Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
24. jún 2009

bre ranko
mon mne ten link nefici 😝
prsky mne este v porodnici rozpravala zdenka, ze rozmrazene mlieko smrdi ako sto dasov, takze ma to vobec neprekvapilo, ochutnala som ho, nic mu nebolo, opica zblajzla, takze podla mna je ok.. a to ho mam zamrazene uz dost dlho, mozno by som ho ani nemala davat, ale prevarim a je 😉
u nas kasa vobec "nezabera", mam pocit, ze ninka spi este horsie ako bez nej.. vcera bola hore uz 20.40 😝
tal nam kupili cestovnu postielku v SCS krstniaci, ta ich znacka Bruin, skoda, nemam ju tu, by som ti ju pozicala

tara2
24. jún 2009

Dobre rano 🙂
zuzi - u nas kasa tiez nezabera...vcera maly zaspal o 20:00 a o 23:00 sa zobudil a zuroval do 1:00 🙄

bezaz
autor
24. jún 2009

jani co su tie deti take besne.. s nostalgiou spominam na casy, ked ninka bola 2x v noci hore a to som sa stazovala, ze sa nevyspim 😝
ozi nechcete dojst na navstevu?

prsky
24. jún 2009

kasa ani u nas nezabrala...jedine, zeby ju mala v bruchu este teraz, bo este spinka 😲 ale mi chce dopriat asi tych par hodin do skusky na ucenie

tara2
24. jún 2009

zuzi ked bude lepsie pocasie tak potom, dobre? Dnes nemozem a zajtra tiez nie. Ale mozno niekedy buduci tyzden...

a neviem co do tej kase davaju, ale nas je vtedy ako energizer, stale sa smeje a vykrikuje 😀 🙄

tara2
24. jún 2009

zuzi - aj vy by ste mohli dobehnut k nam buduci tyzden ak by ste chceli 🙂

Adi - kolko mas este tych skusok? Aj vy by ste uz k nam mohli prist 🙂

prsky
24. jún 2009

jani...este 2, ak sa rozkyvem, tak 3 (tu 1 inak prelozim ak sa nerozkyvem)

na navstevu k zuzke sa pridam jani...buduci tyzden uz mam po skuskovom 😉

bezaz
autor
24. jún 2009

supis baby, tak dojdite, budeme rady 😀
prsky potom das nejake tipy ako sa ucit, mna uz ta statsnica zacina matat 😝

tara2
24. jún 2009

adi dohoda 😉 pojdeme ich prepadnut 😀 😀 😀

bezaz
autor
24. jún 2009

tak vas cakame, snad uz bude lepsie pocko
adi nepojdeme aj na ten pokracujuci kurz znakovania? akurat tu s malou pozerame tie leporelka

cryonae
24. jún 2009

Cafte baby,

to co je vo vzduchu, ze ti krpcekovia odmietaju spat? Tomino uplne vynechal poobednajsi spanok, o siestej uz bol jak 100 certov, ale zaspat ani za svet, tak sme nejak prezurovali az do siedmej, ked som ho okupala, potom pomerne bez problemov zaspal, ale o pol jedenastej budicek, hodinu sme sa natahovali, potom podriemkaval do druhej, to som ho vratila do postielky, lebo uz som bola uplne dokopana, o tretej uz lobzoval po postielke, a triasol zabradlim, az to hrkotalo na cely barak, to som ho zase uspavala dalsiu hodinu az som to vzdala a vzala ho k sebe, kde asi po pol hodine zaspal a o 6:20 budicek, kuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

naviem, ci na tomiho nelezie nejaka pubeta, lebo je niekedy strasne hnusny ☹

prsky
24. jún 2009

bez...ja by som aj sla, ale sme momentalne dost svorc

inak nejdem drazdit hada, ale mala spala nakoniec do pol desiatej 😲 v podstate sa nemozem na nocny spanok stazovat - hned ako si k nej lahnem, spi jak drevo, kojime (aspon myslim) len raz od pol noci do takej 6 rano, budicek zvykne byt okolo pol siedmej, niekedy pol osmej a ked sa niekam chystame, tak to sa madam zrovna chce spaaat, takze som ju minuly tyzden 2x budila o osmej 😅 ale ked sme doma, tak vstava samozrejme skor...len od osmej ked ju ulozim do postele, do pol noci kym si k nej lahnem, to sa budi cca kazdu hodku...tak naklusem, dam didu a o 10 min som zas free....uz sa "tesim", ked budem od prsa oducat 🙄

deni_v22
24. jún 2009

hellou,
nechapem....teraz o 10 som sa snazila malu uspat - teda nakojila som, nezaspala, zacala sa vrtiet, kopat nohami, tak ma to nastvalo, ze reku mam aj ine cinnosti a nie len lezat pri nej a cakat kym zaspi, tak som jej raznym hlasom dohovorila a odisla zo spalne...asi 10 minut brblala(asi na mna nadavala 🙂 ) a zaspala .. bez cumla, bez prsa, spontanne...mohol by jej tento zvyk zostat 😉

cryo, ale ta morduje ten tvoj maly muz ☹ ...tiez badam, ze coraz castejsie mala spi len 1x denne...

prsky
24. jún 2009

deni..nechcem ta sklamat, ale asi jej to nezostane...taketo "darceky" obcas aj lala hodi, ale ked to skusam druhykrat, tak reve jak keby sme ju krajali 😖

tara2
24. jún 2009

prsky - si ju potesila teda 😀 😀 😀

prsky
24. jún 2009

heheh...myslim, ze deni to vie a kazdy taketo mimo v spravani nasich dcereniek potesi, ze deni? 😀

bezaz
autor
24. jún 2009

prsky tak na oducanie sa ja ja nesmierne tesim, cez den mi ninka zaspi len na prse alebo v kociari 😝
deni u nas sa take zazraky deju len ked je brutal unavena 🤐

bezaz
autor
24. jún 2009

jani ozi, tak nakoniec petovi nezistili nic, len mu napisali do papierov, ze pravdepodobne prekonal mononukleozu a ze ma schudnut 😲 😝

deni_v22
24. jún 2009

prsky, presne tak 🙂 ... si to spravne nazvala - darcek - beriem to ako nejaku motivaciu pre mna, ze RAZ bude dobre 😀

bez, tak to je super zaver vasej zdravotnej kauzy 😠

deni_v22
24. jún 2009

prsky, teraz som precitala opit vasich noci....to akoby si u nas spehovala 😀 ma to uplne rovnaky scenar... a davas ju este niekedy do postielky spat? ci uz len vo velkej posteli spava?

prsky
24. jún 2009

deni...v postielke nespala v noci ani raz od narodenia..bojkotovala ju od prveho polozenia do nej 😀 ...ako uplny drobec vnej asi 2x cez den pospala, ale predtym revalaaa a revalaaa...a v noci som ani neplanovala ju mat inde ako pri mne v posteli...tak mavala aj moja mamca nas a neuskodilo nam to, skor naopak, mame s nou super vztah (aj ked nielen to spanie s nou v posteli nan vplyvalo 🙂 ) a nespali sme s nou do puberty...ono sa to postupne preriedovalo...ako mali skolaci sme do rodicovskej postele zaliezli v noci, ked sme mali zle sny, ale frekvenciu si nepamatam

zuzi...tak to dostal dobru diagnozu 😠

no nic baby..uz fakt prcham do skoly...to bude trapaaas bo nic neviem a ked nespravim, tak letim 🤐

tara2
24. jún 2009

zuzi - a uz mu je lepsie? To mu nemohli zobrat krv hned aby vedeli naisto ci to je mononukleoza alebo nie...ale uz mate aspon pokoj...viete ze nijaku infekcnu pliagu nema 🙂

siska_br
24. jún 2009

cafteeee

som volaco chcela popisat, a kym som vas docitala, som zabudla... ☹

ale tak aspon co mam v tekvicke:

prsky - drzime vsetky ruky, nohy, parohy na skuske!!!! neboj nic, riadne im to tam natri, profesorom volaaaakym

sme sa akurat nedavno s tal bavili, ze aka to bude parada, ked uz mliecka nebude...ako budeme uz potom spat??? mi do doteraz nejak nedoplo, ale uz mam teraz z toho hlavu v smutku ☹

mon - ja som za cislo 4!!!!

a dnes sa u nas podarilo pol banana zdesiatovat woooooooooooooooooooooow 😵 😵 😵

tara2
24. jún 2009

prsky - aj my drzime palce 😉

siska - super, banan malemu asi chuti 🙂

bezaz
autor
24. jún 2009

jani lepsie hej, uz nema aspon teplotu, ale stale je unaveny.. este ho poslali do metabolickej ambulancie
a spachala som strasnu vec... petovi som na meniny zajednala osobneho trenera, dufam, ze sa moc neurazi 😀 heli dik za kontakt 😉
prsky drz sa, ved si frajerka, zmaknes to
siska ze jake ranajky 😉 u nas smakovalo jablcko s nektarinkou

siska_br
24. jún 2009

jani - sa stavim, ze zajtra mu uz chutit nebude 😀 😀 😀 ale prvykrat sa u nas stalo, ze sa nedotlacil mlieckom. zato obed uz tvrdo odignoroval a tazko presadzoval mliekoooooooo

uz viem co som chcela: baby, pouzivate niektora miesto avivaze ocot? chcem vysadit avivaz, poradte pls 🙂

siska_br
24. jún 2009

zuzi - fiiiiha, to si si teda trufla s tym trenerom 😀 😀 😀 daj potom vediet reakciu

inac moja mamka byvala dlhsi cas nenormalne unavena a az na predoperacnom vysetreni jej zistili nechutne nizku uroven zeleza, nemohla ist ani na operaciu...ale petovi krv brali...a mamca ani teploty nemala

siska_br
24. jún 2009

a dnes sme sedeli druhykrat v zivote na nocniku, posedel asi 10 min., chichichi chachacha, prehodila som ho k nam do postele a celu postel v momente ocikal 😀 😀 😀

zdenus
24. jún 2009

caute babule 😉
u nas zas nechutne leje, doobeda sme paradne domokli, ale co, ked s deckami von ist treba 😕

a mam celkom serioznu svalovicu.....neviem, co sa mi porobilo, ked som uz trochen trenovana 😀

zdenus
24. jún 2009

no tu to zas brutalne zije.... 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre