Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
29. máj 2009

siska,ved to, ze ani mne sa sem moc nezmesti...teda zmestila by sa,ale bolo by to tu hrozne..

no moja au pair zobrala teraz tomina na druhy pokus von , zas ich ale chytil dazd,tak niekde cakaju,chudence,lebo bol nejaky mrzuty, bo po tom prvom pokuse co sa vratili, otvoril ocka a videl, ze je na balkone tak bolo zle, chudatko cákal , ze bude kukat po okoli 😖 a my sme ho takto ojebabrali 😀 tak isli znova....snad si este pospinka troska...

talinka
29. máj 2009

no vidis, siska, ze jaka som ja 😀 kokos, som ja zabudla, ze som ti hrala ohradku a citam, co pises, som sa ta isla pytat, co ti je, ze si odpadnuta, ze unavena ci co a to ty zo mna 😀 ze jaku ja mam kojenecku demenciu uz? dooost vysoke stadium 😝

bezaz
autor
29. máj 2009

siska ale pominuli casy sponzorstva.. 😵

prsky
29. máj 2009

siska...jak moc nul? sak moj cas je drahy, ne? 😀 😀 to mas aj so zlavou 😀 😀

a inak hej...uz mi niekedy fakt svitori 😉

tal...potom tu aupairku posli sem 🙂

siska_br
29. máj 2009

no tal, veru z teba som odpadnuta, hviezda moja! perfektna si, aj farbu si trafila 😉

bez - to faaaakt? a co tak? 😀 zas som cosi zmeskala ☹

samino konecne otvoril ocka, milostpan a ze beeeeeeeeeeeeeeeee...vopchali sme cicik, zapchali ustocka a hadam aj pojdeme...do tn este vydobitky doby typu aupair nedorazili, musim ist zmoknut sama... btw - vydobitky po b makke i?????? som uz sprostaaaaa

siska_br
29. máj 2009

prsky - ta natriem na UP, ha, pozor na mna!!!

talinka
29. máj 2009

prsky,eeeee nedam si ju.... 😀 😀 😀 ale zas ked posles vela nul aj na moj ucet porozmyslam, bo doba je tazka...

siska, vydobitky vydobytky vyber si,ktore krajsie vyzera??? spravne si to napisala, mudra si 😀

talinka
29. máj 2009

no ja musim asi od PC dieta sa mi vratilo, Vladko robi veceru spagety a pizzu, tak aj ja sa idem tvarit, ze nieco robim 😀

zuzz
29. máj 2009

😀 😀 😀 sranda je citat vas, babuchy.

tara2
29. máj 2009

ze jake ste vy dnes vesele tsts 😀 😀 😀

aj mne poslite niekto prasule by sa zisli 😵 😵 😵 a aj au-pair by sa tu uzivila co tal? 😎 😀 sak nebud labut a nachvilu nam ju pozic 😀

bez uz nie je sponzor? 😕 😕 😕 akurat som ju chcela poziadat o pozicku 😀

zuzz
29. máj 2009

tara, mas niekde linky na tie slovniky znakovania, prosim ta?

ja som o seminari uvazovala hlavne kvoli 'spolocenskemu vyzitiu', kedze sa mi nedari stretnut sa s vami. teda okrem toho jedneho razu v zoo.

talinka
29. máj 2009

tara, aj tebe ide karta 😀 au pair by sa veru uzivila...ale to by si ma musela inak podplatit,aby som ju zicla 😀 zober si tu pozicku od bez a dohodneme sa nejak 😉

tara2
29. máj 2009

tal ale bez uz pozicky nedava 😖 to som teraz v dobrom srabe 😀

zuzz - ved ked chces mozes prist k nam na visit 😉 . A tie linky
http://www.mybabycantalk.com/content/dictionary...
http://www.aslpro.com/cgi-bin/aslpro/aslpro.cgi
http://www.mybabycantalk.com/content/dictionary...

staci nie? 😉

martina2008
29. máj 2009

ahojte, tak sme si dnes pochutili na kukurici, zemiaku a kuracine, najprv zatvaral usta, ze nechce, ale potom sa tak rozjedol, ze asi aj malo bolo, podarilo sa mu vyrazit mi lyzicku takym stylom, ze letela cez celu obyvacku a teda aj ta kasa bola uplne vsade, esteze mame nasho mileho psa, ten pekne vsetko popapal a vylestil podlahu 🙂

ohradku mam tuto: http://www.malvik.cz/Na-doma/ohradky/plastova-o..., ale to hlavne kvoli tomu, aby sa naucil stat, lebo vraj bude pekne ruckovat po tych palickach az sa dvihne a aj kvoli psovi, uz ma nebavi stale striehnut, ci ho zas neplanuje zobrat za svojho takym psim sposobom 🙂 🙂 🙂
nas pes totiz byva v noci vonku a bohvieco zje, tak sa bojim ho pustat k malemu, inak tu ohradku uz mam rozbalenu kupila som mu do nej v tescu take farebne lopticky 100 ks, tak sa s nimi v nej krasne hra

choditko neviem, viem, ze existuje take ako maju seniorovia, ze sa on len opiera ruckami, take mozno, ale take, ze tam sedi a len sa odraza nozickami to urcite nie

deni_v22
29. máj 2009

my mame pozicanu ohradku od braska, no este som ju nerozlozila, prave z priestorovych dovodov...
ale myslienka 100 guliciek do nej sa mi paci, martina, dik za tip 😉

montana13
29. máj 2009

Cafte holky 😎

Mám trochen času, nikto tu nie je, tak sa aspoň vykecám..... 😀

Riešite ohrádku, mne kamarátka slubila, že mi požičia. Vnútri sa nám tiež moc toho už nezmestí, ale na dvore je miesta dosť 😀 , ale vážne, ja som ju chcela hlavne kvôli tomu, aby som ho mohla venčiť vonku na dvore a ja sa pritom opaľovať 😎 , prípadne sa rýpkať v záhrade alebo v kvetinách.... neboj tal, tebe do kapusty nepôjdem (keď už si tá odborníčka na rozbory hovienok 😀 😀 😀 - aj tie sa sem tam najdu na dvore, mame doma aj psov 😀 😀 😀 ) Ozaj, náš malý sa dnes tak dolefetil, zase keď sme boli u tatina na návšteve v robote - jemu sa tam asi dobre kaká, bo vždy mu tam v kancli nakadí 😀 a potom to tam desne smrdíííí 😖 😝 - ešte že ma firmu v areáli poľ.družstva, aspoň sa máme na čo vyhovoriť, vedľa sú totiž kravičky 🙂 😀

Musíme sa pochváliť, absolvovali sme prvé strihanie!!!! Tak mi teraz chýbajú tie dlhé vlásky!!!!!!!! Ja ich chcem naspäť ☹ ☹ ☹

montana13
29. máj 2009

ahoj deni, všimla som si až teraz, že si chcela poradiť, ale tuším martina ti to napísala tiež, že ty sa nemusíš nikde nahlasovať ani nemáš žiadne iné povinnosti, zamestnávateľ to oznámi na sociálnej poisťovni a to stačí. (pýtala si sa na čerpanie riadnej dovolenky medzi materskou a rodičovskou dovolenkou). Na UPSVaR oznamovať nemusíš nič, na rodičák to nemá vplyv.

A inák, ako sa máte? Vy papkáte v pohode?

Na tie guličky si robím zálusk aj ja, lebo ich máme na plávaní a Majkovi sa hrozne páčia...

deni_v22
29. máj 2009

mont, ahoj, dik za radu, som rada, ze uz nikam na urad nemusim...

my papkame ako kedy, teraz ma nadchu a este aj kasle z hlienov, tak papa mizerne...snad ked vyzdravie, tak vyhladne 🙂

maly vlasacik je ostrihany???? nam sa ledva nejaka ofinka spravila 😅 a ako zvladol strihanie? neplakal moc? supni fotecku 😉

montana13
29. máj 2009

Vôbec neplakal, on sa rád pozerá do zrkadla, tak sme upútali pozornosť, rýchlo spravili šmik-šmak a bolo po tom.... 😀 😀 😀 , skôr mu vadilo, že mu kaderníčka "zavadzala" vo výhľade na seba do zrkadla... 😀

montana13
29. máj 2009

Ozaj počula som, že naši papkáči môžu aj kukuričné chrumky? Čo na to naše odborníčky na príkrmy????

prsky
29. máj 2009

cafte..sme sa vratili z nakupov, ulozila som krpatu, ktora je desne nevrla, bo jej ide druhy tesak...uz haja, tak dufam, ze to prespi ako pri prvom zube

montana...ja si nemozem pomoct, mne su tie kurkuricne chrumky nesympaticke...vraj sa mozu, ale podla mna je tam chemia (aj ked na obale je len ze extrudovana kukurica) a vsetko je z toho spinave a ako to vidim na Lalinej sesternici...dieta tym svokra furt krmi (byvaju tam) a potom mala nechce nic jest, lebo jej to zaplni zaludok...inak treba citat obal, bo niektore mozu obsahovat lepok

prsky
29. máj 2009

jaj..a mavaju aj ryzove takto chrumky...a treba dobre citat, bo mavaju aj solene 🙂 a ak si zatazena na bio, tak v bio obchodoch ich mavaju z bio kukurice 😉

deni_v22
29. máj 2009

ja uz ako by som videla ksicht Dianky, keby sa jej ta chrumka prilepila na peru alebo jazyk, ako sa zvykne 😎 ja s tym urcite pockam, kym sa normalne nerozje v povinnych veciach....chrumky budu ako nadstandard za odmenu 😉

zuzz
29. máj 2009

jeej, tara, dakujem za linky.
a beriem ta za slovo, dakedy sa teda dovalime na visit. mozno na buduci utorok, ci ty v utorok chodis plavat, dobre si pamatam?

talinka
29. máj 2009

cafte, no som tu zas, byt sa mi vyklidil, au pair je doma, vladino klasika na pivku,maly miestami aj spinka , tak sa vam mozem venovat,ale asi nebude komu co? 😉

lamia
29. máj 2009

ahoj holky,jen nakukuju jak se našim listopaďátkům daří,vůbec teď Koníka nestíhám,holky jsou obě dost akční 🙂 Ale dnes máme první zub,tak jsem si na vás vzpoměla 😀 Jinak je Johanka úžasný smíšek,začala lézt a snaží se sednout si,což jí teda ještě moc nejde a zpravidla to zkončí nějakým karambolem,ale je zvyklá,sestřička jí dává dobrou školu 😠 😠

talinka
29. máj 2009

inak tento net cez wifinu co mam teraz sa mi zda doooost pribrzdeny a to ja nelubim , mam rada, ze klik a som tam kde chcem a nie cakat... 😝

montana13
29. máj 2009

Ahoj tal, ja som si už zvykla na pribrzdeny net, ja mam "mobilný" internet... 😅 , tiež to nie je žiadna sláva... 🤐

montana13
29. máj 2009

Som sa bála, že sa malému nebude chcieť spať, lebo si poobede spolu schrupli od od pol tretej do šiestej
😝 , nejako nás zmohlo to plávanie. Trošku trvalo kým zaspal, ale už spí... 🙂 Jupííí 😵 , dúfam, že do rána bude pokoj. Asi by som sa nemala sťažovať, lebo som čítala, že niektorí vaši drobci sa v noci budia aj 3x a ten náš spí až do 6 😕 , ale dnes strašil už o 5 a potom bol na plávaní už unavený a mrzutý....

martina2008
29. máj 2009

na tyzden idem s drobcom k mamine, internet ziadny, tak sa tesim, ako vas budem potom docitavat, majt sa krasne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre