Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
8. jún 2009

Samkovi blahozelame k 7 mesiacikom 😵 😵 😵 ale to leti...

moncicici
8. jún 2009

dakujeme 🙂

deni_v22
8. jún 2009

ahojte,
pepi, zivjooo 😉 , vsetko naj naj zelame 😵

tiez pridavam malej tekutiny, na striedacku vodu a detsky, prip. feniklovy caj...ked bolo tak horuco vonku, ona sa velmi potila a vtedy mala aj plienky suchsie, ako obvykle..navyse ma sklony k nekakaniu, takze ja radsej ponuknem aj ine pitie nez MM...no vela toho nezvladne..tak do 50 ml maximalne..

teraz uz 5 dni kaka denne a pastu, ked ma nekakave obdobie, tak je to tuhsie, ale nikdy sa extra netrapi pri vyprazdneni...

pepka
8. jún 2009

deni dakujem 🙂
aj samkovi vsetko naj k 7 mesiacom
peto ma vcera vzal do obchodov, nech sa vyblaznim a kupim si nieco na seba, tak som oplieskala eurace, no ale som si super pokupila, teraz je taka moda, co mi vyho, to som len chodila po obchode a hadzala na kocik jednu vec za druhou, ze co si vyskusam a vsetky sa mi taaaak pacili, po niektore sezony mam problem najst vec, ktora by sa mi pacila...

pepka
8. jún 2009

aha a dolezitu vec som sa chcela spytat, baby, ktora viete pestovat orchidey? haaaa?
dostala som od maminy k narodkam a o tuto by som uz nerada prisla, takze radte prosim, co robit, viem, ze sa ma poliat len raz za tyzden a kazdy den sprejovat listy, mat ju v polotieni, dobre vravim ????
ale hlavne co mam robit, ked mi odkvitne? ma sa ta stopka odstrihnut ci nie? prvej orchidei som ju odstrihla a viac mi nezakvitla a to ju mam uz par rokov...

elanela
8. jún 2009

ahojte babulky
tak ja mam brutal nádchu 😠 môžem si dat acyplpirín ked kojím paralen nemôžem mam nan alergiu alebo ako sa z toho rýchlo dostat čajíčkujem zatial cesnak do seba tlačím poobede dám malú mame nech pokočíkuje a pojdem si lahnút

pepka
8. jún 2009

ela, skus homeo coryzalia

bezaz
autor
8. jún 2009

jej saminovi vsecko naj k vymesaciu 🙂
pepka ja pestujem orchidy, sak si kukni moj album na FB 😉
inak ja mam tento rok okruhliny, kazdy sa pyta, co chcem a ja vobec nemam sajn 😅 som chcela tandemovy zoskok padakom, tuto sobotu a peto mi to zatrhol, ze co bude robit, ked sa zabijem 😝 oblecko radsej ziadne, taka som tucna, az mi je do revu 🙄

tara2
8. jún 2009

pepka - aj my gratulujeme 🙂

ela - acylpyrin sa nemoze, skus radsej tie homeopatika

zuzi - aka tucna? Ved si chudsia ako pred tehu...

ozaj a kde je romanka? Uz sa tu dost dlho neukazala 😕

pepka
8. jún 2009

bez, ano? idem kuk
tak som dobre hodila otezku do tohto plena 🙂 porad please ako na ne
tara, to nie len sic, ale vela bab zmenilo "prechodny pobyt" a prestahovali sa z nasho MK intraku na FB intrak, sa pomaly snazim skamaratit s FB, aby som aj s nimi bola v kontakte, ale moc mi to teda nejde...

bezaz
autor
8. jún 2009

jani kdeze, uz mam naspat vahu spred tehu.. akoze dobre trapne, ze pocas tehu som bola chudsia ako normalne 😝

elanela
8. jún 2009

acylpirin sa nemôže to fakt?hm no nič iné na teplotu ja nemôžem homeopatika som nikdy nebrala hm no možno teda skúsim tie

tara2
8. jún 2009

pepka - jaaaj, tam som uz teda dlho nebola 😅 , nestiham aj kona aj FB...teda mozno by som aj stihla, ale stravila by som tam vela casu a to ja nechceeeeeeeeem

zuzi - vela zien vraj schudne ked prestane kojit...to som pocula, pepka by nam mohla povedat ci je to pravda 😀

ela - hej, nemoze ani pocas tehotenstva ani pocas kojenia

pepka
8. jún 2009

ela a ked nemozes paracetamolum, skus ibalgin ucinok ten isty ale je tam ina latka

pepka
8. jún 2009

tara, ja si ti nepamatam, ale je fakt, ze po hanke som zostala natrvalo o nejake dve kila lahsia a teraz sa mi tiez dve stratili posledne dni, ale fakt netusim, ci je to natrvalo a spojene s tym, ze prikrmujeme a menej kojim....

elanela
8. jún 2009

hej pepka presne paracetamol nemôžem takže žiadny paralen panadol nič také len acylpirin a ibuprofen hej a ibalgin je tuším také jak ibuprofen šak hadam teplotu mat nebudem ale keby náhodov tak si potom ten ibalgin skúsim dat no pošlem mamu do lekurne na na nejaké tie homeopatika a kvapky do nosa sa môžu pri kojení všetky? ktoré sú dobre?ja som neužívala kvapky do nosa 100 rokov tak neviem ktoré sú dobré

tara2
8. jún 2009

ela - no na tie kvapky sa radsej spytaj, mari sa mi ze mozeme len spreje na podklade morskej soli...kukni na letak od nejakych kvapiek

pepka - tak je to mozno aj pravda 🙂

cryonae
8. jún 2009

cafte babizne,

mojka ja tiez krmim tomina zasadne po prebudeni, inak by ma s tym niekam poslal

bez viez kde som ja raz nasla preukaz do prace? (samoze ked som si nechala za 500 sk vystavit novy)! bol v tom zahybe na ryfliach dolu 😀

baby ja davam malemu uz takmer vsetko (co nie je zakazane) hrozne mu chuti sladucky kalerab, hrasok, masicko (svokra mu uz dala aj hovadzie)
z ovocia mu chuti hruska a broskyna.. banan zasadne vypluva
ked mu smakuje spraska aj 180ml, ked nie tak aj 60 je vela :/
a tiez mu nadobycko umyvam len v teplej jarovej vode

aha a vodu mu davam odkedy je teplo, takze uz minimalne dva mesiace a niekedy ked ma hustejsi prikrm, tak mu ho davam zapijat

pepka vsetko naj naj k narodeninkam 🙂

tominova nova vychytavka je, ze vstava okolo 4:30 a nepomaha ani ked zabednim okno zaluziami :'( auuuuuu

elanela
8. jún 2009

dakujem babulky ešte musím vydržat do obeda a potom dojde mama zobere malú von a ja pojdem zalahnút na chvílu inak dnes skúsime prvý krat masko tak som zvedava ako jej zachutí dám jej morčacie s mrkvou zemiakom a petržlenom a vyvar no uvidíme či bude masožravec začali sme už aj s ovocím a bananik velmi chutí jablko už menej a dnes skúsim hippku broskynu tak uvidíme

pepka
8. jún 2009

tara, no asi sa rychlo naspat nalepia tie kila, kamoska mi dala plnu obrovsku papierovu tasku bombonier a cokolad, no take 3 kila hadam aj.... tak prave vyzieram kavovu bombonierku 😀

pepka
8. jún 2009

cryo, diky 😉
ja som tak pred porodom na poradni stratila karticku poistenca, vnutri v ordinacii, prisla som s nou dnu a von uz bez nej, prehladali sme s doktorom a sestrickou vsetko, ja svoje veci, oni celu ordinaciu aj vsetky papiere.... uz som bola na odchode ze smola, par dni do porodu a rychlo vybavovat novu.... a v tom na mna krici sestricka ze ju nasli.... to by som necakala.... ako mi vypadla asi z tehu knizky, tak letelaaaaaaaaaa a zapichla sa za taku plechovu listu na dverach, co nou mal oblozene doktor znutra dvere, sestricka ju zbadala, az ked za mnou zavrela...

tara2
8. jún 2009

cryo - tak to pekne skoro vstavate, Dominik sa teraz nastastie trocha umudril a spava aspon do 6:00, ale tiez sme mali obdobie ked vstaval o 4:30 😝

ela - pekne sa liec a nezabudaj vela pit 😉

pepka - ty lubis sladke, co? 😀

pepka
8. jún 2009

tara, ani nie, na cokolady moc nie som, obcas mam take obdobie, skor na keksicky a kolace, no ale ako som ju tak ochutnala, mi zachutilo...... 😀 ale musela som z toho rozdat po rodine, lebo to by som jedla rok, hlavne mojmu tatovi zasvietili ocka, ked som mu nadelila, on je taky "sladkofil" suchy ako palica ale teda tolko sladkosti do seba tlaci.....

elanela
8. jún 2009

aj ja lúbim sladké veeeelmi a tak aj vyzerám 😀 toho brucha sa takto nezbavím 😠

deni_v22
8. jún 2009

pepka, takze uz je jasne, po kom to dite je 😉 tiez asi mozes zjest aj vagon sladkosti a nepriberies 😉

ela, len daj pozor, aby to od teba nechytla mala, my sme sa zo soplov liecili vyse tyzdna...

mon, blahozelame Samkovi 🙂

jooj cryo, to mas strasne rana 😨 ....a kedy ti zaspava? lebo my sa sice vytrapime vecer, obcas aj v noci, ale spime do pol 8, takze vladzem...

elanela
8. jún 2009

deni mala mala min.týžden soplík asi 2 dni asi som to chytila od nej 😀 😀

tara2
8. jún 2009

deni - aspon ze rano sa vyspis...

pepka - tie som chcela napisat ze ty vobec nevyzeras ze mas rada sladke...taka chuducka si

ela - o bruchu mi ani nehovor, tiez ho mam otrasne 😝

pepka
8. jún 2009

no mlady muzicek si dospal svoje ranne vstavanie a spapkal prave desiatu, co mu nevyspata maminka pripravila 🙂
som rada, ze tak dobre papa, pri hanke som si preskakala to co vy, ze polhodinove seansy nad mistickou s jedlom, mato je taky jedak, ze my nejeme dlhsie ako 5 minut a zbodne 150 bez problemov, tak som stastna, ze nemusime zapasit a travit hodinu nad kazdym jedlom......

deni_v22
8. jún 2009

tara, ano, dokonca ani slecny uz nemusim vypustat z domu do skoly, idu s muzom..sice trosku skor, ale aspon sa stupel aj ja vyspime 😝 ....

pepka, tak to je radost krmit takeho papkaca 😅

tara2
8. jún 2009

ja som dnes malemu dala na desiatu cerstve jablko s broskynou ale moc mu neslo...zjedol asi 100 ml a viac uz nechcel, vyziva mu chuti viac. No co musi si zvyknut aj na cerstve ovocie...a na obed bude mat 1x ryzu, tak to som zvedava co to bude 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre