Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

mirri
26. máj 2009

zdravim devcata 🙂
nam den zacal peknym budickem...v pet rano maly spadnul z postele,to byl rev,ze jsme vzbudili urco i sousedy.rano jsem musela na zpoved ke tchanum.. 🙄 jsem si ho na kojeni prehodila ke kraji postele a usla jsem.... 😔 mame dlazbu,tak jsem mela strach co s hlavickou,ale nema nic,tak asi skoncil na polstarku co byl u postele..no byla to supa..no budu davat k posteli deku,ptz to nebude jediny pad..
amon-mas hlas i od nas
pepka-zavidim...hned bych jela..a taky jsem myslela,ze boticky maji byt pevne..no musim postudovat
jo,taky jsem si koupila sklenene struhadlo na jablicka,tak brzy zacneme...ja to miluju s piskotem..mnaaam,aby malemu neco zbylo.. 😀 🤐

talinka
26. máj 2009

pepka, to som aj ja pocula, ze zbrusene vyzera este horsie ako ked si to nechas 😝 ja som preto bez tetovania, odolala som ako jedna z mala 😉 ale priznam sa , bol v tom aj strach z bolesti... 😀

delfinko
26. máj 2009

siska_br pisala ze maju 8050 tak super my sme v strede medzi vami oki doki som spokojna dakujeeeeeeem 😵

a co mas vytetovane? a kde ? ja som si chcela dat delfiinka na jazvu co mam po pruhu a drahy mi zakazal ze ked budem tehulka ze sa mi to zväcsi a bude z delfinika kosatkaaaaaaa 😀

amonis
26. máj 2009

tak to my jsme asi nejmenší a nejlehší v 6 měsících měla 6980 a 65cm 😒 no holt jsou holky asi po mě takové drobnější.....

amonis
26. máj 2009

mirri v které časti itálie bydlíte?Já jsem byla pětkát v Itálii čtyřikrát na Gargánu a jednou v palmové rivieře...miluju Itálii 😅

delfinko
26. máj 2009

tal ty si opickaaaaa ze o rok 😀
pocuj to ake au-pairky ty tam mas to ako cista zavist zomna sala 😝 a ze upratovat hihi za pocitacom ? nooo aj tak sa da hihihi to moje male sidlo je od desiatej vkuse hore ked prideme z Pekipu tak je taky roztatareny ze len somarinky vymysla a mne uz dochadza fantazia niekedy fakt aj teraz mi tu komentuje nieco vkuse rozprava a bucha do klavesnice asik vam chce nieco napisat 😀

bezaz
autor
26. máj 2009

cafte
rano som bola u diabetologicky, cukrovka to nie je, ale casom vraj moze byt, takze zbohom sladkosti
my sme dnes tiez mali 1.x cukinu achutila, takze je to asi nejaka oblubena zelenina 😀
pepka tie topky nosia vsetky deti na zapade.. ako pise sisa, to je ako s postolkami, jeden ortoped ti povie to, druhy ono.. vlastne aj s prikrmami a tak.. napr v pevnej topke sa pomalsie vyvijaju achilovka a ostatne slachy..

talinka
26. máj 2009

delf, yo yo opicka 😀 a co ma nepoznas, ze stiham vsetko naraz a rychlo??? 😀 uz mam povysavane a dlazky umyte aj vas citam priebezne 😉 ale este kopec veci tu treba spravit, vsetko mam zameskane, kedze pri Tominkovi sa neda nic zacat, neoplati sa to...a au pair ako je moja svagrinka sa mi velmi sikne v tychto casoch... 😉 ona je na Tomim velmi zavisla, den ho nevidi a ma obstak , tak aspon povaruje troska...
co je to PEKIP ???

prsky
26. máj 2009

delf...no sak prave, ze som totalne zabudla na podbradnik aj na plienku na utieranie, ale hlavne, ze som mala nastavene nahravanie 😀 dnes spapala tri lyzicky, ale dnesny zemiak ani mne moc nechutil zas, takze zajtra ideme mat nove zemiaky, tie su chutnucke a pridam mrkvu

ludia, vy nejak casto poradnujete... my ideme teraz az koncom jula

a co sa topanociek tyka...najlepsie podla mna naboso a potom ked uz dieta chodzu zvlada, tak pevne topanocky...ja budem asi kupovavat v protetike

talinka
26. máj 2009

delf, to aj mne tomino sa rehni ked pisem na klavesnici alebo tukam sms do mobilu, s zace smiat aj ked ho kojim a spi...ako to pocuje...vcera som ho chcela ukludnit, ze mu budem skrabkat chrbatik, ze zaspi a zacal sa rehnit s ceckom v ustach a mna to steklilo 😀 😀 😀 a tiez velice rad bucha do klavesnice....sak uz sem dal aj nejaky prispevok pred casom 😀

talinka
26. máj 2009

prsky, my poradnujeme kazdych 6 tyzdnov tak sa ze vraj aj ma....to su normal stanovene prehliadky hradene zdravotnou poistovnou...tusim do roka je to tak, ci sa mylim?
a s topanockami budem ja ako ty..naboso a protetika asi..netreba moc riesit, treba konat ako uzname my za vhodne, lebo nazory sa roznia.... 😉

prsky
26. máj 2009

tal...my sme boli teraz v maji po 1,5 mesiaci a pojdeme az o 2 mesiace, ale neva, sak viem, ze je ok 😉

inak mala bola pocas skusky s rudom doma...akurat ked som odchadzala, tak ju ukladal spat...ze revala pol hodinu, co pri nej lezal a ked odisiel, stichla a do 5 min spala 😀

delfinko
26. máj 2009

tak to mas super svagrinkuuuuuu jaj moja je tiez suprova len je daleko ked tu boli s braskom tak vsetko robila s malym ja som len kojila 😉
pekip je prager eltern kind program to vymyslel jeden cech pred niekolkymi rokmi ze je dobre ked sa deticky stretavaju tak ako v skolke uz v utlom veku prospeiva to na ich vyvoj neboja sa inych ludi a ked pojdu raz do skolky uz to budu mat zafixovane v hlavicke ze je tam dobre to v nemecku to fest fici prvych desat lekcii preplaca krankenkasse a potom uz sama platis ked chces je to do jedneho roku stale raz tyzdenne stale ich tam vyzleciem do naha a potom sa uplne inac pohybuju uplne inac sa spavaju 😉 len je sranda ked sa za tu hodinu aj pol trikrat pocikaju 😀
jeeeejda to muselo byt peknucke ked sa ti zacal smiat na dide to aj moj maly niekedy robi a vtedy je na zozratie taky gumeny chrumkavy zlatucky 😵
tak nabuduce mozeme dat tych nasich krpcov spolu ku klavesnici nech si nieco popisu 😀 😝

prsky a nedavas velke tie lyzicky malej? mozno preto ti to tak neje bo ja malemu len trosinku tam dam oproti tebe no neviem mozno aj ja davam malo ale zatial spapal vsetko stale 😵 a k dokine chodime kazdych 6 tyzdnov 😉

prsky
26. máj 2009

delf...hento bol prvy pokus, my uz sme dalej...Lala ma teraz nadchu, takze preto dnes len 3 lyzicky spapala...ani mliecko teraz moc nechce

martina2008
26. máj 2009

muzo vonku polieva travnik aj s drobcom, maly, ze aka atrakcia, pes sa schovava, sa extremne boji vody a ja som sa konecne dostala ku konikovi pred 21,00 🙂

martina2008
26. máj 2009

skoda, ze tu nie je montana, by som potrebovala poradit s tym RZZP

bezaz
autor
26. máj 2009

prsky uz si niekedy videla taku topanocku z protetiky? hruza, ani tebe by sa v tom nechodilo pohodlne, podla mna dietatku, co este ani nevie chodit to musi byt strasne nepohodlne... nepoviem, ked ma nejake ortopedicke problemy..
delf o PEKIPe viem zo super knizky "pohybove hry s detatkem", len je pruser, ze som ju zacala citat a skoncila asi po 15stranach, odvtedy som nemala cas si ju otvorit a docitat.. musim pozriet nejake cviky

prsky
26. máj 2009

bez v protetike predavaju aj normalne topanocky s takou vlozkou 😉 nemyslim ortopedicke topanky

prsky
26. máj 2009

aj bez vlozky...ale su proste take formovane a mali by byt vhodne na detsku nozicku...kuk katalog na jar/leto: http://www.protetika.sk/katalogy/djo.html

deni_v22
26. máj 2009

baby, mesiac sa trapim s prikrmami...
dnes sme vecerali, zo spasu som jej dala ochutnat suchu ryzu..bola sice jemne solena morskou solou...ale jedla ju tak, ze sa az triasla, ako ju chcela 🙂 ...ziadne mixovanie, pekne pozula zrnka, cmochtala, mlaskala, no akoby dva dni nic nejedla...
tak zajtra skusim ryzu s maskom a asi podusim jablcko k tomu...raznu zmenu spravime...som zvedava na efekt..

sisa.b
26. máj 2009

deni, ono to bude asi tym, ze bola ochutena 🙂 nasa mlada sa triasla za kostou z kurcata 😀 oblizovala ju z kazdej strany ako havko 😀 a dnes som jej dala ochutnat jablkovo-mrkvovu presnidavku, ale 0 bodov. cista cuketa jej viach chutila.
daj potom vediet, ako ste dopadli 😉

sisa.b
26. máj 2009

holky, tak moje dieta akurat na mna volalo, ze sa zobudilo a ked pridem do izby, ona zas na zemi 😨 hodila si pod seba podusku a bola vysmiata. ale ja este stale vyklepana 😔 budem ju musiet zatvarat do postielky 🙄

bezaz
autor
26. máj 2009

adi no prave o tom sme sa v nedelu s kamosmi bavili, ze u nas sa preferuju take "tvarovane" topaocky s pevnou patou a samozrejme vlozkou a na zapade sa nosia hentake capacky a teda sa mi nezda, ze by cela amerika mala ploche nohy alebo problemy chodenim 😉 ved kazdy podla svojho gusta.. kukla si fotku tej adamo hojdacky? idem asi napisat tomu kamosovi, nech ti ju kupi jeho brat, lebo netusim, kedy sa my zasa vydame do gyoru

deni no jo, mne teta tiez vravela, ze bratranec nechcel ani mixovane, ani popucene ani nic, ze mu musela vsetko rovno v kuse davat a iba tak jedol, sam si chytil 😅

sisa akcne dieta 😵

sisa.b
26. máj 2009

njn 😒 ako bolo dobre, ked len kludne lezkala...

prsky
26. máj 2009

bez..topanky nina nemaju pevnu patu 😉 ono ta pevna pata vzadu ale ma zmysel v tom,ze topanka nelieta

ja budem taketo topanky kupovat ked uz bude vediet chodit, sak som pisala, ze najprv naboso doma 😉

prsky
26. máj 2009

prave som nechala Lalu v polospanku v spalni...aj na mna kukla ked som vychadzala a zatial je ticho, tak som zvedava dokedy

bezaz
autor
26. máj 2009

ja o nasej opici ani nemozem napisat, ani nic povedat, lebo sa hned zobudi 😝 takze nic 😵
adi kedy dame stretko hackovacie?

prsky
26. máj 2009

zuzi..to iste som sa ta pytala mintyzden 😀

bezaz
autor
26. máj 2009

adi vidis aku strasnu hosipu mam? 😀
sme v sobotu boli na morave, tak som pozerala po ceste, kde je odbocka na stupavu 😵 zatial okrem stredy a piatku mam volno 😉

prsky
26. máj 2009

tak dajme stvrtok...ja mozem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre