Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
4. jan 2010

no ja som sa k svadbe este stale nedokopala 😀 a to vladko ma na to nahovara uz od roku 2003 a ja stale odolavam 😀 😀

bezaz
autor
4. jan 2010

no pekne sme sa rozbehli v planovani 😉
quitka dobra poznamka o tej dovolenke, ak mi aj pri druhom tehu bude tak "dobre" ako mi bolo pri ninke, tak na dofcu mozem zabudnut, ak ju nechcem stravit s hlavou v zachode.. aj ked, ktovie, ake to bude 2.x 😅
som rozmyslala, ze by som sa od septembra vratila do prace na nejaky ciastocny uvazok a v lete mala druhe {to by nam adi dobre vyslo, ze 😀 }
tal vy ste ale posluchali, tolko veci a penazi 😵
ja uz len dufam, ze mi teraz peto donesie cosi z americka.. na druhu stranu, pred vianocami nam dosiel ooobr balik so sportovymi vecami, co sme objednavali cez net, len ninka dopstala 3je tenisky 😕 tak som asi mamonar 🙄 😝

siska_br
4. jan 2010

cafte micky

ty brdo, tu tie planovacky frcia ostosesto...ja sa zopakujem, druhe tak skoro nie, hlavnym dovodom je byvanie ale celkom sa tesim, ze sa po dokojeni nejak zregenerujem - to je moje predstava, uvidime aka bude realita, tak ako pisala tal, nieco v tom zmysle...maly je totalny cicicek, neviem si predstavit, ze by aj druhy mrnusik bol taky zavislak na mame, v noci hore furt...takze by som rada co-to dospat a potom snad ako panbozko da....

heli - hodinky su uplne perfektne, krasne, cosi take mam aj ja v hlave, len naramok si prosim v inej farbe 😉 . mam vyhliadnute take podobne, naramok bol cerveny, moj erik je felky fanous poriadnych hodiniek a uz ma tym nakazil, o tri mesiace mam 30 😝 (ja som ta marcova), tak neviem, ci si take podobne od rodiny nezazelam...inac cena na tie festiny v tom linku je neskutocne dobra 😵

my sme silvestrovali u kiky a u oliho a bolo uzasne, samko sa cosi od oliho priucil a na stare kolena sa nam pusta sam chodit 🙂

mne jezisko okrem ineho doniesol perfektnu vestu a jezisko asi nevedel, ci mi bude na velkost, tak mi ju kupil na paragon, po sviatkoch sme si sli do obchodu pre blocek a uz na vyklade obrovsky napis ze 30% zlava...mojho erika skoro drblo...a si predstavte, ze predavacka sa nam sama ponukla, ze nam ju preda za aktualnu uz zlavnenu sumu...som skoro z noh spadla, dievcata. veru veru, taketo predavacky ziju...

siska_br
4. jan 2010

tal - ja neviem, tie nase deti...aj my sa budime s placom a prekojime cele noci...

bez - jaj, tak to veru hanba ti, si akasi rozkokosena, ci?

bezaz
autor
4. jan 2010

siska ved toto, uz si vstupujem do svedomia a prestavam frflat ☹ 😀
inak u nas zmena biorytmu, chodi spavat tak o 22, co nas ide drbnut a vstava o 9.. a tuto noc som napr ani raz nekojila, ale mlada spala s hlavou vrazenou k mojej, takze sa nemozem v posteli ani otocit.. spat ju dam do jej postielky a potom sa uz len zobudim, ze ma niekto utlaca.. ked sa v noci zobudi, tak jej sucham chrbatik a celkom to zabera
adi plz spytas sa rudusika za kolko by nam spravil elektriku v predsieni a vymenu tej poistkovej skrine? a pripadne kedy by mohol? 😉

quitka
4. jan 2010

bez...my spávame tak, že malá už vôbec nechce spať v postieľke!!! spí medzi nami, sa rozvaľuje, kotúľa raz na jedného, raz na druhého, my sa jej len uhýbame a ráno som ako zbitý pes 🙄
v noci sa budí ako kedy, raz cumlík a tak, ale dávam jej piť už len 1x v noci UM, lebo ja už nekojím.

talinka
4. jan 2010

bez, ty mamonarka 😀 mame tiez taky rezim ako vy, zaspi najskor o 22,00 a rano vstava o 9,00 dnes az o 10,00 rekooooord...ale v noci x krat hore 😝 a takisto nas utlaca toci sa vselijako a ja spim pokrutena ako paragraf.---

siska, no veru, tie nase prisavnicky 😀 ale neva, aj tak ich zboznujeme a kojenie mi bude chybat aj to tulkanie 😵

deni_v22
4. jan 2010

aj my sme v noci riadne sikanovani...spime na posteli krizom, takze mame 2 metre sirky k dispozicii, z toho mala aj tak zabera viac ako polovicu a najlepsie sa jej spi na mne 😖 ...

bez, tak to mas super, ze zvladate noc bez kojenia...mne sa nedari odolavat...este min. 2x papame..

siska, tak to ste vyhrali s tou vestou... ja som mala prave opacnu skusenost..objednali sme si v Asku skrinu a ked dosla, v tom case mali na nu akciu, ale predali nam ju za povodnu cenu, teda tu v case objednavania... mrchosi 😠

talinka
4. jan 2010

siska, tak to asi len u vas take predavacky mate 😀 fakt raritka , dobreeee...super 😉 asi bola od Jeziska 😀 ta predavacka...

talinka
4. jan 2010

deni, my takisto...spime po sirke, takisto na 2 metroch....a aj tak sme vsetci natiskani na sebe ..sikanaaaa 😀

siska_br
4. jan 2010

jaj veru, baby, usetrili sme asi 30euro, no nepotesi? 😵 😵

u nas sa spi presne ako u vas, akurat ze po dlske, po sirke sa nam neda, to by nam bolo kratke, tak sa tlacime na ovela uzsom priestore, aby mohol milostpan spat sregom... 😝

bezaz
autor
4. jan 2010

hehe ta noc bez kojenia bola len nahoda 😀 inak kojim ako kedy, prso jej davam len v nevyhnutnych pripadoch, ked sa moc rozreve, inak len suskam chrbatik, poviem, ze si ma vedla mna lazkat a ma smolu 😵
siska ozaj, predavacka asi od jeziska, nejaka silena vynimka ochoty 😉

tara2
4. jan 2010

quitka - tak moj povodny plan bol tiez ze druhe az ked budeme v novom dome ale potom som to prehodnotila lebo to by som musela este dlllllllho cakat a tiez uz nie som najmladsia tak som sa rozhodla ze do noveho uz najradsej s dvomi 🙂

tal - fiha tolko darcekov, to ste mali stedreho jeziska 😉

a co sa dovolenky tyka my zase v lete nikam nepojdeme takze mi ani nebude luto ze sa nemozem kupat a uzivat si😀 . Spankovy rytmus mame tiez taky ze maly zaspava o 22:00 a vstava o 6:30 🙄 ja sa uz ani nestazujem, nejako som si uz nato zvykla 😅 . Maly tiez spi s nami v posteli teda zaspi v postielke a potom ho prelozim k nam ale my mame nastastie velku postel tak ten utlak moc necitime 😀 . A tiez sa snazim nejako sa zrelaxovat pred druhym babom obcas idem s kamoskou von alebo cvicit...aj oddychnut si treba 🙂

tara2
4. jan 2010

siska - keby boli vsetky redavacky take, to by bolo super 🙂

tara2
4. jan 2010

ozaj a moj darcek na vianoce je tu http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/tara2/album... 😀 😀 😀

siska_br
4. jan 2010

jani, tak ja by som vasho jeziska s nasim hned vymenila 🙂 krasne vam to rastie, super

sem-tam zbehnem na strechu, ale od kedy ju zrenovovali tazko sa mi v nej akosi orientuje 😠

quitka
4. jan 2010

no veď to tara, ktovie dokedy by sme museli čakať na druhé, kým dostaviame, takže aj my asi od toho upustíme 😀
čo sa dovolenky týka, tak my asi pôjdeme k moru a chceli by sme si ju užiť, a keby som bola tehotná tak to sa už tak nedá, človek sa musím obmedzovať a už to nie je ono (bola som na dofče v 6-tom mesiaci, takže viem o čom hovorím)

quitka
4. jan 2010

tara....takže chcete zase škorpíka 😵

tara2
4. jan 2010

quitka - no neviem ci sa podari skorpik alebo nieco ine ono je to v podstate aj jedno...

siska - dost pomaly to ide, ale snad ked dostaneme hypo tak to uz pojde rychlejsie a na novu strechu si fakt treba zvyknut, aj mne to dost dlho trvalo

quitka
4. jan 2010

tara...krásny vianočný darček,náš je teraz zasnežený 😀 , včera sme po ňoch chodili a už sa tešíme na jar, keď budeme pokračovať. 😉

tara2
4. jan 2010

quitka - tu nie je po snehu ani chyru ani slychu 😀

quitka
4. jan 2010

tak Vám trocha pošleme, tu je tak akurát, aby sme sa aj sánkovať mohli 😉

tara2
4. jan 2010

quitka - jo jo viem aj my sme boli u mamy 😉

prsky
4. jan 2010

baby, to mate este dobry rezim...my sme aktualne na tom tak, ze Lala si tu rochni do 00:00 az 1:00, vstava o 11tej - 12tej, potom si ide schrupnut okolo tretej a preto je zasa plna energie do tej polnoci az jednej 🙄 ja sa potom sprtam/pisem seminarky do cca stvrtej-piatej a tak nie som schopna jej ten rezim zmenit (=zobudit ju okolo osmej a nedovolit jej zaspat do obeda aspon) - a to nehovorim o tom, ze sa furt dojci tak kazde 2 hodky

a my sme si s rudom na vanoce dali zaplatenu splatku hypoteky a ostatne ucty 😠

bez...rudusik sa pyta, co to tam vsetko potrebujete a podla toho ti povie cenu...asi mu zavolaj, sa dohodnete rychlejsie 😉

siska...no super teta, asi mala dobry den 😉

quitka..ja som bola na svadobnej ceste v 6tom mesiaci a lozila som po kopcoch, zrala som vsetko, uzivali sme..ani mi neprislo ze som tehu 😉

amonis
4. jan 2010

čaute v novém roce... U nás sněhu až,až mrzne nebaví mě se oblíkat a holky taky ne ale co dělat když musím s Karolínkou zavést Kiki do školky a pak zase pro ní jít no je to makčka nedělám nic jiného něž se oblíkam a svlíkám.... Jinak Kiki už celkem začla slyšet zítra jde na audio tak uvidíme co ukáže ale do školky už chodí....

se spaním je to u nás taky divné udržuju Káju celé dopo.vzhuru aby šla až po obědě a ještě kvůli té školky dneska si už sama lehala na zem a ještě chudák musela do mrazu....v noci se budí snad po hodiněsedne si v postýlce a vola ču,ču tak jí dám napít z prsa a někdy usne u mě a někdy jí dám na hodi nu do postýlky a znova ale rostou jí všechny stoličky tak je to asi tím......

amonis
4. jan 2010

a nějak jsem nepostřehla někdo je tady už těhotný????

bezaz
autor
4. jan 2010

amon, tehu asi nie, alebo sa skryva 😀
adi no vymenit poistkovu skrinu a natiahnut rozvody po izby 😉 a potom niekedy na jar rozvody do tej novej kupelne 😵 este ze nam rodicia platili stavebne 😅
jani pekne vam domcek rastie, my sa na taketo cosi asi tak rychlo neschopime.. hypo sice nemame vysoku, lenze tento byt sa s tou plesnivou a zatekajucou stenou nebude dat predat 😠

cryonae
4. jan 2010

tari no paradny darecek 🙂 tisko zavidim 🙂
ja idem zrovna odniest dalsich 300eur na kataster... tie prachy furt idu a este ani papiere nemame 😢 kym sa dopracujeme k stavbe uz budeme asi len na suchom chlebe s vodou 🙄

tomi ma teraz super rezim, ide spat medzi 20-22, okolo 0:00-4:00 sa presunie k nam do postele, potom medzi 5:00-7:00 si vypyta mliecko, potom obcas este potiahneme do pol osmej, potom o jedenastej ide chrapat do jednej az druhej a tak dokola 😵
a zase nam raz lezu zuby, takze bobek na mne vysi, total mrzuty...

mojkamirka
4. jan 2010

siska, ja som stretla minule v obchode opak tvojej tety 😠 , kupovala som malemu knižku a pri pokladni som si vsimla, že uznavaju zlavu, ked mám kartu euro 26. No milá teta sa na mna osopila, že ona to už nablokovala a sa to uz nedá zvrátit. Kebyže mi malý nespí v kočíku tak jej svoje povie, kofe jednej.

mojkamirka
4. jan 2010

nas režim, vstavame okolo siedmej osmej, zaspava po dvanástej na hodinu a pol, o siedmej ide spať a budí sa v noci na mlieko po 2, 3 alebo 4 hodinách. Do polnoci spí v postielke, potom sa z nej driape ku mne do postele. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre