Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
8. jún 2009

deni - snad sa vam ten spanok teda zaspavanie uz zlepsi, musi to byt umorne kazdy vecer takto bojovat ☹

cryonae
8. jún 2009

deni zaspava celkom v pohode medzi osmou a desiatou... o jedenastej mavame prve nocne krmenie (z mnohych)

elanela
8. jún 2009

pepka no veru to je radost ked tak papa naša Simonka tiež docela slušne papa ale ako kedy napr, špenát so zemiakom jej moc nechutil bol taký hustejší tak ju to napínalo nešlo jej to dobre dole krkom to mala hippku ja ked jej varím tak jej to také redšie robím lebo ak to má hustejšie už jej to vázne v krku a jeduje sa a dojedli sme v tom prípade

pepka
8. jún 2009

aj my dnes jablko+broskyna, ale este som mu to trosku podusila a spravila presnidavku, bolo to ale kysele, tak som tam supla 2lyzice UM a taaaaak mu chutilo.... a maminke tiez, len mi mrska nic nenechal

deni_v22
8. jún 2009

baby, nasla som doma este z cias, ked mi v tehu nieco chutilo a muz mi toho kupoval za karton, sacok neochutenych ryzovych burizonov...to by mohli nase deti, nie? pisu na obale, ze aj vlakninu to obsahuje.. a cukru len 2g na 100g, pricom cely sacok ma 70g..asi jej to najblizsie pridam k ovociu, nech sa to zje 🙂

cryonae
8. jún 2009

tari moc mu neslo a 100ml? to mi nejak nejde dokopy 😀 ked da tomi 100ml ovocka, tak poviem ze smakovalo 😀 😀 😀 ovocko proste u nas nefici.. aj dnes rano som mu dala sunarek, spapal asi 2 lyzicky a zvysok plul.. tak som mu to zase nariedila na dzus do flasky a cucka, ach yo

pepka no fakt radost krmit.. u nas je to niekedy super, niekedy mam take nervy, ze musim dat nadych vychych....

tara2
8. jún 2009

cryo - no ale velmi sa netvaril ze mu to chutilo, hadzal ksichty 😀

prsky
8. jún 2009

vsetkym oslavencom velkym (pepka) aj malym prejem vsetko naj 😀

bez...to sme dve, co mame okruhliny a nevieme, co chceme...uz sa to pomaly blizi a kazdy sa ma pyta 😉

baby a to krmite z nejakej odmerky, ci ako viete kolko spapali? ja to viem na lyzicky a viem, ze jedna mala lyzicka je 10g (co je ale teraz onicom, kedze jej davam kusky 😀 )

cryonae
8. jún 2009

prsky ja maleho krmim z avent poharikov a tam je odmerka

prsky
8. jún 2009

vidis...pohariky...ja nejdem davat z poharika s naustkom, ale existuje nejaky pohodlny poharik pre deticky? lebo teraz jej davam normalne z nasich (tie ju aj dost zaujimaju, bo vidi nas z nich pit)

pepka
8. jún 2009

prsky, dakujem 😉
ja davam matovi stale do rovnakej kompotovej misky a vzdy rovnako do polovice a to som raz merala, ze je to 150 mililili

pepka
8. jún 2009

prsky, ja mam este po hanke taky dobry poharik, ako nie ze by bol pohodlnejsi ako ostatne, ale spodok ma gulaty a ked donho aj dieta drgne, tak sa len nahne a vrati do povodnej polohy... je tam vnutri nejake zavazie a je to super, mnohokrat zachrani pred vyliatim

prsky
8. jún 2009

ja to s...em - 2 lyzicky som do nej dostala - ja uz neviem co..asi jej viac vyhovuje neskor poobede

no nic...ideme von..zatial pafky

tara2
8. jún 2009

ja jedlo tiez davam do misky, som si ju odmerala tak viem priblizne kolko zje

bezaz
autor
8. jún 2009

tak u nas pochutil batat s kalerabom a hovadzim vyvarom 😀 snad len ta ryza bude taka neoblubena 😅

cryonae
8. jún 2009

co to je batat?

bezaz
autor
8. jún 2009

cryo sladky zemiak.. je to ako zemiak, len ta duzina je tmavo oranzova a chuti moooc dobre.. len je spropadene drahy 😝

deni_v22
8. jún 2009

bez, to u vas v tom bio obchodiku predavaju bataty? ja som to este v obchode nevidela....alebo som sa nedivala poriadne 😀

cryonae
8. jún 2009

a aky je rozdiel medzi topinamburom a batatom? obe sa volaju sladke zemiaky?

amonis
8. jún 2009

ahojky takže předem už děkjui za recept co tady někdo dal smetanovo pudingový koláč za vykend jsme hehraly dva plechy 😅 😅 jeden čoko. druhý vanilko. ..no jsme hovada 😀 😀

řešíte příkrmy zase 😀 u nás to jde od deseti k pěti malé snad rostou všecky zuby nahoře nic nechce papat zajmají jí jiné věci než je jídlo leze mi ven ode všaď neposedí sekundu 😠 😠

bezaz
autor
8. jún 2009

jani to peto kupuje na dulovom.. inak ich predavaju aj normalne v tescu, len kilo stoji nejakych 3 a viac eur 😝
heli netusim, idem vygooglit 😅

tara2
8. jún 2009

amon - aj my sme zjedli jeden plech za vikend a to sme len dvaja 😀 . Ja som robila bananovy kolac s cokoladou 🙂

tak ryza na obed celkom v pohode, tiez som rozmyslala ze vyskusam ten sladky zemiak. To sa vari alebo pecie? Lebo niekde som nasla ze sa to vari a niekto iny to zase pecie tak fakt neviem...

amonis
8. jún 2009

tara my jsme taky dva ..dneska dostal manžel do práce a dala jsem i mamce a taťkovi zkusit ale i tak mám přicho jak sud....

vy dávate těm děckám do pusy hodně jídla?A ono si stím poradí?Já jsem od kristýnky strašně opatrná jí stačilo malinko a hned blinkala a já ensnáším ten pocit jak dítěti natahuje tak dávam starně malinko na lžičku tak nevím jestli to není třeba chyba..jako na lžičku dam hodne ale do pusy malo

amonis
8. jún 2009

břicho neeeee přicho 😀 😀 píšu jak tatar

cryonae
8. jún 2009

amonis ja davam malemu polku destskej lyzicky, s tym sa vie vysporiadat, ak dam viac, tak sa mu to do pusy nezmesti a vypluje to

tara2
8. jún 2009

amon - vam s tym kolacom urcite pomahala aj Kristynka, nie? Tak ste boli nan traja a ked si jeden rozdala tak ste nezjedli dva plechy...nakoniec zistis je si toho kolaca ani tak vela nezjedla 😀 . A ty si stihla ty si to mozes dovolit 😉

ja davam malemu plnu lyzicku, normalne to zje, este ho z nicoho nenapinalo...

amonis
8. jún 2009

tara Kristýnka je žíivá ze vzduchu myslím ta mi buchty nepapá ona je šílený nejedlík....proto mám ztoho jídla u Karolínky takové nervy už jsem si zažila dost 😖 😖
no to se neboj že rozdala měla jsem nakrájené malinke kousky a dostaly jen na ochutnávku ať si udělají 😀 😀 😀

cryo no já taky tak nějak davám a stejně to plive....

tara2
8. jún 2009

amonis - jasne nech si spravia 😀 😀 😀

bezaz
autor
8. jún 2009

cryo tak batat je take ako zemiak a ta topinambura je z celade astrovitych 😉
amon tiez davam len polku lyzicky, ked jej chuti moc, tak aj celu
baby davate uz polievocky? teda vyvar s nejakiu zeleninkou?

prsky
8. jún 2009

jani, vy mate dokedy to plavanie?

sme sa z bez dohodli na tento stvrtok...kto chce, nech sa prida 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre