Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

janejane
2. apr 2010

Ahojte,

krasne sviatky aj vam.....

deni dakujem za vyborny recept na tie linecke kolieska, su fakt jednoduche a hlavne vyborneeee.....moja mama robila marlenku a ja toto.....ale este by som chcela nieco rychle a dobree upiect

talinka
2. apr 2010

cafte baby, prajem pekne sviatky 😵

Dnes o nicom pocko, takze nakupy doobeda aj poobede..doobeda sme odbavili potraviny v Tescu a poobede sme boli kuk Eurovea...celkom fajnova prechajda...len vsade hluk a dooooost teplo....ale tak neobisla som naprazdno, dopriala som si bundu, bolerko a teplacky na cvicenie...do zasoby...vcera som si zas dala solarko, posilka, sauna a plavaren...a mam mensiu svalovicu ako naposledy...aj Tomino dostal zas nejake fesi vecicky od babiny...HM ma celkom pekny novy tovar aj next..takze sme sa vyblaznili a nakupili tricka, kratase, siltovku, a slusne oblecko na dedovu 60-tku 🙂

Aj my uz dorazili krasne celokozene capacky ,som objavila holku na MMB a iba za 8 euro...takze nemusim riesit ako ich kupovat cez ebay...a spokojnost...aj ked nie prave liliputky 😉

talinka
2. apr 2010

A inak Tesco nase petrzalske je uz konecne dokoncene zmodernizovane a celkom fajne...sa mi tam velmi pacilo, sirsi sortiment..a vsetko take krajsie..len si zvyknut kde co je a na tie vsetky novinky...aj oblecka ovela viac a celkom pekneho...takze zmena pozitivna 😉

prsky
2. apr 2010

my sme boli v tescu nakupit a Bez, objavila som tam ponozky peppa pig 😀 😀

a upiekla som tuto babofku a je vynikajuca: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17258

bezaz
autor
3. apr 2010

vidis adi a neverila si mi 😀 😵
baby, ja mam kazde kramy skor a skor, za chvilu budem kramovat kazde dva tyzdne 😝 ma to neba 🙄

cryonae
3. apr 2010

zuzi to asi telo tusi, ze coskoro dokramuje, tak nadraba 😀

prsky
3. apr 2010

bez - tak to si este dobre na tom - ja som mala sice este len 2x, ale bolo to po 2 tyzdnoch 🙄 tak ked to nabere trend ako u teba, tak budem kramovat furt 🤐

deni_v22
3. apr 2010

cafte,
jane, neni zac, ved to som len sprostredkovala z mmb 😉

my sviatkujeme tento rok cely cas doma a vladne uzasna pohodova atmosfera, s mierou navarene, napecene, upratane, dnes som pol dna strikovala, bo uz nebolo co "tu-du" 😀 potom sme boli na prechadzku
zajtra chceme ist do Zadielskej doliny ( http://www.skonline.sk/dolina.php?id=686 ) uz sa tam strasne dlho chystame, tak dufam, ze pocasie nam dopraje..

bezaz
autor
5. apr 2010

none, tu to zije 😀 😲
vsetky asi pekne sviatkujete, aj ked dnes je pocko uplne naprd 😅

bezaz
autor
6. apr 2010

sa mi zda, ze si budem pisat sama so sebou 😲

tara2
6. apr 2010

Cafte 🙂
tak my sme uz doma, vcera vecer sme sa vratili. Maly troska ochorel, zacal kaslat ale teplotu nastastie nema. No a ja s Andrejom sme dostali nejaku crevnu virozu hned v ten den ako sme dorazili na Kysuce takze fasa 😝 🙄 . Tak ale aspon som nepribrala 😅 ...aspon nejake pozitivum

ad stretko - ak bude maly v pohode tak sa radi pridame 🙂

deni - ta Zadielska dolina vyzera super, hned by som tam isla kuknut len skoda ze je to tak daleko

adi - super ze ti dovolili pracovat z domu, drzim palce nech Ti to vyjde 😉

mojkamirka
6. apr 2010

ahojte po sto rokoch

my sme sa vcera tiez vratili po týždni z východu, konečne

fuj, hnusne pocasie je teraz, blé, keby aspon nefucalo. Rozmýšlam či mám s malým vobec do toho vetru ísť?

inak chcela som sa opýtať, je normálne ak drobec hnackuje tri týzdne (t.j. 3 až 4 riedke náklady denne, co predtým mával tak raz denne taku relativne normal), ako deru sa nam styri zuby naraz, no zdá sa mi to moc. Papá aj banany, ryzu, mrkvu a nulový ucinok stále. Som z toho nestastna. ☹

ad menzes, ja po porode cyklus ako predtým kazdých 29 dni, obcas trojdnova odchylka

a super recepty sme tu dali, musim niekedy vyskusat, mnam

cryonae
6. apr 2010

cafte krasky,

tak my sviatky dost o nicom, lebo ja prechladnuta, maly v nedelu vecer zahorel jak fakla a ja som na chate mala len brufen a viburkol, tak mi lepilo, ze co ak to nezaberie... ale zabralo a neslo to cez 39,5 v ritke... tusim, uz sa ani nepatam v akom strese som bola
a teplotujeme stale, ale uz nedava take zavratne cisla
zatial sme neboli ani u dokyny, lebo okrem tej teploty mu nic nie je, tak uvidim ako bude zajtra. osobne to vidim na sestku, lebo neverim, ze by zo zubov mohol mat take teploty... lezie mu jedna trojka za druhou
a uz tri dni nic nejedol poriadne... len pije caj a rano a vecer mlieko :'(

amonis
6. apr 2010

čaute tak jsem přišla pozdravit .................a oznámit že jsme zase na pár dnů ZDRAVÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ .......ještě dobíráme ATB ale jinak fajn tak snad nám to zas nějaký čas vydrží 😠 😠 ..........

siska_br
6. apr 2010

ahojteee kocky

sa ospravedlnujem za obrA-cko, bolo toho dost, len signalu malo, ale uz sa to snad znormalizuje, azdaj...

sviatky sme prezili zdravi, klop-klop, Tomaskovi na Kramare posielame kustik zdraveho ofuku na chore licko a ceskym babam pevnu vieru, ze im to aj chvilku vydrzi!

a ani neviem, co by som vam skor a radsej, tak sa aspon tesim, ze sme opat u Vas 😵

bezaz
autor
7. apr 2010

caveste
tak sa nam hadam naplnia stavy 😀
am drzim palce, nech vam zdravicko vydrzi aspon do konca roka 😉
nieco aktualne, alergie http://www.babycenter.com/0_allergies_11409.bc?...

zdenus
7. apr 2010

caute, no pozeram, ze to tu nejako upada 😕 😕 😕

deni_v22
7. apr 2010

cafte,
zuzi, nestras s alergiou..teraz je Emka vo faze testovania, lebo minule sa ORL specilaista vyjadril, ze vidi podozrenie na alergiu...dufam, ze alergologicka to nepotvrdi...

tara, snad raz motyka vystreli a zavitate aj na vychod..mame aj tu kadejaku peknu prirodu, mozme aj sprievodcu spravit 😉 😅

cryo ☹ , takze Tominko si ani oblievacku poriadne neuzil ...dufam, ze uz je vam obom lepsie..

siska, ako sa vam byva po novom? ja uz vyckavam nejake nove fotecky na FB 😉

mojka a inak mu nie je nic? chut do jedla normalna?

prsky
7. apr 2010

bez...mas na babycentre newsletter aktivovany? dnes mi to doslo na mail 😀

siska, vitaj s5 ... ako sa vam byva?

cryonae
7. apr 2010

hello zabky,

dakujeme za podporu 🙂 tomi sa z toho uz dostava, dnes ma uz len +/- 37, zato mne rastie nejaka guca v krku a rano som nemala hlas, tak zajtra sa asi vypravim k dokymu po 100 rokoch
a dokonca sa po 3 dnoch aj normalne najedol, tak som taaaaaaaaaaaaaaaaaaka rada

siska no ako bejvanicko? sup nejake otecky, nech zavidime!!!!

amonis
7. apr 2010

cryo fajn že už je to lepší to stím krkem to jsem snad měli všichni ..co to je za svinstvo,..............

prsky
8. apr 2010

no baby, tu to fakt nejak zdochlo.

ja som mala dnes "super" budicek, Lala ma v polospanku hryzla do bradavky az do krvi (co som v ten moment este nevedela) - vypadavala jej, tak sa ju snazila vtiahnut 😅 este trochu pocuckala, potom ju vyplula, obratila sa mi chrbtom a chrapala dalej - som myslela, ze umrem od bolesti. Kelu, teraz neviem, ako dostanem mlieko z toho prska von, kedze sa bojim bolesti 😅

ale inak fajn, krasne pocko, takze naladicka hned lepsia. Lala je tusim dobry narcis, strasne rada sa na seba pozera v zrkadle - hola stoji na prebalovaku a dupka a kyva rucickou a smeje sa a ked jej vbehneme do "zaberu", tak nas normalne odstrkuje 😀 a zboznujem vychytavky ako "taaak sa zatocime" (nahyba hlavicku smerom, ktorym sa toci) alebo "dupidupidup" - toto frci teraz skoro stale. a jedenie sa nam zas vratilo do starych kolaji - po tej grcacke najprv nic nejedla, potom jedla na jej pomery vela a teraz zasa papa ako vtacatko - ale asi jej staci 😉

prsky
8. apr 2010

jaj a vyrobila som jej novu capicu

tara2
8. apr 2010

Cafte 🙂

prsky - krasna ciapka 😉 , malej velmi svedci. A co sa jedenia tyka, Dominik tiez teraz je strasne malo, snad sa to casom zlepsi ked vylezu von vsetky zuby a vylieci sa z toho kasla co ma. A do zrkadla sa tiez rad na seba diva, usmieva sa a kyva si (inak nekyva to uz musi byt ked niekomu odkyve) tiez dobry narcis z neho vyrasta 😅 . A skus si mlieko odsat odsavackou,ja som to tak robila ked som mala bolave bradavky a bolelo ma to podstatne menej ako ked tahal maly...jaj musi to boliet ☹ , nezavidim

cryo - skore uzdravenie zelam, mna tiez pobolievalo v krku ale nastastie to samo preslo...

siska - uz sa tesim na fotky z noveho bytiku 🙂 , urcite to tam mate krasne

am - super ze ste zdrave 🙂 konecne ste sa zbavili tych chorob

kukam ze ani vy nemate cas pisat, ja som rada ze sa sem dostanem aspon na chvilu cez den ked maly spi, vecer sice vzdy nakuknem ale uz som taka unavena ze sa mi ani pisat nechce, ani mam jarnu unavu 😝 ...

zdenus
8. apr 2010

prsky, krasna cipaka 😉 😉 😉 ...nasa krpana si vsetko dava dole z hlavy 😠

a tiez je narcis, poriadny, v zrkadle sa bozkava.....tak viete, ako u nas vyzeraju zrkadla, aj ked ich lestim kazdy den 😕

bezaz
autor
8. apr 2010

cafte
no konecne niekto pise
ninka ma zasa obdobie delenej stravy, prestava skoro uplne jest "sacharidy" teda zemiaky, cestoviny, iba trochu ryzu, inak je len maso a zeleninu a ovocie.. vcera sme boli synovcovi gratulovat k 1. narodkam, na stole vsetko mozne a nase dieta vyzieralo len redkovku, paradajku, dokonca aj cibulku si dala.. som z nej na vetvy 😲

cryonae
8. apr 2010

hello zabky,

my sme uz celkom fit 🙂 sa tesim, ale neviem co to bolo tomimu, lebo na tele sice ma zopar fliackov, ale vyhadzanim by som to nenazvala, ako ste vyzerali po sestke vy?

teda bez, ze redkvicka a cibulka 😀 😀 to ninka je iny macher 😀 tomi nezje skoro nic okrem paradajky a aj tu teraz pluje, lebo ho velmi bolia tie blbe trojky

tomi sa vybozkava tiez v zrkadle a najnovsie ma pasiu v tom, ze sa prisaje na akykolvek povrch... parkety, dlazdice, sklo, moje brucho a prdi pusou 😀 😀 😀

prsky kraaasna ciapocka 😵 😵 😵

tomi ma jednu kozenu bundu a je na nu strasne zatazeny... vcera som mu ju dala, ze ideme von a on sa nevedel odtrhnut od zrkadla 😀 😀 😀

prsky
8. apr 2010

dik za pochvalu baby, asi som to s tym chvalenim sa prehnala, lebo som ju uz aj stihla dneska stratit 🙄

jani, dik za radu, akurat sa dusevne pripravujem na kojo, idem jej tu postihnutu didu skusit ponuknut teraz, ked bude kludnejsia - cez den som sa neodvazila, lebo to dava take polohy, ze no. najhorsie je, ze sa bojim infekcie, lebo ta moja imunita je dobre roztentena - tak si na to davam framykoin

bez...to je super, Lala mala tiez teraz take viacmenej ovocne obdobie + maso (neviem, ci niekedy pride na to, ze by maso odmietla 🙂 )

mirri
8. apr 2010

ahoj devcata!
u nas je cely tyden nadherne hodne pres 20 stupnu,tak jsme porad venku.mame nove piskoviste,tak je maly kazdy den na hozeni do vany,pisek vsude... 😝
k jidlu-ted se hodne zlepsil,dokonce ji i maso kdyz neni maskovane.. 😀 no do te doby,nez se zacne zase tlacit nejaky zub...

prsky-krasna cepicka!!doufam,ze ji najdes,byla by to skoda!!no k te kousnute bradavce,auau,holka vubec nezavidim tu bolest!me maly taky jednou nechtene kousl,chudak se lekl....ono s temi zoubky je to blby....

cryo-tak at uz to mate za sebou!!!

amon-doufam,ze uz bude jen a jen dobre!!!a holky budou zdrave!

deni_v22
8. apr 2010

cafte,
prsky, fuuha, akurat som ti sla pochvalit krasnu capicu a citam, ze jej uz niet ☹..no snad sa najde... teda po tvojich skusenostiach ja uz radsej svoj novy vytvor ani nezverejnim 😉 drzim palce, nech sa kusanec cim skor zahoji..

nase ditko asi fakt nema chutove bunky, ona zje vsetko ..cibulu asi rovnako s chutou ako jablko...ani sa inak nezatvari..no aspon neriesim trable s jedlom...
inak mame teraz obdobie rozvoja reci - snazi sa vsetko opakovat, ale tak svojsky nedokonale, najkrajsie jej ide "ňo ťoťo" 😵

mirri, podobne u nas, no vedu kamienky, stale nejake sutre nosime v nohaviciach domov...tusim to zacnem odkladat, kym zacneme stavat, mozno aj na zaklady bude 😝

jaj a este som chcela - zdeni, ovsene keksiky mali uspech, zjedli sa ako prve, takze neboj, na rohozke u vas neskoncia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre