Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

mojkamirka
9. nov 2009

ahojte, tak neviem čo sa stalo, ale mne práve zaspal synáčik. 😨 a to bol hore od šiestej, nechápem. Ved stále spí až okolo jedenástej.

tal, no ja som teraz pozerala na nete fľašky a som sa rozhodla, že idem kúpiť sklenenú chico aspoň doma na mlieko. Snáď ju budú mať v lekárni, alebo mi ju apon objednaju.

siska, no teraz si samka pochválila a večer si to vyžerieš 😀

my sme spali celkom fajn, od pol noci do šiestej bol hore asi dvakrát, dala som mu UM a hajal dalej. Inak my sa už nekojíme. 😢 😅

siska_br
9. nov 2009

mirka - ja mam doma za tatru chicco flasiek, nekupuj!

ja robim smotanovu tiez bez stuzovaca a v poho...za noc v chladnicke vytuhne do mrtva

mojkamirka
9. nov 2009

ja tiež nedávam nikdy stužovač do smotanovej torty

cry, pod ku mne, je tu bordel ako v tanku a ja si sedím pri počítači 😀

bez, mne zas príde smiešne keď mu niekto povie aké je to zlaté babätko, veď to je chlap s rožkami 😀

bezaz
autor
9. nov 2009

ad stuzovac, mne tiez torta drzala, sak bola zavreta v tortovej forme 😀 a mali sme tu trasenu, ale dala som jednu kyslu a jednu sladku smotanu, aby to nebolo moc mastne 😉
ad poriadok, keby svokor v piatok trochu neupratal, tak tu nemam upratane uz vyse 2 tyzdnov, kedze sa len uciiim a chodim do prace 😝 😝 takze sa tesim, ze v sobotu nabehnem strasne poupratovat 😀
a najnovsia moda u nas, okrem toho, ze spi s nami na posteli, tradicne sregom, aby sme sa my nevyspali, tak spi niekedy az do 7.30, co nespala ani ako novorodenec, zato v noci je aspon 5-6x hore

mojkamirka
9. nov 2009

siska, že za noc, u nas môže tuhnuť max dve tri hodiny, lebo ma už svrbí jazyk. a chicho fľašku mám aj ja, len zas na sklenenej sa mi páči , že v nej mlieko vydrží dlhšie teplé. A myslíš, že chico fľašiek sa to netýka? možno je to fakt len veľa rečí, no budem tak spokojnejšia.

siska_br
9. nov 2009

mirka - ja neviem, som ten clanok necitala, ale myslim, ze tal pisala, ze sa to tyka len cumlov...nerobim si z toho hlavu, samo tie flasky nepouziva, tak mi je to celkom egal...sklenu nemame, ale ostatne chicco druhy aspon po 6 ks z kazdeho druhu hadam 😝, ak by si potrebovala nie je problem. no bola raz taka akcoska...

mojkamirka
9. nov 2009

siska, práveže sa to týka hlavne fľašiek, že sa uvoľňuje tá látka z fľaše ked sa tam naleje horuca voda

talinka
9. nov 2009

ahojte....maly mi tu robi "poraaadky" tak som sem na chvilku kuk...

cryo, pohodaaaa, keby si bola u nas bola by si viac v strese, ja povysavam, umyjem dlazky, Max zleze zo svojho kresielka a hned su zas vsade chlpy 😝 a prach sada neuveritelnou rychlostou u nas...takze ja uz neriesim bo by som sa asi zblaznila..... 😉

mojkamirka, tyka sa to len cumlov ale aj cumlov na flaskach a ide len o AVENT,BABYNOVA a NUK tie mali zle hodnoty 😉 chicco myslim v pohode...

smotanova torta.--ani ja nepouzivam stuzovac a ani neviem ako to vyzera 😅

talinka
9. nov 2009

mojka,ano aj flasiek som nedopisala...

talinka
9. nov 2009

pisem na etapy ,ale maly nedovoli... 😝

aj u nas isli robit rozboty, tak ked budu vysledky dam vediet,ale myslim, ze netreba hned stresovat....

no idem vencit maxa
a tomca, majte sa a pekny dnik

cryonae
9. nov 2009

tomi uz buchoce v postielke ale kym neprostestuje tak sa tvarim, ze neviem, ze uz je hore 😉

tak tu su fotos www.facebook.com/Falbum.php?aid=2039855&id=1452...

horajda
9. nov 2009

cafte baby,
dakujeme za gratulacie

adi, mne sa nerozpadava, dala som 5jogurtov a 2 smotany a drzalo a nabuduce chcem bez smotany tak uvidim, to pismo som robila s takymi tubickami na pisanie na pernicky, da sa to kupit v tescu a je to od dr oetker

no a my sme kupili odrazadlo levik za 7libier z ebay je ako novy tak sa vytesujem viac ako zuzka 😀

horajda
9. nov 2009

ozaj baby mam otazocku ake mate mixery na mixovanie detskej potravy, kamoska bude mat babo a jej mamina jej chce kupit mixer pod stromcek a nevie aky poradite mi, lebo ja som nekupovala my sme mali doma kuchynsky a tym to haslo, to mi stacilo

siska_br
9. nov 2009

mirka - no ved neviem, som to necitala, len som kukla na nase avent pohariky, z kt. pije samo, su z PP, lucka flasa to snad tiez neobsahuje a sla som spokojna spat 😉 a horuca voda sa tam u nas i tak nedostane, kedze ani caj ani UM eeeeee

siska_br
9. nov 2009

jeeej, heli, torta bola krasna, ten medvedik bol uplne perfektny...z coho si ho robila? fakt krasny

hori - ja mam tiez brauna kuch. mixer, ponornym mixnem vsetko krasne, za varu v hrnci

horajda
9. nov 2009

tak aj ja pridavam fotecky http://www.facebook.com/album.php?aid=2039855&i...

heli tominko je aky chlapisko,strasne zlaty

horajda
9. nov 2009

a ten meda a cela torta ako z cukrarne krasna

bezaz
autor
9. nov 2009

zuzi a to si zuzke davala tortu s jahodami?
mixer taky rucnu sme dostali ku chladnicke, inak super, ma malu nadobku na mixovanie, mne sa moc osvedcil, je to moulinex http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=53299

horajda
9. nov 2009

ano zuzi,zjedla asi 2-3 a nerobim z toho taku vedu

horajda
9. nov 2009

a preco?

horajda
9. nov 2009

ja som citala ze od roku sa mozu 😀

siska_br
9. nov 2009

zuzi, mne to nejde pozriet ☹ musim si ta uz konecne pohladat na FB...

deni_v22
9. nov 2009

ahojte,
neviem preco, ale u mna FB casto blbne tak, ze ak niekto nahodi fotky, tak ja ich vidim az po par hodinach...predtym sa tvaria, ze tam este nie su 😖 ...takze na medvedika od cryo si este musim pockat, ale jahodovu torticku od hor som uz videla, kraasna 😵 a tiez mirkinho maleho velkeho Tomaska 🙂

k ponornemu mixeru...kupila som si ponorneho brauna s kovovym koncom este ked sa narodila Emka, doteraz sluzi, mama ma ten novsi typ, tiez je spokojna, takze ked mi odide ten moj, asi zase vsadim na znacku braun

dieta uz ujuka zo serblika, tak som dopisala 😒 ....

cryonae
9. nov 2009

dakujem babky 🙂 siska ten potah aj macko su z jojo cukrikov, robi sa s tym asi ako s plastelinou, takze ziadny velky vykon 😀

zuzi krasna torticka 😵 😵 😵 😵 a vidno ze zuzke smakovalo 😀 😀 😀

mojkamirka
9. nov 2009

cry, že s pastelinou, ja som robila potah z jojo cukríkov a nikdy viac, sa mi tak lepilo na ruky, že strach 😝

amonis
9. nov 2009

ahojky tak u nás jsou holky zase nemocné KIki dobrala ATB.a uplnuly 4 dny a má znovu rýmu a začíná kašlat akarolínce teče z nosa a nemůže spát....já jsem už uplně v prdely z toho furt musím myslet na nějakou debilní prasečí chřipku kdysi bych si řekla to je jen rýma ale ted´to prostě nejde přejít.....máte to tak taky myslíte na to????

cryonae
9. nov 2009

amon drzim palce, nech to mate rychlo z krku 😖 ja sa tiez bojim tej chripky.. akejkolvek
s malym uz ani nikam nechodim medzi ludi pre istotu 😨

mojka mne sa to moc nelepilo a to som tam dala polovicu cukru co v recepte.... asi som niekde urobila chybu.. ale peklo bolo to rozpustat v mikovlnke a miesat a potom to nejak este aj vyliat 😝 😀

deni_v22
9. nov 2009

amon, vy tusim z choroby do choroby ☹( tak sa liecte, nech to dievcatam cim skor prejde...
ja sa tiez obavam chripky, navyse ukrajina za rohom 😨 😨

zdenus
9. nov 2009

caute,
tak aby som nezabudla, to levandulove je taky plysak, naplnene to je nejakymi zrnami alebo cim napustenymi levandulou. moze sa to dat do mraznicky (cela hracka) a potom prikladat na udrete miesta alebo v lete, ked je teplo alebo sa to zohreje v mikrovlnke 2 minuty a potom to je uplne uzasne teplucke a krasne to vonia 😉
laurinka to dostala od krstnych, musim zistit ako sa to vola a kde to kupili, kedze uz jej to znarodnila eliska a drichme s tym ona.
ale ked to mala lauuri v postielke, tak sa k tomu celkom tulila a spinkala
my mame havina velkeho cca 30 cm....a inak je to tazke ako svina, keby s tym niekoho trafim, tak to aj slusne uciti 😕

amon, vy sa uz vyhrabte z tych chorob, hruza 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre