Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

deni_v22
15. júl 2009

siska, aj u nas zatial, ale ja som taky optimista od kosti, ja verim, ze to pojde hladko 😵 ....
u Emky bol len ten rozdiel, ze ona mi prespala noc od 1,5 mesiaca, takze nocne papanie som nemusela oducat... po zavedeni prikrmov sa postupne zredukovali davky mlieka a nahradili inou stravou, ostalo papanie rano a vecer, potom uz len vecer a potom uz len dva hlty cucla a pluvla..tak asi tyzden to robila az mi doslo, ze uz asi stacilo 🙂 tak som prestala a ani si to nevsimla 🙂 teda tak nejak si to predstavujem aj teraz 🙂 😎

siska_br
15. júl 2009

no deni, tak presne takto si to predstavujem aj ja. 😀 uvidim, ako si to predstavuje moje dieta.

prsky
15. júl 2009

siska..Lala je tiez tazky zavislak, ale som optimistka

a nikto teda nevie, ako sa zbavim tej farby okolo Lalinych ust z gencianovej violeti? zajtra by som potrebovala, aby vyzerala ako clovek 😀 ... inak akurat citam, ako taky soor vyzera a nakoniec ani mozno nemame soor...Lala ma na jazyku take 2 biele kruhy, viac som teda zatial nezbadala a kedze mne praskol kutik, tak som usudila, ze sme chytili candidu...myslite, ze je to ono? 😅

talinka
15. júl 2009

ahojte, vcera som sa neozvala, ale ved som ani nechybala 😀 😀 😀

prsky, a preco davas tu fialovu vodicku? sak to sa uz nedava? to mi doktorka povedala, je nieco lepsie na to a nezafarbi to papulku ani tebe prsa po kojeni 😝

hor, jasne ide po tebe a nie po smade..ja to mam ako pise prsky tiez,kym tam nie som kojim kazdu chvilku a ako spime...uz len nadranom ale skoro vkuse az kym sa pred siedmou nezobudi 😝

aj my uz par dni pijeme rovno z pohara, sa nekasleme, sak nevie sat z flasky doteraz,len sa s tym hra....a je super ako ma teraz zubky ako kuse do lyzicky pri papani... 😀

baby , a som asi bez roboty po materskej 😝 dnes vlada odklepla, ze bude len jedna zdravotna poistovna... 😝 😝 😝 takze vela ludi prepustia a v tom pripade asi nie som nijak chranena, co??

a co sa tyka prikromovania, ja este nemam nahradene jedlom este ani jedno kojo, vzd ypo chvili dokojim a pije akoby nejedol..je to normal??? ja budem kojit asi vecneeeee...

talinka
15. júl 2009

deni,pisala som ti to aj na FB,kde je to v Madarsku? kolko km? vyzera to super...chceli by sme tam

siska_br
15. júl 2009

tal - ahooooooj 🙂 🙂 🙂

talinka
15. júl 2009

siska, ahooooooooooooooooooooooooooj 😀

talinka
15. júl 2009

siska, no akooo? uz chodite? chodite? 😀 😀 😀

siska_br
15. júl 2009

som na teba cakala, aby som ta mohla takto pekne na konovi konecne po 100 rokoch pozdravit, a ist konecne spat...ved hodin ako dreva

prsky - ja fakt neviem, cim by to slo dole ☹ neporadim

prsky
15. júl 2009

tal..lebo len ta vodicka je na volno predajna...a tiez kojim zatial po kazdom jedle

a co? jedna poistovna? som nekukala spravy, tak som nejak mimo obraz...no zacina to byt coraz lepsie 🙄

siska_br
15. júl 2009

hej hej vseobecna so spolocnou sa maju spajat

tal - a kamze by sme chodili??? ved nam je dobre sa len tak valat... ja ho aj na promocie v manduce odnesiem.

prsky
15. júl 2009

jaj taak...mna uz myklo, ze koman..ehm...teda,,socialni demokrati akoze zrusili ostatne poistovne...a ja som v SZP...majne nerfen

a ja som dnes zabudla manducu, tak som Lalu 2 hodiny po auparku nosila...no moj chrbat 😠

talinka
15. júl 2009

siska, tak prepac, ze som dorazila tak neskoro 😖 😀

prsky, aha tak to som nevedela...ze je volnopredajna...ja ze si bola u doktorky 😉 no my mame vela spolocneho s tymi nasimi detiskami....kojenie hlavne....papanie ale nie, vy papate kusky, ste sikovnejsi....my sa drhneme ...aj ked rozok celkom ide...ine nie...

ano,jedna statna poistovna...lebo "moja" ma dost penazi, ska nendarmo som robila ja tam rozpocet 😀 😀 a vseobecka je bez penazi...tak nas spoja...a ja som na ulici 😖 skoda, celkom fajn mi tam bolo, a teraz zas nieco nove hladat.....

talinka
15. júl 2009

ale som si vyratala (dufam, ze dobre,sak uz je vela hodin) a oznamila Vladovi, ze v aprili 2011 musim otehotniet aby bol cisty prechod z rodicovskej na matersku 😀

siska, aj my sa len valame a prehadzujeme brucho-chrbat, brucho...do vsetkych stran uz ani zadok nedviha naco..len sa gula po celej posteli

talinka
15. júl 2009

prsky,aaaaaaaauuuuuuuuuu, ze 2 hodky nosit, ja nesiem chvilu a mam dost a to mal vcera len 7900g

talinka
15. júl 2009

ozaj a zatra idem na cytologiu,aj vy ste to museli absolvovat uz teraz po porode resp. po takom case od porodu?

talinka
15. júl 2009

jaaaaaj, ja som myslela jedna statna zdravotna poistovna, som to zle napisala...

talinka
15. júl 2009

weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej,aky monolog davam???? 😀 😀 😀

sprcha vola, idem het...

co sa tak usmivas ako turista,ked najde bezplatny hajzel????
to prave bolo v Mafstory.....

ze dobra noc sa prajeeee... 😵

deni_v22
15. júl 2009

tal, odpisala som na FB...
hej, tiez som pocula o tom zlucovani...vraj to prinesie vela vyhod, ale ake, to bude vediet minister az o 2 mesiace...proste ma v tom jasno, chce prachy, len este nevie ako to zdovodnit ludu 😀

siska neboj, o chvilku ta bude Samko sokovat pokrokmi ako mna Dianka...som sa dnes na FB postazovala, ze sa asi na Vianoce postavi v postielke a hodinu na to tam stala....som nechapala...

talinka
15. júl 2009

deni, sak bordel bude potom zlucovani, pre nas ziadne vyhody, to je len o tom aby Vseobecka prezila...nic dobre pre nas, len pre "nich".....ale my to uz neovplyvnime, tak neriesim,naco aj 😉

talinka
15. júl 2009

a som celkom rada, ze sa toho zlucovania nezucastnim...lebo ludia si to urcite odmakaju..a potom ich prepustia, dobre to zariadil niekto tam "hore" , ze som ja otehotnela v takom super obdobi, pri prechode na euro som tam nebola ani teraz nebudem, iba urad prace ma caka 😀 alebo druhe dieta,ale to este neviem ci chcem 😝 este je skoro pre mna nad takym niecim uvazovat...

talinka
15. júl 2009

toto vyzera super, je to tu na boku ako reklama:

http://www.baby-signs.cz/dovolena.php7

deni_v22
15. júl 2009

neboj, ako furt vravievam, ze problem treba riesit, ked nastane...teraz mas pred sebou matersku, musis riesit kasicky, stvornozkovanie plienky...casom sa to utrasie....no i tak ma tato vlada stve ako odvsadial, kde to ako tak funguje, cuca prachy :-/

cryonae
16. júl 2009

cafte baby,

u nas po dlhej dobe v pohode noc.... maly zaspal o 21:00 po dlhociznom uspavani (nic nejedol, lebo nechcel) a budil sa ukazkovo 0:00, 3:00 a 6:00 definitivny budicek, ale o 6:30 uz zase total unaveny a prereval sa mi az do 7:40... veru som si uz aj poplakala s nim od zufalstva 😖 ja nechapem, preco sa to dieta nevie ulozit a zaspat! nic mu nie je dobre 🙄

zajtra budeme s krpcom prvy krat od seba... az do nedele! ideme aj s drahym polozit ladovce do Alp a tak poputuje nas potomok na wend k svokruse. Mam z toho trosku peklo... total schyza, ale myslim, ze je to absolutne nutne, aby som si uz vyvetrala hlavu, aby mi z tej materksej uz nesvihlo nadobro 😔
tomino netrpi ziadnou separacnou uzkostou ani nepotrebuje moje prso ku stastiu, takze myslim, ze to zvladne lepsie ako ja 😉

ta poistovna nasrala aj mna.. my sme v szp vsetci traja

deni gratulujem k malej horolezkyni 😉

pepka
16. júl 2009

ahojte baby, tusim to tu mrie, ako je leto, teplo, dovolenky....
ja tiez mam velke Acka jedno za druhym, ale ved chodime domov len spat alebo makat....
od piatku sme stierkovali a malovali balkon, este je tam bordel ako v tanku, co treba dat do poriadku, tym padom aj v byte spina a prach.... ale neriesim....
ja tiez cele dni travim vonku, ked je pekne, v pondelok celodenka u jednej kamosky na dvore v bazene s deckami, dnes ideme na celodenku k dalsej do bazena...... v utorok sme boli v Madarsku sa kupat a zajtra uz Peto vypytal dovolenku a ideme znova, nech vyuzijeme leto, kym je, ktovie kolko bude este pekne.
Inak tie madarske kupka su neporovnatelne s nasimi, ta kultura, cistota, zelen, priestor..... no uz mi je tazko ist teraz na nasu plavku ci na nejaky vodny zdroj....

bezaz
autor
16. júl 2009

bre ranko
zuzz ani ja nemam ninku zapisanu v pase, nemam ani platny pas, lebo sa mi po svadbe nechelo vybavovat na nove meno
prsky dnes na vas myslim, drzte sa 😔
tal 201 mozes rovno pokracovat v rodicovskej, neviem kolko by si musela medzi tym robit, aby si mala narok aj na materske 😉 a to zlucovanie.. ja uz tejto vlade neverim ani makke F 🙄
heli u nas bolo tiez strasne zaspavanie, zaspavala hodinu, nakoniec som ju musela supnut do hojdy, ani tam nezaspala, takze po 45minutach dalsie kojo
jaj kojenie, ja teda tiez este dost kojim, aj ked cez den uz nie moc, ale v noci sa ninka uplne pokazila 😝 niekedy davam cicik aj po hodke

pepka
16. júl 2009

aha, vcera sme boli petovej segrenke na promociach a potom mala sedenie v tom mytnom domceku, kde ste mali prve stretko.... no.... mala tam zajednany stol pre 14 ludi aj jedlo, 2x to tam bola vybavovat a my tam prideme a nikde nic..... tak nasrati narychlo davali stoly dokopy po hostoch, co odisli... no hamba.... ako keby sme mali kam tolki ist, tak hned ideme do r..i, ale kam sa taka banda podeje, navyse kazdy parkoval inde a niektori boli len pesi.... ale potom sa uz dalo... prevadzkar tam radsej ani nebol pre istotu, mozno to bol jeho posledny pracovny den po vcerajsku...... po hodine totizto prisla dalsia taka tlupa velka a tiez im casnici prekvapeni zacali rychlo zbuchavat dokopy stoly, co tam este nasli...................

cryonae
16. júl 2009

ja akurat riesim, ze ci si budem na ladovci poctivo odsavat, alebo to vyuzijem na odstavenie krpana... to nase kojo uz za vela nestoji... skor to ma uz len taku mojkaciu funkciu

cryonae
16. júl 2009

pepka no pekne.. inak mam mytny domcek hrozne rada 🙂 super tam varia, len ta obsluha by mohla byt lepsia... ale minule sme tam boli so sic aj s kocikmi a behal tam nejaky chlap v ruzovom tricku a asi to bolo nieco ako prevadzkar, lebo tam len tak obcas s niecim pomohol a rozpraval sa s hostami a ked nas videl, tak nas predbehol pred dalsich cakajucich ludi a dal nam stol, kde bolo 'reserve' 😀

pepka
16. júl 2009

tal, mam 2 kamosky, co prechadzali z jednej materskej na druhu a toho pol roka po narodeni druheho dietata dostali tolko, ako pri prvom dietku.....

my sa kojime iba rano, na olovrant a vecer pred spanim tesne.... no a v noci 1-2x vypyta..... uplny rozdiel oproti hanke, ta bola prudko zavisla na cici, matovi je to jedno...... ale lucha litre caju a vody, neviem, kam sa to donho prace....

prsky, zavidim, hned by som sla, akurat som petovi vravela pred par dnami, ze by som podnikla nejaky vylet do dolomitov a pod, no ale mozme snivat, este som neskusala byt bez mata, ale kedze kojim, tak neviem, mozno buduci rok.... a zase ja som na tie decka aj psychicky naviazana, aj hanku len s tazkym srdcom pustim teraz do Tn na prazdniny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre