Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

elanela
24. sep 2009

petussa aj ja mam mlieko ešte stale čítala som tu na konovi že jedn ababa ešte polroka mala

elanela
24. sep 2009

baby nemáte skúsenost s madarským nutrilonom Milumil?

deni_v22
24. sep 2009

petus, je mi to jasne, ze pri detoch treba byt zasadovy, ale v polospanku je to o to tazsie...no uvidim, aka bude noc... a ze uz maju svoj rozumcek, nemusime pisat 😉 v spalni malu ucim, ze sa nesmie hadzat po posteli blizko steny, lebo sa udrie a minule ma pobavilo, ako mi v detskej izbe prstekom podobala najprv do steny a potom na svoju hlavku, akoze aj tam je stena a moze sa udriet 😀

ja som pri Emke mala po odstaveni tiez strasne dlho mlieko a zastavila to az HA..

prsky
24. sep 2009

deni...sak to je to, preco som sa este neodhodlala dat Lale didu len vecer a potom az rano...nemam na to nervy vydrzat zopar noci jej rozculovanim...v polospanku by som sa aj tak na to vyprdla...ja (asi marne) dufam,ze sa to upravi nejako samo 😀

deni_v22
24. sep 2009

prsky, tiez som si pred par dnami myslela, ze aj u nas to bude musiet prejst "samo"....no minulu noc som sa nejak spontanne, bez pripravy zatala...proste dozrelo vo mne rozhodnutie a teraz ho musim nanutit malej 🙂 a verim tomu ze ona to pochopi rovnako ako spanie v postielke...

prsky
24. sep 2009

jj...som si vsimla, ze ked sa vnutorne k niecomu ohladom malej presvedcim, tak to funguje...ale este u nas nedozrel ten cas asi 🙂

petusaaa
24. sep 2009

elanela, ja som kupovala milumil, ale uz ho nekupujem, lebo co sa tyka penazi, tak to vyjde na rovnako ako sr sunar alebo hipp mliecko , ktore je este lacnejsie. a myslim si, ze v tomto veku je uplne jedno ake UM budes davat 😉
a ja uz nekojim pol roka, takze tiez sa cudujem 😒

petusaaa
24. sep 2009

deni, to je aka sikovnica 😵

pepka
24. sep 2009

paskova, my sme sa odstavili nastastie uplne skvele, ako po masle, matovi bolo uplne jedno z akeho balenia tecie mlieko. nebol na cici nastastie zavisly, odmalicka sa za 5 minut nahltal a siel si po svojom. ani nikdy nechcel dudel.
hanka bola pravy opak, na slovo vzata zavislacka, ale prastili sme zo dna na den, 2-3 noci boli horsie, treba vydrzat, ale ak sa raz rozhodnes, uz necuvni hlavne, nedaj prso, lebo s tym neprastis nikdy, dietatu dojde, ze ked reve dlllllho a siiiilno, tak ti nakoniec tie nervy prasknu a predsa "ho" vytiahnes 😀 tak bude manipulovat....
a hanka mala cumel do 6 mesiacov len na zaspatie, potom nie, takze ked sme sa 15mesacni odstavovali, tiez uz nebol cumel ako nahrada, dokonca ta aj akukolvek flasku s mliekom odmietala, lebo bola naucena na poharik... tak sme ficali nejaky cas bez mlieka, kym som ju naucila...

pepka
24. sep 2009

cryo, to som si tak vyratala, ze keby idem dajmetomu za 4 eura na hodinu robit na 8 hod denne na plny uvazok a pridem o rodicak a zaplatim 2 eura opatrovatelke, som 10 eur mesacne v minuse oproti tomu, co dostavam teraz, teda pardoooon, este neratam dalsie dve hodiny denne opatrovatelke kvoli ceste do prace 😀 hm, to sa vyplatiiii

pepka
24. sep 2009

petusa, aj ja este mesiac po odstaveni mam mlieko, teda uz sa to asi podoba skor tomu kolostru, co byva pred porodom, je to zlte a vcera som to kostla a fuuuuj, aky grc, slane, ci ake to je hnusne 😝

pepka
24. sep 2009

a boli sme rano v poradni, tiez nam pichali infanrix a ze pravenar az v roku, to mame prist s hankou na 5 rocnu prehliadku, ako super, ze su obaja narodeni v novembri, zabijeme 2 muchy 1 ranou... 🙂

cryonae
24. sep 2009

jani ze mi to potom napalis ked to budes mat vsetko po kope 🙂)))

pepi ja som si to vyratala s 3 EUR na hodinu ze budem cca 200 EUR v pluse. uzasne, co? ☹ ale casom ked sa zapracujem, maly trosku podrastie a zahra sa aj sam, mozno uz ani aupair nebudeme potrebovat a potom uz to bude celkom fajn 🙂

baby dnes tu bola kamoska s dvojrocnou babiznou a pobehovala po obyvke a kradla malemu hracky, tak sa nasral a normalne si to s nou siel sam po dvoch vybavit 😀 😀 😀 cm cumela jak puk ked si presiel za nu celu obyvku ako by sa ani nechumelilo 😀 😀 😀 😀 😀

zdenus
24. sep 2009

cryo, super, to je dominantny chlap 😀 😀 😀

pepka
24. sep 2009

cryo a co ho nechas sameho doma ??? 😀 😀 😀 ci vezmes do prace 🙂

pepka
24. sep 2009

jaj, vazime 9650 a 76 cm

bezaz
autor
24. sep 2009

kokso vy ste vsetci ine vahy.. ninka na zaciatku bola za bugrisa a terazky je nejaka tenka 😀
heli inak nejake CD ma aj petra, tak sa opytaj jej, mas to najblizsie 😉

zdenus
24. sep 2009

vsak bez, toeto nase bojnicanky su nejake lahke vahy 😀 😀 😀

bezaz
autor
24. sep 2009

zdeni sak idu konkurovat sklenarikovej.. aj ked ninka bude asi male pivo 😅

cryonae
24. sep 2009

jej vidis zuzi, spytam sa peti 🙂 dakujem

pepka ja mam homeoffice

elanela
24. sep 2009

no tak poradnu spojenú s očkovaním mame za sebou v čakarni bola samý úsmev pusky posielala chlapcom okolo ešte aj sestrička hovorí akú ma dobrú naladu a potom to prišlo vošli sme dovnútra položila som ju na pult a spustila rev plakala slzy jak hrachy doktor ju nemohol poriadne ani popozerat a ani som ho nepočula čo tak strasne plakala potom ju sestrička pichla hned 2x no slzy jej tiekli až po krku chúda moje a prestala až vonku ked sme vyšli.potom bola v pohode ale o 18 začala by taka slaba akási a začala strašne plakat ani postavit sa chúda nevládala tak som išla rýchlo domov dala som jej nurofen čípok a už spinká chudátko moje male dúfam že bude spinkat do rána pekne no uvidíme ach jaj si vytrpela teplotu nemala tak snad zajtra už bude fit

bezaz
autor
24. sep 2009

heli to mas super, ked ti umoznia robit z domu
baby potrebujem poradit, nase dieta zasa vymysla, odmieta mi jest jogurt a kasu, dnes to dopadlo tak, ze zjedla polovicu jogurtu a z kase asi 2 lyzicky a potom jacala hladna.. myslite, ze jej mam dat nieco ine jest? lebo ju nechcem naucit, ze ked nieco odmietne, tak automaticky dostane druhe 😝

cryonae
24. sep 2009

zuzi ja mam ten isty problem s krpanikom. zo vsetkeho si da 2-3 lyzicky a koniec, este pomoze ked mu spievam, rozpravam riekanky, robim blbosti a nahanam ho s lyzickou po byte ale aj tak ziadna slava
niekedy ked mam pocit, ze fakt nic nejedol uz cele hodiny, tak mu dam mlieko.. to okamzite vypije celu flasu ☹

tara2
24. sep 2009

heli - ja by som tiez robila z domu keby som mohla...

dnes som sa tak vytocila...normalne je problem zohnat body s dlhym rukavom 😠 😠 😠 s kratkym maju vsade a s dlhym len kde tu a ked aj maju tak male cisla 🙄 🙄 🙄 .

zuzi - mne ked maly vecer neje tak mu ine uz nedavam akurat kojim

bezaz
autor
24. sep 2009

jani ja som body nakupila v teskaci, za super ceny
heli, ale ona len vymysla, nie je to, ze by nebola hladna.. je naucena, ze sedi v stolicke, za behu alebo inde nedavam jest, iba mimo domu, len ona robi vsetko preto, aby ma rozculila.. vedome si napr strci prsty do ust, ked tam ma jedlo a rozotiera si ho po tvari a do vlasov.. pripadne zacne jedlo pretlacat cez zuby a pod... a hladna je urcite, lebo tu vecer jacala od hladu, tak som jej zapchavala usta aspon spaldovymi chrumkami 🙄

prsky
24. sep 2009

bez..ja som prave pred chvilou poriesila tak, ze ju dlabem 😉 predpokladam, ze sa naje mlieka pri uspavacom kojo

elanela
24. sep 2009

bez tak nie si v tomto sama naša toto robí bezne pri jedení keby si videla našu stenu v kuchyni aké ornamentytam máme od nej ked mi vyrazí lyžičku no radost krmit ju niekedy fakt 😠

tara2
24. sep 2009

zuzi - ja som aj v Tescu bola a take cislo nemali 😝 a to som bola u nas a aj na zlatych

a aj maly niekedy vymysla, ale najcastejsie zacne krutit hlavou ze nie a uz do neho nedostanem ani ň

bezaz
autor
24. sep 2009

jani no ja som nakupovala v senci, tak tam mozno nebolo take prebrate 😅

tara2
24. sep 2009

zuzi - asi hej tu bol desny vyber

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre