim prechadzal a hojdal a tak zadrichmosil......

u nas aj dnes slabota s prikrmami, tiez to uz asi neriesim,snad sa rozpapa..na desiatu troska hrusky, obed kura,hrach,mrkva..tiez len troska par lyziciek a dost...a kusky nehrozia ani u nas....

pepka, krasne fotky, ako to tam Martinko krasne zvladol, to je super...to by u nas nehrozilo....

talinka
8. júl 2009

cryo, a co ako sa ma linduska??? 😀 😀 😀 som sa pobavila... 😀

talinka
8. júl 2009

sic, prajem krasnu dovolenku 😵

pepka
8. júl 2009

tal, mato rad zaspava na bruchu, ale uplne najradsej na boku, na chrbte hadam ani nespava....
tu dofcu veru zvladol na vybornu, fakt sme ani nevedeli, ze ha tam mame...

sic, ty potom podaj info, ako bolo.... kam planujete? lignano?
my chceme skusit taliansko na buduci rok, chceli by sme na palmovu rivieru, ale este uvidime, rok je dlha doba...

sisa.b
8. júl 2009

dnes sa slecna naucila na kolienkach "stat" 😵 je pri tom pekne vystreta a bez opory na nich stoji - akoze nema polozeny zadok na patach, ale stoji na kolienkach 😅 neviem to vysvetlit 😝 skratka este jej chyba od kolien dole sa na nohy postavit 😀

sicilia
9. júl 2009

Caveste, no jasne, ze potom dam info.. ja sa strasne tesim, ideme s kamaratmi, co maju tiez bejby.. trochu Vam to opisem, aby ste mali predstavu.. podla mna s dietatom idealne.. Je to v Bibione (600km), apartman s obyvackou, kuchynou a dvomi samostatnymi spalnami, budeme mat taky s predzahradkou, cize rovno vybeh na travicku, von sedenie a gril.. Je tam bazen, virivka, parkovanie v podzemnej garazi a co je pre mna ze naj.. tak to je sukromna plaz. dufam, ze to bude dobre, ja sa hlavne tesim, ze je to tak blizko, takze tej cesty sa vobec nebojim.. jaaaj, tak potom Vam dam info a hadam aj nejake fotooozy prihodim.. len nemam office, tak sa mi vsetko tak tazko upravuje.. 😖 musim prikoupit 😀
sisa, to rebeka je aka sikovnica, to Patrik sa len gula, ale ukazujeme aky budeme velky, a davame papa a rozprava o dusu, tak to ma strasne tesi 🙂

pepka
9. júl 2009

sic, tak nech vam hlavne vyjde pocko
my sme boli tiez v apartmane so zahradkou miesto balkonu a bolo to super, rozlozili sme tam deckam stan, bazenik, ranajky v trave.... no parada....
akurat ze sme boli sami v apartmane, lebo po predoslych skusenostiach uz by som byvat nesla ani s najlepsimi kamosmi, kazi to dobre vztahy som zistila

nieco pre baby, co hackuju, predsa sa daju spravit ciapky aj chlapcenske. a krasne su.
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

pepka
9. júl 2009

sisa, veru sikovna je rebeka, clovece
niektore mate tie deti take mobilne, aj vcera som bola u kamosky, co ma o den mladsieho syna od mata, ten prestvornozkoval celu zahradu a kamoske sa chytil za gate a uz aj stal...

cryonae
9. júl 2009

cafte babizne,

Linduska sa ma dobre, dakujem za opytanie 🙂 je taka dobra, ze ani neviem, ze ju mam 😀 😀 😀

baby ani neviete ake mate doma poklady, ze si len lezkaju, prevaliju sa a rozpravaju o dusu! tomina stale iba skladam z nabytku, lebo uz vie slusne vyliezt aj na gauc, chodi uz aj okolo gauca a stola bez problemov a to sa drzi len jednou rukou... len cakam, kedy si rozbije hlavicku o nejaky nabytok 😖
vcera som mu kupila nove ortopedicke sandalky, maju pevny spicku a su pevne na clenku... mala som aj otovrene sandalky, ale tie boli uplne na figu, lebo tomino sa stavia hlavne cez spicky (aaaaau) a tie sandalky si vyzuval

a vcera sme mali letecky den.... tomino spal medzi nami na posteli a vladino ani neviem kedy vstal a siel prec a tomino to hned vyuzil na to, aby mi zdrhol a ja som sa zobudila na poriadny pleskot a vzapati plac... ale ani sa moc neudrel... viac sa vylakal ako padol, chudatko moje, este ze mame taku hrubu makku podlozku pod parketami 🙂

inak sa mi podarilo si odpalit takmer novy notebook, ked som si ho poliala kavou, sikovnica najvacsia... 50 tacov v prdeli!

baby ja vam tie dovolenky tak zavidiiiiim!

inak patrik je tak zlaty ako znakuje a vykecava! umieram z neho ked to trenuje!

statisika na dnesne rano... kym som toto dopisala som tomina 3 krat zlozila zo stola, 2 x z gauca, raz som z neho musela zlozit deku, ktoru na seba stiahol a nic nevidel, raz som zachranovala keramicky tanier, z ktoreho som ranajkovala a uz ani neviem co este 😀

inak ste tu rozoberali chleba... ja tomimu davam poriadne dzulvaky do pusy, nech ma co chvilku robit 😀 a zboznuje to 😀
inak je velmi selektivne citlivy na konzistenciu stravy.. ak mu nieco chuti a bavi sa s tym, tak mu nevadi akakolvek konzistencia... marhulu si sam spapa a necha len supku, chlebik si pozuje (aj strudlu 😀), cestovinu pozuje, ryzu detto.. ale ked ma nieco v prikrme, co i len mikroskopicku chrudku tak uz ho natahuje a pluje 🙄

sicilia
9. júl 2009

Pepka, nestras, ale ja sa toho nejak nebojim, mame velmi dobre vztahy.. no ale U never know.. ale ja nemam pocit, ze som nejaky konfliktny typ, tak pohodka.. Tiez som kupila taky maly bazenik, kde mu nanosim vodicku, nech sa clapka.. jaaaaj a na tie ranajky sa tesim, to si ma teraz ako navnadila na to🙂
No ano, ani moje ditko nie je bohvieako mobilne🙂) nasa lemricka mala🙂) ale neva, vsak ma casu, no nie?? tu si kuk aspon jedno videjko, len som ho nenatocila, ked este aj hovori, ze papa a dava papa..

https://www.youtube.com/watch?v=eLw0Nke96Bc
sicilia
9. júl 2009

cryo, s tou Linduskou, to je sila, len cumim.. Jaaaj, no nic, mozno budeme chodit bez instruktorky do Senca, hmm??

cryonae
9. júl 2009

sicusik uz mas tu beach kabelu?

sicilia
9. júl 2009

uz ju mam, bola som nakoniec este pozriet, ci uz nemaju, tu, co som si vyhliadla, aj ked som uz bola tri krat, ale uz malli len v inej farbe a predstav si, ze ju vylozili 😵 taka je kraaaasna, sa tesim z nej.. som s nou chodila po byte, tak sa na mne Matko smial 😀 som si dala klobuk, slnecne okuliare.. no atmoska riadna 😀

cryonae
9. júl 2009

sic do toho senca by som aj obcas zbehla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre