Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

deni_v22
22. jan 2010

baby, tak ma napadlo, ze aj rominku som tu uz dost dlho nevidela 😕 na nu asi iny kontakt okrem MK nemame..

barca1
22. jan 2010

ahoj holky moc vás zdravím po strašně dlouhý době a moc se omlovám ale nějak net nestíhám 😕 ale byla jsem hrozně zvědává jak rostete jsem si zrovna dneska říkala jak to strašně letí už méme pomalu rok a čtvrt a nedávno jsme rodili 🙂
🙂 prolítla jsem vám albíčka máte moc krásné a šikovné dětičky 🙂
Maše terka je už taky pěkný číslo chodit začala v roce a od te doby jí pořád někde naháním a pořád něco krámuje to by snad ani nebyla ona aby něco nezustalo jeden den v klidu 🙂 akorát ted musíme nosit botičky doma naopak mála začala chodit a chodí špičkami k sobě tak trenujeme aby se to srovnalo a nemuseli jsme na ortopedii 😒 ale je to mnohem lepší celkem se nám daří tk snad to bude ok.Taky jsme pěkně ukecaní nej slovo je u nás táta,ham,jééé,nooo,neeee.eee. 😀 pak teprve máma,bác,bum,bal jako balon,auto,teta,
strašně ráda dělá čertíka,rybu,ovci,lva,sovu a jak spinká mimi normálně chrápe když to předvádí 🙂 no je toho strašně moc neustále mi něco ukazuje a chce vědět co to je a strašně ráda má knížky ty jsou u nás snad nejvíc v kurzu a dětský stan .No je to čím dál větší sranda 🙂 Napište mi něco o sobě já fakt nestíhám dočítat tak at jsem v obraze.Jo a vedete ještě tabulku růstu věku nebo tak něco?mám zaslat nějaké údaje? 🙂

zuzz
22. jan 2010

vcera som asi 10 m vedla cesty na bielej plani videla lezat bieleho hunateho psa, ponahlala som sa, nezastavovala som, myslela som, ze uz je mrtvy, ked v tom mraze lezi na snehu.
dnes k nam sla kamoska na navstevu a vravi mi, ze vedla cesty videla stat zmrznuteho bieleho velkeho psa. "hm, ved vcera lezal skapaty", pomyslela som si.
popoludni mi to nedalo, sadnem do auta a idem ho pozriet. lezi uz asi len 5m od cesty, nehybe sa, ale este dycha. pridem pomalicky blizsie, na boku ma strelnu ranu. volam veterinara, nemoze prist, ma ambulanciu a prave ma tiez daky surny pripad. vraj ho mam doniest. no hej, ale ako? ja sama? s nataliou v aute...
zohnala som suseda, ten vravi, ze to nie je strelna rana, ze to ho uz asi lisky zacali hryzt, ze pes uz moze mat besnotu, ze ci to fakt chcem davat k malej do auta... nenalieham na neho, asi to nie je bezpecne.
o hodinu idem znova autom okolo, zas sa ponahlam, pes tam lezi, ale teraz je otoceny na druhom boku, divne.
o dve hodiny idem naspat, uz je tma, idem pomalicky, hladam, ci tam este je. vidim ho, zastavujem, natacam auto tak, aby mi svetla svietili do pola na psa. stale zije, dycha, zaskuci od bolesti. volam veterinara, stale nemoze prist. letim domov, mobilizujem muza, nalozime psa do auta, vezieme do senca k veterinarovi.
ten ho popocuva, chvilku to vyzera nadejne. potom ju pretoci na druhy bok, aby skontroloval tu ranu. nie je to uhryznutie. je to strelna rana, velka, hlboka... nema zmysel operovat, je to medzi krkom a lopatkou, nad prednou labou, zasahuje do hrudnika... picha jej injekciu...
a teraz mi povedzte, ktory blbec, ked uz chce/musi zastrelit psa, streli ho tak, ze este den skapina?
zaludok mam este stale stiahnuty a ake sny ma budu strasit, to ani neviem. vcera este postrelena nebola, rana bola cerstva...

mojkamirka
22. jan 2010

zuz chvilu som uvazovala, či to nie je urývok z nejakej knihy, bohužiaľ je to skutočnosť ☹ , niekto je fakt bez citu 😢

zuzz
22. jan 2010

mojka, a musela som to zo seba dostat aspon takto, lebo sa mi chce hrozne plakat. bola fakt krasna.

prsky
22. jan 2010

zuzi bozeee...ludia su fakt hrozne svine 🙄 🙄 🙄

talinka
22. jan 2010

zuzz, 😢 😢 😢 😔 😔 😔 hrozneeeee...svine ludia... 😖 je mi z toho zle...chudatko psik 😔 toto nenavidim najviac, bodaj by sa ja im stalo to iste....

tara2
23. jan 2010

Caute

zuzz - to je strasne, ludia vadia byt fakt svine 😠 😠 😠 ja na takychto ludi nemam slov 🙄

bezaz
autor
23. jan 2010

zuzi normalne mi behaju zimomriavky, bleeee 😝 neznasam ludi, co sa vybijaju na bezbrannych 😖 🙄

deni_v22
24. jan 2010

zuzz 😔 😔 strasne...clovek ma chut sa pomstit, no nevie komu 😖

horajda
24. jan 2010

kde ste vsetky ☹

bezaz
autor
24. jan 2010

zuzi tu 😉
len to tu bolo take smutne 😅
sme dnes dali mensie turne po sportovych obchodoch a obuvach, zhanali sme opici topky do vody, teda ku bazenu.. vsade sa na mna pozerali, ako keby som chcela jahody uprostred zimy, ci co 😝 v rene malej zmerali nohu, nema dokonca ani 17 🙄 tak mi povedzte, kde jej zozeniem sandalky

tara2
24. jan 2010

Cafte 🙂
my sme dnes chodili skoro cely den po navstevach, chuda maly bol uz unaveny z tolkych ludi...

zuzi - to ma mala malicku nozicku, my mame 20, ak nahodou nejake niekde uvidim dam vediet 😉

horajda
24. jan 2010

fuha zuzi ake male nozicky ma Ninka tak to bude fuska nieco zohnat to fakt

cryonae
24. jan 2010

cafte baby,

ja som sa tiez bola vysantit v obchodoch a nakupila som krpanikovi zopar veciciek v adidase 😵 dokonca som si spravila radost, ta kupila som nam rovnaky model tenisiek 😀 inak my mame 22

mojkamirka
24. jan 2010

Ahojte

my mame čižmičky 21 ale musím už kupiť 22 lebo sú nam už malé 😠

a teplotujeme od poobedia, šľaka aj s očkovaním 😠 😠 😠 Som mu zmerala po hodine teplotu, najprv mal 37 po odrataní a po hodine 39,3 až mi prešiel mráz po chrbte. Tak som mu dala paralen, a vlažnú sprchu. Naťastie mu začala mrcha klesať, hm to bude veselá noc. 😠 😠

mojkamirka
24. jan 2010

a včera som šantila po obchdoch aj ja. Kupila som malému protišmykové ponožky za nehoráznu cenu, a v jednom obchode, dve tričká s dlhým rukávom a dve body s krátky dokopy za 12 E, predavačkou až myklo, že nejak málo platím. 😅

no a bola som v obchode Pre deti a tam som videla papučky typu Liliputi za 34 E, to už fakt nie sú normálny. 😠 😠 😠

mojkamirka
24. jan 2010

no tieto ponožky som kupila, len iný vzor a kustik drahšie, nosí ich tu niekto? ako sa vám pozdávajú?

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

talinka
24. jan 2010

cafte, veru ani ja som nevedela, co napisat, tak smutno tu bolo...ale uz sa to rozbehlo nejak...

no kocik som nepredala, fcuk 😝 to preto, ze som bola aktivna a uz mala takmer rezervovany kocik novy a teraz som z toho nestastna ☹

vidim, ze nakupne horucky u vas... 🙂 aj tominko si tiez dobre obisiel, svokra bola v rakusku a doniesla mu plienky, pyzamka, bodynka,mikiny a nenormalny vysavac bosch detsky, no uzasne, dva dni nerobi nic ine len vysava a vobec neva, ze je to hracka... 😀 😀 😀

mirri
24. jan 2010

ahoj devcata..

zuzz-no to je strasne co si zazila.....si to nedovedu predstavit.. 😢 😢 my litame s nasim po veterine,uz jsme tam nechali poradny prachy,ale na tom vubec nezalezi,hlavne,ze je mu uz dobre,vzdyt je to clen rodiny.....ja nemam slov....

jee mojka,doufam,ze vam ta teplota pujde dolu!!!ja musim maleho taky obednat na ockovani,ale mam strach z reakce..... 😕 jinak my mame podobne ponozky,jen bez obsivani a dobry.maly ma na doma jen protiskluzove ponozky. 😉

no my mame zimni boty 22.a taky jsem byla trochu utracet,kupovala jsem uz na podzim na 2 roky,jsem neodolala,meli krasne mikiny a kalhoty.. 😀
a asi malemu zacinaji tlacit stolicky,vecer hrozne spatne usina,se od neho nemuzu hnout,stale se budi.jak mu vypadne cumel rev,chtel by se casteji kojit a kdyz ho osidim cumlem,tak budi cely barak,ale nedam,tak se prevaluje i 2 hodiny dokud nedostane 🙄 .my se toho nocniho kojeni snad nezbavime,vzdy kolem te 3 je krize...holky jak vam zavidim,co uz nemusite....

zuzz
25. jan 2010

ahojte babulky, nechcela som vas tu takto rozosmutnit...

tesme sa s deturencami, ved teraz su najroztomilejsie. natalia krasne brble, skoda, ze jej nik nerozumie. MM sa vcera vytesoval, ze vraj ju naucil hovorit 'tata' (lebo aj na neho krici 'mama'), ale len do chvile, kym som sa malej neopytala, ci ideme 'tatata' 😀 a ona hned natesena kricala 'tata' 😀 mno, tak to dopadne, ked otecko nema cas/chut/energiu na hranie sa s detmi, potom ani nevie, co vsetko uz dokazu.

zuzz
25. jan 2010

tara, cryo - idete dnes na zumbu?

cryonae
25. jan 2010

zuzi ja som sa snazila objednat, ale neskoro :'(

talinka
25. jan 2010

cafte,

sme sa vratili z vonku, ohrievam si obedik, tak reku, ze sa vam ozvem 😀

dnes mi Tomi teda dava...najprv rozbil skleneny hrnce v kuchyni, sklo sa rozletelo po celej kuchyni...a neskor, aby mi nebolo malo, vykydol cely jogurt po koberci v obyvacke....to aby som sa nahodou nenudila 😝

Ozaj, Tomino ma zas hore na hlavicke tie zlte supinky 😅 som vcera objavila, ja ze to maju len novorodeniatka...co to??? mam to opat natierat len olejcekom a vycesavat?

A objavila som stranku polsku s kocikmi a su tam lacnejsie ako u nas...to uz fakt tu na SK nevedia co pytat za vsetko??? precooo??? 😝 ale asi sa neoplati mi odtial objednat, co potom v pripade reklamacie, to asi za to nestoji sa tam trepat a hadat sa s nejakym Poliakom, ci? 😅

talinka
25. jan 2010

http://www.bobowozki.com.pl/advanced_search_res...

toto ta stranka s mojim vybratym kocikom cca o 70 eur lacnejsi

zdenus
25. jan 2010

caute 😉
mate nakupne horucky? tak kupte aj mne, ja nemam cas ani chut ist niekde, potrebujem nove tenisky na cvicenie, lebo stare mam uz kaput a koberec do detskej... 😀

inak ani neviem, co napisat, lebo nic nove, co by stalo za zverejnenie, stale dokola....

amonis
25. jan 2010

čaute tak já čekám kdy mi příjde pozvánka na očkování dělá se to nějak hromadně jinak kristýnka jde na tetanus 3.2.

u nás taky vše furt dokola Karolínka se učí dělat všelijaké blbosti teď zrovna telefonuje 😀 😀 jinak si fajn hraje s panenkama davá je do kočárku a krmí hrníčkama mazlí se snima a celkově si hraje jako velká baba

jinak jsme tady zamrzlí net jede pomalu a sedíme doma venku mrzne nedá se dýchat už a´t je jaro fakt

tara2
25. jan 2010

Cafte 🙂

ja som mala tiez nakupnu horucku pred par dnami utratila som kopec prachov v HM, CA...a samozrejme vsetko pre maleho, ja som si nekupila nic (aj ked som chcela)...vidim ze nie len ja som mala taku sajbu 😀 😀 😀

mirri - aj nam idu stolicky a jeden ocny zub a jsou to muky 😝 ...ale jedna stolicka sa uz prerezala 🙂

zuzi - ja na zumbu idem az v stredu, ale uz to vies kedze sme sa dnes stretli 🙂

tal - mate dobry den kukam...aj my take mavame a cim dalej tym viac. Maly ked nieco spravi skoro vzdy je to zle proste sa hra s nespravnymi hrackami 😅 , detske hracky su pre neho nudne...

mojkamirka
25. jan 2010

ahojte, tara to poznám originál hračka ho nebaví, ale zato šlahá bielka v mištičke už tretí den samozrejme bez bielkov a zametá s lopatkou a metličkou v kuse dva dni. 😀

a stáááááááále teplotujeme 😠 😠 😠 A neviem čo sa stalo, ale naučil sa spať v postieľke na obed aj večer, síce musím pri nom byť a mu opakovať Haji, haji on na to odpovie aji, aji a lahne si, no zlaté. Snád sa to teraz nepokazí, kedze chce spat teraz pri mne, no sa mu ani nečudujem. V noci sme boli hore od druhej do pol štvrtej pokým mu neklesla teplota nezaspal. 😠 😠 😠 Chúďa sa vytrápi.....

tara2
25. jan 2010

mojka - drzte sa, snad vas teplota nebude dlho trapit ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre