Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

rominka
4. dec 2009

zuzi-a ty tam mas nekoho znameho ze tam letite??? vy tady o nemocich a ja mam jeste zimnicu ze strevni chripky co jsem chytla presne pred rokem na vanocnich trzich tak zle mi nikdy nebylo zitra jsou trhy zas mama mi volala tak jsem ji rikala vzpomen si jak jsme dopadly v loni obe dve jsme byli ko

cryonae
4. dec 2009

jezis pisem jak debil, ale snad mi rozumiete 😀

prsky
4. dec 2009

no Lala a jej buduca sestra, ktorej meno viem, ale nepoviem 😀 budu dostavat tak 1 vec, po ktorej im srdce pisti a inak oblecenie 😀 dufam, ze budem mat aspon na to

rominka
4. dec 2009

prsky ze sestra 😀 tak uz planujes druhe 😉

cryonae
4. dec 2009

no ja to chcem praveze rozlisovat.. viem ako ma sklamalo, ked polka darcekov boli gatky, ponozky a nejaky katastrofalny sveter 😉 samoska ze nejaky trendovy kus oblecka po ktorom bude pozerat uz pol roka musi byt 😀 😀 😀 😀

cryonae
4. dec 2009

a co ked sa ti narodi chlapcek? inak ani ja si nepripustam, ze by som nemala druhu dcerku 😀 Tomcur je bozsky a nevymenila by som ho za nic na svete, ale....

prsky
4. dec 2009

ozaj, som sa dobre pobavila rano...vojdem do obyvky, Laline hracky vysypane, volam Rudovi, ze to co za bordel a on mi na to, ze to uz je upratane, rano tam bol vacsi sajgon - ja som totizto vylozila jednu z Lalinych kupelnovych hraciek na policku v obyvke a Kexo ich miluje, ale ma ich zakazane a vyuzil situaciu v noci - odrazil sa od boxu s hrackami a podarilo sa mu ju uzurpovat a este ze Rudovi zozrali cokoladu - podotykam, ze ta cokina bola v policke od jeho narodenin otvorena, kazdy vecer si z nej trochu odlomil - nechapem, ze ich uputala az teraz 😀

rominka
4. dec 2009

presne tak z obleceni decka nemaji radost hracka je hracka aj od mojeho neter ma 10 let a chce montanu

rominka
4. dec 2009

prsky -aspon si tvuj bude pamatovat ze cokolada se ma snest cela 🙂 jdu si v klidu ohrat obed kazdou chvilku se mala vzbudi....

prsky
4. dec 2009

romi..druhe je naplanovane uz davno, len ma este cas 😉 ale dufam, ze plan vyjde

cryo...nema sancu byt syn, bo aj rudo je presvedceny, ze nam sa len baby podaria 😀 - na nejakom predmete sme raz mali, ze ci si zena moze vybrat pohlavie dietata - a bola tam taka teoria, ze vlastne ano, zalezi od jej vnutorneho presvedcenia - ked chce dievca, tak skratka vajko neprijme inu ako XX spermijku 😀

no a jasne, ze dostanu baby nieco, po com im srdce pisti, ale len 1 max 2 veci (ked sa utrhneme) ostatne bude to, co potrebuju - jedine, ze by sme strasne zbohatli, co u nas nepredpokladam 😀

prsky
4. dec 2009

romi..no on dostal 2 velke milky hrozienkovo-orieskove - a tie on moc nemusi a je ich len kvoli tomu, ze neni doma nic sladke 😀

cryonae
4. dec 2009

prsky na tom nieco bude.. ja som strasne chcela chlapca 😀 to som bola este mlada, hlupa a neskusena 😀 😀 😀 😀

rominka
4. dec 2009

no u nas zas cokolady typu milka mizi bleskovou rychlosti ja je vzdycky aj mojemu sez... kdyz nemam co ke kavicce pak si stezuje 😀 my jsme si mysleli na 100% ze budeme met kluka takovy ten vnitrni pocit aj mel prezdivku frodak a pak jsme na ultrazvuku hledeli ze holcicka ale nekdy mi pripada ze mame kluka .... 😀

cryonae
4. dec 2009

romi ja som od prveho momentu vedela, ze je to chlapec.. neviem ako ale bolo to tak 🙂 proste som v tomto smere nemala ani najmensiu pochybnost

rominka
4. dec 2009

tak u me to selhalo a to nam jeste vsichni rikali ze to bude kluk 🙂 tak jsem pri vas aj pojedla a uz musim koncit....

prsky
4. dec 2009

no milky aj u nas idu, len moj nema rad oriesky v cokine, takze to zere iba ked neni nic ine doma 😀

cryonae
4. dec 2009

u nas sladke vobec nejde a vacsinou ked niekde v byte objavim molu tak prekutram spajzu a najdem tam nejaku zabudnutu bonbonieru alebo cokoladu a vzdy tie mole lezu z nich.... bleeee

prsky
4. dec 2009

cryo..ja tiez moc nepotrebujem ku stastiu cokoladky, skor ma potesi nejaka tycinka - kokosino a spol, Rudo je vsak tazky zavislak na sladkom...on by hadam aj cukor lyzickou jedol, keby nebolo nic ine

zdenus
4. dec 2009

s tymi darcekmi je to tazko....a ze oblecko sa detom nerata??? nasa eli si rozkazala jeziskovi nejake tricko 😀 😀 😀 ...doslova...a kedze je uchyl na kozusinky a vsetko makke, tak dostanu aj s alurou take makke chlpate vesty 😉 😉 😉
takym vascism sa uz lepsie kupuje, pokial nie su privelmi rozmaznane, co nasa eli nie je....ale malym krpcom je to uplne jedno, myslim, ze budu paf zo stromceka, svetielok a tak...darceky ich velmi neoslovia...az o rok

deni_v22
4. dec 2009

cafte,
cryo, ze zabudnuta bonboniera 😨 u nas nehrozi... my sme vsetci mlsnaci a zvlast na cokoladu...a je uplne jedno, ci je s orieskami, hrozienkami..a ked inej niet, aj varova je dobra 😀

ja som tiez tusila, ze sa nam narodi baba, hoci chlapec by asi muza viac potesil, ked uz dve baby mal, no ja som spokojna, dievcatam akosi viac rozumiem...a furt vykrikujem, ze nas aspon bude mat kto dochovat 😉

zajtra sa chystame k nasim, celkom sa tesim, lebo sa ideme hrat na mikulasa..moj muz sa nechal ukecat, ze sa prezlecie a prinesie darceky...pride aj bracho zo Ziliny so synovcom, bude sranda 🙂 Dufam, ze sa mala moc nevystrasi, no ona nie je bojko, tak by to mala zvladnut..

zdenus
4. dec 2009

cryo ze zabudnuta bonboniera...tak to u nas nemozne...uz som pojedla vsetky cokolady na varenie, co sme doma mali, lebo tie su uplne mnamky 😝

petusaaa
4. dec 2009

tal, siska, myslim na vas. obe to mate neskutocne tazke... 😔

prsky, co ja viem, ja som vzdy vedela, ze prvy bude chlapcek, uz ked som sa hrala na mamicku z babikami, ale poslednych par rokov som dufala, ze bude dievcatko, vsetkym som hovorila, ze urcite cakam dievcatko.. a bol Risko. no tak neviem.. kazdopadne druhe som planovala dievcatko od malicka. tak dufam, ze za takych 10 rokov nam to vyjde 😅

my chceme malemu kupit taku magnetisku tabulu, lebo velmi rad kresli. nieco taketo http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... ale ani ta klavesnica by tam nemusela byt...

a radovi chcem kupit kalendar s prckom. teraz maju na fotolabe akciu, ze ked tam napisete heslo z mamy a ja, tak vam odpocitaju 5€. ak by ste chcceli, tak vam ho mozem pozriet 😉

a ostatnym sme z fotolabu alebo z happyfota objednali knizku z drobcovych fotiek 😉

u nas budu tiez len take symbolicke vianoce... 😒

prsky
4. dec 2009

ja som kalendar ukuchtila este cez -20% akciu vo fotolabe...a vianoce uz fakt pre velkeho netusim

bezaz
autor
4. dec 2009

hehe tiez som sa pobavila na cryo, ze zabudnuta bonboniera alebo cokolada 😀 u nas total nemozne 😵

cryonae
4. dec 2009

zuzi my dostavame bonboniery a cokolady v podstatne vyssom mnozstve ako dokazeme spraskat, mna 'honi mlsna' tak 4 x do roka a vtedy nejaku vytiahnem, zjem 2 bonbony a zvysok tam kvasi, kym sa nad tym vladino alebo nejaka navsteva nezlutuje 😀

zuzz
4. dec 2009

ahojte.
peknu temu dnes riesite - cokolada 😀 u nas tiez lezia hore na skrinke, ako sme podostavali, ked treba, zas ja dalej posuvam. moc to nejeme. ondro by vzdy aj chcel, ale ked rozbalim, zje jeden maly kusok a sklamany odide, ze zas zabudol, ze cokoladu vlastne nema rad.... to on na vela veci takto casto zabuda, ze ich nema rad 😉

poradte, rozhodla som sa, ze kupim nove (bazarove) golface, lebo tie po ondrovi uz total dosluhuju, zasekavaju sa pri skladani, atd. nasla som inzerat na baby point mark 3 za 70euro. v podstate polovicna cena noveho. na fotke vyzera super. ale nenasla som zas tak vela referencii na zrovna tento model. neviete daktora? nie je v nom dieta moc utlacene, ked je uz vacsie? nemam chut o rok zas zhanat dalsi kocik. lebo tento stary peg perego ondrej vyuzil este ako 4-rocny v lete na dovolenke.

bezaz
autor
4. dec 2009

tak aj u nas sa snazim bonboniery setrit a posunut dalej, lenze peto ma potom neznasa, ze mu nedoprajem.. mna honi mlsna skor na slane, take kesu, alebo teraz peto doniesol zo svajcu taakeee mnamkove makadamiove oriesky 😵
zuzi ja neporadim, netusim, co je to za kocar 😅
inak ja mam dnes rodicko 😕

cryonae
4. dec 2009

baby ja by som to mozno aj posunula dalej, ale ja mam taky strach, ze tam budu tie mole, ze radsej nie 😀 😀 😀 ved boh vie, od kolkych ludi su tie bonboniery posunute 😀 😀 😀

tara2
4. dec 2009

Caute 🙂

romi - hej do slahacky davam aj stuzovac 😉

cryo - ja som robila medovniky podla jedneho receptu http://www.medovniky.com/recepty.html robila som tu dvojku a su krasne makucke, maly ich zboznuje...mam ich este v plastovych krabiciach na stole, cakaju na ozdobenie a stale na ne ukazuje 😀 .

co sa tyka vianocnych darcekov pre maleho ja mam pre neho oblecenie, drevene hracky, papagaja, knizku, auticko a este nieco dokupim a to mu musi stacit...

ad pohlavie - ja som vzdy chcela mat dievcatko a moj muz tiez a este dlho co som bola tehotna som si myslela ze budeme mat dievcatko a zrazu ze chlapcek...ale uz by som ho nevymenila za nic a keby aj druhy bol chlapec tak mi to je jedno, tesit sa budem tak ci tak 🙂 takze u nas to vsugerovanie teda moc nepomohlo 😀

ad prachy - my sme tiez out of money 😝 vacsinu penazi davame do domu a to su take palky ze az nejake distancne podlozky (ani neviem ako to vyzera 😅 ) stoja 70€ a to je len nejaka somarina takze cryo papiere su este lacne zalezitosti oproti tomuto 8-...( ale neva vsak nejako prezijeme 🙂

zuzz
4. dec 2009

uha, baby, natalia spi teraz uz 3,5 hodiny vonku v kociku.normalne chodim pozerat, ci este dycha.
dnes ma daky blby den, jest velmi nechcela, dokonca ani mlieko pit nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre