Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
22. jún 2009

tal, fotky ti zmensil outlook resp program, ktory pouzivas na posielanie mailov - picasu pouzivam 😉

talinka
22. jún 2009

prsky,ale ja posielam cez picasa tie obrazky mailom cez moj gmail ucet a mam pocit ze prvykrat mi nabehla tam nejaka tabulka a tam som odklikla aka ma byt velkost fotiek pri posielani mailom a teraz sa ma na to uz nepyta..tak s ak nej zatial neviem dopracovat,ale ja to vypatram....

fajn, tak 6x tyzdenne maso a na zajtra nemam ziadne iba ak zo skleniciek...a jasne robim ako citim, ved obcas ma aj ovocny olovrant, svokra chapes 😀

sisa.b
22. jún 2009

prsky, citala som, aku mas slecnu sikovnu 😉 nasa si dnes privrela prsty do zasuvky 😅

prsky
22. jún 2009

tal...ahaaa...tak mne tabulka furt vyskakuje 😉

sisa...no potesi

rominka
22. jún 2009

ahojte -dosla jsem si vas docist dneska odpoledne jsem malou nemohla dat ani ven spat kvuli pocasi vypada to jak podzim a ne leto nevim co nase miri-ukazovali ve zpravach jaka byla hrozna smrst v italii tak snad jsou v poradku aj s pepkou v chorvatsku taky cosi bylo,probiralo se tu dnes rezim v papani tak u nas mlicko kolem 7 nekdy driv kolikrat k ranu je na me prisata ze uz poradne ani nespim a rano jsem mela sok usnula jsem pri kojeni probudim se v postylce nikdo a mala si pekne ze me slezla a lezela na brichu vedle me na posteli jeste ze nespadla to se mi jeste nestalo tak usnout pak kolem 9 ma 10tou kolem 11-12 ma obed podle toho jak dlouho spinka kolem 15 kasu s ovocem samotne nechce kolem 6 znovu kase a pak kolem 19 kojeni az do usnuti.holky co davate za kapky proti ryme ja mam doma jen ty s morskou soli mala napred po te 6 nemoci trosku kaslala ale ted mi pri kojeni chrci ale na odsavani to neni tak asi jen kapky zatim rymu nemela tak se ptam....

rominka
22. jún 2009

sisab.-jejda chudak mala to brzo zkousi zasuvky

sisa.b
22. jún 2009

zasuvky, skrinky, skriabe sa vsade, ale este sa nepostavi, maximalne na kolienka. no nehod mame viac nez dost. hlavne ked sa vyskrabe na kolena pri gauci, pri stole, stolicke, ... 😝 😖

rominka
22. jún 2009

sisa.-jejda tak to mas fofry holky musim koncit nevim co ma za sny zas uz me vola....doprcic..... 🙂

talinka
22. jún 2009

prsky, tak tu tabulku ti zavidim....a tebe co obsahuje ta tabulka teda o co jej ide? 😀

talinka
22. jún 2009

sisa, rebeka je neskutocna 😀

sisa.b
22. jún 2009

njn, zacinam to, ze uz labzuje pocitovat ako velku nevyhodu 😝 kde mam to kludne babatko? 😨 ta moja opica sa pri prebalovani v sekunde pretoci a zdrhne mi 😠

bezaz
autor
23. jún 2009

bre ranko
tal hej, mam namrazeneho milion MM tak davam.. a mliecne nechcem koli kravskemu mlieku, co obsahuju.. ale to vies, ja som precitlivela na ninkinu stravu 😉 a rezim akoze nejaky mame a stale su v nom zmeny, kedze ninka spi jeden den tak, druhy inak
romi no mate to vesele 😅
prsky lala mizantrop 🙂 sak musime dat stretko, ja viem, ze sa to stale nejako odklada 😝

tara2
23. jún 2009

Dobre rano 🙂
ja tiez minam zasoby MM na kase, ale ked zabudnem dat rozmrazit tak dam aj mliecnu kasu a maly je zatial v pohode

sisa - aj maly otvara sufliky a premiestnuje plastovy box s hrackami, pokazde ho najdem niekde inde 😀 . A babany vie tiez davat uz dlho. Ale lozit sa mu knedlosovi este nechce 😀

bez - ako dopadli tie Petove vysledky? Nasli mu nieco?

rominka - skus Olynth a prsky pisala ze existuje aj Olynth do zastrcky alebo Nasivin kvapky este pouzivame

bezaz
autor
23. jún 2009

jani ale vynadala mu sestricka, ze vysledky nedavaju do telefonu, takze tam musi ist zajtra osobne.. pritom mu pred tyzdnom povedali, ze si ma zavoilat 😝

horajda
23. jún 2009

cafte zenuse 😉

aj my sme vcera dali 1xkasu taku domacu psenovu s jablckami a celkom to slo len asi to mohlo byt viac sladsie tak dnes pridam hrusku. ozaj musi ta kasa byt vzdy mliecna, teda ja ju potom este pred spanim nakojim. mam nakupene tie kase od hami, hipp, sunarka, nestle ale su presladene tak este chcem s tym pockat, uvidim do kedy sa budem drzat tejto zasady 😉 no ale pokial jej bude toto smakovat tak preco nie. len chcem vediet ci v tom musi byt mlieko,hm?

no a dnes sme boli v poradni a vazime 7650 a meriame 72cm 🙂

a zajtra cestujeme do londyna hura hura

rominka
23. jún 2009

pekne rano kocky -prave jsem zaparkovala malou na zahrade a dosla jsem kuknout co noveho ,dneska nemusim varit mam jeste od vcerejska tak ze parada... 🙂 tara diky hned pisnu mojemu at je koupi ,pocasi je opet katastrofa cekam kdy zacne prset aj v noci prselo tak jdu aspon zehlit mam tu dalsi mensi kupku at to zmizi....

rominka
23. jún 2009

ahoj hor-jsi sikulka ze vyvarujes kasicku nevim jestli tam musi bejt to mliko ale je tu nekde aj diskuze doma varene kase ja davam uz od hami kase mlecne a jsou sladke a jak budete cestovat letecky?

horajda
23. jún 2009

ahoj romi, ano ideme lietadielkom, zuzka bude mat premieru tak som strasne zvedava ako to dopadne 😅

rominka
23. jún 2009

tak to jo ja jsem si rikala mala bude cestovatelka treba cestu zaspi ani nebude vedet 😉

horajda
23. jún 2009

no to asi nehrozi ako ju poznam bude sediet na mne a vyjavene pozerat ze kde sa to nachadza 😉

siska_br
23. jún 2009

cafffte bre ranko🙂)))

zuzi, nemusi byt mliecna, mozes zarabat aj s dojcenskou alebo prevarenou vodickou 😉 ale ak tvoju, co zuzke robis doma zarobis s tvojim mlieckom bude sladsia 🙂 drzime palce, nech sa mate fajn v londyne, nech vam let rychlo a v pohode ubehne. na kolko idete?

tal - ja masko postupne pridavam, zatial len raz-dvakrat v tyzdni, bud. tyzden tri-styri alebo tak, nedavam kazdy den. a som zistila, ze moja cervena sosovica moze ist az po 8.mesiaci, tak este chvilku pockame. ale u nas sa tym prikrmom moc po boku nedava, ked je obzvlast hladny a obzvlast mu chuti, cosi zje ale inac si mozem trhnut....a zase ked je uz moc obzvlast hladny nezje nic, iba mlieeeeeeko, tazko to niekedy ustriehnut 😝

siska - mas doma energizera riadneho 😀 u nas barany tiez frcia a ked sa mu chce aj pa-pa ale najradsej zhadzuje v nestrazenej chvili kvety z okna - dva uz padli za vlast 😔 😢

bezi - no som zvedava, ci petovi uz konecne na cosi aj pridu!

bezaz
autor
23. jún 2009

zuzi jasne nemusi byt mliecna.. 😉 a ked idete do anglanov, v adamse maju vypredaj, teda zlavu 25percent na vsetko, tak nakup, maju krasne veciky 😉
do anglicka sa chystame aj my, ale az niekedy v auguste, mozno pojdem sama s malou, bratranec kupil dom, tak pockame, kedy prerobi a uz do noveho prideme 😀

siska_br
23. jún 2009

bezi - aj myyyyyyyyyyyyyyy ideme 😀 😀 😀

tara - co vase nove vanove sedatko? zozalo uspech?

cryonae
23. jún 2009

Bre ranko,

Amon drzim palceky nech je to to co pise Tara! 😨 😨 😨

Tomino robi neskutocne pokroky, az to nestiham sledovat 😅 uz sa vie s istotou bez problemov posadit, bez nehody sa zase hodi na ruky z klaku, vie udrzat rovnovahu v sede aj ked sa zakolise kvoli niecomu, vcera sa uz sam postavil, zo 3 krat si to vyskusal a uz sa stavia ako keby od narodenia nic ine nerobil, ked ruckuje po obvode postielky, tak sa bez problemov drzi len jednou rukou.. skoncili sa mi dobre casy

a tomino je asi namesacny, lebo doteraz sa mi v spanku zopar krat za noc posadil a ja som si musela svihnut ulozit ho zase spat kym sa nepreberie a dnes v noci som skoro dostala infarkt, lebo som bola chrbtom k postielke, preberala som sa na nejaky sramot z postielky a ked som sa otocila, maly sa tycil nado mnou!

baby ako to robite s tymi prikrmami? ovocie na desiatu dostanem do tomina len ked uz umiera od hladu a aj to nariedene na dzus vo flasi a obed? skoda reci :/ ja uz mlieka moc nemam a malemu to chyba 😔

rominka
23. jún 2009

cryo-mas doma veselo 😀 😀 😀 😀

elanela
23. jún 2009

ahojte babula tak včera som skúsila večer prvú kašu bola ryžová od Nestlé a sprášila ju behom 3 min.ani ústa nezatrvárala a aj v noci pekne spinkala tak som rada len neviem či už môžem dat tak 3.príkrmy papa na desiatu ovocie obed maso zelenina a večer kaša neni toho už moc?a dnes som jej skúsila tú kukuričnú chrumku dat a páčilo sa jej to ožužlávat

horajda
23. jún 2009

ela aj ja davam 3 prikrmy od vcera

baby nezda sa vam vela 3krat do tyzdna masko

nechce sa niekomu ist do avionu na kavu mna doma sibne

horajda
23. jún 2009

myslela som 6krat

elanela
23. jún 2009

ja maso tiež nedávam 6x do týždna najprv 1x 2.týžden 2x a pomaly zvyšujem aj žltko som už dala so spenatom a zemiakom ale to jej moc nešlo inak konečne tú zeleninku začala pekne papat myslím dost
len sa chcem opýtat ja kojím rano okolo 5 potom o 9 desiata ovocie o 12 zelenina okolo 15.30 mlieko 18kaša a 20 mlieko nemá toh mlieka malo?

bezaz
autor
23. jún 2009

zuzi ani ja nedavam tolko masa, ale malo by sa koli vyzive a zelezu 😅
ja som chela ist do ikea, ale nakoniec som ostala doma, sa mi nikam nechce 😝 mozeme ist zajtra, ak chces 😉
ela aj my sme uz dali tie kukuricne husenice a chutia, len je pruser, ze ma zalepene ruky aj koberec aj vsetko je od toho 😝
cryo vy ste ale sikovni.. ninka sa od vcera konecne aj na chrbat obracia, len to robi s takym rozbehom, ze si vzdy tresne hlavu 🙄 o stavani a stvornozkovani ani nesnivame 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre