Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
11. jan 2010

cafte

deni, dominik nosi tusim zvacsa latkovky 😉

ad spievankovo...celkom fajn projekt, hlavne uvodna pesnicka sa mi paci, ale ... vadi mi reklama na lucku, ktora sa neda pretocit, ta trocha mi to pripomina home video alebo scenky na stuzkovej a tiez ma zarazil ten poucny text o kacke, kde najprv rozpravaju, ze preco je kacer ten krajsi a zrazu je strih a ze kacka sa natiera mazom... 😨 a co ma vytocilo, bol ten ubohy starsi psik priviazany retazou o nevyhovujuci pristresok a decka ho otravuju pobehovanim okolo neho (a vyber tej pesnicky je tiez mimo mojho gusta - text je uz dnes dost mimo misu - aspon pre psickarov) - aj takto davame najavo detom, ako sa maju chovat zvierata? viem, ze je to na dedinach bezne, ale je to nehumanne .. ale aspon pesnicky sa v tomto pripade daju spievat spolu s nimi, lebo ich CD su v tak blbej tonine, ze normalny clovek bud spieva prilis nizko alebo pisti ... ja som inak velmo rada, ze niekto taketo cosi pre deticky aj u nas robi, ja by som sa pre kritikov ako som ja do toho asi nepustila, ale predsa len je to trochu amaterske este (ale ked si zarobia prasulky, tak mozno si zozenu aj lepsieho kameramana a strihaca a grafika a tak 😉 ) ... inak Lalu to az tak neocarilo, stale vedie signing time

a inak som na prasky z tej mojej chobotskej skoly 🙄

tara2
11. jan 2010

deni - my pouzivame latkovky a na noc pampersky ale ked sme isli k mame tak som kupila babylove vela kamosiek ich pouziva a chvalia si ich no a tak sme dopadli 🙄

amonis
11. jan 2010

čaute babuchy já nestihám číst jen tak letmo jsem něco přečetla takže........ jak jste řešily růžovou tak já jsem naprostý uchylák a Kiki taky je to její nejoblíbenější barva tak co nadělám takže u nás je vše v růžovém 😅 😅 😅 dokence i já 😀 😀 ale už jsem si zvykla no co však jí to přejde ajá jí vtom bránit nebudu chce být barbinka tak ať je cukrátko moje 😀 😀 😀

jinak dneska jsem znovu naklusala na ORL Kiki má spálovou angínu takže když už nemá nosní mandli tak se to přesunulo na krční a je to ještě horší než to bylo je celá osypana krční mandle má jak koule vyplněnou celou dutinu a povlaky takže dostala ospen a zažadala jsem si o vytěr z krku na streptokoka 😖 😖 jo a ještě má pamykon do nosa takže jedeme dááááál.......snad to Karolínka nechytne ale doktorka říkala že to mají spíše starší děti a že je dobře že kojím takže nepřestávám at se děje co se děje furt to nějak pomáhá a chrání aspň přes tu zimu........

já jsem byla v pátek na permanentním makeupu udělat si obočí takže to mám čerstvé ještě dost tmavé a lítám po doktorech a lidi na mě čumí co to mám 😀 😀 no ale ještě pár dnu a už to bude ok...takže aspoň jsem něco udělala i pro sebe........

deni_v22
11. jan 2010

tara, jaaj, som pozabudla, ze vy latkujete 🤐 🙂 no hlavne, ze si odhalila pricinu...

ta reklama v spievankove vadi aj mne, ale asi sa museli nejak revansovat sponzorovi...kameru, strih som nejak neriesila, je to amaterske, ale nerusi ma to...co mne napr trochu pili usi je vyslovnost makkeho L - hadaju klúčik namiesto kľúčika.. ale co uz, iny kraj, iny mrav 😉 tiez som velmi rada, ze nieco take na slovenskom trhu existuje... aj tak sme doteraz frcali casto na ceskych riekankach, tak mame aspon zmenu..

amon, vas sa tie choroby akosi drzia 🙄 dufam, ze to Karolinka nechytne...

mojkamirka
11. jan 2010

no spievankovo, je celkom fajn, tiež mi vadilo ako deti tam behali okolo hava a ten bol celý preč z toho koľko ľudí. Tak sa totiž každý správa aj môjmu drobcovi, ked kdesi prídeme. Vsetko mu strkaju pod nos, hovoria na neho, hned ho beru na ruky. Malý potrebuje jednoducho čas , žeby zvykol na nové prostredie, len to že to nikto nechápe a potom malý zbytočne plače, lebo je vyľakaný. Malého zaujala iba prvá pesnička, ostatné mu moc nerežú. Celkovo sa mi to páči.

amon, skoro sa vyliečte

bezaz
autor
11. jan 2010

jaaaj amon, vas sa tiez choroby drzia zubami nechtami, zelame skore uzdravenie 😔
u nas nic taketo nefici telku vydrzi mlada pozerat tak 15minut, ovela viac ju bavia knizky, v tych sa vie premrlat aj polhodku 😀 a amaterov neznasam, hlavne ked na tom zarabaju, ved aj tie ich CDs su strasne trapne, aspon z mojho pohladu "profesionalneho" hudobnika.. no hlavne, ze sa to detom paci.. ninke teda moc nie 😅
inak baby, ja teda moc nepocitam s tym, ze mlada uz od dnes bude spat celu noc.. 😝 to je len take nalakanie potom pride vytriezvenie

mojkamirka
11. jan 2010

bez, u najnovsie fičí lego, snaží sa to postavať, fakt ze velká snaha, no este stale nevie poriadne spojiť dve kocky. Stále behá s autíčkami po byte a hovorí titit 🙂 , nosí za nami knižky a musíme mu hovoriť, čo je na nich, na opbrázku, ktorý ukáže. A snažíme sa aj stavať kocky, oen chytá nerv ak mu to padne. Neviem ci ste niektora videla program z 80 tých rokov, chodí v sobotu a v nedelu okolo ôsmej na 1. Malý sa do toho zamiloval. Sleduje to cleu pol hodinu a ked to skončí tak sa hnevá, že prečo to nejde. Spievajú a tancujú tam deti v kostýmoch tak do 14. rokov. Sa od telky ani nepohne. 😀

bez sa čuduj malej, ked má mamu profesionálky, na čo by ju bavili amatérčiny. 😀

prsky
11. jan 2010

ja tie ich hudobne cd nemusim...sice nie som profi hudobnik, ale tych 8 rokov na LSU a v 2 zboroch vo mne zanechali trochu sluchu hadam 🙂 knizky nam nosi, ale citame ich tak, ze ona sedi na nas a cita nam, ked zacneme my, tak nam obracia strany a mame pocit, ze jej vadi, ze sa jej do toho strkame 😀 a najnovsia mania je, ze ked sa sprchujem, hadze mi do vane veci - vratane ponoziek a spinaveho pradla z kosa 😠

zdenus
12. jan 2010

u nas spievankovo veru fici....paci sa eliske, takisto sa jej pacili aj tie ich cd-cka...je to robene pre deti, nie pre odbornikov....a z mojho pohladu ide z tej podhradskej neskutocna energia.... 😉

vcera v skolke ok, dneska rano zas protesty, vcera cez obed tam spala, takze vecer sme mali tazku ulohu dostat ju do postele, rano zas zobudit a tak dokola 😕

cryonae
12. jan 2010

cafte baby,

teiz si myslim, ze nam sa to nemusi pacit... hlavne, ze to fascinuje drobcov, no nie? a ze je to amaterske? no aspon za to potom nepytaju majland

no viac asi nenapisem... pockam, kym zaslape kafe 😅

bezaz
autor
12. jan 2010

caveste
ja viem, ze je to pre deti, len teda ani ninke sa to nejak moc nepaci 🙂 spievankovo sme neskusali
mojka aj u nas fici duplo, zatial len rozobera, co my poskladame, ale uz aj sama skusa dat kocky spolu
noc s jednym zobudenim, bez koja, teda az rano o 6, takze pohodicka.. ale nam dvom nestaci ani velka manzelska postel plus prirazena postielka, som ju nakojila na jednom konci, lahla som si do druhej postele a uz som sa len zobudila na to, ze sa nemozem ani otocit, lebo z jednej strany konec postele, z druhej natisnute dieta 😅
ozaj, peto skonstatoval, ze nakupy v usa sa uz vobec neoplatia.. 😅 dokonca ani kameru nekupil, ze ceny skoro ako u nas 😝

talinka
12. jan 2010

no cafte baby, tak ja som sa sem nemohla dva dni dostat, vy hej ? 😕
teraz som to skusila, cez modru strechu a zrazu som tu..neviem o co ide.... 😅

no idem docitat zameskane....

inak este stale sme chori, tomi kasle jak stary chlap a mna este stale boli velmi hrdlo 😝

talinka
12. jan 2010

jaj a musime k ocnemu.... 😝 vcera sa ma sestricka u doktorky pytala, ci mu troska sem tam nezabieha lave ocko, ze ma taky pocit....
ja som si to tiez vsimla, ale utesovala som sa, ze si to nahovaram...takze fasa....caka nas 22.1 hodinove vysetrenie oci 😝 uz sa neviem dockat, sakraaaa.....

cryonae
12. jan 2010

juuuj tali ☹ zase bad news ☹ ale urcite to nebude nic vazne, uvidis, mozno sa to samo spravi 😵

zuzi to vazne? tomu sa mi tazko veri! vsak este za mladi ked som krizovala USA a dolar bol 50SK sa tam veci oplatili!

talinka
12. jan 2010

heli, presne tak zase blbe spravi, z jedneho sa clovek vylize do druheho padne 😖 ale tak snad to nie je nic vazne, ved vela detickam trosku ubiehaju ocka v takomto veku, aspon sa tym utesujem a u Tomiho to fakt nie je nejak zjavne....preto som ani nevedela ci to vidim dobre alebo nie...ale aj tak cele zle 😝 nechcem,aby mal problemy s ockami alebo aby musel nosit okuliariky,ale zas treba vcas podchytit,keby nieco...takze to musime absolvovat pre istotu...

talinka
12. jan 2010

vam ide uplne normalka kon v poslednych dnoch???? ved mne casto ani nenacita....

zdenus
12. jan 2010

tal, mne tiez ide kon nejako divne...niekedy potrebujem viac pokusov, kym sa sem preboxujem 😕

a prave mam ist s alurou do poradne + ockovanie MMR a ona o 11,45 zaspala....shit, ked ju budem muset budit, to zas bude jak devil...a potom 14,30 pre eli...niekedy celkom pruser zladit 2 decka dokopy 😕 🙄

siska_br
12. jan 2010

cafte babuchy 🙂

tal - aj mne blbne kon, neviem ci ma zas daku konsku nemoc alebo coooo

zdeni vy uz idete na MMR??? sa to nepicha po 15.-tich mesiacoch? ci ako?

tal - neboj sa dopredu, najdi dobru ocnu...ak mu to ocko aj ubieha, je ovela lepsie, ked to podchytia takto skoro, da sa to krasne skorigovat, o nic nejde, neboj

babule, u nas su canaky s podhradskou totalny hit, egal ci CD, DVD, vsetko ma samko rad, ja neviem, som asi divna, ale absolutne som sa na to nepozerala z toho pohladu, ze strih kamera alebo tak, ci je to amaterske to neviem asi adekvatne posudit, dolezite pre mna bolo, ze to na umretie bavi maleho, uplne to miluje, je to asi z jeho pohladu vesele, hrave, so zvieratkami, ved co tym detom treba??? dokonca ani reklama na lucku mi nevadi, vtedy sa uz samik chyta, ze teraz ide to jeho, takze v poho... 🙂 skor mi zapilil usi presne ten KLUCIK, co spominala deni, no nic to asi mi zo zvysku Slovenska tak viac vnimame...ale aj to sa da prezit 😉

amon - vy sa stale v srajdach brodite? ☹ chudatka, sa uz dajte do kopy...

tara2
12. jan 2010

Caute babule 🙂

tak kon blbne aj mne tiez sa mi stane ze nieco napisem a neodosle mi to 🙄 😝

spievankovo nemame takze ho neviem posudit ale asi ho pozhanam a som zvedava ci sa to bude malemu pacit...

zdenus - to ti verim ze to nie je lahke zladit dve deti

amon - uz kopnite tu chorobu do zadku nech vam da konecne pokoj...

tal - neboj sa, aspon ho pozrie odbornik a ak tam nieco najde podchyti sa to hned 😉

bezaz
autor
12. jan 2010

tal neboj, nic vazne to hadam nebude..
ja sa vzdy chystam na poradni povedat, ze ma ninka taky flak v ocku a vzdy na to zabudnem, tiez dufam, ze to nic nie je 😅
akurat som mladej odpila z brufacu, desne ma bolela po plavani hlava a doma ani len po.raty paralen 😅
a co je MMR? nech som v obraze 😉 my do poradne ideme az 8.2.

zdenus
12. jan 2010

MMR je morbili, mumps, rubeola....alura neurobila ani pip, nechapem...pichali ju do pleca, naposledy pri ockovani celkom slusne revala 😕
a aktualne 10 200 g, ale potom sa doma total brutal posrala, takze ratam, ze ma menej ako 10 kg 😀

bez a to si jej vypila aspon pol flasky? aby zabralo 😝

prsky
12. jan 2010

cafte...siska...mne sa tie cd nepacia preto, ze ja spievam spolu s CD a blbo sa to spieva, takze by to malo byt robene aj pre rodicov, aby sa dalo spievat...ale lala na tie cd nejak nereaguje, skor ta cd od lucnice su u nas hit

amon...ze vy tiez stale nieco chytate 😒

baby a to uz viete, kedy idete do poradni? lebo nam maju volat az niekedy pred 1,5 rokom

bezaz
autor
12. jan 2010

dnes sa ockuje aj proti mumpsu? ja som ho ako dieta prekonala, bola to sranda
zdeni pekna vaha, hadam o ten necely mesiac aj my budeme mat 10kg
vypila som davku na 30kg a zabralo 😀
adi mne napr lezie na nervy, ze kazda pesnicka sa zrychluje a niektore pesnicky poznam ine slova
do poradne nas objednali ked sme boli naposledy, nejakeho 20.10.

tara2
12. jan 2010

zdenus - 😀 😀 😀

my ideme do poradne vo februari ale to bude asi len ockovanie...

prsky
12. jan 2010

ja predpokladam, ze pojdeme do poradne niekedy v aprili/maji a tiez ma dostat vcelicku

inak tiez mi blbne kon

siska_br
12. jan 2010

adi - ja mam totalny hudobny hluch, je uplne jedno v kt. tonine spievam, lebo spievam falosne furt, takze ani toto ma nerusi 😅

my mame poradnu prave po tom 15.-tom mesiaci, tiez kvoli mumpsovanej vcele

bezaz
autor
12. jan 2010

sak 8.2. my uz mame, teda ninka, 15 mesiacov 😀

cryonae
12. jan 2010

aj mne blbne kon

my ideme do poradne a na vcelu zajtra, tak som zvedava... tomi ma total zapalene dasienka z tych zubov, tak som zvedava, ci nam to pichne

prsky
12. jan 2010

cryo, asi pichne, lebo Lala mala sople a pichali nas, ze jedina kontraindikacia je teplota 😠

bezaz
autor
12. jan 2010

no mne dieta konecne zaspalo, nechapem poslednu modu, zaspi na 10minut, zobudi sa so strasnym revom a dalsiu minimalne pol hodinu ju musim uspavat.. bleee 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre