Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
27. nov 2009

cafte

baby, ja sa uz na nedelu tak tesim 😵 😵 😵

pepi, jasne, ved pozname MC-cka a urcite neocakavame prestretu tabulu a svedske stoly, vsak je to priestor pre decka, tak je jasne, ze zaklad je koberec, my sa aj doma obycajne nachadzame na koberci s krpanikom, tak len zamenime TN za BA, v pohodicke...

pepi - tie mustangy si obzerala na MMB? lebo mne sa tam tiez jedny dost lubia, take cierne, nizke za 51 eurasikov, co sa mi zda aj este ludska cena na tu znacku...ked zistis, kde ich maju, daj news prosim...ozaj, peti, mozes mi pls do IP poslat tvoj telefon, vies, keby sme sa my, ludia z dediny nevedeli potrafit...

bezi - ty si ozaj objednavala tie mikrovlnkove plysaky? ja som to uplne vypustila a vcera v noci ma to z cista jasna prepadlo, ze ved ti asi dlzim loooooove, nie?

talinka
27. nov 2009

pepka, no tak to by sme sa mohli pomestit 😀

siska_br
27. nov 2009

prave som uspala dieta, no nezacali v susednom byte vyberat zbijackou okna? 😠 😠 😠 to je aka parada, ta zbijacka cez tieto papierove steny...ako dobre, ze som si zehlenie nachystala, mozem si akurat tak trhnut, za chvilocku bude dieta hore

bezaz
autor
27. nov 2009

jeeeezis siska, ze som na to zabudla? 😔 😝 mea culpa 😒
mustangy maju v garfieldovi 😉

siska_br
27. nov 2009

zuz, nevadi, take cosi podobne maju aj v Alltoys, sme to tam minule videli, tak kupime tam 😉

pepka
27. nov 2009

siska, yo, aj ja som si vyhliadla za padika
konkretne tieto, baba ich tam ma kooopec, vela peknych, ale tieto asi vedu u mna.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6870418

c.t. posielam, pozri IP

siska_br
27. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4765598

mne sa tieto popacuju...ale ci by boli aj do snehu ani srnka netusi

bezaz
autor
27. nov 2009

pepka tie su pekne 😀
siska pardooon 😅 a co to stoji v alltoys?

pepka
27. nov 2009

tie sa mi tiez pacili, viacere tam ma pekne.
pochybujem, ze su do snehu moc, mustangy skor imidzovky ☹
ja som si vybrala v AT goratexove, ale cena ma zabila skoro, ze 110 😨 no ale ak nic lepsie nenajdem, pojdem do toho....

siska_br
27. nov 2009

ma drbne z tej zbijacky....

bezi, tusim ze 13,90..nevyzeraju sice az tak pekne ako hentie z webu na obrazku, ale...no...

siska_br
27. nov 2009

pepi, ja gorace take poriadne to chujavice mam, tak az take poriadnice nehladam, ale tak predsa len do obchodu aby som v nich v zime zasla, chapes...

deni_v22
27. nov 2009

cafte,
pepka, siska, pekne boticky ste si vyhliadli 🙂
siska, myslim, ze keby si ich niecim naimpregnovala, tak snad do obchodu a spat by si zasla v suchu 😉..

inak tuto zimu ma moja mama uzasnu skusenost so svojimi novymi zimnymi topankami - vyrobene v partizanskom, cena 1600 korun a pretekaju ako sitko, a to doslova...podrazka je po obvode presita, iste to poznate, take velke stehy...a neviem aky amater to sil, ale cez tie dierky sa bleskovo nabera voda do vnutra topanky.... Aj to zasla reklamovat, ale poslali ju spat, ze vraj to nie je zavada 😠 😠 na zimnych topankach...to uz fakt neviem
No ale nastastie jej po mesiaci nosenia este aj praskla podrazka, tak to jej uz ako reklamaciu uznali a momentalne caka na verdikt....

stretko vam tisko zavidim..samo, v dobrom...nakoniec som rada, ze byvame tak daleko, lebo este stale som sa nevyhrabala zo soplo/kasla a navyse dnes uz zasvietila sviecka malej pod nosom, takze by sme i tak nemohli prist...tak ma to aspon nepokusa 😀

talinka
27. nov 2009

bez, aj ja ti visim za sklenene struhadlo 😅 mozes mi ho doniest 🙂

talinka
27. nov 2009

pepka, sisa, pjekneeee Mustangy 😉

talinka
27. nov 2009

Tomino ma prave Velku noc, korbacuje Maxa svojim mini korbacikom co dostal tuto Velku noc a Max drzi jak hluchy dvere 😀 okrem toho sa furt posledne dni k nemu tuli, nastavuje pusinu na pusinku, bije ho, taha za usi a natahuje gule, no chudak pes 😀 😀 😀 tie detuchy su v tomto obdobi fakt super uz je to o inom ako bolo, cim dalej lepsie 😀 😀 😀

siska_br
27. nov 2009

deni - ved prave, vrchny material je tam pisany nylon, a ten fakt neviem, ci sa da zaimpregnovat.. s tymi zimnymi topankami to je fakt radost, tolke prachy za to clovek vygrcia, mysli si, ze ma pokoj a prd...ze slovenske vyrobky kvalitnejsie eeeeee ☹

tal - to je super, ze tomi ma taku perfektnu interaktivnu hracku...by sa nam hodila, neviem, co ideme do vecera robit, po tej polhodke spanku, co samik popri tej zbijacke chudacik zvladol...jasne, ze aj von sa uz rozprsalo 😝

talinka
27. nov 2009

siska,ale je to len hracka na chvilku, uz mam v kazdej izbe bordel, spust co za sebou tomino zanechal za par minut 😅 ja ti kludne Maxa zbalim , zajtra ho mas prvpu triedou a v nedelu by si ho urcite velice rychlo vracala 😀 lebo aj on je hyperaktivny 😀 😀 😀
a co tak zvyknete robit? u nas to je uz o nieco lepsie, ze sa zabavi troska sam,aj ked musim byt v strehu,lebo je rychly....a my nastastie este ideme raz dnes spat....no vykryvam cas vencenim a chodenim k nasim za tatom , do solarka za sestrou a taaaak a niekedy sa ani nenazdame a je tu vecer... 🙂

zdenus
27. nov 2009

pepka, siska, tak mam opresne tieto mustangy, teda tie, co dla link pepka...su super, lenze urcite nie na zimu a nie do snehu...mne osobne v nich je kosa, tenka podrazka a to futro nic moc....ale nosim ich teraz, uz dobry mesiac a pohodaaaa.....a este ti poviem, ze su trosku vacsie ako normalne boty, ja nosim 39 a tieto 39 su mi trosku vacsie, ale zas nie velmi 😉
a tiez som ich brala vlani od jednej baby cez mmb

zdenus
27. nov 2009

baby, ja som tie mustangy brala od tejto kocky http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=71981

zdenus
27. nov 2009

a ja som si super zimne boty kupila vo vypredaji vo februari...adidasky s vyhrevnou vrstvou thinsulate za 60€..a su uzasne, vobec mi v nich nie je kosa, to su prve take topky, v ktorych ma neoziabu noziska 😝 😝 😝

siska_br
27. nov 2009

zdeni, diky za infosky 😉

ja mam zimne Keen-y, clenkace vibramove, kupovala som poslednu sezonu pred dvoma rokmi v nemecku, uz vtedy stale dost, ale su uzasne, teplucke, nepremokave, juchu 😵 stale super sluzia

tieto som obzerala len ako imidzovky, ako pepka pise. aj ked - imidz je nanic, ked ti cvachce v topankach...

zdenus
27. nov 2009

siska presne tak, treba mat aj poriadne topanky a imidzovky su v poho, ked je takto, ze nemrzne, nie je po clenky vody...

cryonae
27. nov 2009

jaaaj baby no neviem ako to my vyriesime v nedelu :'( ale tak ja urco dobehnem aj sama, len som sa tak tesila aj kvoli tomaskovi, ze sa zabavi 🙂 on tak lubi deticky! snad ma ten soplik len zo zubov a spravi sa to do nedele, lebo inak mu nic nie je a dnes po dvoch dnoch uz aj papa a kadil len 2 krat, ritka uz takmer zahojena 😵

tie mustangy som videla v Humanicu v Avione, teda neviem ci presne tie, ale nieco na ten styl

cryonae
27. nov 2009

baby spravila som malemu caj proto nachladnutiu, voobec ho nechcel, tak som ho skusila aj sladit.. uplne mi ho oprdel, potom zaspal, ked sa zobudil skusala som mu ho dat zase, uplne nula bodov, bil ma odmietal a potom sa z nicoho-nic trulko prisal ku flaske a stiahol bez mala 2 dcl 😀 😀 😀

rominka
27. nov 2009

ahojte po tydnu nebo po jake dobe mam cas vam konecne napsat vidim ze se pripravujete na spolecnou oslavu se mate!!! 🙂 u nas se slavilo minulou nedelu a skoncilo to hadkou s tchyni ..... 😠 jinak dort byl vybornej male se nejvic z darku libil zpivajici stolecek super hracka doporucuju!!! a balonky nam tu visi jeste dneska 🙂 od pondelka se nam seka net dlouho se vsechno nacita tak me to ani nebavi neco hledat mame novinku v uspavani jinak uz to neslo nase madam me pekne zkousi po jedne noci co opet usnula v 1 jsem ju ted treti den dala do nasi postele lehla si vedle ni a ucila ju usinat nasledoval rev jak kdyby zustala sama v postylce ale ted uz vim ze je to vztek mame dobrou zpevacku ale neda se a usiname bez prsa jen k ranu jeste dostane a vsechno jde jen musim vydrzet....dneska jsem tu mela kamosky na besede tak si sabca pohrala s tomaskem jsou jen o mesic bylo to u nas jak po boji ale sak to znate 😀 mustang je aj moje znacka mam z lonska kozacky cerne na suchy zip se sedou kozesinkou a jsem max.spokojena byly kupovane na prochazky s kocarkem musela jsem jednou vymenit podpatky za normalni boty 😉 a ted jsem si chtela koupit jedny na podpatku jak pisete imidzovky 😉 ale leti ted kulata spica a ty nechcu mala mi ted spi tak jsem dala 2 kafe a cekam kdy se ozve....

rominka
27. nov 2009

cryo-me kdyz sabca nechce neco pit tak ji to necham polozene na zemi a za chvilku ji to neda a uz si to drzi a zkousi ...

pepka
27. nov 2009

cryo, mato ma tiez nove maniere, boli sme v pondelok u kamosky a napil sa z flasky jej syna, lebo maju chalani rovnake, oni piju granulovany caj a odvtedy mi prdi na vodu.... sladkeho stiahne flasu na ex a vody si cucne a dovi ... ☹ akurat v noci mu je dobra

pepka
27. nov 2009

siska, tie co som si vybrala v AT nie su turisticke, su to imidzovky ale s goretex membranou... ved uvidime. este rozmyslam, v BA je celkom dobra sportova predajna, pred mesiacom som tam obzerala adidy detske za super ceny, mozno aj tam behnem pozriet pre seba.

bola som teraz kupit v lidli sedatko na zachod, mozno bude mat vacsi uspech ako serbel, z ktoreho mame hysteriu ako z diery v podlahe vytahu 🙄

zdenus
27. nov 2009

pepka hysaky z serbla mala aj eli, jednoducho to tam nevedeal pustit, ona sa vlastne do serbla nikdy nevycikala a do wcka v pohode 😕 😕 😕

talinka
27. nov 2009

pepka, aj ja som kupila to sedatko na WC v Lidli modrozelene a dnes som ho tam len tak na chvilku posadila, netvaril sa nijako ,ale vytahal kopec wc papiera 😀

cryooo, vyzdravte sa !!!! 😠 😵

romi, super, ze uz tak viete zaspavat, zavidim 🙂 fakt treba len vydrzat, ja tu budem asi posledna,ktora sa na to da, a skusi uspat bez prsa...ked to je take jednoduche a pohodlne 😅 potom daj link na tej spievajuci stolcek,ktory mas na mysli, ok? 😉 no pekne, narodky a pohadas sa so svokrou 😀 😀 😀

inak aj ja sa divim , malemu som zamenila flasu na flase MAM teraz som dala dokonca malu len 160ml a caj a voda zrazu miznu a to nie je vela ani na tricku ani na zemi, chalanisko sa mi asi naucil trocha pit, aj dnes kukam urobila osm plnu a zrazu len 60ml zostalo a okolo sucho, strasn erychlo vychlontal, konecne aspon nieco,este tak keby to prijal aj v noci miesto prsa, by som sa tesila uplne ze najviac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre