Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
9. sep 2009

ivka - tak my sa plazime, maly rozprava mama, tata a este nieco comu nerozumiem, ma vlastnu rec 😀 . Snazi sa aj on postavit ale este mu to nejde. Ozaj a kde si rodila?

amonis
9. sep 2009

zdeni že dnes byla hore jen 1* 😀 takže aby se to zas neotočilo 😅 😅 já už dobré zpravy raději tady nepíšu....

tara2
9. sep 2009

baby vsak aj dobre veci treba pisat ved to tu bude vyzerat ze sa len stazujeme 😀

zdenus
9. sep 2009

jaaaj simi, uz chapem 😀 😀 😀 ...ale ved ja viem, ze sa asi pomylila, ked bola hore len 1x....a viem aj to, ze sa to hadam polepsi, ked prestaneme kojit...alebo mozno aj nie 😀 😀 😀

zdenus
9. sep 2009

ved to tara, takto to vyzera, ze len ohovarame tie nase deticky......ale bude aj horsie, verte mi 😝 😝 😝

siska_br
9. sep 2009

zdeni, ty si stara utesitelka 😀

zdenus
9. sep 2009

mas pravdu, veru stara 😀 😀 😀

ja som si vzdy myslela pri eliske, aka je hrozna, ako nespava, vymysla a pod...teraz sa tomu len smejem....a zas ma ine vychytavky, na ktorych sa budem tiez smiat a teraz ma z nich ide drbnut 😀 😀 😀 , toz to je realita

siska_br
9. sep 2009

zdeni ved to. ty nas, idealisticke prvorodicky, vies vzdy tak jemne stiahnut za nohu do normalu 😉

co si, ze stara....najlepsie obdobie pred nami...akurat my si este to druhe dieta budeme musiet odgrc...at, ty to uz mas z polovice za sebou 😵 😵

talinka
9. sep 2009

no cafte babule, nejak sa to tu rozbehlo, ved aj bolo co citat, neveriiiiiiiiiiim 😀

ivka, vitaj 😉

no co sa tyka tych silikonovov je nas veru doooost.... 😀 aj som sa dnes info u sestry tak ona ma dobre vyplne ale nie ani najdrahsie skor tie lacnejsie...a vysli ju cez 30 000,- + 30 tis., operacia a tie veci okolo toho a v BA toto presne by ju vyslo na 100 tis. Sk....(nechce sa mi davat do ejurasikov) 😀 takze musim zacat setrit 😀

no a jasnacka, musime aj chvalit nie len ohovarat tych nasich najkrajsich mrnusikov.....no napr, u nas sa velmi dnes chcelo, dokonca aj zjedol viac nez polovicu 190ml vyzivky, co je u nas dost a velmi sa blaboce u nas takisto dnes a dokonca sa hral na zemi v sede s gulickami (nie vlastnymi) 😀 a zrazu bol na bruchu, potom na chrbate a z chrbatiku potom v sede, tak ta moja opicka vie uz sadat ,ale len ked sa mu chce...sice toto uz urobil aj pred par mesiacmi ze zlahu sadol ale tak mozno 2x a odvtedy nic....takze tesim....uz len na kolienka a bude vediet vsetko...ale ked on musi len chodit naco kolienkovat...a odierat si ich, ze? 😉

teraz som ho supla von s vladkovou sestrou a mozem poupratovat a vecer hajde na bryndziaky a tvarohaky k svokrovcom, som to navrhla tak ide sa...coby pre mna nespravili? 😀

sestra ma aj volala cvicit, ale kdeze by som ja leniva dnes sla, ze? 😖 fuj, hanbim sa,ale odzajtra asi do tej posilky nabehnem....ale musim stihat do tretej, lebo dovtedy stoji hodinka 3 eura a po tretej nieco cez 5 eur uz a je tam aj mrte ludi uz... 😝

tara2
9. sep 2009

zdenus - ty vies cloveka potesit 😀 😀 😀

tal - a tie implantaty sa nedaju zohnat aj lacnejsie cez nejaku distribucnu firmu? Musim sa spytat muza 😀

ivka2007
9. sep 2009

talinka dakujem za privitanie 😀 ,musim si vas precitat ked budem mat cas,mne implantaty nehrozia,nieze by som mala take krasne....asi by som vyzerala smiesne 😀

amonis
9. sep 2009

já chci taky implantáty...to bych byla kost 😀 😀

jo dvě děti to je jiná než jedno můžu potvrdit už se těším až mi bude Karolínka více rozumět protože ted jsem něco jako prolízačka a cumel.....

talinka
9. sep 2009

tara, no to teda neviem,ale moja segra tvrdo na tom pracovala, minimalne dva roky sa na to odhodlavala, mala prestudovany o tom komplet vsetko na nete, diskusie a tak,mohla by prednasat, lebo to je cela veda aky typ implantatu a tak kolko ml....a neviem co este 😀

amonis, aj ja by som bola kost,ale to by som musela este schudnut....stacilo by mi keby mi prsia ostali v takej forme ,ake su teraz, co veru nehrozi, a ked by som nedajboze schudla, prve co pojde budu cecky 😀

tara2
9. sep 2009

tal - dobre vediet, vyuzijeme tvoju sestru ako poradny organ 😀

mojkamirka
9. sep 2009

ivka vitaj

nové prsia by sa zišli, kto ma bude sponzorovať? 😀

mojkamirka
9. sep 2009

chlapov som vyhnala do sveta, ja som zatím dovarila, poupratovala a mam nezvyčajne veľa času len pre seba 😀 😀

prsky
9. sep 2009

amon..to si dobre vystihla..ja sa tiez citim ako cumel a preliezka v 1 😀

prsky
9. sep 2009

zuzi, dobry link...citujem "kto už dostával materské, bude do dvoch rokov dieťaťa dostávať 256 eur a potom podľa toho, či platil odvody." - takze ak by som si teraz z uboheho rodicovskeho platila minimalne odvody do socialky (89,7€), tak by som pri druhom teoreticky mala dostavat zas 256€ 😀

bezaz
autor
9. sep 2009

adi nemam to nejak nastudovane, tak snad nam tu minimalnu mzdu daju aj pri druhom 😅 😲

sisa.b
9. sep 2009

ahojte 🙂 my sme sa boli dnes unavit na tn hrade 😝 teda len ja, lebo mlada mi tu lieta cela vysmiata a plna elanu 😅 samozrejme som ju vlacila v mdc, tak mam za sebou kvalitnu prechadzku 😝

slecna bola za hviedzu, lebo si krasne pytala mliecko znakovanim 😵 a nase plienocky boli tiez pochvalene a snad dalsie babatko bude v latkovkach 😵

elanela
9. sep 2009

jééj no konečne je čo čítat tak prispejem pekne aj ja 😝
mame sa ok
ale už 3.den mi moja mala nechce mlieko odo mna včera večer pol 8 som ju išla nakojit a nič nechcela odliezla odo mna preč tak som skúsila počkat 10min a zas nechcela a to mi urobila aj v pondelok tak som si spomenula že mam v skrinke umele mliečko pre strýčka príhodu tak že jej ho teda skúsim či to je mojím mliekom alebo prečo nechce
išla som uvarit vodu a kým chladala tak som ešte skúsila priložit a zas nič tak som jej urobila to UM a viete kolko vypila? že 100ml 😠 dost malo teda ale zaspala o 20 a spala do pol 5 to som ju kojila ale v polospanku vypila jedno prso druhé to už sa prebrala ke som si ju prekladala tak už ho nechcela a dnes večer opat to isté ale dnes vypila 110 tak uvidíme
žeby sa mala rozhodla sama odstavit? len ma napadlo že zdenus spomínala kedysi že jej sa mala takto odstavila ked bola tehula tak dúfam že nie som 😲

zdenus
9. sep 2009

ela, u nas to bolo tak nejako ako si opisala ...ked som bola tehoska, a este som to netusila....a nemas nahodou kramy? vraj aj vtedy moze mlieko chutit inak a deti ho mozu odmietat...to nasej pazranke samozrejme nevadi 😝

zdenus
9. sep 2009

ja som fakt debilka...pises, ze dufas, ze nie si tehoska a ja sa ta spytam, ci nemas nahodou kramy......kua...to je tymi 3 rokmi na materskej 😕 😕 😕 😕 ...este raz sorry, damy!

mojkamirka
9. sep 2009

elanela, možno sa fakt chce odstaviť. 😲

elanela
9. sep 2009

zdenus 😀
nie nemám krámy 😀
no šak uvidíme ráno alebo v noci či sa bude chciet kojit
šak tu študujem o UM šak nemám ani poriadnu flašku nič a ešte neviem ako to budem v noci pripravovat šak kým sa ja pozviecham a pripravím jej to tak zobudí pol baráku 😀

tara2
9. sep 2009

ela - ja uz UM nedavam ale ked som mala malo mlieka tak som si ho pripravila ked som isla spat (okolo 23:00) a dala som ho teplejsie do termoobalu a ked sa maly zobudil o 24:00 bolo to mlieko akurat tak som mu hned pichla flasu ked zacal mrncat, potiahol si 3x a zaspal. A rano som mu dala svoje. Inak by tiez zobudil cely dom...

bez - podla mojich dostupnych infosiek budeme mat narok na materske a zvyseny rodicovsky prispevok pri druhom dietati ak prejdeme z rodicovskej na matersku a spat na rodicovsky. Kamoska sa na to pytala uctovnicky v ich firme a ta jej to povedala.

sisa - ty aku osvetu robis 🙂

sisa.b
9. sep 2009

eli, aj jednej mojej znamej sa mala odstavila, ked bola tehu a este o tom nevedela 😉

siska_br
9. sep 2009

jani - zachranila si si mliecko? 😵 😵 😵 super!!!

babulky, pokial budete prechadzat z RD opat na MD, platia rovnake podmienky ako pri nastupe na prvu MD. teraz. ako to bude o pol roka tazko povedat, ze....

eli - co to co to? 😅 zebyyyyy?

tara2
9. sep 2009

siska - hej, vcera som si este pripravila UM ale uz som nedavala a ani dnes tak som rada ze mam zase dost mlieka 🙂

siska_br
9. sep 2009

super. a dal sa nakoniec nahovorit na niektore mlieko? ja kebyze zostanem bez mlieka tak si to asi hodim, to moje dieta je tvrdolhlave ako mulica, nedostanem do neho takmer nic...doobedu zeleninka s masom a vecer kasa a medzitym len mlieko, vsetko ostatne tvrdo odmieta...o nociach ani nehovorim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre