Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
31. mar 2010

ovsene keksiky
-80 g masla(hery), 80g prask.cukru,70g posekanych hrozienok, 160g polohrubej muky, 1 vajce, 100g ovsenych vlociek, 1/2 CL prasku do peciva, trochu soli, sekane orechy
vsetko zmiesame v miske, z cetsta urobime sulok, krajame na kusky, ja robim priemer tak cca 3 cm. ...potrieme vajcom a kratko pecieme vo vyhriatej rure....na vrch este niekedy poukladam kusok orecha, niekedy ani nie

zdenus
31. mar 2010

jj ten karamelovy je so salkom.....ale je s tym malo roboty, zjeme kusok a mam zalepenu hubu....ble, sladkeeeee, ale chutne 😝

deni_v22
31. mar 2010

dik, vyskusam..a ako tak pozeram, rovno z 2 davok 😀

zdenus
31. mar 2010

vyskusaj najskor z jednej...nieze mi ich potom tu prides vysypat pred dvere, ked vam nebudu chutit 😀 😀 😀 😀

deni_v22
31. mar 2010

jaaaj, tak toho sa vobec nebojim..nase dve slecny - kyseliny zjedia vsetko, co len trosku slo okolo cukru, zavratnou rychlostou 😀 ...

bezaz
autor
31. mar 2010

jeeej tu sa pecie 😀 dobre tipy baby, urco nieco z toho spravim 😉
ja este asi budem robit opiteho izidora

amonis
31. mar 2010

super recepty......ten palmarin to je asi u nás něco jako hera co?tuk na pečení....

zuzz
31. mar 2010

a ozaj, amon som ti zabudla odpisat - robili jej krvny obraz, kompletne imunologicke testy z krvi a este dake serologicke testy. tak krvny obraz ma fajn, z imunolog.hladiska ma vraj dost nizku hladinu IgA, co je vraj zodpovedny za sliznicnu imunitu, preto je tak casto chora.
na liecenie ideme toho 20.4.

prsky
31. mar 2010

cafte...ty jo, to sa aj na velku noc pecie? 😝 ja dam asi znova cheesecake, nejak sa u nas teraz tesi oblube 😀

mirri
31. mar 2010

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=75522 ,http://vcielkaisr-mojerecepty.blogspot.com/2010...
tak ja se holky chystam na tohle.chci vyzkouset neco noveho,pernicky se mi nechcou pect,tak udelam babovku... 🙂

jinak musim pochvalit maleho,od zmeny casu obedva pred spanim a krasne mi ji....na to nejsem zvykla... 😀 taky mu konecne prorazily zuby,tak mame za sebou 2 noci klidnejsi...

talinka
31. mar 2010

ahojte,
to sa tu pecie...mna to az teraz napadlo, ze asi aj my musime nieco pripravit.. 😝 doteraz som nikdy este velku noc neriesila, kym som byvala u nasich tak nist a odkedy tu byvame velku noc sme ignorovali ,ale teraz uz pojde sibat asi ja Tomasko tak asi musime zaviest aj u nas nejake zvyky..comu moc rada nie som,kedze tieto sviatky z duse neznasam odmalicka...
Ale aspon je zradielko a mam dovod napiect, ze,? 🙂 A Tominko si aspon vysibe nejake evry, sak sa na zidu 😀 kedze sme zakazali vajicka, a sladkosti,kedze nemoze kvoli tej kozicke jeho....

ja som tiez uz 2x piekla ovsene kolaciky a dost sa u nas ujali urobim asi aj tie...ale aj tie od zdenus nevyzeraju zle

mirri, mnaaaaam tak toto vyzera super ta babovka 😉

cryonae
1. apr 2010

hello krasky,

deni ten recept je fantasticky, DAKUJEM mocne 🙂 neviem sa dojest, ake je to dobre!

ako sa inak mavate? nejak to tu zase viazne.

tara2
1. apr 2010

Cafte 🙂
ale ste mi narobili chute 🙂 , musim z tych kolacikov niektory vyskusat. Inak ja som nepiekla nic, zajtra cestujeme k mame a budeme tam az do pondelka... nejaky urobim ked prideme

adi - cheesecake ja mooooozem, v anglicku som sa ho nevedela dojest. Ozaj a spievankovo ma u nas teraz velky uspech, vydrzi pozerat skoro cele tak sa z toho tesim ze si aspon kavu mozem vypit v klude 🙂

cryonae
1. apr 2010

no teda Tari, ty mas ineho televizneho maniacika 🙂 mozem len zavidiet, Tomidla zaujimam predovsetkym ja a bez neho nespravim ani krok.. mozno keby som pozerala s nim, tak vydrzi aj 5 minut 😀

amonis
1. apr 2010

mirri ty jo to vypadá dobře hned bych si dala .........všecky recepty jsem si vytiskla tak snad něco udělám já kuchařský taletn 😀 😀
dneska ráno jsem konečně nebyla poblitá antibiotiky tak snad si už dá říct 😠 jinak mám asi taky angínu nemůžu polykat bolí mě krk jak prase nj nemám olizovat lžičku že jo?

udělam tohle holkám na oběd slovenský recept tak uvidíme jak bude chutnat 😀 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=958

tara2
1. apr 2010

amon - aj my sme mali spenat 🙂

heli - to posledne dni sa vydrzi kukat, predtym to bolo tiez len 5 minut

deni_v22
1. apr 2010

cafte,
heli, tak to som rada, ze chutia..nase su uz dopoly zjedene..vcera prisiel brasko so synovcom, tak som ponukla a zachutili 🙂

mirri, ten tvarohovy veniec vyzera uuuzasne, az slintam 😝 a to som chcela piect len jeden druh...som vyhlasila, ze tieto sviatky budu v duchu turistiky, aby sme sa moc neprepchavali...som zvedava, ako to nakoniec dopadne..

amon, spenatove halusky robievam pomerne casto, dufam, ze dievcatam chutili rovnako ako mojim 😉

tara, teraz u vas je spievankova mania 😉 u nas uz napor polavil, uz si to pyta tak raz za 2 dni..

talinka
1. apr 2010

cafte, ja som dnes skoro odpadla.. 😀 telefonujem si s tatom v kuchyni ,nakuknem do obyvacky a Tomi sa mi prechadza po nasom sklenenom stoliku 😝 fu az mi zle doslo...a tak sa vytesoval....to aby som uz bola stale v strehu...

am, my robievame take spenatove halusky s nivovou omackou, ideme sa tym zadrhnut,ake je to skvele 😵 😵 😵

baby, vy ste ine pekaaaaacky...fakt robite chute, to mam fakt aj ja nieco upiect? ja okrem upratania a okien a minimalnej vyzdoby nemam na Velku noc nic..ale tak my ani doma asi nebudeme poriadne a budeme sa flakat, co zalezi aj od pocasia kde, ci vonku alebo v nakupnych centrach 😀

aj u nas Spievankovo frci este stale...aj cd-cka od nic najlepsie vsetko naraz...

prsky
1. apr 2010

cafte

no heli, viazne, sak je vonku krasne 😉 ale mali by sme dat buduci tyzden spicha, nech ti dam dvd toho vlacika 🙂

inak asi budem pracovne vytazena, nastastie z domu 😉

u nas teraz fici Peppa Pig - ale tatinkovi sa to tusim este viac paci ako Lale 😀

bezaz
autor
1. apr 2010

cafte herecky, tak sme doma, mozem zacat upratovat a chystat cosi na jedenie 😅
u nas telka nebavi, takze nepustam
adi a co sa podarilo? 😉
peppa pig nechapem, tak ako upsy daisy, musim asi popozerat na youtube, ze co je to 😅

prsky
1. apr 2010

peppa pig je kreslene prasiatko a zaziva pribehy so svojou rodinkou - take mile a poucne pre deticky

a z roboty sa mi ozvali, ci nechcem z domu workovat - este sme v stadiu dohadovania sa 🙂

bezaz
autor
1. apr 2010

jej adi, to ti zavidim, u nas dekan je taky hnup, ze nedovoli pracovat z domu 😝 pritom asi 70percent roboty su len maily 🙄
idem kuknut tie rozpravky, ja tie postavicky poznam len z oblecenia 😀

prsky
1. apr 2010

lol...no dufam, ze budem spokojna aj ja aj sefovci - uz sa po vsetkych skusenostiach bojim tesit

a obavam sa, ze peppa pig neni na obleceni 😀

bezaz
autor
1. apr 2010
prsky
1. apr 2010

😀 😀 tak toto som necakala 😀

cryonae
2. apr 2010

hello babes,

ako sviatkujete? ja uplne paradne.. tak poriadne nadchovo 🙄 asi som to lapla od krpanika

vypravila som panske osadentstvo ku svokruske a idem riadit byt a potom sa potit do postele

cryonae
2. apr 2010

jaj prsky, zabudla som ti odpisat 🙂 radi niekam vybehneme, len este netusim, ako bude muzo potrebovat afto, tak sa dohodneme potom, yo?

prsky
2. apr 2010

Heli, sak to je naj, tak operativne sa dohodnut 😉 sak ak bude dobre pocko, dame spicha na zeleznej, to dobehneme aj busom 😉

cryonae
2. apr 2010

na zeleznu pridem aj peso ked sa pochlapim 😀

bezaz
autor
2. apr 2010

cafte
my pekne sviatkujeme, peto bol na rybacke, my s ninkou na navsteve u tety, prisiel bratranec aj s rodinou s UK, doniesli mi moju orb objednavku z georga.. tak som mala druhe vianoce 😵 baby, vsetky veci mi sedia, normalne som nadsena, ako mala 😀
next week sa pridame hocikedy, este asi nepojdeme plavat.. na zeleznej som v zivote nebola 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre