Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zuzz
20. máj 2009

cryo - poslala som kusok tvojho prispevku muzovi - skvely cestovatel je ten tvoj maly. mna by asi porazilo, keby mala na par sekund zmizla 😉

petusaaa
20. máj 2009

bez, 130000??? a to co tam je zaratane? ved my sme kupelku apravili za 30000 aj s vanou a umyvadlom...ale ja mam sikovneho muza aj otca 🙂

vam zavidim loziace deti 😵 😵 😵

deni_v22
20. máj 2009

ahojte v tretom dieli 🙂
cryo, som sa zasmiala na tvojom pribehu...Tomino ma asi velky zmysel pre humor, ked ti take kusky stvara ako polrocny...co asi vyvedie, ked bude mat 3 roky 🙂

my sme vcera zurovali od pol 11 do polnoci, sa jej nechcelo spat a furt len pricucnuta...nastastie nezvracia, takze nic sme nemuseli prezliekat..

gratulujeme Sabinke 😵

petus, paradne cisla mate, vidno dobry apetit 😉

bezaz
autor
20. máj 2009

petka no buracie prace, vodoinstalacie, elektroinstalacie 😝
mi dosli vcera svadobne pohare a jeden je rozbity.. 😝 a dnes som mala odovzdavat 🙄

tara2
20. máj 2009

zuzi pekna cifra 😝 😝 😝

bezaz
autor
20. máj 2009

zuzi tak sa ti ozvem, uz vyrazam, o 11 mam stretko so sefkou, takze nejak poobede ak by sa vam chcelo ist prejst do mesta

siska_br
20. máj 2009

to co??? my sme uz v trojke???? som si nevsimla nadpis a chcela som sa rovno hodit na poslednu stranu a tam mi vypisalo strany dve...som bola dezorientovana, ci som v cudzej teme alebo co....

a dobre ranko zelame!

horajda
20. máj 2009

ok ozvi sa

siska_br
20. máj 2009

cryo - to aj mne spravil maly...ked sa este pred casom vobec nechcel pretacat, len lezal ako kluchta a raz poobede som v kuchyni varila a prisla som ho omrknut a jeho nikde. sla som ho hladat do postielky - samozrejme ze v nej nebol. som normalne zacala rozmyslat, ze kam som si dala dieta... a maly sa tiez prevalil na brusko a presuchtosil sa za svoje kresielko a tam si potichu do kresielka skrabkal...skoro som odpadla

peti ako vam krasne risko rastie 😵 😵 😵 😵

deni - aj my sme spali celu noc pricucnuty. inac spat tusim uz ani nevie a takto spat neviem zase ja 😠 😝

rominka
20. máj 2009

cryo-teda maly je expert uplne si predstavuju jak ho muselas hledat 😕 asi bude mit rad hru na schovku 🙂 tal-sedacka je krasna jestli to je material takovy ten semis ?tak se da vycistit my takovou mame ale cervenou a dokonce jak byla nova tak mi ju cmarla neter propiskou a slo to dole ale neumim si predstavit svetlou barvu na udrzbu bud je dobre si ju nechat naimpregnovat nam to nabizeli jak jsme ju kupovali ale nenechali jsme ju a davam si na nu strasny pozor ale kdyby byla svetla tak uz by byla skareda.

cryonae
20. máj 2009

baby a keby ste videli jak sa na mna chichunal, ked som dvihla ten obrus a nasla ho... 😀 😀 😀 😀 betarik maly!

hor, neobuchal si hlavu nejaky zazrakom, koberec mame, ale len na casti obyvacky... kupila som drobcovi taky hunaty, aby si nenatlkol budku pri rvych pokusoch

inak malemu sa zacalo pacit na brusku

prsky
20. máj 2009

hojte...mala uz zasa spinka - ta nadcha ju nejak mori - ja som si osetrila ranu a idem cosi porobit v domacnosti 🙂

rana inak pochadza z mojej neuvazenej hry s nasou nessinkou, takze budem mat asi pekny suvenir na nose v podobe jazvy 😖 som jej totiz akoze hryzla do ucha a ohanala sa po nej a vrcala v ramci hry, co ona tak aj chapala, bo sa tak hravame, ale ja som akosi uz spomalena ci co, bo som nestihla uhnut a strajchla som ksicht o jej zubky (ona nekusla, len sa akoze zahnala) - no a kedze nie som taka chlpata ako psy, odnisla si to moja koza - ale au, ta bolest ked si buchne clovek do nosa - auauau

prsky
20. máj 2009

fiha..v quelle maju satky didymos 😕 dosiel mi mail, ze maju akciu teraz pre mamicky ze -5%, tak kukam, ze co take maju 😉

cryonae
20. máj 2009

prsky auuuuu

prsky
20. máj 2009

cryo..keby len au...ale fuuuj ako hrozne vyzeram...ani normalne to neni zazrak ale teraz budu ludia asi s krikom odo mna utekat 😀

deni_v22
20. máj 2009

chuda prsky, takze teraz chodis s leukoplastom na nose? 😕

inak cryo, dik za tip, mam formu na muffiny z metra, stala 125 korun...maju ju v akcii este tyuzden tusim..

cryonae
20. máj 2009

deni rado sa stalo 😉 ma to zaujalo, lebo ja som nasla pred dvomi rokmi len za nejakych 450 sk... kuaaaa

deni_v22
20. máj 2009

ved aj ja si ju uz asi 2 roky kupujem 🙂 a teraz premyslam, ze debil, mohla som kupit rovno dve, ved z jednej davky iste nikdy piect nebudem a bolo by to praktickejsie naraz to naplacat do tych jamok...

prsky
20. máj 2009

deni...ono sa to stalo asi pred hodinou...zastavila som krvacanie, vydezinfikovala som to a na tarinu radu dobre pozatlacala, len nemam taky leukoplast, co by mi to zatlacene aj drzal - mam tu len gazove stvorce a ani vo vyradenych autolekarnickach, co mame v sufliku pre pripad nudze uz nic okrem kravin nie je, takze to mam len tak na vzduchu teraz 😅 budem musiet skocit do lekarne

deni_v22
20. máj 2009

jaj prsky, bude chrastisko ako svet :-/... ja mam furt zasobu leukoplastov, lebo mna kazde topanky ohryzu...

talinka
20. máj 2009

bez, no my sme mali kozu doteraz, preto to chce zmenu a koza mi bola v zime studena a v lete sa lepi 😝
to este stale su ceny za prerabku take vysoke? aj ta nasa pred tromi rokmi, a to mame mini petrzalsku kupelku stala cez 100.000,- iba prace..., som myslela, ze uz je to lacnejsie....

siska_br
20. máj 2009

sa pridavam do klubu ohrozenych - som si rano odstrihla trosku z palca na ruke.... auau prsky - ze dobre pozatlacala - to vobec neznie dobre 😝

prsky
20. máj 2009
talinka
20. máj 2009

prsky, aaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😖

prsky
20. máj 2009

tal...iba prace? lol...ten moj si musi zacat za pracu pytat viac...aj tak sa zda ludom draho, ale vzdy im davame podrobny popis materialu a prace a praca je vzdy zanedbatelna polozka v podstate...aj teraz robil jednym elektrinu v kuchyni a ze preco 400€ (praca z toho je 100€, takze sa mu to v podstate ani neoplati, ale zas v tomto pripade je to dobra reklama)

prsky
20. máj 2009

ked sa mi to zahoji, budem vsetkym rozpravat, ako ma prepadli a ja som sa ubranila, akurat ze mi henta jazva ostala 😀 😀 😀

talinka
20. máj 2009

prsky, yo iba prace, my sme mali totiz firmu na vsetko a robili nam kupelku tak ako bez kompletku...voda, elektro, buranie,podhlady atd atd...a aj cely byt..je ine velka firma a ked je nejaky zivnostnik...ale je to sakra drahe musis povedat Rudovi veru, ze viac treba pytat... 😉

siska_br
20. máj 2009

no adi, tak v podstate chvaaalabou, ze si to odniesol len nos! ti lupeznici, co ta prepadli ti celkom dobre mohli trafit aj oko ☹

prsky
20. máj 2009

siska...veru, bola to tesnotka..hlavne ta druha mala ranka pod lavym okom kebyze ide trochu vyssie..neviem neviem

prsky
20. máj 2009

heh..teraz som si vsimla, ze sme v dalsom pokracovani...takze este navrat k vcerajsej noci:

bez...hej, aspon v mojej mudrej knizke a na stranke, co mi odporucila anang tak pisu...aj dokina mi hovorila, ze lepok tak od 8. mesiaca

miyya...nie je za co 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre