Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

paskova
29. máj 2009

Ahojte baby 🙂
uz ste na mna asi aj pozabudli, malokedy sem prispievam, ale nevynecham den, ze by som si vas neprecitala. 🙂 🙂 Aj Sophi uz ma pol roka, strasne to leti, zaciname uz krasne papat prikrmy, stale ale kojim. Noci mavame uz aj lepsie, t.j. ked sa zobudi iba 3 razy som happy 😀 Zubky este nemame, slinta ale statocne. Vidi, ze ficite na facebooku, ja som sa tam tiez prihlasila, aby som sa mohla pozriet na Vase ratolesti, pridala som par aktualnych foteciek.http://www.facebook.com/home.php?filte....
Drzkajte sa 😵 😵

horajda
29. máj 2009

ahojte zienky,ako sa mavate?

jej ninka uz ma piaty zubok uzasne, nam este iba tie styri statocne dorastaju

aj dominkovi gratulujemk dvom zubkom

no a lala ty si ale sikovnica ze si maminke zobrala lyzicku, nam sa to stava pravidelne, vcera mi zuzka vykopla hrachovu kasu do vzduchu tak si asi viete predstavit ako to tu vyzeralo

ozaj nechysta sa niektora z vas do avionu lebo my ano tak dajte vediet dame kavco!!! 🙂

siska_br
29. máj 2009

ahojte babulky,

ty kokso, tak tu sa riadne zozubovalo 😀 😀 😀 ze pat zubov, styri zuby, ja odpadneeeeeem...my nic - ani samko ani tato ☹

a kde ste vsetky?

mojkamirka
29. máj 2009

ahoj siska, ja som tu, idem práve raňajkovať, hlavne že malý mal práve desiatu 🙂

siska_br
29. máj 2009

no si ziju tie nase deti, ze? 🙂 dnes nam zase rande nevyda, alebo ako? prsiiiii 😝 😝 😝 😝 😝 ale poobede aj tak pojdeme aspon na chvilu

mojkamirka
29. máj 2009

my tiež pôjdeme von ale kedy to ti nepoviem 😒

mojkamirka
29. máj 2009

čosi na provokáciu, včera som piekla

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30138309&...

amonis
29. máj 2009

ahojky tak my dneska od pul 6 mlíko...mlíko, span,í mlíko,pak tak 40 ze skleničky brambor zelenina kuřecí maso zapité mlíkem a spaní 😀 😀 😀

talinka
29. máj 2009

ahojte, ospravedlnujem sa za 24 hodinovu absenciu, urco som vam nenormalne chybala a postrehli ste to 😀 😀 😀 ale asi z toho ako som sa tesila, ze mam spojazdneny NTB akosik vypadol ako naschval internetik 😀
a konecne sa mi to dnes podarilo opravit...aj ked s pomocou operatora na telefonnej linke,ale celkom fasa baba som...akoze technicky typ 😀 😀 😀

rano sme boli u ortopeda,nastastie sme sa objednali za 10 ejurasikov,lebo tam bolo dooooost deticiek 😝 sice nas trochu zvozil, ze neskoro na preventivku, kedze mas uz polroka, ze to sa chodi 6-8 tyzdnoch,ale neva 😀 mna az cestou domov napadlo, ze ved my sme vlastne v tom obdobi boli vyslani,ale k tej nechutnej fyzioterapeutke namiesto ortopeda...este tam nieco splietal, ze to mu ani neuveria a nepreplati poistovna ako vykon, ze teraz preventivka ci co,ale on je uchyl, to je ten isty , co som k nemu chodila aj na injekcie v tehu s tym clenkom ak si pamatate a zu vtedy bol vselijaky a mal narazky...ale nespoznal ma asi...tak som sa ani ja nepriznala 😀 hlavne je, ze Tomi ma vsetko v norme..aj ked tam nejak plakal 😝 ale prezili sme

no tolko z mojho zivota ,idem poslusne docitat zameskane vase pismenka, ze o co som dosla 😉

talinka
29. máj 2009

ja ze moj chalanko pekne spinka uz v hojdacke pri zapnutom vysavaci, tak som nanho kuk a on ma novu vychytavku, zas na nieco dosiel, zachytava sa o pultik , drzi sa tam takeho spagatiku co na nom su rybky a pritahuje sa do sedu a cumi na vysavac 😀

talinka
29. máj 2009

a este nieco velice dulezite.. 😀 bez toho netu vcera som nejak vela toho postihala aj den bol akosik dlhsi..neviete preco??? 😀 😀 😀

talinka
29. máj 2009

no moc som si teda nepocitala...flakacky 😀

my zaciname prikrmovat v nedelu na obed mu svokrusa uvari mrkvicku...staci jedna???
inak ma uz doma 22 flasticiek roznych prikrmov...od HIPP a Alnatury a sunarko tusim ..tak som zvedava

no musim si to este nastudovat,nema predstavu kolko treba navarit ,aby bolo 150-200 ml a tak...no proste najblizsie dni vas budem otravovat ja touto temickou, sak vy ste uz vsetky skusene a ja som medzi poslednymi prikrmovatelkami ,polroka mame az v pondelok...

vcera som mu zas dala cuc z melonika a potvorka si odkusol kustik tak som mu to dolovala z pusinky 😀 jest sa bude az v nedelu...

vidim, ze mam monolog tak by som mala skoncit s vypisovanim 😀

sisa.b
29. máj 2009

ahojte 🙂

u nas prsi, tak trcime doma. pred chvilou sme sa vratili z MC, kde sme mali plienkove stretko. a prisli mi dnes plienocky z australie, tak sa tesiiiim 😵 tiez mi prisli aj podbradniky bandana bibs, ktore som si objednavala s bambuskom a pribalila mi k nim aj taku krasnu suknicku 😵 teda tie podbradniky na krmenie urcite nie, ale taka slintava imidzovka urcite paradna 😀 😵

talinka
29. máj 2009

pass, som si klikla na ten link na Fb tvoj,ale asi si zadala nejaky zly,jednak sa bolo treba prihlasit a na druhej strane mi to neukazalo tvoje fotky... 😅 a to som si ta chcela pridat medzi friends ,no neviem tym padom tvoje ctene meno 😉

talinka
29. máj 2009

a tym pass som myslela paskovu nie pass, sorraaaccc 😅

tara2
29. máj 2009

paskova - ahoj 🙂 dala si zly link na fotky 😉 nejde mi ich kuknut 😉

hor - dakujeme a ja by som tiez niekedy isla do avionu tak sa dohodneme a dame kafco 😉

siska - neboj sa, zuby porastu...nebudes stihat pocitat nove 😉

tal - v poslednej dobe nejako casto vysavas, nie? 😀 😀 😀 a jedna mrkva staci, zo zaciatku tak vela nezje, postupne treba davky zvysovat, ved uvidis ako ti bude papat 😉. Ze jest az v nedelu...vsak to je za chvilu 😀

sisa - aj ich mam 2ks to su take imidzovky, malemu ich davam ked ideme von

tara2
29. máj 2009

tal - jasne ze si chybala uz sme ta chceli dat hladat FBI 😀 😀 😉

sisa.b
29. máj 2009

tara, aj ja mam dva kusy 😉 a su krasnucke 😵 idem supnut plienky do albumu

talinka
29. máj 2009

tara....no aspon, ze vysavam, celkom vyhovuje, ze pri tom zaspi sem tam...aspon nejaka cistota sa tu udrzuje,kedze vacsinou byt aj prebehnem tym vysavacom 😀 a dikes za rady o papani, v nedelu podam info ...ale myslim, ze bude papkac,len uvidime co bude chutit...a davala si aj mliecko svoje do tej mrkvy ci len z tej vyvarenj vodicky alebo nist?
FBI? eeeee to radsej nie... 😀

mojkamirka
29. máj 2009

tali, radšej interpol? hej a kupujete chodítka?

sisa.b
29. máj 2009

mirka ja sa snazim moje predat 😝

mirri
29. máj 2009

mojka,ja do choditka nejdu.slysim na to jen same negativa...
talinka-ja do mrkve pridam vzdy trochu vody,ve ktere jsem ji varila,at to neni moc huste,ale takova kase.

jinak maly konecne spi,dnes papal pekne.menu-brambor,mrkev,ryzova kase,oliv.ol.ale vic jak 100 do neho nedostanu... 😒

deni_v22
29. máj 2009

ahojte,
dnes sme mali uuuzasnu noc. vecer som jej supla nasivin, po chvili sa este raz pogrckala z hlienov, odsali sme po X-ty raz a zaspala...v postielke a spala bez prerusenia az do pol 5 😲 , potom jedla este o 7 a total budicek bol 8,45 😵 asi je v tom ten nasivin nevinne, ale aj tak ste mi dooobre poradili vcera 😉

desiatovala jablcko, ziadny zaujem o jedlo 😒 , obedovala ryzu s kuracim, vobec nechcela ☹ som to do nej musela pasovat horsie ako zemiak s brokolicou...v zavere som otvorila flasticku domacej vyzivy a obliala tu ryzu, ze reku sladsie, snad to doje, ale figu...no nic to, asi to chce este veeeela trpezlivosti a kreativity 🙂

mojka tiez nebudem pouzivat choditko, hoci ho mam u nasich po E...

tali, nezabudni nedelu zdokumentovat 😉

sisa, kukla som ti albumcek, mas uz celkom slusnu zbierku plienok 🙂

sisa.b
29. máj 2009

deni, to ste si super pobuvali 🙂 mne sa mala prebudila, ked som liezla do postele a kedze moj drahy este nespal, tak sa jej prihovaral, az ju uplne prebral 😠

plienok uz mam dost a viac nechcem 😎 😀

prsky
29. máj 2009

deni...to bude podla mna tou nadchou - ani nam vtedy moc nechuti - a gratulujem k vyspaniu sa 😉

prsky
29. máj 2009

tal..mne zatial staci jeden mensi zemiacik a mensia mrkva - ani to nezje cele - esteze mame psov 😀 a davam tam trochu vody, v ktorej sa to varilo, aby to bola taka redsia kasa

talinka
29. máj 2009

dakujem baby, tak to zriedim vodickou a jasne nedela bude zdokumentovana 😀 ak bude vobec co dokumentovat 😀

mojka, my sme choditko dostali,ale nebudem ho nejak vyuzivat, vzhladom na negativne nazory..aj ke tie uz tiez neriesim,iba odtial potial 😉 my sme vyrastali v choditkach a dobre bolo, to je podla mna tak ako nam preferuju zdravu vyzivu, nejest rezne, udeniny atd a bla bla a robime to a to iste je aj s choditkami moze ale nemusi nam to poskodit, resp. detom...takze je na tebe ako uznas za vhodne, ja ho tam aj teraz dam len tak na hranie..ale niec viac ako 10 minut denne...lebo sa mu tam strasne paci, moze sa tam vselijako prehrat a hra to krasne pesnicky 😉 a keby to bolo az tak desivo nebezpecne asi by to nepredavali, tak asi tak---

talinka
29. máj 2009

prsky, to som poznala...ked sme mali psov, aspon sa vzdy vsetko pekne pojedlo a nemusela som tak casto kupovat konzervy...no a teraz dost casto a vela jedla vyhadzujeme...teraz by sme uzivili asi aj troch psov tym 😀

deni_v22
29. máj 2009

prsky, a u vas ako? nadcha je uz na ustupe? mne sa nejak extra nedari ju odhlienit .. 😖

sisa, tak to zboznujem... chlapi potom zalahnu a my mame robotu s uspavanim.. :-/

prsky a vasi psikovia papaju aj take ludske jedlo?

prsky
29. máj 2009

deni...jj..uz sa nebudi na to, ze nemoze dychat, takze sme uz v podstate v klidku...len keby si nechala tie sople odsat 😖

a hej, davam im aj zvysky ale iba po Lale a ked jem ja, vzdy im, ked skoncim, ždibec dam (taky mini na pochutenie) - ale inak ziju na granulach chudence moje 😉 - Kex inak sunku odmieta, on je skor syrovy a nessinka miluje vsetko vratane surovych zemiakov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre