Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

rominka
6. júl 2009

zuzz-nas tak vytocil minule na kontrole srdce primar ale jak se muj ozval tak se zklidnil a ted co slysim tak na neho kazdy nadava tak snad se to male brzo zahoji,kika jsi sikovna pekne jsi to udelala 🙂

rominka
6. júl 2009

ela -ja jsem zkousela ze pomalu naucim malou na nutrilon a nechtela ho a vecer mi usina pri kojeni jen a to navickrat

tara2
6. júl 2009

adi jojo 😀 teba som myslela 😉

rominka
6. júl 2009

vidim ze asi presnidavky zadna nedelate tak jdu jeste hledat co a jak 😉

elanela
6. júl 2009

rominka takže aj ty len ráno a pred spaním ? no aspon niekto 🙂 takže po príkrmoch tiež nekojíš a papa ti pekne a čo dávaš na desiatu a olovrant ? ovocie?

elanela
6. júl 2009

rominka tie domáce presnidávky zaujímajú aj mna chcela by som spravit s marhúl a broskyn ak bude dost min,rok robila svokra z jablk ale sú dost sladké i ked hovorila že tam dala len trochu cukre ale mne sa zda sladšia než kupovaná obyčajná

deni_v22
6. júl 2009

prsky viem, som sa to tu docitala, no i tak v nej lala pekne pozuje...urob aj jej, nech nenaplnite tu recovanku o obuvnikovych detoch..😉

prsky
6. júl 2009

deni..vies, ze som na to uz myslela? Lala nema este ani 1 svoju capicu 😀 ale ona ich podobne ako ja nerada nosi ... ale aspon chvilu zapozuje 😉

rominka
6. júl 2009

ela-ano kojim jen pri probuzeni a pred spanim po prikrmech nekojim me rikala doktorka ze treba po mase se ani nema na 10 ji dam treba banan nebo mensi porci kase s bananem a 2 lzice jogurtu do toho nebo kasu s presnidavkou pak ma obed pak svacinku podobne jak 10-tou pak kolem 18.00 kasi a pak kojeni ,presnidavku s kasi ji micham protoze samotnou malo kterou mi ji ,a tu presnidavku asi udelam jak pisou s tim pudinkem tak snad se mi to povede kdyz se s tim budu piplat 🙂

talinka
6. júl 2009

elanela, my takisto tomi je cecok ja kojim niekedy aj kazdu hodinu, furt mu strkam cecok a pije a pije a pije... 😀 😀 😀 hlavne teraz v tom teple..davam casto....on sa uz aj sam obsluzi
a kramy som este nemala ani mi absolutne nechybaju....

talinka
6. júl 2009

jaaaaj, zabudla som vam napisat, rano som sa zobudila, ze Tomi tak divne funi ako jezko a aj vykrikol nieco , tak sa prevalim a tomi chudatko mal plienku cez tvaricku 😝 bohvieako dlho....
to mi sa tak hravame, ze hodim nanho plienku, on zacne od radosti funiet ako jezko, rozhadzuje ruckami a pootm ju odkryjem a smeje sa a tak dokola a on sa chcel asi hrat ci co a zistil, ze nikto mu tu plienku nedava dlho dole, tka nastastie na seba upozornil 😀 😀 😀 ale som sa aj troska zlakla,ale tak snad by sa nezadusil

elanela
6. júl 2009

tal no ani mne nechýbajú len ma straší ten máj ked som ich mala a odvtedy nič
ja davam malej čajík fenyklový toho vypije aj 200ml za den takže smadom netrpí hadam

rominka
6. júl 2009

ja davam jen vodu cajik nechce a vypije 150ml a kdyz ted byly ty horka tak aj vic

rominka
6. júl 2009

ela- neboj ja jsem mela taky naznak menstruace a od te doby nic to bych uz za chvilu mohla rodit 😀

elanela
6. júl 2009

romi 😀

deni_v22
6. júl 2009
rominka
6. júl 2009

deni -dekuji 😉

prsky
7. júl 2009

dobre ranko..slniecko je zatial vylezene...tak ako baby avion ci aupark? 😉

tara2
7. júl 2009

Dobre rano 🙂

tak ja cakam na auto a som za Avion 🙂 ...dufam ze mi Andrej stihne priviest auto, ale slubil ze hej...

prsky
7. júl 2009

ak aj nie, mozem vas zobrat 🙂

tara2
7. júl 2009

Adi ale my sme traja, to by sme sa asi nezmestili...ale dakujeme si zlata 😉

prsky
7. júl 2009

jak ze ne..sak ty v predu a 2 vzadu

prsky
7. júl 2009

inak Lala strasne skripe zubami...baby, co uz vase deti maju zubale...prestali s tym vase deti?

tara2
7. júl 2009

Adi dozadu sa zmestia dve vajicka a este skoro 13 neter?

prsky
7. júl 2009

jasne...sak za vodicom je 1 flek este...minule tam boli pohadzane tasky 😉

tara2
7. júl 2009

Adi vsak ale ja ta nechcem stale vyuzivat, raz by som vas uz aj ja mohla zobrat....ked tato donesie afto mozteist s nami 😉

horajda
7. júl 2009

dobre ranko baby a preco avion kde sa tam chcete prechadzat?????v sade je krasne ked svieti slniecko a potom mozeme zbehnut aj na nakupy

tara2
7. júl 2009

inak by ste mohli prist na kafco ked ste u mamy 🙂

tara2
7. júl 2009

hor - do Auparku chodime stale uz by to chcelo nejaku zmenu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre