Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
20. nov 2009

az teraz som vas docitala
siska jemine, prijmi uprimnu sustrast aj od nas, je mi to luto 😔

ani ninka este sama nechodi, teda ked sa zabudne, ide za jednu ruku, ale sama ani krok.. tiez sa uz postavi a postoji chvilku bez pomoci

prsky
20. nov 2009

Lala striktne odmieta akekolvek vodenie za ruku (comu som aj rada) 😉

bezaz
autor
20. nov 2009

adi my sme ninku tak naucili, tak chodi tak.. popri nabytku prejde sama v pohodke, len na "dlhsie" vzdialenosti si vzdy niekoho vyziada 😅

deni_v22
20. nov 2009

tak my sme uz v inom leveli....mala sa naucila otacat sa okolo svojej osi - jednu nohu ma cca na mieste a druhou sa odraza.. samozrejme ze sa jej hned zakruti hlava a asi tento pocit vyhladava, opica, lebo sa straasne rehoce pri tom.. 😀

a dnes predviedla ukazkove zlostenie sa...ruky v past, ocervenela v tvari, zavrcala a mna v tej chvili nenapadlo nic mudrejsie ako sa zasmiat 😒 , ale budem to musiet nejak inak vychovne zvladat, predpokladam, ze to coskoro zopakuje 🙄 a to cele len pre to, ze som jej nedovolila pozerat na PC oblubene videjka s recnovankami...
ako bolo super, ked bola babo 🙂

talinka
20. nov 2009

ahojte,

novembrovciatka su fakt sikovne 😵 😵 😵 ako vas tak citam...velmo vydarene deturence 🙂

aj moje decembrovciatko Tominko robi zo dna na den vacsie pokroky, takisto ked sa postavi, uz aj celkom dlho postoji bez pomoci a potom sa so smiechom hodi na zem, ze co on dokazal 😀 takisto uz asi tyzden spravi 1-4 krocky bez pomoci...
Tiez sa moc nechce uz dat vodit za ruku, aj ked uz mu to pekne kraca aj za obe ruky aj za jednu, kde sa da pridrza sa nabytku,dveri,maxa,steny a ke nie supne sa na zem a prejde k cielu tak 🙂
Rozprava hlavne tata (samozrejme 😠), maaaaaam, ha!? (akoze halooo) ked telefonuje,a ked nam nieco podava... co? to, baba, papa, ada, dadaaaa, hala, talaaa,,, a ja neivem co este nejake nezrozumitelne hatlaniny 😀 😀 😀

tata bol dnes na tom o dost horsie, tak konecne sa vybavil nejaky neurolog a isiel prednostne, ho tam zaviezli mama so sestrou a Vladkom, dali mu injekcie, infuzie ...a bude denne dochadzat na infuzie, tak dufam, ze zaberie..... 😝

talinka
20. nov 2009

no idem teraz s tominkom spinkat, vecer sa zas ukazem 😉

cryonae
20. nov 2009

hellou babizne,

dnes som bola v Moste u Liusika aj so Sic a veeeelmi sa uz na vas tesia na stretko 🙂 zoberu aj tatosov 🙂
Melisska s Patrikom su malinki uzaskovia a spolu pokope je to dobra divocina 😀 😀

aj Tomino krici BA ked nieco spadne, a najradsej mi oznami ze BA a smari nieco o zem.. trebars obed 🙄 🙄 🙄

tara2
20. nov 2009

maly tiez este sam nechodi len popri nabytku alebo za ruky, sam sa este boji

tal - to je super ze ocko isiel k lekarovi, lieky mu urcite zaberu 😉

horajda
20. nov 2009

cafte baby, tak ja som slamena vdova, ci ako sa to hovori. Miro siel do Podolia.

ozik zuzka uz tiez nieco keca, asi take veci ako vy pisete, plus aj nieco zaznakuje ak sa jej chce papulke mojej zlatej

talinka
20. nov 2009

cafte zas,

ja nahodou dnes nie som slamena vdova, spia u nas svokrovci,lebo prerabaju byt a maju vyliatu podlahu nivelitom...

cryo, no tomu verim, ze to musela byt u lius riadna divocina 😀 aj my sa na nich a na vsetkych moooc tesime, dufam, ze sme si to teraz uz odsoplikovali a na stretku budeme vsetci fit 🙂

jani, dufam, ze lieky zaberu tatovi... 😉

tak uz je doma dalsi darcek pre Tomina, kamoske som dala v Rakusku kupit superskeeee odrazadlo BRUIN je fakt krasne...a stalo len 49,90 nie ako u nas co som chcela macko pu v akcii ze len 59,90...a toto je este ovela lepsie a krajsie, tak sa vytesujem,....sme ho supli na skrinu a teraz ako som maleho prebalovala kukal na to a ze brm brm... 😀 a je po prekvapeni...... 😀

talinka
20. nov 2009

doniesla mi to z tohto super hrackarstva, su tam dobre hracky, by som sa tam vedela vysantit, dobre, ze som ja nesla,ale na Vianoce tam asi pojdem co to pokupit....kuknite...vo vianocnom katalogu su dobre akcie....

http://www.toysrus.at/

alebo este lepsie ceny su ,ale to priamo cez net objednat.....

www.mytoys.de

rominka
20. nov 2009

Sabinka vam vsem moooc moooc dekuje za gratulace !!!!! 😉 u nas se chodi kolem vseho furt dokola a sama udela 4-5 kroku ,do ted jsem uspavala vypada to na dalsi zub.....,tal to odrazedlo je dobre zkouseli jsme ho u kamosky akorat Sabca nedosahla jeste na zem ale je pekne a dela rachot to se bude Tomikovi libit 🙂 ,dneska jsem byla s malou cely den u nasich tak jsme mely se Sabcou takovy pohodkovy den .....

talinka
21. nov 2009

rominka, hej, tak to sa tesim, ze je super to odrazadlo, sak neva, ze nedosiahne na zem, su tam zatial stupacky a mozme ho tlacit, ved je tam aj ta zabrana a rukovat na tlacenie.. 😉

a inak dobre ranko vsetkym ! 🙂

cryonae
21. nov 2009

ahojte

tak ja mam dnes dofcu 🙂 nasi si vzali drobatko na vikend k sebe 🙂 🙂 uz si to nacvicili na lyzovacke, takze uz nemam bobky ako to zvladnu 😀
uz je polka bytu vygruntovana, tak druhu uz asi necham na zajtra a idem ci citat, alebo co... normalne neviem co s tolkym casom 😀 😀 😀

hodila som vam na FB nove videjko tomaska, tak kuk akeho mam doma pomocnika 😵 😵 😵

mirri
21. nov 2009

peknou sobotu vsem!!

vsem oslavencum,kterym jsem nepoprala,vse nej nej!!!

siska-je mi to moc lito,takova skareda zprava.....

cryo-maly je naprosto uzasny!!!maly pomocnicek je to......a vyprdni se na gruntovani a odpocivej!!!kafco,knizka,nohy nahoru!!ti verim,ze najednou nemas co delat!! 😀 😀

no u nas uplne uzasna noc.za tech 50 dni co lezou zuby,konecne klidna noc.uz se prodralo 5 zubaku.a dokonce jsme posunuli kojeni,takze ted mame pred spanim a pak dalsi,az kolem 5 hodiny no a pak kolem 7.30,kdyz vstavame,to uz ma samoobsluhu.vyhrne tricko a cuca... 😀

no k slovickum-nejoblibenejsi je nene u toho i vrti hlavou,tata,papa(v it),baba,mama to kdyz se mu chce a pak eeeee na cokoliv,co ho zajima.
chodi kolem vseho,vydrzi stat bez podpory a kvuli vysavace udela i par kroku... 😵 ,ale sam jeste nechodi...

bezaz
autor
21. nov 2009

cafte
tak mne je dnes uz o moooc lepsie, uz sme boli s petom aj na zatahu pozerat koberce ninke do izby a v teskaci
normalne ani na noc som si nemusela davat brufac
a peto druhu noc spal s malou sam, prva, ked som bola v centre, bola ze hruza, vcera som vecer malu nakojila, potom az o polnoci a okolo 5, inak pekne hajkala.. tak snad si opica zvykne, ze nie kazde zarevanie je odmenene prsom
inak strasne zlata v noci som ju pocula mraucat, tak som ich sla pozriet, opica spala petovi na ruke, ako som otvorila dvere, baba sa za dve sekundy prebrala, posadila a obrovsky usmev na mna hodila, tak som jej to mlieko teda dala 😀
a mame 15. zub 😅

mia114
21. nov 2009

ahojte
my sme dnes mali des den, mala cely den revala jak pavian a strasne sa jeduje poslednu dobu 😒
Inas sa mame fajn, nellka uz chodi sama, vsade lezie, stale niekde padne a zacne plakat, a ked jej nieco nejde tak sa hneva, potvorka je to mala. Hlavne jej sebastianko vsetko berie a to jej straaasne vadi, vtedy sa jeduje. Snad to casom prejde. Bo ma potom niekam odvezu 😀 😅

cryonae
21. nov 2009

cafte baby,

zuzi ze 15.ty zub! sa nejak ponahlate 😀 😀 😀

nieco som vam chcela napisat, ale ako pozeram Bobule, tak mi to nejak vypadlo 😀 😀 😀 😀

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prsky
21. nov 2009

mirri..jee, vidis, nenene s krutenim hlavicky az tak, ze si ju ide odkrutit, som zabudla

a dnes som sa na nej nasmiala...nestvornozkovala, ale chodila s ritkou smerom dohora - ono to vzniklo pri kojeni - cuca a stavia sa na nohy s ritulou do neba (neviem, ci si to viete podla tohto popisu predstavit) - potom zacala takto sportovat, ze klacala a vystrela ruky aj nohy a dnes tak trochu "chodila" 😀

a zacala s oblubou chodit do kruhu v predsieni a potom si sadne a rozhoduje sa, kam pojde - najnovsie chodi na tajnasa do cackarne a vyhadzuje mi stare knizky z policky 🙂

no ninka uz bude menit na druhe zuby, ked nasim dietkam este len 23 a 24 zub bude dorastat 😀

talinka
21. nov 2009

no je po bobulach, mozem vam uz aj ja napisat 😀 rada som si to pozrela znova 😀

dnes KONECNE po par mesiacoch opat zacal blabotat MAMAAA....tak sa tesim, hovoril to furt a trochu inym sposobom...tak som sa vytesovala troska 🙂 a tata uz tak casto nerozprava haha tak mu treba taitnovi 😀

prsky, viem o com pises, u nas sa tiez tak koji, presne aj v tej pozicii "rit do neba" 😀 lala je proste maly vymyselnik 😀 teraz je s nimi uplne super obdobie 😀 svetovi su ako vymyslaju a my sa kosime ako Tomino vzdy na vsetko na povie tym jeho fasa hlaskom , ze COOO??? 😀 a ten vyraz tvare no na popukanie 😀

o tych padoch uz ani nevravim, kazdy den x krat rev u nas 😝

dnes som kupila tominovi mikulassku ciapku a vianocne body s vianocnymi topanockami, vianocne podbradniky a ponozky 🙂 chcem urobit nejaku jeho foto vianocnu na pohladnice a pozdravy co budeme posielat opat aj tento rok....

talinka
21. nov 2009

bez, ze 15 zubov !!my sme len stvorzubci 😀

mirri
21. nov 2009

vidim,ze kojeni s dupou nahore a s ruznym telocvikem neni jen u nas... 😀 😀
bez,ze 15!!!!!zubu........... 😕

mirri
21. nov 2009

jsem si vylila srdce a popsala muj porod,konecne po roce... 😀 😀

talinka
21. nov 2009

mirri, veru nie len u vas...u nas si rozne cudesne pozicie 😀 ked dojde moja sestra, svokra tak len cumia a rehocu sa na nas... 😀 a kde si popisala porod?

mirri
21. nov 2009

jo,jsou suprovi.... 😵 😵

jsem to popsala v teme-jaky byl vas porod.

prsky
21. nov 2009

hihi...sa mi pacila veta Tata od nadseni nefotil 😀 😀

bezaz
autor
22. nov 2009

adi sak mliecny chrup je len 20 zubov 😀 😀 😀
no zubov mame dost
mlada si nejako zvyka spat bezo mna, tuto noc bola hore len 2x, raz som ju kojila, druhykrat ju peto len pohladkal a ona zaspala 🙂

tara2
22. nov 2009

Caute 🙂
tento vikend mame strasne uponahlany, normalne nestiham 😝 . Dnes poobede oslavujeme maleho narodeniny takze chystam obzerstvo 😀 😀 😀 . Andrej cely vikend maka takze mam troska telocviku 😀 . Inak varim a peciem uz od piatka, uz mi z toho sibe 🙄 , vcera som 3 hodiny zdobila tortu 😅

zuzi - mala je inak zubata 😕 😕 😕 kokso kedy mi budeme mat tolko zubov 😅

babule peknu nedelu zelam vsetkym 🙂

prsky
22. nov 2009

bez...a ja ze 24 a dospelacky 32 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre