Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
8. sep 2009

zuzi...dikes...no a pekne, som ti hovorila, ze ti to odpisu...ides sa s nimi dohadovat dalej, ci vezmes tie nahradne hodiny? sme mali tusim s hor pockat, mali by sme hodku navyse aj my 😉 😀

prsky
8. sep 2009

baby, mna picne..nasa Lala este stale nespi..uz som ju od pol deviatej bola 2x ukladat a ona si trochu cucne a potom lozi po posteli a ma strasnu zabavu z toho, ze ju furt davam lahnut...a to len vdaka tomu, ze si cestou domou zdriemla v aute...ja neviem, ako to riesit, budem sa potrebovat uz ucit a neviem kedy, ked nase dieta nechrape ani vecer 😢 😢 😢

deni_v22
8. sep 2009

ahojte,
to co za namyslene pracovnicky ma ten vas Hrosik....u nas sa dala nahradit hodina, aj ked bol niekto na dovolenke v tom case, pripadne chore babo..nikto ani lekarske potvrdenie nepytal..

cryo, tiez si myslim, ze 9 mesiacov kojenia je super vykon aj vzhladom na vsetky prekazky...ine mamy by to iste vzdali ovela skor 😉

ja uz tiez nic nestiham, odkedy mala lozi...uz neikedy ani nespi doobedu, tak sa snazim nejak nastavit novy rezim, kedy varit, kedy upratat, kedy prechadzka....dnes sa mi celkom darilo varit s nou, trosku sa motala popod nohy, ale dalo sa, no stale nemam vyriesene, kde ju odlozim, ked budem musiet ist do sprchy a ona bude hore...uz som zvazovala, ze dovleciem od nasich choditko a strcim ju don v kupelni na tu chvilku...

pepka, opis Matkovho padu bol strasidelny, stastie, ze sa mu nic vazne nestalo...

zdeni, pekne cisielka ma Laura 😵

tara2
8. sep 2009

adi - skoda ze nebyvame blizsie by som malu niekedy postrazila...inak maly dnes spi uz od 20:00 😕 😕 😕

deni - ja ho vtedy davam do postielky

bezaz
autor
8. sep 2009

vidis adi, treba sa mna drzat, ja vybavim hocico 😀

deni_v22
8. sep 2009

tara, v postielke nevydrzi, ona chce lozit....ked ju tam necham, tak zacne vykrikovanim maaaam a konci placom...dufam, ze toto medzi obdobie nebude trvat dlho...

mojkamirka
8. sep 2009

deni, tak ja ked idem do sprchy malý stojí pri vani a poctivo čaká kedy z nej vyleziem 🙂 , horšie je to s WC 🙄

bezaz
autor
8. sep 2009

deni ja malu davam do stolicky, ked sa sprchujem.. ale napr varenie absolutne nezvladam, jedine recepty, ktorych priprava trva maximalne 10minut
u nas uz bolo jedno nocne kojo, mala zasa prepla kanal na vysielacke, tak bola nasrdena, ze reve a nikto k nej nejde 😝

mojkamirka
8. sep 2009

bez, moje varenie? drží ma za tepláky a reve "mamamama" no na mašľu

deni_v22
8. sep 2009

no aj o stolicke som uvazovala...asi to bude vitazne riesenie...statie pri vani by nevydrzala, teraz mame fazu na kolena a vstyk a nakolena... a dookola ... a na wc chodim s otvorenymi dverami 😀 sukromie jak sfina 😎

heh, Ninka uz prepina kanaly 🙂...pockaj, o chvilu na vas do nej zakrici 😀

tara2
8. sep 2009

baby tak ja zatial varenie stiham, maly sa zahra aj sam a niekedy ho dam do stolicky v kuchyni a varime spolu 😀 . Najradsej ma mixer 😅 . Ale uz aj on vymysla a plazi sa po byte...ale zatial je to v pohode. Uvidime co bude neskor ked zacne chodit, to uz asi stihat nebudem

tara2
8. sep 2009

zuzi - mala aka sikovna 😀

deni_v22
8. sep 2009

mojka a nepada ti maly, ked sa drzi teplakov? Dianka si takto raz riadne tresla hlavu o zem, zamavalo s nou a stabilita v keli..sme asi este zaciatocnici v chodeni 🙂

deni_v22
8. sep 2009

joj baby este tak off topic som chcela, ze dnes som piekla take http://www.mimibazar.sk/recept.php?res=2&id=166... a super, rychle a dobre...kebyze niekto hladal inspiraciu na nieco sladke pod zub 😉

talinka
8. sep 2009

mia114, ja byvam hned pri petrzalskom tescu.. 😉 aj ty?

prsky
8. sep 2009

deni...ja sa sprchujem s malou v kupelke 😀 polozim ju na kobercek, oblozim hrackami a ja sa sprchujem, susim si vlasy atd 🙂 a Lala uz asi 3tt nespava 2x denne, staci jej 2 hodky pospat medzi 11tou a 14tou - po 17tej sa snazime ju udrzat bdelu aj ked je dost neprijemna 😒

jani..dik ... no ja ked neustriehnem a mala si zdriemne 15 min az pol hodku po 17tej (ako dnes v aute), tak potom je problem ju ulozit pred desiatou...uz konecne spi, zaspala v priebehu 10 min 😉 - staci ju poriadne unavit 😀 len keby to neunavilo aj mna 😉

tara2
8. sep 2009

deni - to vyzera velmi dobre 🙂

talinka
8. sep 2009

cafte babulky,

cryo,presne ako baby pisu, po tom co si si prezila, si vydrzala dlho kojit a ja ti uz len mozem zavidiet, ze mas Tomina odstaveneho, ja sa toho desim 😝 kedze Tomi je zavislak a nieco mi o tom hovor...tomi mi tiez drzo chodi do vystrihu a nakoji sa sam 😅 a co sa tyka plastiky, baby pridam sa..podla mna po kojeni mi nic neostane na hrudi , max tak nejake tie vytahane psie usi 😀 sestra ma prave po plastike a je velmo spokojna...tak dam potom kontakt ,mozno nam daju mnozstevnu zlavu 😀

tara2
8. sep 2009

adi - maly spava este tak 3-4x denne tak po pol az hodine. Musis zapojit Rudolfa do aktivit 😀

talinka
8. sep 2009

deni, ten kolacik vyzera mnamkovoooo 😵

mojkamirka
8. sep 2009

deni, on mi už pochoduje popri nabytku, stene, pri čomkoľvek dva mesiace, takže z toho nemám strach, skôr sa bojím,ž e mu stúpim na nohu a moc zle sa s ním chodí keď ma takto drží, je to taký klieštik hlavne ráno

a súkromie naa WC, to je čo? ja si sedím a on sa tiská na mňa, no ideál, tak som to vzdala a strkám ho do postieľky, kde ručí jak tur, že je v obmedzenom priestore. 😀

tara, mala som tiež taký pokus, ale on mi v nej posedí max. 10 min aj to keď sa čímsi napcháva

a spať musíme dvakrát denne, lebo je hnusný ako voš

tara2
8. sep 2009

tal - bude naval na plastike 😀 😀 😀 . A kde bola segra?

mojkamirka
8. sep 2009

tali, že množstevná zľava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prsky
8. sep 2009

deni..to sme na tom podobne...krpata hned za mnou doleze na wc, vyhadze vsetky noviny, ochutna zachodak a sklbe prah pri dverach (je to taky provizorny, len drevicko) - to vsetko pri otvorenych dverach - niekedy si predstavujem ako sa rudo vracia domov a s nejakou navstevou a ja na wc s otvorenymi dverami, v ktorych sedi dieta 😀 -mame totiz wc rovno oproti vchodovym dveram 😀

a inak tiez varim s malou v kuchyni - mam vystarane, ked ide pracka, lebo pri nej vydrzi stat a tukat do dveri a vytesovat sa z toho, ze sa toci 😀, inak jej ale davam rozne kraviny, nech sa zabavi

talinka
8. sep 2009

mne spava Tomino uz iba 2x denne...rano vydrzi tak 2-3 hodky hore , potom spolu spime hodinku az hodinku dvadsat, potom sme zas tri hodky hore a zas tolko spime...ak to vyjde tak, ze druhe spanie skonci okolo tretej spi aj tretikrat...ale vyhoda je, z eked spi 2x chodime spat uz okolo pol 8 -8 ...lebo to uz vacsinou bdie 4 hodiny a to uz je peklo s nim....tolko nase spanie

vy ste inak dobre vahy...tominko ma ledva 8400g a to veru nevyzera chuducko🙂

talinka
8. sep 2009

tara, v Banskej Bystrici...lebo to iste ju tam vyslo cca o 40 tisic menej

mojkamirka, no nebolo by to dobre..ze vsetky novembrovky spolocne na plastike?

prsky
8. sep 2009

jani...Rudolf sa zapaja ked dojde domov (to dojde, ide pod sprchu a hned ma malu 😀 ) ale on ma predstavu jak das...kuka telku, mala ruci, tak ju vezme na ruky a nosi ju a frfle "boze decko, boze decko" 😀 😀

prsky
8. sep 2009

tal.. fuha..to je nejak draho...nasa suseda ma za nejakych 30 litrov nove prsia

tara2
8. sep 2009

tal - to co si dala segra vsetko urobit 😕 😕 😕

adi - si ho viem predstavit 😀 😀 😀 . Inak to by bola jaka sranda s tou navstevou 😅

a na zachode som tiez s otvorenymi dverami

talinka
8. sep 2009

jani, no iba si dala zvacsi prsia ....no aj nos upravit ,ale to stalo zvlast...prsa ju vysli zo vsetkym vyplne,operacia,ubytovanie okolo 60 tis.,Sk

adi, to co za prsa, ze 30000? ved tolko nestoji ani silikon 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre