Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
26. máj 2009

caveste
maly konecne zaspal. Planujete stretko?

prsky
26. máj 2009

sa pridaj 🙂

tara2
26. máj 2009

vo stvrtok ideme na ockovanie rano, neviem aky bude maly potom...a kedy ide Zuzka?

prsky
26. máj 2009

to netusim, este sme sa nedohodli ani ci to bude vo stvrtok 😀

prsky
26. máj 2009

baby a periete plienky v slize a plachate v octe? bo ja hej, ale 1 sa mi omylom s vecami oprala v prasku a oplachala v avivazi a je ovela maksia?! v com robim chybu? sak octu tam lejem vela, bo mame dost vapenatu vodu

tara2
26. máj 2009

adi ja tiez periem plienky v slize a davam ocot a niektore plienky su tvrdsie, asi zalezi aj od materialu lebo bambusove nemam take tvrde ale babylucy organic su teda o dost tvrdsie

tara2
26. máj 2009

ozaj neviete kde by som nasla nejaky navod na pletenie vrchnych gatiek? Konecne mi dosla vlna 🙂

amonis - zahlasovane 😉

prsky
26. máj 2009

tara navody:
http://www.strihplinky.xf.cz/Alciny_vlnacky.html
http://www.latkovepleny.cz/node/111
http://www.strihplinky.xf.cz/navody.html (zroluj nizsie, je tam viacero navodov na vlnacky (jednoduche, cyklistaky, ottobre)

tara2
26. máj 2009

je adi diky 😉 som to hladala, usetrila si mi cas 🙂

prsky
26. máj 2009

nz...ja mam taketo linky poukladane - som planovala kedysi vlniaciky ustrikovat, ale nepouzivam vlniaky, tak neni o com...idem aj tie nepouzite disany predat

tara2
26. máj 2009

ja mam tiez doma dvoje disany a rozmyslam ze ich predam...moc som ich nevyuzila

sisa.b
26. máj 2009

tara, tak potom zreferujes, ako ti to ide 😉 ja uz mam skoro tretie hotove, ale jedny asi vyparam, lebo nam nesadol strih 😒 je to zrovna podla tych alcinych vlniackov. lepsi je tento http://majkatorka.blogspot.com/2009/02/vlniacik...
my sme mali vcera premieru v noci v latke 😵 ale rano bola postel mokra, loviky mi prevlhli. idem ich este raz supnut do kury. teraz som dala tie homemade, tie som lanolinovala uz 2x. tak to hadam bude v pohode

sisa.b
26. máj 2009

sakra, uz som taka dohryzena a to sopla stale nespi 😢

prsky
26. máj 2009

dohryzena?

sisa.b
26. máj 2009

od dasien, ma super stisk 😒

prsky
26. máj 2009

ahaa

rominka
26. máj 2009

sisa-ja jsem taky vycucnuta porad se mi budi a to strasijou ze kolem pulnoci ma dojit velka bourka tak doufam ze nas to mine ale asi jo protoze jsem schovala muskaty

rominka
26. máj 2009

dobrou noc

bezaz
autor
27. máj 2009

bre ranko
tak noc bola naprd ako skoro vzdy, naco sa stazovat
mame novu vychytavku, skripeme zubami 😅
prsky ja si pisem ten stvrtok do diara, uz sa len dohodneme kedy a kde.. zeby sme sa nasackovali k janke? 😀

zuzz
27. máj 2009

ahojte babuchy... nestiham vas ani citat, snad to dnes kvoli blbemu pocasiu vonku napravim.
uz od nedele noci ma natalka teploty a v dolnom dasienku dieru. sprosty zub, tolko ju trapi, nie a nie vyjst von. cela je umrncana, 'vyspevuje', ale nastastie aj vela cez den prespi.

v pondelok sme boli u doktorky, dala nam odporucaci listok na detsku gastroenterologiu na vysetrenie, ci ma mala reflux, lebo byva casto zahlienena a zvracia, ked sa rozkasle alebo co len trocha viac naje, nez jej zaludok chce.

vysetrenie je vraj sono, ale musi pri nom pit. to som zvedava, ako to zvladneme, lebo ona z flasky ani pohara pit nechce. a odo mna uz vobec nie. este tak od muza vypije mlieko, ked ja nie som k dispozicii.

poznate niektora to oddelenie v pod. biskupiciach? musim sa tam objednat, ale zatial mi nik neberie telefon.

moncicici
27. máj 2009

bre ranko prajeme so samkom 😉

noc bol v poho,ja som teraz na ntb a maly vedla v postielke stoji a nacumuje co robim 😀 😀 😀

bez to je zlate,ze ninka skripe zubkami 😵 😵 😵

bezaz
autor
27. máj 2009

zuzz no nic moc, my nastastie okrem mrncania a slzaveho udolia nemame ine problemy so zubami
monci tsts sa niekto ma 😀 a zlate to moc nie je, je to strasny zvuk brr 😕

zuzz
27. máj 2009

aaaa, citam, ze planujete stretko. aj by som sa pridala, ale neviem, ci zajtra uz bude natalia bez teploty. mozno az v piatok. kde sa planujete zist?

tara2
27. máj 2009

Dobre rano 🙂
sisa - dik za link, skusim nejake ustrikovat, len este ihlice musim kupit 🙂

zuzi - kludne 😉 vo stvrtok sme sami doma tak mozte byt dokedy chcete 🙂 . Akurat rano idem na ockovanie

zuzz - ja som bola v Biskupiciach v nemocke ale na plucnom, ale asi aj to sono bude v D pavilone

monci - to je sila ze Samko uz stoji 😕 moja knedlicka este ani sama nesedi 😅

deni_v22
27. máj 2009

ahojte,
tak my sme sa v noci natrapili ☹ ...mala celu noc preklaslala, v kuse jej tiekli sople, odsavali sme aj v noci, susedia si asi tiez uzili... 2x sa dogrcala z tych hlienov a rano bolo pyzamko aj vankus pod nou totalne mokry, co sa tak spotila...
teraz sa snazim do nej dostat stratene tekutiny, ale moc pit nechce, ani z pohara, ani z uciaceho hrnceka, uz sme na naspodnejsej hranici - lyzickou ju krmim caj 🙄

bez , nic moc take skripanie, nici to sklovinu...ma to moj bracho a svagrina sa dost stazuje, ze sa nevyspi 🙂

moncicici
27. máj 2009

bez mne by o nevadilo bo ja si niekedy len tak skripem zubami 😀 😀 😀

tara no ja hovorim,ja som z maleho hotova,zacalo to tym,ze maly si pekne sam sadka a o par dni sa mi zacal stavat v postielke

tara2
27. máj 2009

aj muz obcas skripe zubami a nic moc teda...by som ho najradsej zabila vtedy 😀 😀 😀

monci maly je sikovny 😉

deni - tak ju skus castejsie kojit...a co jej davas? Maly caj moc nechce tak mu davam prevarenu Lucku a tu zboznuje

zuzz
27. máj 2009

tara, a z coho maly pije? mam s nataliou problem, ze ju uplne napina na zvracanie, ked jej dam do pusy cumel z flasky alebo sosacik z poharika. z obycajneho pohara sa cela oleje.

prsky
27. máj 2009

cafte...dobra sauna dnes v noci...sme boli seci spoteni jak mysi

jani, zuzi...neviem, ci budem mat karu zajtra, takze ja navrhujem maj plejs 😀

no nic..dieta mrnci, idem sa venovat 😉

deni_v22
27. máj 2009

tara, skusala som Lucku, detsky caj, aj hipp feniklovy granulovany, jemne sladeny...vsetko na jedno kopyto... teraz ma cisty fenikel, teda caj z neho...
kojim kazde dve hodky, snad sa nedehydruje :-/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre