Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
21. dec 2009

heli - akurat som ti pisala na FB, mam taku istu otazku 😀 😀 😀 . Ale asi 19:10 ked sa dobre pamatam zuzz by nam vedela povedat

talinka
21. dec 2009

ahojte, zas to tu zije 🙂 ale tak teraz mame kazda asi co robit 😉
Aj ja som cely den makala a mam da sa povedat vydrhnuty cely byt, okrem zachoda ten pocka do zajtra 😝
Stromcek hotovy..je krasny, vidno, ze som ho nezdobila ja 😀 ale Vladkovi rodicia a sestra....
Inak zajtra pozajtra pridu posledne darceky a mozu byt vianoce...

aj ked volala som s tatom a mozno ho na Vianoce ani nepustia 😔 to si neviem dost predstavit,ale tak ked to ma byt tak lepsie v ramci jeho zdravie, prezijeme to,len jeho mi bude luto a mamina bude sama, budem ju musiet po vianociach u nas zobrat asi k svokrovcom...este sa aj tak tata neciti na jazdu autom, dost ho to boli....

Akurat na seba som nejak zabudla a tym padom ma pre mna Vladko na vianoce len dve knizky, 😀 a to ho strasne stve,ale tak jeho problem, ze mi nevie kupit darcek, ja zas radsej dam ako dostanem, takze seba som neriesila, objednal mi sice parfem ,ale som zistila, z emi nevonia a pritom som netusila, z eho uz objednal, tak to stornoval cely sklamany,lebo konecne 1x mal pre mna prekvapko 😝

talinka
21. dec 2009

a tomaska vobec nejake stromcek nezaujal 😀 iba moje handry a prachovky, vysavac,mop...stetce a ine dospelacke hracky 😀 😀 😀

zuzz
22. dec 2009

ahojte,
tara, cryo - super hodina zumby vcera, len som po nej ledva dosla domov, skoro som zaspala za volantom 😉 lebo som sa este hodinu zdrzala v ikea, a to som uz mala premyslene, co presne idem len zobrat. ja sa z toho obchodu nikdy neviem dostat von za par minut 😝

natalia dostala vcera atb, lebo ma zase raz streptokoka masivne v nose aj hrdle. ja uz neviem, ako ju pred tym ochranit. asi nam to ondro vlaci zo skoly. taka je daka otapena, vcera cez den spala 3hodiny v kuse. prisla z vonka spiaca v kociku, tak som ju dala aj s kocikom do spalne, vypla tam radiator, otvorila okno, trocha ju rozbalila, ze snad si hodinku -dve pospi. a ona tahala cez 3hodiny.

stromcek este nemame... zajtra musime dako stihnut 😀

cryonae
22. dec 2009

baby vcerajsia zumba bola uplna bomba 😀 keby bola kazda hodina taka, tak chodim aj kazdy den 😵 😵 😵 ale tiez ledva sedim, a ked som vcera parkovala az som hviezdicky videla od unavy.. som bola rada, ze som doma... jedine co ma udrzalo hore bolo asi to, ze mi auto total plavalo po ceste... ako keby som ani nemala zimne gumy, grrrrr, tusim, ze budeme reklamovat 🙄 🙄 🙄

baby ja vooobec nemam pocit, ze idu vianoce! veskera zadna atmosfera ☹

tali upratovacie potreby ficia aj u nas 😀 sme boli v datarte nakupit nejake xmas presents a maly hned objavil sekciu s vysavacmi a uz sa realizoval 😀 😀 😀

mirri
22. dec 2009

dobre ranko.

tak my jsme zavaleni snehem,tady na to nemaji techniku,aby to odklidili,takze se dnes s mym autem nedostanu ani za psem.... 😝 no hlasi,ze se ma oteplit,tak snad ten led se snehem povoli...v obchodech neni sul,vsichni skoupili na posyp sjezdu do garaze.
vcera jsem byla v tomto roce naposled v praci.bylo same prekvapeni-zamrzl nam filtr vody,tak jsme ho 2 hodiny zahrivali fenem a pak nam nedosli pacienti,zustali nekde v chumelenici na cestach.... 😕
no ja donesla cukrovi,tak jsme meli cas pozerynkovat a popit kaficko a v klidu si predat darky... 😀

jen at to do zitrka vecera polevi,nebo snad nevyjedem..... 😒

jinak maly chytnul rymu,tak je protivny,doufam,ze se to zastavi jen u ni....kdyz jsme byli v nemocnici,byli tam deti s chripkou,sakra!!! 🙄

talinka
22. dec 2009

dobre ranko,

tak dnes u nas noc BEZ KOJENIA !!! 😀 historicky prva.... 😀 rano som cumela, ked som si to uvedomila, ale tak nahodicka, kojila som o desiatej vecer ako zaspaval a potom az okolo 7.30 rano ....

a hned ako maly vstal strcil mi prst do nosa a urobil tstststsssssss......odsaval mi nos akoze 😀 😀

dobra sprava, mamina ma o deviatej zobudila ,ked mi volala, ze tata zajtra pustia domov!!! 😵 😵 😵 tak sa tesime....aj ked Vianoce a dalsie 2 tyzdne prelezi,ale bude doma.... 🙂

prajem krasny dnik!

tara2
22. dec 2009

Caute 🙂
cryo, zuzz - vcera bolo vazne super, ja som najvacsiu unavu pocitila az vecer okolo 22:30 a rano sa mi nejako tazko vstavalo z postele 😀 😀 😀 keby som chodila kazdy den na taketo hodiny tak som ako prutik 😀

my tiez este nemame stromcek a upratovanie ma tiez este caka...aj nakup a nejake pecenie, no mam co robit 🙄

mirri - to mam mate dobru kalamitu 😕 , snad sa vam podari dostat sa do CR. A malemu zelame rychle vyzdravenie 🙂

zuzz - a neskusala si davat malej Cebion? Mozno by jej to trosku posilnilo imunitu ked je chudatko zase chora ☹ , aj vam zelame rychle vyzdravenie 😉

tara2
22. dec 2009

tal - no super sprava 😵 😵 😵

tara2
22. dec 2009

teda spravy som chcela napisat 😅 ...super ze ti maly uz prespi celu noc, ja mozem o takom nieco este len snivat

mirri
22. dec 2009

talinka- no same krasne zpravy po ranu.... 😵 😵
a tu noc bez kojo,moooc zavidim....maly se zatim vzdy tak kolem 4 vzbudi...

tara diky... 🙂

musim letet,maly mi vyhazuje komplet vsechny supliky..auuuuu

cryonae
22. dec 2009

tali supeeeeer 😀 to mate vsetci ten najkrajsi darcek na vianoce 😵 😵 😵 😵

baby ja nemam zatial ani stromcek ani upratane a ani polovicu darcekov.. ale nejak ma to netankuje... 😅 hlavne, ze sme zdravi 😀 😀 😀 😝

talinka
22. dec 2009

baby, dakujem , veru uz iny darcek ani nepotrebujem,len mat tatu doma 😵 😵 😵

no ja ani nepecem, svokra nam napiekla aj nasi, jednak neviem take vianocne piect, mozno tak nepecene gulky s visnami a ani nemusim ,kedze nam daju a na Vianoce sme aj tak u nasich a neskor u svokrovcov...

cryo, jasne nerieees...podstatne je zdravie a Vianoce budete mat aj tak nadherne.....stromcek bude, upratane nemusi byt, a darceky budu a dalsie dojdu dodatocne 😉

a co sa tyka noci bez kojenia, viem, ze to je len vynimka 😀

no ideme my spinkat, paaacko

prsky
22. dec 2009

cafte

tal..zavidim, my sa kojime stale rovnako

mirri..ze o stvrtej rano - to by som brala, ja kojim po zaspani po 2 najneskor 3 hodinach a potom uz kazdu hodinu sa budi

baby, my stromcek ani mat nebudeme, upraceme vraj zajtra, okna uz ale umyvat nejdem, bo by ma odfukol ladovy vietor, darceky nekupujeme, bo na ne nemame, takze skvele vianoce pred nami 🙄

cryonae
22. dec 2009

prsky vsak v duchu hesla 'jezisko sa narodil v chlieve, tak dbajme na to, aby sa mu u nas pacilo' nie? 😀 😀 😀

siska_br
22. dec 2009

cafte holky

tanicka ake skvele spravicky, normalne si ma dnes tak potesila, velmi velmi sa tesim s tebou, ze tatino je na tom tak super, ze moze sviatky stravit s vami, je jedno, ze bude lezat, snad sa este nachodi dost, nech len nic neuponahla...tak vidis, aj u talinkovcov budu krasne Vianoce 😵 😵 😵 tak rada by som ta objala, postiskala...

no a ze noc bez kojenia...Samik ani obedny hodinovy spanok nevie prespat v kuse, aj vtedy sa raz-dvakrat zobudi, veru aj to budenie rano o 4 by som brala, my vstavame tak ako prsky - kazdu hodku - dve a ked sa dobre zadari tak aj kazdu pol... 😝 😝 😝 dobra noc bola, co, normalne si ja neviem predstavit, ze som tak kedysi tiez prespala celu noc...to muselo byt cosi...

u nas su predvianocne pripravy v celkom dobrych otackach, upratane mam (az na kuch. linku, som celu nestihla), co-to malo napecene, darceky kupene a pobalene, zajtra spravim stroma a kapustnica a vo stvrtok mozu vaaanoce prist, sme ready...tatino nam dnes siel na predvianocnu husacinu do grobu z firmy, tak sme dnes este sami dvaja, ale od zajtra dofca, hura sa tesim, ze si ho konecne uziijeme

a prsky - vyjadrujem ti verejnu vdaku, za to, ze sa mi vcera dieta do poriadku na obed najedlo 🙂 🙂 🙂 ked po druhej lyzici zacal vymyslat, rychlo som nastartovala interneta a u teba som isla na istotu - som vedela ze v albumikoch budes mat za tatru havov 😉 ...vsetko zjedol

vcera poobede sme boli na zivom betleheme na namesti, Samka ocarili lampiony a somarik - cely cas na neho brechal, no nic chuda moje, este v tom ma trosku misung

prsky
22. dec 2009

siska .. no problem aj na buduce 🙂

a stromcek budeeee...tesim sa 🙂

zdenus
22. dec 2009

caute 😉
u nas vianocne pripravy ficia, uz mam dopecene, upratane, zabalene...zajtra len prach v obyvke utriem a kazdodenne povysavam a umyjem podlahy 😉

v piatok ideme k nasim, ostavame az do noveho roka, tak ma caka dovolenka all inclusive, jupiii 😝 😝 😝

tal - tvoje spravy potesia....super, super 😉

a siska tu pise o zivom betlheme....ma islo v nedelu porazit...sa seliskou trepem v tej kose do bojnic, turbo reklama ze zivy betlehem....tak prosim pekne - koliska s babikou, okolo obrazy 3 krali, pann maria a vedlao hradka a v nej 2 nejake cierne kozy ci ovce alebo co to bolo 😠 😠 😠
ma skoro siblo...necakala som sice zoo, ale trochu viac ano 🙄 🙄 🙄

siska_br
22. dec 2009

zdeni - no to mali riadne tenky rozpocet ☹ tu to bolo vsetko live, panna maria - dokonca ta bola pred porodom aj po 😀 , dedo jozef, anjeli zivi - 3 ks, traja krali - zivi - dokonca jeden na cierno natrety, plus vsetka zverina.akurat jezisko zivy asi nebol, neplakal a nezamrzol aspon

zdenus
22. dec 2009

siska no darmo, trencin bol vzdy super 😉 😉 😉
tu to bolo vo dvore jednej restiky, ale debilove, kvoli takej traposine to nemuseli tak vehementne propagovat 😝

prsky
22. dec 2009

zdenus...asi minuli praxy na tu propagaciu a na realizaciu potom nezostali many 😀

heli...dobry heft s tym chlievom...to my tu mame celorocne, citil by sa fajn 😀 😀

talinka
22. dec 2009

cryo,presne to s tym jeziskom a chlievikom som ti sem chcela pisnut..... 😀 len som nechcela tvoj bytik porovnavat s chlievikom 🙂

siska, tebe cmuuuuuuuuuuuk popiseme viac na FB 😉

deni_v22
22. dec 2009

ahojte,
aj u nas pripravy v plnom prude...napecene mam suche, rezy som skrtla, zajtra chcem stedrak v takom tvare - http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19760 tak snad sa podari..stromcek zmakli vcera dievcata, uz len vycistit akvarko a prach+vysavanie a stedry den moze prist..

tali, super sprava 😵 som rada, ze sa to tak rychlo zlepsuje 🙂
a noc bez kojenia ...hmm...ticha zavist 😉 ...my vydrzime tak do jednej, potom sa s rozne dlhymi prestavkami prekojime az k ranu 🙂

siska, to muselo byt kraasne, ten zivy betlehem...ja som ani nepostrehla, ci sa u nas nieco take organizuje...

mirri, snad sa to trosku roztopi pred vasou cestou..lebo jazdit v takej chumelici nic moc 😖

tara2
22. dec 2009

prisla som si k vam vypit kavu, stedrak uz je upeceny este jeden kolac musim dnes zmaknut a zajtra este nejake slane a upratat a ozdobit stromcek...roboty jak na kostole...aspon ze darceky uz mam zabalene 😝

prsky
22. dec 2009

baby, ako ste robili tu cviklu? som zbadala v obchode, tak som kupila a neviem,co s nou 😅

talinka
22. dec 2009

prsky, sranda, presnu tu istu otazku mam na vas aj ja...som kupila cviklu malemu a teraz neviem co s nou a doma uz dva dni lezi v chladnicke 😀 😀 😀

ja som sa rozhodla, ze predsa len" napeciem", aj ked nepecene, vybrala som nejake4 druhy a idem na to 🙂

maly dnes spal iba raz, takze o osmej vysileny zalahol .....tak sa mozem realizovat

talinka
22. dec 2009

som to kraaaasne zakrikla, tu noc bez kojo 😀 este nespim a uz som kojila x!!!! 😠 😀

rominka
22. dec 2009

ahojte kocky vsecky vas zdravim ted jsem si docetla posledni 2 stranky at vim co se tady deje tak ze Tal-super ze je tatkovi dobre a ze bude s vama na vanoce 🙂 jinak dneska pred chvilou pro me konecne skoncilo pecen idopekla jsem kolacky a uz dlouho se nebudu divat na recepty z mmb protoze jsou tam super recepty a pak pecu 14 .... 😀 ,stromek jsem dneska nazdobila a zitra me ceka jeste lesteni nabytku umyti podlah koupelna ,bramborovy salat a syrova rolada...jo a zbytek zehleni co se mi jeste susi a pak uz konecne bude pohoda a to jsem si to tak planovala ze od pondeli uz bude vsechno nachystane ale neda se jezdili jsme po nakupech pak jsem byla u zabare davala mi blombu na pulku zubu a pak mi to trnulo cele odpoledne dneska uz dobre tak nevim cim to bylo nebo jestli nakonec nepujde zub ven...s darkama jeste vcera jsem pres mmb objednala darek pro mojeho protoze si nic nevybral kdyz jsme jezdili po nakupech a nejvic me mrzi ze ten domecek co jsem chtela pro Sabcu nebude az po vanocich s pani co je prodava jsme to jeste vcera resili mel dojet kamion z italie a zas poslali jine typy tak dneska jsme jezdili jeste po hrackarnach ze koupim aspon odrazedlo medvidka pu to co ma doma cryo sak samozrejme vyprodane....toz tak u nas s darkama...a mame po snehu jsem vcera rikala jak dovezem od nasich Sabcu sane tak zacne tat a je to tady ale aspon jsem minulej tyden svezla malou na bobech Miri -snad ten snih aj u vas povoli at se dostanes na moravu.

talinka
23. dec 2009

dobre ranko, takze bez kojo noc, vystriedala total kojo noc 😀 kym som sla spat kojila som 5x !!! a v noci ani neratam 😝

bezaz
autor
23. dec 2009

cafte
tal, no take super spravicky, ocino na vianoce doma, noc bez koja.. 😵 my sme taku myslim v zivote nemali 😅
my sme boli vcera plavat a potom v gyori, inak obr sklamanie, jedina vyhoda, ze v arkade nebolo 8milionov ludi, ale len 3 😖 ale podarilo sa nam dokupit posledne darecky, tak aspon cosi.. potraviny sa vobec neoplatili, ceny pomaly drahsie ako u nas
baby co uz mate vsetko hotove, tak vam zavidim, ja mam pocit, ze aj stedry vecer prezijeme v permanentnom bordeli, to je neskutocne, kolko bordelu dokaze vyrobit petrik, ked je doma 🙄 a to som si myslela, ako super porobim, ked ma dofcu cely tyzden.. este som si vypocula, ze naco peciem linecke, ved to ON nema rad 😝 cely cas sedi za compom a jedina pomoc bola, ze upratal policky v obyvacke, popritom samozrejme pozeral fotbal, takze strasna obeta
ble, uz som sa postazovala 😠 mam dnes nejaky depko den, to bude asi tym pocasim

jaj k cvikle, ja ju normalne nakrajam na kusky {samo pred tym ju osupem a umyjem} a uvarim, normalne ako prilohu k masku so zemiakmi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre