Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

rominka
23. júl 2009

nikde nikdo no nic jdu spat tady se zene vetr a bourka

talinka
23. júl 2009

ahojte baby,

to co sa u nas deje??? uspala som Tomina, zase aj seba, teraz som vstala na strasnyyyy vetrisko 😕 😕 😕

ja som dnes vazila Tomina a mal 7940g, co sa mi zda malo,lebo pred desiatimi dnami co som vazila naposledy mal 7900g 😅 ale ked este sa mi ani nerozjedol,strasne malo papa prikrmov 😝 ale kojim stale...ale to uz urco nestaci....neviem kedy sa rozpapa konecne,dnes som vyskusala vecer mu dat kasu a ta mu chutila,ale tiez zjedol malo oproti tomi co zjedia vase deti, som zarobila zo 120ml vody a zjedol mozno stvrtinu...

rominka, ten Jane slnecnik sa da polohovat tromi sposobmi, co mame doma, mame doma novy dalsi, podarilo sa nam ho vyreklamovat, nastastie...no ale za tie prachy veru nestoji 😝

sisa.b
23. júl 2009

ahojte 🙂 my chvalabohu zas buvame po plavani, teda az doteraz, urcite som to zakrikla 😀

cryo, fuha ☹ no mate akesi tazke obdobie, nejdu zubky?

tal, my stale hlavne kojime a nerobim si z toho tazku hlavu 😉 dnes spapala akurat kusok marhule, kusok uhorky, taku osminu z bananu a 7 polovicnych lyziciek (mozno to ani polovica nebola) kase 😅
vzhladom na to, aj stale kakame prazenicu. a dnes dokonca po troch dnoch, ked som ju mala na sebe (bola som v tureckom sede) a ona tlacila do seba uhorku, mala len papierove plavky (mokre) a vsetko mi to skoncilo medzi nohami 😀 minula som pol balika obruskov a najlepsie bolo, ked som si od toho musela stehna a zadok utierat 😀 😀 😀

pepka, drzim palce, nech je bracho co najskor fit.

ja som akurat mrkla videa, co moze spravit mentos + cola light 😕 asi som pozadu, ale fakt som to nepostrehla. a moj synacik mi oznamil, ze mu to hovoril kamarat, ale mu neveril, tak sa chystal vyskusat to. asi ma po vreckovom 😠 😠 😠

bezaz
autor
24. júl 2009

hojte
cryo no pekne a nepomaha ani satka? aby ti ruky uplne neodpadli 😅
sisa no to videjo som videla uz dobre davno 😝 dobry grc

amonis
24. júl 2009

ahooj po ránu tady zas nikdo 😀 ..musím se pochlubit jaká jsem krkavčí matka 😠 😖 malá se asi po třetí v noci vzbudila na kojení já uplně hotová jsem se nemohla nějak probudit a tak jí lovím z postýlky (už jí má uplně dole tu matraci) a zdalo se mi že jí držím dobře a ono já jsem jí zvedla za nohy a ona visela hlavou dolu božátko 😀 pak se trochu klepla do hlavičky o vrch postele a začla řvát teprve pak mi došlo jak jí držím a byla jsem v momentě probuzená...... 😀 😀 😀 ale nebojte byla uplně vpohodě vklidu se nakojila nijak jí to nevadilo ale kua říkam si že už mi fakt šibe.....

bezaz
autor
24. júl 2009

am 😵 som sa zabavila takto po ranu 😀

cryonae
24. júl 2009

vidis bez, satka ma ani nenapadla, musim si ju dat niekam na oci, lebo inak nemozem nic robit... ale kto mohol tusit, ze to bude trvat tak dlho? inak po tej hodine ma ani neboleli ruky, nechapem

amonis no parada, tak som rada, ze nie som sama, co uz sa nevladze prebrat ked sa maly uz x-ty krat v noci hlasi o pozornost 😀

inak maly zacal robit to, ze sa este neprebraty posadi, chvilku sedi a potom spadne a nezriedka sa poriadne oplieska o mreze na postielke.. ale ani na to sa nezobudi ☹ chudatko moje male

amonis
24. júl 2009

bez no já už se taky teď směju ..hned jsem si vzpoměla jak drží ten Michale Jackson to dítě z toho balkonu tak asi v taková nějaké pozici byla 😀 no síla jak se mi to mohlo stát nevím 😀 😀

bezaz
autor
24. júl 2009

am ale to je normalne, ja sa tiez v noci niekedy neviem prebrat 😅
cryo no, u nas zabera manduca na chrbat, opica sa vytesuje a ja mozem aspon cosi porobit.. aj ked v tomto teple 😖

cryonae
24. júl 2009

ja som este maleho neskusala uviazat v satke na chrbat.... pride mi to dost tazke

bezaz
autor
24. júl 2009

cryo porad sa so sisou, ona malu viazala uz od nejakeho 4. mesiaca na chrbat.. v tomto je manduca vyhodnejsia, ze len tam dieta posadis, prehodis na chrbat a je to.. a pre dieta je to tiez vyhodnejsie, lepsie odtial vidi a tebe nezavadzia pri praci 😉

prsky
24. júl 2009

cafte...hlasim, ze sme tornado prezili s 1 vypadnutim elektriny

a ako vas tak citam, som rada, ze mala spi so mnou a nemusim sa k nej budit..ale vcera som tiez zazila divnu chvilu,okolo 23:00 sa ohlasila, ja som klasika prehodila podusku a isla som prehodit Lalu na druhu stranu (este sme cumeli do bedne) a cosi bolo divne...ona lezala na bruchu a nohami smerom k mojej poduske .. takze nam zacina babo cestovat v polospanku 🙂

manduca na chrbat funguje aj u nas, len teraz ho mam spaleny, tak neviem, co sa bude diat 😅

pepka
24. júl 2009

ahojte

amon, som sa dobre nasmiala na tebe 😀

cryo, aj mato sa v noci takto budi zo spanku a nevie pri tom o sebe, ale on este sam nesadne a kedze spava na brusku, tak on sa da na 4 a tak kuka okolo, ze co sa to deje....potom sa hodi na hubu a spi dalej......

prsky, aj u nas bola vypadnkuta elektrina, od nejakej hadam pol 11 ani neviem, ale dlho, celu noc, o 4 som bola na zachode a este jej nebolo..... a telka nejde doteraz, teda signal. bola to riadna smrst, nase okna a cerstvo zaskleny balkon presli na 12 poschodi krstom ohnom.....

talinka
24. júl 2009

dobre ranecko...
posielam vam len tip na super hryzatko CURABABY z rady CURAPROX...sice stoji 15-20 eur ,ale vynikosss...idem ho hned objednat...kamoska ho ma a nevie si vynachvalit.....

http://www.zdravedasna.sk/clanky/ako-sa-postara...

cryonae
24. júl 2009

co ja ti viem tali.. ja to hryzatko mam a maly ho celkom statocne ignoruje.. obcas sa pomyli a pohra sa s nim, ale nic moc teda za tu cenu :(

talinka
24. júl 2009

no ja to risknem, u nas taketo veci celkom uspesne ficia 😉 uz je objednane...a ked mu to aj pomoze, tak preco nie? a ked sa mu predsa len nebude pacit, mame tu este Maxa a ten ma rad vsetko.... 😀

siska_br
24. júl 2009

no am, ty si ma teda zabila, takto doobedu 😀 😀 😀 skoro som si dieta zobudila, rehnila som sa ako kon

u nas su hrozne noci, uplne priserne, idu mu horne zuby, cele dasienko opuchunte a do toho tieto svinske horucavy, vobec nevie chudacik spat, zaspinka a za 15 min sa zacne metat, prehadzovat z boka na bok, okope pri tom erika a zakonite to zapikuje tvarickou ku mne a s otvorenym zobacik, a caka, kym mu don vlozim didu. uz asi 3 noc za sebou.... 😝 😝 😝 tak sa snazim vyuzit tie stvrhodinky medzi tym, ale je to dost malo teda 😠 ☹

sisa.b
24. júl 2009

ahojte 🙂 my sme mali suprovu uz druhu noc 😎 slecnu zrejme zmohlo to kupanie, tak zalahla vzdy cca o 21,00 a potiahla do rana, neviem, kolko bolo, ale uz bolo svetlo. dnes mi uz sli prsia prasknut, co som tak dlho nekojila 😅

cryo, ja som myslela, ze ho nosis v satke 😅 na chrbat som viazala batoh http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gs... je to celkom jednoduche, len to chce cvik. ja som nacvicovala nad postelou 😝 ale ty mas tusim elasticku satku, tak neviem, ako sa ti bude s nou viazat batoh. na tu je lepsi DH

https://www.youtube.com/watch?v=qBs_WoEXMII

(neviem v rychlosti najst lepsi navod), ale ten chce extra trpezlivost 😅

inak my uz pouzivame len mdc a satka mi lezi v skrini 😝 zrejme ten pravy cas predat ju. nedavno som mala v MC prezentaciu nosenia a hoci som to nezabudla, uz som tu satku tak lahko neuviazala ako predtym 😅 takze fakt je to o treningu

amonis
24. júl 2009

siska 😀 😀 😀 😀 jediný kdo se tomu nesmál byla asi Karolí co jí ještě semnou čeká 😀 😀

já nosím malou v mei tai a jsem naprosto spokojená.....

sisa.b
24. júl 2009

amonis 😀

kukinek
24. júl 2009

Ahoj, teď jsem si vzpomněla, že jse se tady na něco ptala, jsem skleroza 😅 Díky moc za rady, tak fusak raději koupím. Děkuju za gratulace a prsky - na ten kopec srandy jsem fakt zvědavá 😀 😀 😀

prsky
24. júl 2009

kukinek...🙂 .. mna, ako tak kukam na tvoje tt prepadla prave nostalgia... vtedy sa mi zdalo, ze mi brucho nerastie, ze sa porodu hadam ani nedockam a teraz mam doma 8mesacneho vykuka 😀

no nic...idem jej natlacit do hlavy spenat a hajde sa kupat...muzo prisiel dnes skor domov 😉

hor...ako kozmetika? uz mas aj pletovu vodu aj riasenku aj ruz aj makeup? 😀

sisa.b
24. júl 2009

my sme papali kuracinku s ryzou a hraskom a potom mi to opica jedna vyrazila z ruky 😀 tak som to mala aj s umyvanim podlahy v kuchyni 😝

horajda
24. júl 2009

a kde ste vsetky?halo!!! 😨

zajtra sa nieco deje na devine ci to pada?

prsky
24. júl 2009

hor...no, to zaujima aj mna

horajda
24. júl 2009

inac adi ta kozmetika ma velmi lakala ale odolala som 🙂 juj ale hned by som si nieco kupila, ked budeme bohati hahaha 😵

prsky
24. júl 2009

jj...sak ono neni zla, mna tiez lakala, len pritom ako sa ja malujem a teraz ani nehovorim, ako sa zanedbavam ... 😉

talinka
24. júl 2009

prajem pekny vecer,
pisem vam neplanovane od svokrusi, akonahle sa dozvedeli, ze Vladko nas nechal doma a on isiel na motorkarsky zraz a vrati sa az zajtra, zbalila nas s Tomim aj Maxom k sebe 😀 tak tu zneuzivam jej PC...maly uz spi uvidime dokedy..a Max tu robil doteraz bordel, no na nervy..niekedy mu prepne a lieta a blbne jak zmyslov zbaveny a nic nepomaha 😀 😀 idiotko... 😀 😀

aj vase dietky sa tak potia a maju potnicky???,..no Tomi je dost vyhadzany....chudatenko moje

sisa.b
24. júl 2009

holky, tak my mame za sebou netradicnu veceru. mojej kasi dala kosom a drahemu vyjedla uvarene zltky z vajec 😀

talinka
24. júl 2009

sisa, 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre