Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
1. jún 2009

tak sa pripajame ku gratulacii hlavne tominovi a potom samozrejme vsetky detickam a mamickam, kedze aj my sme este deti 😀
my mame doma slzave udolie, peto ma rozrezany zadok, teplotu, fnuka tu, dieta mu kontruje, prikrm dnes vobec nechutil, akoze treti den to iste, ci som spadla z oblakov 😝

petusaaa
1. jún 2009

aj my gratulujeme

hor 😲 😲 😲 sikovne mas dieta 🙂 mne sa aj niekedy zda, ze zaznakuje ham (jedlo) ale potom to na druhy den nespravi... a tak rozne... tak fakt si netrufam povedat, ze uz znakujeme 😒

sisa, nedovaram. dam mu vypit caj, chvilku pockam a potom dam mliecko,a k pyta...

bez, preco ma rozrezany zadok? nieco som neprecitala 😕

bezaz
autor
1. jún 2009

peti sa mu spravila na kostrci taka cysta, vola sa to jeepovy syndrom alebo na slovensku vraj dvojca, proste zarastie chlp alebo cokolvek {dvojca, sa v takej cyste nasli zuby, kost apod zo zaniknuteho dvojcata}, zapuzdri sa to a zacne hnisat.. nevie si to najst cestu von, tak si to robi vselijake kanaliky.. takze teraz to ma narezane, aby vysiel hnis a na jesen pojde na operaciu, aby mu to cele vybrali.. nielen tu cystu, ale aj tie kanaliky 😝 nechutas

hor super, ze zuzka znakuje, ninka to ma uplne v pazi, ona neurobi nic, co by jej neprinieslo uzitok 🙄 pragmatik od narodenia
ale dnes ma prvykrat tak ozajstne objala, vybehla som do obchodu, ked zaspala a bol tu peto a ked som sa vratila, uplne sa mi hodila okolo krku a stisla ma ruckami 😵

amonis
1. jún 2009

tak já se taky pochlubím 😀 😀 malinká když řeknu hají tak vždycky položí hlavičku a dělá že hají ale zachvíli jí zase zvedne a čeká až zas řeknu hají... 😅 😅 to už nám jde tak týden asi je to blbost ale je to takový pocit jako že mi rozumí co jí říkam je to fajn....

bezaz
autor
1. jún 2009

no haloooo!!! nikde nikto??
ja sa len potichucky modlim, aby bublina spala... a za pol hodku padam aj ja 😅

talinka
1. jún 2009

no halooooo..sak som nevedela najst nasu temicku 😅

aj ja kona uz pekne zanedbavam...Tomi mi dnes daval inak zabrat, dnes bol umrncany ako este nikdy doteraz 😝 som si uzila tie jeho nervacke naladicky a striedavo vesele 😖 a to ma dnes polrodky a sviatok deticiek..no co uz...uz spinka,..no bohvie dokedy...zeby isli u nas zuby??? no neviem, nevyzera to tak....

dnes sme mali druhy prikrmovy den, pre zmenu som mu otvorila HAMI prva mrkev a bleeeeee iny humaaaaac... 😝 som myslela, ze mi to nebude jest, tak som pre istotu dala varit aj mrkvu...ale ty kokooooos, ten je iny jedak sak zjedol takmer polovicu 125g flasticky...pekne papuskal...az na to, ze mrkva bola vsade 😀 ale je to fakt dost hnusne, tu vcerajsiu mrkev co mu varila svokra mal aspon sladucku...toto bolo total bez chuti,ale zjavne mu to nevadilo, tak som rada,len som nevedela kolko mu mozem dat, nech nie je zle...lebo dnes aj velmi casto som kojila aj castejsie ako obvykle aj ked ja kojim dost casto kazdu 1,5 hodku az 2...tak neviem neviem , tak som mu este vecer pred kupanim praskla zopar lyziciek, dufam, ze neva...sa mi zda, ze odkedy vcera ochutnal jedlo..ze nevie bez neho vydrzat,lebo dnes iba ked jedol bol kludny 🙂 ...co ked mu uz fakt nestaci? kolko mu mozem dat tej mrkvy? viem, ze celu davku este nie...sak mam pocit, ze on by uz najradsej aj desiatoval nieco a olovrantoval 😝 😝 a kakanica cista mrkva

no tak ako vyperem co najlepsie mrkvu z oblecka???? radte, baby, radte...s popucenou mrkvou sa nenarobil taky bordel ako dnes s tou vyzivkou, ta bola vsade aj mal oranzovy ksichtik a vlastne vsetko aj grcky boli mrkvovite... 😀

no idem kuk ci ste aj dnes este nieco popisali...

zuzz
1. jún 2009

bez, to mas fajn, ze mozes ist spat. mne to tak nejako hlupo vychadza, ze vzdy sa do postele dostanem az okolo jedenastej, ked mala prvykrat v noci papa.

bezaz
autor
1. jún 2009

tal ja s tym pranim neporadim, mne nevysla mrkva ani vanisom 😝 take pekne bodycka mam zasrate
zuzz musim, lebo inak som mrtvola 🙄 🙄 pokial nespim aspon 7 hodin, tak nefungujem... a tie teda nespim, tak musim nejako nahnat minuty

prsky
1. jún 2009

cafte..som dobre napajedena...kupila som dnes 5 roznych druhov vyziviek len tak nahmatkovo ze od 4 a 6 mesiaca a vo vsetkych okrem pastrnaku je plnotucne mlieko a lepok?! ale hlavne, ze su bio 😠

zuzz
1. jún 2009

prsky, vyzivky s mliekom? to si ake kupila?

bezaz
autor
1. jún 2009

prsky bohuzial musis studovat zlozenie uz v obchode 😝 a to si co za bio kupila? hamanek ci ktore? lebo bez takychto chutoviek je myslim len ta alnatura z DM

gabrus
1. jún 2009

ahoj holky.Hlásím se po dlouhé době. jak se tady máte? letí to co?? Už mají děti půl roku, je to rychlost..¨Terezka je šikulka, sedá si a začíná lézt, fakt šídlo. |uhlůídat jí je nadlidskej výkon. Bohužel nám ale v 5měsících diagnostikovali atopii, tak se trápíme se svěděním a je to hrůza, už 2měsíce neřeším nic jinýho, hlavně v noci..ach jo,.
Kdybyste mi nktěrá chtěla něco zajímavého napsat, tak prodím do IP. Dík a mějte se G

sisa.b
1. jún 2009

tak hlasim, ze sa sefka naucila prekladat kolienka, takze uz plnohodnotne stvornozkujeme 😵

sisa.b
1. jún 2009

gabrus, my mame pri sadani pekne nehody, vzdy sa jej podari hodit sa dozadu a nie vzdy ju stihneme zachytit ☹

zuzz
1. jún 2009

sisa, skvele :D blahozelame.

prsky
1. jún 2009

zuzz...v DM

bez...ten pastrnak je alnatura 😉 a bola som v obchode s malou, ktora nemala moc pochopenie a rucala aj v manduci, tak som schnapla co som videla a frcala som ... ale ma to sere, jak mozu napisat od 4M a dat tam lepok a mleko? a su to hipp a hami

bezaz
autor
1. jún 2009

adi ja som kupila aj nejaku mrkvu s feniklom a pod a je to bez takych prisad 😲 no asi preto, ze vsetko zatial kupujem alnatura 😅 hentie ani nepozeram, lebo tak byva veeelmi casto aj celer
tak hlasim, ze idem chrniet
ozaj a gratulujeme pohybovo zdatnym, u nas nic nove, nie je nad zivot pohodlneho bonvivana 😵

sisa.b
1. jún 2009

holky, tak my mame uz prvy lepok za sebou - v sobotu mala vyfasovala u svokrovcov dlhu piskotu a tlacila sa nou 😝 a vobec - suche rozky u nich frcia stale, takze ja uz som boj vzdala

bez, este sa za nou nabehas dost 😉 slubujem 😀

talinka
1. jún 2009

a dakujeme..Tomino vam dakuje za gratulacie !!!!!! 😵 😵

amonis, nas nieco take ako chlpy, ci ze nam nieco rozkuse, od psika veru neodradia 😀 my to velmi dobre pozname, mame dost dobre a dlhorocne skusenosti so psikmi... 😉 aj ked jasne, ze jednoduche to nebude,ale my ked nemame psika, je moc pusto, 😖 keby sme to mali riesit, nebol by cas ho mat asi nikdy....

talinka
1. jún 2009

sisa, gratulujem...Rebeka uz pekne fici...to u nas nejak vyvin zastal posledne tri dni 😝

hor, Zuzka aka sikovna....normalne mam pocit, ze sa malo venujem Tominovi ako som ta citala a to som stale s nim,,,

prsky a to ake si nakupila? myslim znacky...tych vyziviek...

smejko1
1. jún 2009

ahojte, prosim Vas poadte mi dobry sportak..... {lahky} alebo golfove palice co sa daju dat az do lahu....... ja s tym mojim tazkym hebedom uz nevladzem... a nemam pocit, ze sa tam malemu extra pohodlne sedka........

dakujem uz do predu 😉

zuzz
1. jún 2009

nasa natalka sa vie pekne hybat iba vo vani vo vode . na suchu sa iba gula a robi hodiny.
ale uz obcas skusa daco s nohami - dajako si ich pritahuje pod brucho, ale nevie, co dalej 😀

zuzz
1. jún 2009

dobru nocku.

tara2
1. jún 2009

zuzz - to sa mozu s Dominikom gulat spolu 😀 😀 😀 on robi presne to iste 😀

a pripajam sa k lazaretu...muza seklo v krizoch, sa plizi po byte ako 90 rocny dedko a rehoce sa tomu 😀

sisa - mne dnes hovorila susedka (ma vnuka starsieho od Dominika o 2 tyzdne) ze ako maly pekne papka, ze minule zjedol skoro 1/4 chleba 😕 😕 😕 😀 tak dobre sa napapkal a este do neho natlacila zemiakovu omacku a vraj spal 3 hodiny v kuse, chudatko tak mu bolo dobre 😕 🙄 🙄 . Ja ked toto pocuvam tak sa mi jezia chlpy ktore nemam...takze vy ste na tom este dobre 😉

deni - dnes som pridala malemu trocha feniklu do jedla (2 dni uz nekakal) a poobede sa to rozbehlo, kakal 3x dnes, zajtra dostane obed az po plavani 😀 😀 😀 . Skus dat malej troska ked ma problemy s kakanim 😉

tara2
1. jún 2009

idem uz aj ja spat. Dobru noc vsetkym 🙂

deni_v22
1. jún 2009

baby, ako vyzera soor a ako afta? som to nikdy nazivo nevidela a nasla som malej v puse na hornom podnebi taku bielu bodku, asi 2mm priemer..nevyzera moc plasticky v priestore, skor je plocha, podoba sa na hnisavu fistulu... 🙄

smejko1
1. jún 2009

deni - to je ta zaba........ aj my sme to mali

prsky
1. jún 2009

tara..to je nejaka epidemia teraz? aj mojho seklo, tak sa tu teraz lutuje 😀

tal...kuk vyssie..hami a hipp

bez...tak ja to az tak neriesim ako ty (napr. z toho lepku az take obavy nemam) - dnes som napr po tyzdni prikrmov dala uz masovo-zeleninovu polievku /pricom maso bolo povodne na plane az koncom tohto tyzdna/, pricom v tej stave sa vyvarila aj cibula, varim v obyc vode, sak ju chlipe aj pri kupani a zatial ju neporazilo atp.

amon...akurat dnes bol v telke nejaky alergolog /vyzeral, ze ma ordinaciu niekde vonku, lebo bol super opaleny 😀 / a statisticky to vychadza na viac alergii v BA ako na dedinach, takze s tou hygienou to netreba prehanat .. a preto mame doma chlpov, ze by som svetre mohla pliest a mala to zatial znasa ok (akurat uz zacina objavovat zverinec, takze zakazdym ked "hladka" macku alebo psa, ma v rucicke veeela chlpov a zverinec zacina utekat 😀 - asi si za chvilu otvorim salon pre terierov, mala je rodena trimovacka 😎 )

prsky
1. jún 2009

smejko...sak uz maly nemusi byt uplne v lahu...ja mam ten isty golfac co zdenus...je tam mierny kopcek v najsklopenejsej polohe a gut ... kupovala som ho tu: http://www.aukro.sk/item646129273-kocarek-chicc...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre