Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zuzz
27. máj 2009

a viete co sa mi podarilo? 😀 v pondelok som sa s malou na rukach zastavila v metre v ivanke a ukecala som tetu na informaciach/registracii, aby mi doniesla ukazat a potom aj zaniesla ku pokladni 2ks foriem na muffiny, co mali v akcii. zlata bola, esteze nemali vtedy naval. obehla som to zvonku a uz len pri pokladni zaplatila 😀 su fakt dobre, idem dnes aj nejake upiect. akurat zhanam na webe nejaky dobry recept. dam vediet, ako to dopadlo.

prsky, ak nebude malej zajtra zle, myslis, ze by sme vas mohli tiez poctit navstevou? nerada sa takto vtieram, ale ...

prsky
27. máj 2009

zuzz..ale jasne, len sa priprav na cestu do stupavy 😉

deni_v22
27. máj 2009

zuzz, tu ich je zopar zozbieranych http://www.varenieapecenie.estranky.sk/stranka/...

ja idem akurat hladat, co varit...nemate nejaky tip?

pepka
27. máj 2009

ahojte
tak zrovna z tychto receptov, co si deni dala link som vcera robila hanke muffiny, skusila som hned ten prvy zakladny recept a boli uzasne. akurat som jej to trosku spestrila, tak som robila 2 druhy:
1/2 cesta svetleho, na to lyzicku jahodoveho dzemu a vrchna vrstva tmave cesto s kakaom
a na druhy plech som dala lyzica kakaoveho cesta, na to kus cokiny z mikulasa a zase cesto
takze sme ich mali plnene a boli fakt mnamkove

tara2
27. máj 2009

zuzz - malemu davam pit z poharika so sosacikom, ale vie pit aj z obycajneho. Troska sa obleje vzdy, ale to patri k tomu 😀

deni - to bude stacit. Keby bola dehydrovana mala by prepadnutu fontanelu na hlavicke. A vcera som robila segedin s knedlou.

prsky - ja tiez nebudem mat karu, ale ak by isla Zuzka tam by sme sa k nim vtierkli 😀

tara2
27. máj 2009

aj ja chcem formu na muffinyyyyyyyyy...nejde teraz niekto do madarska?

zuzz
27. máj 2009

prsky, to je dost daleko ☹ myslela som, ze byvas v BA, skoda.

amonis
27. máj 2009

ahojky já jsem obou dvou holkám začla dávat pití z tohoto hrnečku je tam pítko od 3,a pak 6 měsíců Kiki neuměl apít z ničeho a tady z toho hned a od kámošky holčička to samé on je nekapající a stačí když to dítě stískne tak to pak teče nemusí nijak moc sát jde to samo doporučuju.... http://www.babyportal.cz/data/imgs/22694l.jpg

pepka
27. máj 2009

tara, skoda ze som nevedela, bola by som vam pokupuvala, aj bez by som bola kupila, len som nevedela, ci jej svokor nekupil v metre... fakt sa v madarsku oplatila

tara2
27. máj 2009

pepka - nevadi a dik za ochotu 😉

pepka
27. máj 2009

no fakt nemas za co 😀
ale keby sme este isli, uz viem, ze ich tam maju, tak by som dala echo ze kto chce a kupila by som vam...

siska_br
27. máj 2009

dobre raaaanko

uz sa zase pecie? muffinkova mafia?

tara2
27. máj 2009

pepka pekna fotka 😉 , normalne si ma dezorientovala 😀

siska - cauuuuuuuuuuu

ja akurat cakat horajdu s malou 🙂

pepka
27. máj 2009

ahoj siska, no veru, uz som aj testovala formu, mna s nimi hanka stale otravovala a ked vcera zbadala co idem robit, skoro sa zjasila od stastia, behala po byte a vykrikovala od radosti, cakala do pol desiatej, kym sa upecu, az potom isla spat 😀

pepka
27. máj 2009

tara, dakujem, no musim aj ja vas dezorientovat trosku, doteraz som mala stale rovnaku foto od zaciatku a vsetky ste menili a ja som mala pekny gulasssss, tak na oplatku 😀 😎

tara2
27. máj 2009

pepka 😀 😀 😀

deni_v22
27. máj 2009

pepka, taka smiesna stranka na recepty to je, ale paci sa mi aj sekcia jablkovych kolacov http://www.varenieapecenie.estranky.sk/stranka/... ...uz aj ten hned prvy vyzera dobre a nenarocne a mam aj potvrdene, ze je chutny 🙂

dnes som malej zrusila planovany ryzovy obed...je dost odvodnena po noci, obavam sa, ze ryza by ju zapiekla a navyse nezda sa mi, ze je dnes jej organizmus natolko vo forme, aby dokazal stravit prve masko...tak prekladam na inokedy 🙂

siska_br
27. máj 2009

deni - mas pravdu daj jej len mliecko, ked je taka nachcipana, urcite to bude pre nu lepsie

pepi - aka pekna fotkaaaaaaa jeeeee

tara - sa tu sulam, ze: ja cakat horajdu s malou 😀 😀 😀 😀 😀 to su niekedy take supy preklapy pri tych nasich detoch 😀 😀 😀 niekedy ked po sebe citam, az ma oci bolia 😠

siska_br
27. máj 2009

pepi - vy ste brutalne akcna family... to sa mi hrozne lubi...na tej fotke, kde sa ucite korculovat, vyzeras suuuupisne teda!!!! 18-tky sa mozu schovat do kuta a plakat! akurat mi je divne, ze mlademu ste este korcule nepridelili 🙂

tara2
27. máj 2009

siska - 😀 😀 😀 chybicka se vloudila 😀 😀 😀

siska_br
27. máj 2009

jani - nevadit. 😀 rozumiem reci tvojho kmena. e.t. chce jit domuuuu

amonis
27. máj 2009

holky máte některá takové ty plavečky? http://www.zlaticko.cz/index.php?page=detail&ko... je to dobré nabo na nic?

siska_br
27. máj 2009

amon - my imse-vimse nemame ☹ pouzivame plavacie plienky a spokojnost

pepka
27. máj 2009

deni, nepoznala som tu stranku o vareni, mne poslal peto z roboty tu muffinovu cast vo worde od nejakej kolegyne, ale su tam dobrotky.... hlavne v sekcii erotika pre zienky sa mi lubi ten cernosko v bombonierke, hmmmm 😝

siska, aj mlady uz ma korcule nachystane, zdedil po segre, len potvora sa nevie korculovat, tak zatial sa vyvaluje v kociku kym ho mama "korculuje" po hradzi 😀

boze, mato je dnes uplne na srot, od rana reve nech s nim robim cokolvek, chudak, neviem ci ta zmena pocasia alebo co, on taky nebyva, prave zaspal revajuc v postielke, dufam, ze sa lepsi zobudi, ja aspon pozehlim zatial.
A mam nalozene dalsie dve davky bazoveho sirupu, ale do toho sa pustim az vecer.....

pepka
27. máj 2009

amon, my mame popolini a som spokojna, ale vyzeraju rovnako, akurat patentkove zapinanie na oboch stranach

siska_br
27. máj 2009

zeby zubiky pepi??? no ved co insie, ked na koliky sme uz stari....

pepka
27. máj 2009

siska, zuby dufam este nie, tie cakam az za 3 mesiace, nedovolim im liezt 😀
ale fakt neviem, co ine by mohlo byt, je total nervny, este aj teraz narieka zo spanku

pepka
27. máj 2009

pridala som fotky z vikendu, kuk ako nam krasne vyslo pocko, fakt ako uprostred leta na bahamach 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

siska_br
27. máj 2009

peti kraaaaasne fotecky, hned som cela nazhavena na kupacku.... kde ste to boli? a sa znova opakujem - vyzeras fakt bombovo micuska!!!!!!

a ta fotka, kde si martinko dudla prstek - no nema chybu 😀

zuzz
27. máj 2009

wow, pepka, to kde ste boli?

doobedovali sme a hadajte co? lyzicka strngla o zub, huraa, tak uz je vonku, mrcha jedna...bolestsposobujuca.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre