Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

petusaaa
28. sep 2009

ozaj, drobec uz vie hovorit tata, buva a cica. ale ked poviem, ze povedz mama, tak povie baba 😠 ale tata uz rozoznava. dnes rano, ked sa zobudil o tej pol piatej, tak som mu dohovarala a vtedy sa MM zobudil a on ze tata tata 😀 no paradny bol 😵

tara2
28. sep 2009

siska - super ze ste uz doma a v poriadku 🙂

...ideme my von, slniecko krasne svieti 🙂a este aj do obchodu nam treba

deni_v22
28. sep 2009

siska, som rada, ze ste uz doma a vsetko dobre dopadlo 🙂 pobyt v nemocke je grrrr 😝

mojkamirka
28. sep 2009

siska, som rada že si konečne doma. Zle sa už len čítali tvoje zážitky z nemocnice a nieto ešte to zažiť.

prsky
28. sep 2009

sisa...ja som nachylna na neockovania ako ty, ale zial nie som taka asertivna..nastastie to vyzera tak, ze Lala vcelku dobre znasa, ale dam jej fakt len tie akoze povinne

zuzi...protiustavne preto,lebo ustava ti zarucuje zakladne prava a slobody a tie sa mozu obmedzovat iba zakonom a nie vyhlaskou ... viac napr tu: http://www.rizikaockovania.sk/leg/leg4.html

siska_br
28. sep 2009

dieta mi dnes po prichode z nemocky spalo 4 hodiny...chuda moje, taku este nehrali...

tiez som citala, ze tie povinne ockovania su protizakonne. a teda pokial ich zakonny zastupca dietata odmietne, asi sa nenajde nikto, kto by z toho vyvodzoval nasledky, kedze pravne to nie je v poriadku...nie som zastupca ockovani, ziadne nepovinne neabsolvujeme, ale proti povinnym brojit nebudem...len sa budem snazit poslednu davku oddialit a nepichnut naraz...

bezi - aj ja davam malemu zatial len nemliecne kase. ale myslim si, ze od kedy uz papa jogurt je to v podstate jedno

jani - super fotka v pase, mooooc ti to sekne 😵 😵 😵

a este raz - dakujeme vam vsetkym, babulky

mojkamirka
28. sep 2009

nove videjko som pridala na fb , 😲 ako zaciname chodit

prsky
28. sep 2009

siska...super, ze ste doma a tfuj tfuj tfuj, nech ste si to "vyzrali" na dllllhu dobu dopredu 😉

siska_br
28. sep 2009

no adi, to teda dufam...vsak mam pocit, ze posledne mesiace nic ine nerobime, len po lekaroch lietame 😝 😝 😝 sak to co? 😠 adka, svagor, tento tyzden ma svagor pracovnu cestu do stupavy, doviezol by nam aj nasu vrelo milovanu stolicicienku, posles mi na teba tel. prosim, nech ta moooozem potom nakontaktovat? dakujem pjekne 😉

mojka - ved tomino uz beha dllllllllho 🙂 teda aspon na moj vkus 😉 sikovnicek

prsky
28. sep 2009

super, cislo posielam do ip

siska_br
28. sep 2009

adka, svagor, dik 😀 😀 😀

talinka
28. sep 2009

ahojte,

siska, super, ze ste doma,ale vidim, ze ste si tam riadne uzili, chudatenko Saminko ...myslela som na vas..no hlavne ze ste doma a ze to bola dufam, ta sestka aj tomino ma sem tma zvysenu teplotu tak to moze byt tym nedostatkom zeleza alebo dehydrataciou???? lebo potom aj my to mozme mat z toho takisto donho nedostanem vodu a nevie mi pit z nicoho.. 😝

ja davam kase mliecne aj nemliecne ale len tak 3x do tyzdna...a tiez uz keca vselico...krpce jeden...a ukazuje papa, daj daj, aky je veliky...a ked chce papat tak mliaska....certik jeden....zlate su tie nase decka....

ja ockovanie neriesim, dam co je povinne a je to 😉 mozno keby som o tom nieco citala nieco viac, riesim to..neviem

talinka
28. sep 2009

no idem sa nachystat a do vane,lebo zajtra nam zacina prve plavanicko tak nam drzte palce, snad sa bude Tomcovi pacit 😀

mojkamirka
28. sep 2009

siska, veď hej, no teraz sa už aj púsťa ani ho netreba volať 🙂 , ideš zajtra civičiť? blbá otázka 😀

mojkamirka
28. sep 2009

tali, môj neukazuje nič, občas papa, ale za to kričí mama, (vedome) a daj daj, ale jaksi pomýlene, lebo až keď sa naje, predtým to kričal pred jedlom. No si nemyslite, že na všetko jedlo tak kričí iba na kojenie. Keď som bola na východe tak som sa zobudila ako po mne jačí " daj mami daj" a ani za svet sa nechcel prisať. 😀 A najnovšie kričí " ne, ne"

sisa.b
28. sep 2009

mirka, teda vy ale behate 😵 gratulujem. my zatial nic, stoji sama, hra sa v pohode postojacky bez drzania, ale ked sa rozhodne niekam sa pohnut, tak po styroch 😀 v behani asi budeme posledni 😀

ockovanie nacal moj drahy, lebo ju lutoval, ze ju budu pichat a ked som prehlasila, ze jej to este moze uskodit, tak chcel vediet viac. tak som zacala studovat a studovat a sama som sa zhrozila, ked som to citala 🙄 kiez by som to radsej nevedela ☹

tara2
29. sep 2009

Dobre rano

siska - maly bol chudatenko zmoreny z tej nemocnice, ale ako pise Ada snad ste si to uz vyzrali a teraz budete mat dlho pokoj 🙂

mojka - maly je sikovny, krasne chodi 🙂

...co sa tyka ockovania ja dam tie povinne, ostatne davat nebudem.

zdenus
29. sep 2009

ahojte 🙂
ja som dala z nepovinneho ockovania prevenar...obidvom, eliske kliestovu encefalitidu a my s muzom sa pravidelne ockujeme proti chripke...aj ked tento rok to je tazko trafit, kedze je tu aj novy flu virus.... 😕

bezaz
autor
29. sep 2009

hojte
tak isto davam len povinne ockovania plus prevenar
baby, nepojdete niekto plavat? tal uz chodi, zuzi vy chodite do slovnaftu na nejake organizovane plavanie? ci len tak?

cryonae
29. sep 2009

cafte baby,

ja tiez davam hexu+prevenar a nad zvyskom som sa este nezamyslala... tiez mam z ockovania take zmiesane pocity

nepojde dnes niekto cez obed do Avionu? pojdem sa tam na chvilu pomotat do DM a tak

inak tomcidlo si posuva vecierku smerom ku siestej vecer 🙂 vtedy mi 2 krat zaspal vo vani a vcera sa jedoval o 18:10, tak som ho vzala na ruky a uhojdala a on, cuduj sa svete chrnel bez vecere az do pol noci, to dostal mliecko, potom o 3:30 dalsie a chrneli sme az do 6:30.. ze moze byt 🙂))

petusaaa
29. sep 2009

baby, vedeli ste, ze dm dava na jeden rok krpcom dalsiu knizku?
Cry, mohla by si sa na to opytat, ked tam ides 😅 a nemohla by si pozriet, ci tam nahodou nepredavaju kukuricny alebo psenicny sirup? lebo ho zhanam na tortu, uz som im aj pisala a neodpisuju. ja dm nemam nikde po ceste, takze by som musela ist na buse a to sa mi nechce 😅

siska ip. a prepac, ze som ta vcera tak zrusila...

maly dnes spal do 7:15 😵 😵 😵

a my uz chodime plavat skoro mesiac 🙂 uz budeme mat o chvilku aj fotky pod vodou 😵

cryonae
29. sep 2009

okik, skusim si to zapamatat a popytat sa 🙂

petusaaa
29. sep 2009

cry, si zlaticko 🙂

bezaz
autor
29. sep 2009

heli ze ake spanie? 😀 tak snad ked uz sa tie detiska viac hybu, aj sa viac unavia a budu viac spat 😅
peti ja som ten sirup videla myslim u nas v bio obchode, kuknem ti?

petusaaa
29. sep 2009

bez, ja viem, ze v ba to maju, nasla som to na ich stranke. to bola dalsia moznost, len som nehccela vas otravovat, ked to budu mat aj v dm, tak si behnem 😉 ale dakujem zatial 😵

bezaz
autor
29. sep 2009

peti myslim, ze presne ten 😉 len s tou DM je to zaludne, lebo v BA ho mozu mat a u vas v HC nie 😝

meggietn
29. sep 2009

Ahojte, chcem sa spýtať, či aj vaše deti chodia po špičkách...je to normálne??? 😖

deni_v22
29. sep 2009

ahojte,
aj nam sa zlepsilo spanie, odkedy som zaviedla zakaz "cumlikovania" v noci...napr. dnes bolo prve zobudenie o pol 6 rano 😵 a po najedeni si este schrupla do 7,15 😵 tak sa vytesujem, ze opatrenia mali efekt..prespime konecne celu noc..

meggie, aj my sme na zaciatku chodenia brutalne spickovali, doktorka kazala obut ju do pevnych vyssich kozenych topanok a myslim, ze pomohlo, uz sa aj naboso postavi na chodidlo...este trochu zviera prsty pod seba, ale myslim, ze to je normalne..ale co mi vadi viac, pravu spicku dava dovnutra, ked vykracuje...idem 12.10 so starsou dcerou k ortopedovi, tak sa planujem ho na to opytat, ci nejak cvicit, ci pockat a samo to mozno prejde...

peti, u nas som nasla kukuricny sirup aj v BALA potravinach, ina znacka a stal takmer raz tolko 😕

sisa.b
29. sep 2009

ahojte,
tak my mame spanie uplne na... 😠 slecna ponocovala, ja som sa chcela ucit a ona hviezda bola hore, kym som nelahla s nou. teraz samozrejme este vyspava 😒

my mame hexu+prevenar, ale nam ho doktorka pichala akoze povinne 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre