Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
28. jan 2010

zumba je teraz v kurze, u nas sa tiez cvici 3x tyzdenne, mam to 2 min od domu, ale 150 zien je tam, dakujem neprosim...ja take tlacenky nemusim...ja skratka milujem svoje bosu 😝 😝 😝

prsky
28. jan 2010

cafte

tusim vam tu ani nechybam 😝

este mam pred sebou 2 "musimurobit" skusky a 2 co by som chcela spravit a mam frei...dnesny zaberak - detska litika - ze za B 😲 - no uz som cista filatelistka - v indexe mam z kazdeho rozka troska 😀 - ale tato znamka ma prekvapila /v dobrom/, bo od hentej ucky som doteraz lepsie ako C nedostala a mohla som sa aj pokrajat

no k porovnavackam - Lala nehovori vobec nic zrozumitelne, zato prekeca pomaly cely den svojimi čigne žigne šeše a podobne (mnam a ham prestala hovorit)..jedine, čo sa mi zda, že niečo znamená je nono (u nej to znie nieco ako niene), lebo ked to poviem akoze kexovi, tak ide k nemu, hovori niene a backa ho po chrbte - a moja mama hovori, ze podla nej mi Lala namiesto mama hovori meme, cim si ale nie som ista...citanie - cita zasadne sama, pricom sedi na mne alebo rudovi, akonahle jej zacnem citat, tak rychlo prevracia strany alebo zahodi knizku a ide pre nieco ine - takze deni, to zabiatko ti velmi zavidim - ja som ako decko velmi rada s mamou citala, u lalinky si este asi musim pockat. chodi uz jedna basen, miluje lopticky, dokonca sa naucila do nich kopat, tento tyzden znovuobjavila fitloptu. spanie je - ehm - chodi dost neskoro este stale, ale to uz neriesim, lebo to vyplyva z mojho terajsieho zivotneho stylu. co je ale katastrofa je dojcenie - dost ju svrbia dasna, tak si ich chce brusit na mne - ma 10 zubov, z toho vacsinu dolne, takze ked sa usmeje, stale je ako maly gofy, lebo jej vidiet iba tie horne jednotky 😀

ad cvicenie - co to jeee? co to zereee? 😀 hlavne ze mam zumbu stiahnutu a dokonca vypalenu - som mala super pocit, ze pre seba idem nieco robit a potom som to este ani len nepustila 😅

mojkamirka
28. jan 2010

prsky my sme opační, hore máme 6 a dole dva 😀

no a som sa nepochválila, dnes som lietala po pohovoroch tak ak pan boh a riaditeľ skoly dá tak v marci nastupujem do práce.Hm ani neviem či sa tešiť, ble hnusná situácia 😒

mirri
28. jan 2010

nazdarek.. 🙂

vy tady porad s cvicenim....ja necvicim a ani se nedonutim,bohuzel... 😅

jinak maly moc nemluvi,ale to jsem ocekavala.cetla jsem si o detech z vicejazycnych rodin,ze zacinaji mluvit pozdeji,takze krom zakladnich slov,co umi uz par mesicu,u nas nic noveho.
k zubum-zatim 6,z toho dole jen 2.ale koukala jsem okem skoroodbornika na dasne a jsou sestouple i dalsi.jedna stolicka se obcas tlaci.. 😝
vcera na sebe maly zhodil zidli(jsem vytirala a byly na stole),jeste dlouho se mi z toho trepaly nohy....mame je z masivu,uz jsem ho videla s polamanymi kostmi.nastesti dostal jen nohou,tak ma modrinu... 😔
taky mi ozira knizky,vsechny rohy sezrane....mu to chutna vic nez jidlo!!

talinka
28. jan 2010

prsky, jasne, ze chybas..ale tak tvoja absencia je ospravedlnitelna,kedze sa mas co ucit...a gratulacia, sikula,,,,dari sa ti 😉

daj tip ak mozes,kde si stihala tu zumbu? ze by som si aj ja vypalila , nech mi to tu doma kysne na stole 😀

ja uz si fakt musim zistit,kto byva nad nami a "trosku" im dohovorit,ked sa s nimi stretnem, cele leto som pocuvala v noci zhora opatky a posuvanie nabytku a teraz jesen, zima same 1000 rocne vypalovaky pustaju takto vecer a v noci 😠 raz sa naser.... a pekne im to vytmavim...sak toto uz nie je normalne..co su hluchi?? aj pre toto chcem uz byvat v dome a nie sa tu natahovat so susedmi...ktori ani nepodrzia vytah a este aj utecu,ako by mi mali pomoct,ked vidia ako sa terigam s kocikom...boze ta slovac to je strasneeeeeee nieco 😝

bezaz
autor
28. jan 2010

adi, nejako mi neprislo, ze prispievas menej ako inokedy pocas skuskoveho 😉 a tesim sa na vasu dalsiu navstevu 😀 inak si sikovnica, ja si to neviem predstavit ucit sa pri malej 😲
mirri este ze sa nic horsie nestalo 😅
tal my mame podobnych susedov, aj ked nechapem, kedze maju chlapca o 3mesiace starsieho ako je ninka, kedy chodi spat, alebo mu to nevadi a cez den im idu basy tak, ze sa nam trasie luster 😝 to su nad nami a vedla zasa maju chalani pubertaci izbu, takze dalsie basy zvycajne do tej 23.30 bez problemov..
jo a dnes mladej dosli gumenne sandalky z MMB, su jej len trosilinku vacsie, tak sa vytesujem, brala som od baby este jedny balerinky, tak nam pribalila platenky zadara.. ninka uz ma skoro tolko topanok co ja 😀

cryonae
28. jan 2010

jej zuzi aj ty zavislacis na mmb? vzdy ked vidim nejake rozkosne topanocky na mikronozku tak si na vas spomeniem 😀

ozaj, ked uvidite niekde crocsy velkost tak 24 za dobru cenu please dajte mi vediet!

vidite baby, ma ten dom svoje caro.... 😀 😀 😀

talinka
28. jan 2010

cryo,skus Parndorf na CROCS my ich tam kupujeme...

zuzz
29. jan 2010

tento poznate:

Manžel sleduje fotbal. Žena ho vyruší:
"Můžeš opravit světlo na chodbě? Dlouho nesvítí."
"Teď? Vypadá to snad,že bych měl na čele napsáno - Elektrikář?"
A co dveře u ledničky? Nedovírají."
"Cože? Mám tam napsáno-pracovník Calexu?"
"A co alespoň opravit schody? Celé se hýbou, můžem se na nich zranit."
"Jsem snad tesař s nápisem -OBI? Mám toho dost. Jdu do hospody, tam bude klid."
Po 2 hodinách v něm začne hlodat svědomí a odchází.
Vrací se domů, schody opravené, světlo funguje. Vezme si pivo z lednice - je opravená.
Přistoupí k ženě:
"Teda, jsi fakt dobrá. Jak jsi to všechno udělala?"
"Já ne, seděla jsem bezradně venku a brečela. Okolo šel jeden Kořen a ptal se, proč brečím.
Tak mu to povídám a on řekl, že to vše udělá, ale že se s ním buď vyspím, anebo mu upeču buchty."
"A jaké jsi upekla?"
"Mám snad na čele napsáno Dr. Oetker?"

barca1
29. jan 2010

ahoj holky prodávám autosedačku kdyby jste o někom věděli kdo schání dejte vědět
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

bezaz
autor
29. jan 2010

cafte, dnes to tu teda fici 😅
mne mlada dnes zasa spadla z postele, ja uz neviem, co s tym dietatom.. asi si rozhryzla jazyk, lebo jej aj trochu krvi z ust islo 😝
dnes odovzdavam vysvecka, v pondelok mame volno, ako dobre 😉

mojkamirka
29. jan 2010

no čafte,

o topankach mi ani nehovorte, práve som obišla celé mesto aby som zistila, že malemu nekupim jedne čižmy 22, šľak, asi budem radšej sedieť za netom 😠 😠 , nakoniec som jedne kupila a čo myslíte, nevopchá do nich nohu pre ten nart 😠 😠 😠

zdenus
29. jan 2010

ze topanky....alura ma stale 19...a mam pocit, ze su jej velke... 😕

bez, tak letecky den?

mojka, teda drzim palce, nech ti to vyjde 😉

talinka
29. jan 2010

cafte,

baby davate ockovat a nasledne aj preockovat proti kiahnam pri tom ockovani po 15. mesiaci???
Ja neviem ci mam alebo nemam, ze sa dopllca nejakych 70 euro a pokial bude mat aj to preockovanie tak na 99% kiahne nikdy v zivote nedostane ...

Rano sme boli na prevenar a ku koznej som chcela papier....ale samozrejme prave dnes neordinovala ,koza... 😝 a Tominovi sa ten "lisaj" alebo co to je nejak hnusne rozsiruje 😝 😝 😝 neviem co to jeeeee???? to fakt musi byt stale nieco??? 😖

cryonae
29. jan 2010

tali ja som dala tie kiahne... ja som mala straaaasne tazky priebeh ako dieta a neprajem to nikomu toboz nie tominkovi, takze nech to stoji kolko chce....

nam su tiez zimny zateplene uz male, ale nebudem uz kupovat nove.. mame este jedny vysoke, len nezateplene, tak dostane do nich hrubsiu ponozku a bude... inak dostat dopanky 23 je pomaly nadludsky vykon

zdenus
29. jan 2010

a asi ma drbne....laurinka spi a susedia menia okna...v tejto chujavici...a buchot jak svona tu robia..... 😠 😠 😠 😠

talinka
29. jan 2010

cryo, neslo mi ani tka o prachy,ale o to, ci ano alebo nie, vas nazor, lebo kedysi praveze bolo dobre,ak sme si kiahnami presli....

zdenus, no to potesi 😖

talinka
29. jan 2010

cryo, ozaj ake je to ockovanie, tiez len jeden pich a aky bol potom Tominko?

bezaz
autor
29. jan 2010

heli dobehni do samorina, tu maju topanky pre deti od vymyslu sveta 😉
zdeni potesi 😖
som sa akurat dozvedela, ze moj moznobuduci svagor prileti v stredu na slovensko z australie, ide na pohovor do NBS.. ak by ho zobrali, tak sa vrati aj segra, kokso pride mi to normalne divne po tych rokoch co je v pazi
ja kiahne nebudem davat, len to, co je povinne

talinka
29. jan 2010

ja by som do tych kiahni asi sla..lebo ked ich dostane az ako dospely nic mooooc 😝

zdenus
29. jan 2010

bez, moja segra sa úplanuju v juli vratit, natrvalo...zo sydney..tiez mi to rpide divne...ale zas su to len plany 😝 😝 😝

ja kiahne urcite ockovat nedavam, okrem povinneho ockovania som eli dala jedine kliestovkui...ine ee.... 🙂

bezaz
autor
29. jan 2010

zdeni, ze by nastal cas navratov? 😀 len ten flek je uz pre niekoho, takze musime vybavit vacsiu tlacenku, ako ma ten "vyvoleny".. kokos ina korupcia, fakt si fleka bez znamosti nenajdes 😝 na grcanie 😔

zdenus
29. jan 2010

bez ved to..ja celkom nechapem, co moja segra a svagor ako fitness treneri, ktorych zivot je dovolenka a bbq, chcu robit na sk 😲

bezaz
autor
29. jan 2010

segra zasa maka 7dni v tyzdni, za tie roky, co je v sydney bola na plazi asi 10x 😝 ale oni musia mat take veci ako tiffany, dior, channel a pod 😅

talinka
29. jan 2010

bez, presne bez tlacenky fleka uz malokde dostanes, bohuzial 😝

tara2
29. jan 2010

Cafte 🙂

prsky - jasne ze si nam tu chybala ale ved si sa ucila tak si bola ospravedlnena 😉

zuzz - 😀

co sa tyka susedov tiez sa uz tesim ked budeme v dome a nebudem musiet nikoho pocuvat...nasi susedia su dost hlucni a este k tomu tie tenke steny 😝 😝 😝 . A ze hadzu spaky z balkonov to ma uz tiez riadne hneva 😠 😠 😠

bez - to mate fakt letecky den, my sme mali taky minule...potom maly vyzeral ako tyrane dieta este tyzden 😲

a tiez davam len povinne ockovanie, ja som mala kiahne a bolo to v pohode ale kazdy to inak znasa tak snad to aj u nas bude v pohode

tara2
29. jan 2010

joj este som zabudla mojka drzim palce moc moc 😉

a tlaci sa nam dalsia stolicka pre zamenu hore, cele dasno ma opuchnute a aj trosku zakrvacane

zdenus
29. jan 2010

bez, ved aj moja segra uz robili kadeco....lenze teraz maju bizinis, co im sype...je to zlata bana a vraj ich najlepsi klienti su homosi 😉 😉 😉
a mam pocit, ze tie znackove veci su tam ovela lacnejsie a dostupnejsie ako u nas 😔

tara, my mame celkom v poho susedov, teda okrem jedneho debilka, lenze on za to nemoze, stary cap, byva tu s rodicmi, ked sa osplope, tak riadne kongo to je....inak pohodaaaa 😉
a rozmyslam, ze ti robosi by uz aj na obed mohli ist, ne 🙄 🙄 🙄

bezaz
autor
29. jan 2010

jaj baby, tak u nas klasika, potrebujem ist do skoly a mlada chrape 🙄 inak by urcite nespala 😖 dokonca som aj dvere na izbe otvorila, vyberala si oblecenie zo skrine a ona sa len pomrvila a chrape dalej 😠

zdenus
29. jan 2010

bez, tak to byva aj u nas,ked je cas ist do skolky pre elisku, tak najlepsie drichme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre