Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
10. sep 2009

a dnes sme zas veeela kecali.....same adadaa tatata dadadada gagaga strasne zlate je to a opakuje po mne vsetko 😀

mojkamirka
10. sep 2009

Talinka, no ja mojho ucim tatatata ale keca vsetko mozne len tatatata nie a nie ☹ ☹ ☹ ☹ 🙄 😝

prsky
10. sep 2009

mojkin manzo...nasa tiez tatata moc "nezere" zato same mamama bababa memuemuem brmbrm atd atp 😉

tara2
10. sep 2009

tak u nas fici hlavne tata 😅 hlavna vec ze tata je skoro vzdy vsade inde len nie doma 😀

prsky
10. sep 2009

jani, asi ho vola domov 😉 😀

tara2
10. sep 2009

adi - asi 😀 😀 😀

elanela
10. sep 2009

tara to aj u nás sme na tom podobne furt len tatatata a tata nikde

tara2
10. sep 2009

ela - tak ste na tom podobne...ja sa uz tesim na zimu ked bude muzo po praci doma

elanela
10. sep 2009

ja sa zas na zimu neteším ke d si predstavím tie dlhé zimné večery skoro tma a zima fúj a hlavne čo s tým naším šidlom budeme doma robit uf

pepka
10. sep 2009

aj u nas fici najviac "tata" stale dokolecka, a este pusta "dada" "baba" "gaga"
u nas sa zase "mama" moc nepouziva

pepka
11. sep 2009

posledna aj prva som tu? to sa mi nestava 😀

bezaz
autor
11. sep 2009

cafte
pepka asi nemozes spavat, ze 😀 ale nie, hanka uz chodi do skolky 😉
u nas otras noc, no naco by som sa vzrusovala
baby pozvali nas kamosi na oslavu 1. narodiek ich dcerky, co mame kupit? su dost movity, maju vsetky najnovsie vychytavky 😅

pepka
11. sep 2009

bez, hanka do skolky a matko robi budicky pred siestou.... dnes sa mu akorat podarilo akosi zaspat este 7,30 tak som vyuzila klud na kavicku pri compe... aaa prave vstava, som to zakrikla

a vcera som sa stazovala, ze mi nepovie mama, tak rano na mna vyziapoval "mama" z postielky, ked som mu bola robit mlieko... tak som sa potesila

pepka
11. sep 2009

a s tymi darmi je to u niekoho tazke, aj my sme boli teraz na oslave u kamosov, hankina rovesnicka, ktora ma vsetky hracky hned trojmo, stvormo vo vsetkych farbach, tak tam sa tazko vybera.... ale ja kupujem vacsinou bud nejake kreativne veci typu DIY pre sikovne ruky alebo nejake logicke hry.
No u 1rocneho fakt neviem, to je tazko, ale tiez by som sla do niecoho naucneho alebo niecoho na premyslanie, leporela, vhadzovacky kde sa uci tvary a farby, drevene "puzzle" kde musi spravny obrazok dat na spravne miesto a podobne, my sme sa s takymito dost prehrali... alebo este mame leporelo, kde su aj zvuky ake vydavaju zvieratka a to bolo uplne naj

bezaz
autor
11. sep 2009

jaaj pepka a to leporelo ste kde kupili? to zvukove? budem musiet next week vybehnut niekde do nakupaku a popozerat, lebo v samku maju tak maximalne po madarsky 😅
u nas neviem, kedy ninka krici mama a kedy mnam mnam, nejako to splyva 😵

pepka
11. sep 2009

my sme mali vcera znovu uraz, tentokrat Hanka. Boli sme u kamosky, na dvore maju domcek so smykalkou veliky, hanka liezla po rebriku hore a sa jej zasekla noha nejako, uz bola na predposlednom schodiku, ked hodila kabelu dozadu..... ak sa to tak da povedat, mala stastie, ze ta noha jej zostala zaseknuta v rebriku, takze zostala visiet za nu a hlavu si buchla iba o spodok rebrika, tesnotka nad zemou asi 1cm.
Este dobre dopadla, nohu mohla mat dolamanu tou vahou ked to nou seklo a keby zase noha nebola zostala zaseknuta, tak by dala supu rovno na hlavu... ani si to nechcem predstavit....
Teraz mi je to uz smiesne spatne ten pohlad, ale ked som pribehla, visela tam za tu nohu ako liska chytena do pasce, hlava visela na zemi, rukami sa podopierala, slzy tiekli po cele namiesto po licach.... ach yo....
su to cisla tie decka... a to este kamoskin 2rocny syn mal cerstvo zasitu hlavu co preliezal plot a padol na kovovy rost...

pepka
11. sep 2009

jaaaj bez, to uz si ti nepamatam, to sme este hanke ked bola mala kupovali

mirri
11. sep 2009

dobre ranko,
no to je krasa,clovek tu ma zase co cist! 😀 😀 😀 jen se cinte devcata!!!
no maly taky basti skoro vse.i snidani mame uz mesic(kousek rohliku) a pred nebo po si da jeste mliko.. 😉 ja maso zatim moc neresim,kupuji maso ve sklince a uvarim k tomu vzdy cerstvou zeleninu a testoviny.ty mu chutnaji moc,asi to ma po tatovi. 😀 jogurt ciste bily moc nemusi,takze micham presnidavku nebo mu do toho nastrouham ovoce.
jinak rad ochutnava vse,rychlosti blesku si cpe kaminky do pusy.vcera mi bastil hlinu z kvetinace,to je pohoda,ale pred par dny mi ochutnal pripravek na upraveni vody v akvariu.mel pusu,jazyk a ruce zelene jeste druhy den! 🙄 jsem mela strach,aby mu z toho neco nebylo.....
no taky jsme stale bezzubi,ale dasne ho trapi skoro mesic,co mu otecou a za 2 dny zase klid...a zuby stale schovane..
oblibena cinnost je vse v koupelne,od piti z bidetu po vyhazovani vlozek z policek...a taky dvere,nez si priskripne prsty..a police u akvaria se zradlem pro ryby..
a nejvic miluju,kdyz prijdu vecer z prace(chodim kolem 8.30)vrhne se mi kolem krku,da mi pusy s otevrenou pusinkou a pak se taak prituli... 😵
no a ted se uz dozaduje pozornosti,tak letim...

pepka
11. sep 2009
pepka
11. sep 2009

mirri a ako zvladate pracu?
aj ty aj maly?
ty brdo, ze 8,30 prist z roboty, to co je? ci tam mavate tie dlhe poobedne siesty?

mirri
11. sep 2009

pepka,maly ma rad spolecnost,takze pohoda.zatim hlida tchyne,ak jsem klidna.ja zacinam 14.30 a koncim 20.30.mam zkraceny uvazek.je tu bezne,ze soukromaci maji otevreno do 21.jo a pres poledne je skoro vsde zavreno do 15.30.nas doktor taky chodi az na 16.

mirri
11. sep 2009

vcera jsme museli koupit novy cumel a nemeli ten stejny,no to byl doma nervak,ale uz si trochu zvykl... 😀

jo a slova-mama,baba,papa-u nas znamena tatu a pak jeho hatmatilka 😀

tara2
11. sep 2009

Caute
zuzi - takymto detickam sa zle kupuje, ale asi by som to tiez riesila nejakou zvukovou hrackou

pepka - chuda Hanka ☹

mirri - a ako v praci? Uz si si zvykla?

siska_br
11. sep 2009

ahojte

jasne zuzi, cim hlasnejsie tym lepsie...len ti rodicia si to uziju

miri - to aj mna zaujima - ako ste si obaja zvykli?

pepi - ty tu vytiahnes vzdy take dramy, katastroficke scenare, boze ja ked vidim samka ako ho kmase sem a tam ked v postielke stoji, najradsej by som sa tam rozprestrela nejako, len aby si papulku neobil, ked si predstavim, co nas vsetko caka, tie urazy.... 😝

inac uz spime, od rana je dnes samuel velice prijemny, konecne stichol - t.j. zalomil, inac rucal jak pavian, tak dufam, ze vyrasi dalsi zub a nie dalsie maniere vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

tara2
11. sep 2009

tak nam sa konecne zacala prerezavat lava horna jednotka, kusok je uz vonku 🙂

quitka
11. sep 2009

ahojte vy zubatci a my stále ani jeden, asi ich dáme Radke nastreliť 😅 😅 😀

tara2
11. sep 2009

quitka - cau 🙂 nie si dnes v praci?

quitka
11. sep 2009

ahoj tara, som pššššt 😅 ako sa máte?čo nové na stavbe?

quitka
11. sep 2009

miri my to máme rovnaké, keď som včera prišla z práce tak Radka sa tak tešila, usmievala, normálne ma to dojalo, že ma tak víta... 😵 😵

miri a ty kde bývaš, keď ste tam takí noční vtáci 😕

tara2
11. sep 2009

quitka - ale problemy s kanalizaciou 😝 , pisala som to aj na strechu a mirri byva v taliansku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre