Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

mojkamirka
7. mar 2010

ha, a som sa nepochválila, už 4 noc od siedmej kedy uložím drobca sa zobudí iba raz na mlieko, tak a teraz som to zakríkla a bude hore teraz stále 😀

talinka
7. mar 2010

no baby, tak dufam, ze to budeme mat ok, nie ako vy,fuuuha ☹ Tomasko doteraz ani jedno ockovanie neteplotoval , bol vzdy uplne v pohode...len aby sa nam to teraz nevypomstilo 😝

cryonae
7. mar 2010

tak tali potom by ste mali byt ok 😉

baby uz odisla aj posledna navsteva, nasi nam pomohli upratat barak, a ja si mozem vylozit bachor 😀 bolo tu 15 ludi a sprasila sa cela 2,6 kilova puncova torta, cela smotanova nepecena + sestrickin broskynovo-pudingovy kolacik + veeeeela veeeeeeeeeeela cesnakovo-brusnicovych jednohubiek 😵 😵 😵 😵 mnaaaaaaaaam, sa toho neviem dozrat
tomi dostal straaaaaaasne vela veciciek.. snad viac ako na vianoce 😀 svokra mu kupila uplne vymakane kreslo mac queen, od nasich dostal oblek, koselu, kravatu, kopec nohavic, triciek a uuuuuplne vymakanu nike supravicku 😵 tu slintam nad nou a este strasne vela inych veci 😵

ani my uz nedavame jest v noci, ale tomi sa budi minimalne raz za noc, aby sa premiestnil k nam do postele z postielky

a vsetucko naj vsetkym mojim oblubenym tomaskom, tominkom a thomaskom, cmuuuuuq

talinka
7. mar 2010

cryo, ani mi nehovor, ja som dala na cesnakove jednohubky cierne ribezle a tiez sme sa nevedeli dozrat, aj tato ma pochvalil, ze dobra kombinacia..dik za tip 😉 Tiez Tominko dostal koooopec oblecenia,gate, bundy, rifle,nike supravy dve, bodynka, nocnik McQueen, cd-cka, a vseeetko mozne a takisto sa torta spraskala, aj ked nas bolo len 9....aj vsetky pomazanky zmizli... 😉

prsky
7. mar 2010

pripajam sa k vsetkemu naj Tomaskom

a baby, vy tak riesite meniny? ze aj oslava a tak? 😲 to mna ani nenapadlo, no asi by malo 😀

bezaz
autor
8. mar 2010

zdarte
tak kto teda zajtra dojde??? 😉
super, ze ste mali take oslavy, ani u nas nerobime z toho nejake moc rososo 😅 dokonca ani ninkine narodky neboli nic moc, len torta, ziadna oslava 😕

cryonae
8. mar 2010

cafte baby,

bez no ja ti este dam vediet, lebo tomimu sa dnes pustil soplik a kde-tu kychne, tak uvidim, co sa z toho vyvinie, ok?

my oslavujeme casto a radi.. vsak kedy inokedy by sa zbehla cela familia a ja mam rada, ked sa obcas stretneme 🙂

zuzz
8. mar 2010

ahojte,
krasne ste tu popisali 😀 vahu si s vami porovnavat nejdem, kedze ste ma vsetky prerastli ☹ ja som vzdy chcela merat aspon 160, ale ten centimetrik mi k tomu chyba 😝

stalo sa, coho som sa obavala - po ondrovi je zas chora natalia a navyse aj ja aj muz sme sa dnes zobudili s upchatymi nosmi a nie je nam najlepsie. natalia mala v piatok-sobotu navyse aj silnu hnacku a teploty. zuby ale dalsie nevidim rast. uz jej chybaju len ocne a druhe stolicky. tak neviem. ale dnes jej zacali tiect silno huste sople, takze to skor bude zas daky bacil a nie zuby.

ale aj sa zasmejeme - tiez krpana zacina hovorit aj nove veci. najoblubenejsie je teraz 'ble' a este sa k tomu aj tak rozkosne zatvari. vravi to najcastejsie na plienku (to po tych hnackach) a uz to dala aj pri jedle, ked jej nechutilo. vsetkym chlapom teraz vravi 'dedo' len svojho ocina furt vola 'mama'.

cryonae
8. mar 2010

hahaaaa zuzi Naty v tom ma jasno 😀 😀 😀 😀

my teraz ficime na motorkach a kdekolvek je motorka tam sme skoncili... a este na lopatkach na dlhych ruckach.. uz sa aj bojim ist na ihrisko, lebo ked to tam niekto ma tak amen tma.. neviete kde to kupim? obehla som aj Brendona aj All toys a nist ☹

nam sa tlacia teraz 2 ocaky a maly mal tiez hnacku 3 dni, ale len trosku a teraz ten sopel ☹ snad to nie je nejaky bacil

talinka
8. mar 2010

cafte,

no my presne ako cryo, nejde ani tak o oslavu, ako o to, ze mame dovod sa stretnut vsetci a pokecat a co to pojest 😉 nejde o to, ci su to meniny , ci narodky...proste sa stretavame na vsetky sviatky 😉

zuzz
8. mar 2010

cryo - my sme kupovali este pred 3 rokmi ondrovi detske zahradnicke naradie v baumaxe - tam mali aj lopatku, aj hrablicky aj ryl - kovove nasady na drevenych ruckach. dlho to vydrzi, nie ako tie plastove, natalia s hrablami pred tyzdnom behala, ked sme my robili upratovanie na dvore. aj do piesku si to beru. len potom musis viac strazit, aby tym dakomu neublizil, predsa len, je to kovove.

tara2
8. mar 2010

Caute 🙂

vsetkym oslavencom prajem dodatocne vsetko najlepsie 🙂
My sme boli od strvtka u mamy, prijemna zmena malemu sa hrozne pacilo u babky bolo tam vela ludi som ani poriadne nevedela ze ho tam mam 😀 . A to som mala dost obavy ked sme tam isli lebo v noci zo stredy na stvrtok dostal Dominik teploty asi z ockovania a este sople k tomu a tiez sa mu vyhodili vyrazky hlavne na hrudniku a pri krku ale to len na jeden den a potom zmizli. Ale sople mame stale tak odsavame ale uz je to troska lepsie aj ked zachripnuty je este stale. Som rada ze to ockovanie uz mame za sebou snad ked sa zbavime soplov uz bude dobre. A tlacia sa nam este aj zuby aby som nezabudla, stolicka a dva ocaky...

ad vaha - ja mam teraz pri vyske 166 cm vahu 63 kg takze sa hlasim k tulenom 😀 😀 😀

cryonae
8. mar 2010

uf zuzz no mojmu kamikadzemu dat taku vrazednu zbran do ruky, no neviem neviem :-/ asi radsej ostanem pri plaste, kym mu mozog a motorika dobehnu silu 😀

talinka
8. mar 2010

tara, ty na tulena kludne zabudni 😉

bezaz
autor
8. mar 2010

no jo, same choroby.. akurat kamoska volala, ze mala vracia a hnackuje, aj muz.. boli na navsteve u svagrinej, co to mala pred tyzdnom a ona olizala malej cumel.. asi by som ju zakilovala 😝
heli v pohodke, tesime sa na vas
jani vy dojdete?
ozaj a dokina stale nema vakcinu, som zvedava, kedy opicu zaockuju 😕
co sa tyka vahy, na mna tu nikto nema, tak mlcte!! 😀

mojkamirka
8. mar 2010

tara, po očkovaní t.j po teplote z očkovania je výsyp na hrudníku uplne ok, je to čosi ako znamenie, že vakcína spravila to čo mala, nazor mojej dr.

elanela
8. mar 2010

my ideme na očkovanie vo štvrtok tak uvidíme ako budeme my reagovat musím sa psychicky pripravit na ten rev čo tam zas spustí uf to bude zas

ozaj baby rozmýšlame nad nejakou poistkou pre malú mate aj vy a aké? naša fin.poradkyna nám ponúka nejakú od Axy do 18tich rokov 10e mesačne

mojkamirka
8. mar 2010

ela my máme poistku pre malého gsm group, na 28 rokov po 30 eur, no v podstate to môzme dat na 18 rokov po 50 eur, no min 30 kazdy mesiac treba dat takže tak

mojkamirka
8. mar 2010

inak nasla som super stranku na recepty pre deti, možno vas inspiruje

http://www.varime-detem.cz/recepty?p=1&evt=reci...

bezaz
autor
9. mar 2010

bre ranko
tak nam si dieta spravilo letny cas, od nedele vstava presne o hodku skor ako celu zimu 😝
siska, rajcinove skvrny sa mi ako tak podarilo vyprat so sprejom na skvrny od amway
a vyzera to tak, ze dnes k nam nikto nedojde, zuzka vcera pisala, ze maju pokazene auto.. hela, takze ked na tvoju vyzvy reaguje ada, na moju nikto ☹

cryonae
9. mar 2010

ranko :-/

zuzi mrzi ma to, uz sme sa k vam tesili, ale malemu stale poriadne tecie z nosa.... nie tak ako vcera, ale dost na to, aby som sa nevyspala ☹ a asi by sa ti nepacila navsteva co sa dovali aj s odsavackou 😀

my sme nedali malemu ziadne poistenie zatial.. ani sa mi do toho moc nechce

talinka
9. mar 2010

dobre ranko,

my mame za sebou odbery,a uz aj prvy spanok ako ho to zmohlo...ze vstaval o siedmej 😀 plakal nastastie len trosku, skor sa bal ako ho drzala sestricka s doktorkoumale opat sa zachovala ako hrdina , moj maly zlatusik 😵 aj moc sa mi rano hned podarilo super odobrat, som ho rozbalila este spiaceho chudatko uz o siedmej...pipik mu stal sa hned prebral, cudoval sa co mu robim furt si ho chytal,ale nakoniec sa vycikal a mne rovno do poharika, takze uspech,lebo som nevedela, ci sa zadari aj odberov som sa bala..ma bolelo brucho zanho 😀

no my mame poistenie maleho uz davno v Kooperative a zaroven ja mam zadarmo k jeho poisteniu a zatial kym nepracujem ,mame len za 12 eur mesacne...staci....sak mi uz lezu na nervy tie poistky,asi by sme si v nich mali spravit poriadok sak ja mam tym padom uz tri poistky,Vladko dve a Tominko...a aj tak je to na dve veci ,lebo ked sa nieco stane...zdrahaju sa vobec nieco vyplatit, mame s tym svoje skusenosti ,ale to tu nebudem riesit 😉

tara2
9. mar 2010

Caute 🙂

bez - dnes neprideme este stale ma maly sople nerada by som niekoho nakazila. A vcera som uz nestihala ist na net tak preto som sa uz neozvala...

a poistenie sme tiez este nedali ziadne ale pomaly uz chcem nejake vybrat...

mojka - ja viem ze vyrazky po ockovani su o.k. aj mne to dokina vravela 😉

prsky
9. mar 2010

cafte

zuzi, ja beriem ATB a napriek tomu stale trochu citim hrdlo, takze nie som dobry partner na stretko teraz 😉

cryonae
9. mar 2010

tak tu je to iny lazaret zase raz 😨
no nist, tak snad to tretice vsetko dobre a dame stretko buduci tyzden?

siska_br
9. mar 2010

ahojte babule

teda, fakt riadny lazaret, no chytro sa dajte dokopy babizne, buduci tyzden uz hadam ta jar dojde...

mali sme bojovu noc, dalsia stolicka sa samkovi rodi, pomaly celu noc sa plakalo u nas ☹ na nervy tie zubiska, fakt.

my mame maleho poisteneho v generali, je to sporenie na 20 rokov, s moznostou kazdych 5 rokov disponovat s peniazmi a s pripoistenim vo vyske 1,66 evri/mesiac - kryje nejake liecenie urazu, trvale nasledky, pobyt v nemocnici a dalsie neprijemne veci, kt. sa nikdy nestanu samozrejme

zuzi - ja som to z toho obrusu dostala predsa len overenou kombinaciou zlcove mydlo + vanish...trvalo to dlhsie, ale vyhrala som 😵

zdenus
9. mar 2010

siska, mne rajcinova polievka isla dole z tircka lanzou mydlom..namydlidla som, dala do pracky a oprala v arieli....zrovna v pondelok ju mali v skole...vrr 😠
ale pre mna su horsie tie zaprazene a cervenou paprikou, ked to neoperem hned, co neoperem, kedze ide domov az po 3 hodkach od obeda, tak to nezide nijako....eli obvykle neokyda tricjo, ale pancuchy...kedze ona herecka musi mat v skolke len suknu 😉

a skore uzdravenie vam prajem...tento marec je hnusny na choroby...sople, kasle...ale uz hadam bude ok 😉

bezaz
autor
9. mar 2010

tak ninka ma v ocku streptokoka, fasa 😝 rozsirujeme lazaret 🙄

talinka
9. mar 2010

baby, tak uz aj ja som sa dokopala k tomu,aby som zacala cvicit....a zajtra zacinam taebo... 😀 no som zvedava, co s tou mojou zanedbanou kondickou,ale kila uz fakt musia dole 😝 a mozno ma aj chyti ta vasa zumbaaaa....blavacky kde je dobra zumbica?

bez, no super, nepotesi 😖

zdenus
9. mar 2010

zuzi a akeho streptokoka, vies? ale hadam sa ho rychlo zavite...to ma z plavania?

tal tak vazne ides na nicenie tela cvicenim 😲 , leto sa blizi, co....ja cvicim stale, lenze aj zerem, takze prd z toho...ale aspon mam kondicku a nemam vytrasene nohy a rit....ked uz kila dole nejdu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre