Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
20. máj 2010

bez...sme na tom podobne - delena strava 🙂 ale jogurty papame (zvolenske smotanove a activiu - to su jedine, co zjem ja), chlebik a rozky jej tiez stale nic nehovoria (dnes zjedla 3 minikusky a kukala som jak puk, lebo zvycajne zje zvrchu sunku, kukne na syr ako na humus a da to Kexovi)

do lidla moc nechodime (sme lenivi sa po ceste zastavit), ale asi sa zastavim a skusime ten lidlacky milacikovy zazrak 😀

u nas ficia lentilky, ked ich moj braxo malej kupi a Lala ma na ne aj znak

kexe nekupujeme, tie Hipp a vobec vseobecne tie detske je strasne citit praskom do peciva. davam jej ale obcas bebe kexe (dobre rano)

kase nevarime uz dobre davno (jedine krupicovu, lebo tu zereme aj my 😀 )

talinka
20. máj 2010

cafte....
u nas takisto chlieb ani pecivo nehrozi, vynimocne 2-3 kusky...ci hlty..aj ja skusim ten lidl zazrak milacik 😀 mne sa zdaju tie kekse v pohode aj ked Tominovi asi nie, preto skusam rozne, ale tak maxovi chutia vsetky a to je asi hlavne 😀 a men tiez,ked mam abstak na sladke... 😀 a rozne dospelacke sladkosti tiez u nas neficia vlastne nic nie je take co by srotoval s chutou..mozno tak cokoladu,ale tu nemoze...tu len ked si ukradne 🙂

takze vy uz tu tusim nekasujete? a co jedavaju na veceru? dajte tipy....ja este kasujem,lebo aspon tu kasu mi zje vecer....

prsky, ja by som sa bala lentiliek , ze sa mi s nimi udusi...ale lala ich asi pochrume, co?

talinka
20. máj 2010

inak som troska nastvana a mam pokazenu naladu, budeme mat nedoplatok na byt a zatial je suma 212 eciek, este sa to moze zmenit na viac...nie je este vsetko vypocitane 😝 tak ma to stve,lebo doteraz sme mavali tolko preplatok a zrazu toto...mozno sa sice viac kurilo,ale aj to asi ani nie a viac troska vody,...ale aj tak mi to je divne, som lakoma dat ich tolko prachov len tak...radsej by som na Tominka utratila 😝

amonis
20. máj 2010

čaute tak jsem chytal neštovice od Kiki zatím jen pár vyrážek ale mam už třetí den zvyšenou teplotu a je mi divně měla jsem opar na puse tak to možná nějak souvisí nevím.......mamka mi říkala že jsem je měla jak jsem byla malinka a strašně málo takže je možné že si to tělo napamatuje každopádně se těším ce se ztoho vyvine......

Karolínka neměla ani jednou kaši a tedka tu baští koupene nudle od veitnamců pěkně si tam ty špagetky cpe teda 😀 😀

bezaz
autor
20. máj 2010

baby, tak ninka dnes na plavani paradne samostatne plavala, samozrejme s takym pasom a "rukavnikmi", ale supersky preplava skoro cely bazen, pekne drzi bradu nad vodou a nozickami kope 😵 normalne v takychto momentoch som pysna matka so slzami na krajicku
tani na veceru jeme normalne jedlo, teda vacsinou mam cosi navarene, akoze masko s prilohou a pod, lebo peto si brava do roboty obedy, takze varim skoro kazdy den..
jaj krupicovu kasu jedava s nami, vacsinou cez weekend na ranajky si robime 😉

talinka
20. máj 2010

bez, Ninka jak je krasna tak je aj sikovna 😵 😵 musis natocit videjko a capnut nam to na FB 😉 nech sa aj my kochame, mna tak mrzi, ze my nemozme uz to plavanicko ani bazeny 😖
fuuufa, ze denne varit, ja nevarim da sa povedat takmer vobec..iba tominovi polievky...a ked ja mame navarene, nemam pocit , ze zje tolko kolko by mal, len si da od nas trosku, takto mam aspon prehlad , ze kolko zje..takze mixnem a jeme...inak sa v tom len vrta..a nakoniec vypluva 😝 mozno ked dokojime sa to zlepsi, preto teraz moc neriesim...ale papa jak vtacatko

inak asi aj ja skusim spravit krupicovu, tiez ju milujeme a on bude prekvapeny, ze nieco nove...ale bez kakavka navrchu 🙂

talinka
20. máj 2010

am, snad nebudes mat kiahne zas? 😅 ze spagetky od vietnamcov 😀

mojkamirka
20. máj 2010

ahojte, tak my kasujeme este stale od pol roka, ked nie je kasa na veceru tak je cirkus humberto 😀 , detske keksy typu sunarka a hipp zo zásady nezje, mozno aj kvoli tomu ze sa mu to lepi v ustach ako sa mu to rozpusta, zo somarin uprednostnuje kukuricne, ryzove, pohankove, ryzove s amarantom chrumky. kde tu domaci koláč.

z normal jedla mu hlavne nechutia zemiaky. Pecivo zje plnene iba tvarohom a jablkami. 🙂

cryonae
20. máj 2010

u nas presne naopak, kasu nezjedol nikdy, jedine ma rad jednu kupovanu v kelimku, ku ktorej su vselijake ovocne zbrndy a naopak zase velmi rad papa chleba a rozky.... vacsinou mu dam dozok aj v kociku alebo v autosedacke a mam svaty pokoj celu cestu... vsak struhanka sa potom vytrasie 😀

mirri
20. máj 2010

ahoj,maly taky basti prevazne na veceri kase,ale jedine ty,co varim ja.ty kupovane moc nemusi.keksiky mi sni jedine na snidani v mlice,jinak je moc nemusi.co mu jede jsou jogurtove buchticky...a chlebik je jedina vec kterou sni,ikdyz ho neco boli...uz jsme byli i nekolik dnu jen na chlebu...diky za nej!!
cryo-presne,dam kus rohliku a je klid! 😀

jinak malemu se k soplum a kasli pridala ted i teplota,ma pres 39...se na to vyprdnu...stejne si myslim,ze je to oslabeni po ockovani!!no,zitra volam pediatrovi,vikend na krku,at nemusime litat po pohotovosti...

na vikend nam hlasi neuveritelnych 30 stupnu...to jsem zvedava... 😎

amonis
21. máj 2010

ahojky

takže jsem volala doktorovi a ten mi potvrdil že neštovice v kartě nemám což mě moc nepřekvapilo po ranním probuzení 😝 😝 puychýřky mám všude strašně to svědí aspoň vím co prožívá Kiki 😖 😖 takže teďka už jenom Karolínka a jsme kompletní.......

elanela
21. máj 2010

ahojte po dlhej dobe sa zas hlasim
čo sa týka jedenia my máme tiež takého papračika doma tiež hocičo nezjde jogurty a ovocie to je jej príjem obedy bieda chleba eeee syry šunka nič proste žijeme z jogurtu a jablčka

dnes sme boli u doktora lebo mala ma stale zvyšenú teplotu a už sa mi to nelúbilo tak sme dnes šli no hotový cirkus humberto tam bol kriku horor bral jej crp z prsta krv no krvavý sme boli všetci ja s mužom sestrička mala a ešte aj stol inak jej nič neni sem tam zakašle ale nijak hrozne tak neviem z čoho ma tú teplotku zvyšenú furt

bral nam moč a v pondelok ešte mam odobrat stredny prúd moču do skúmavky no tak to netuším ako sa mi podarí
inak s nočníkom sme my ešte ani nezačali absolútny bojkot nesadne si nan ani za svet na redukciu tiež nie tak neriešim nechám na leto a snad to potom nejak pojde už

miyya
21. máj 2010

Amonis aj ty ich máš?? No musíte to mať teraz zaujímave.

prajem pekný dník

amonis
21. máj 2010

miyya jo jsem krásné obě 😅 😅 😅 snad Karolínka počká aspoň něž to přejde nás s Kiki................

mojkamirka
21. máj 2010

amonis, no si to teda užívaš, daj sa skoro do kopy aj Kika 😉

nočník ani u nás nehrozí, na redukciu tiež nesadne. Ked naklada do plienky tak sa zašije do najmenšej diery v byte a tam čuší ako voš. Ak ho dlho niet a je ticho tak viemm čo je vo veci. 😀

Bez, včera si ma inšpirovala s acidkom, tak som to skusila a na počudovanie mi exol pol 250 ml kelímka. Je to teraz super, keď ho pre zmenu zapeká. 😠

petusaaa
21. máj 2010

ahojte 🙂

len so sa vas chcela spytat, ci ste uz poculi najnovsiu aferku na konovi a anaride: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/ mate stastie, ze ani jeden z nickov nebol odtialto 😀 😀 😀 😝 😉

petusaaa
21. máj 2010

a teda mi chodime len na reduckiu, nocnik u nas nehrozi...

este pozeram, ze ziadna tehulka... teda okrem cry 😵 😵 😵

talinka
21. máj 2010

petusaaa, coby ziadna zopar ich tu je uz okrem cryo... 😵 😵 😵

talinka
21. máj 2010

inak ahojte 😀

am, no super, tak ich mas 😖 no esteze si ich nedostala ,ked si bola tehu s Karolinkou 😉

ani my nenocnikujeme, naco ,pockame do leta, kedysi aj cikaval, ale teraz len sadne a vstane , aj redukciu sme vcera skusali, lebo tam chcel ist, tak sedel a nic, potom nocnik sedel a nic a potom sa vycikal v strede izby 😀 😀 😀 neriesim ,nauci sa,ked pride cas...

talinka
21. máj 2010

petus, ze kolko nickov mala 😀 😀 😀

bezaz
autor
21. máj 2010

cafte fesandy
no konecne sa trochu oteplilo, 16 stupnov je fakt lepsich ako 8 minuly tyzden 😅 mirri ze 30stupnov!!!!!!!! 😲
peti ten nick som si vsimla, ale nastastie nechodila do takych tem ako ja 😉
amon ty si jaka herecka, vsetko musite mat 😅 😀 zelam skore uzdravenie
majka, keby si chcela tie sandalky od cryo, tak ti ich mozeme hodit do NR, resp stretnut sa na pumpe, ked pojdeme k nasim 😉
siska, tak uz su aj ostatne next veci na ceste, snad do nejakeho tyzdna dorazia, potom sa zasa nejako dohodneme na doruceni
mojka snad acidko zaberie, u nas teda fici dost 🙂

talinka
21. máj 2010

baby, tak ja som si objednala veci za 119 dolacov, (co je 95 eur) cez jednu holku z MMB, nech mi spravi cenovu kalkulaciu a ked mi to poslala, veru som to musela zrusit, ze 144 eur 😅 tak to veru si nemozem momentalne dovolit... 😝 😝 😝 skoda take krasne veci som povyberala...ale nemozme tak vysoko skakat, este ked bude aj ten nedoplatok za byt 😖

talinka
21. máj 2010

ale aj tak som si nedala pokoj a znizila objednavku na 81 dolacov (65 eur) a napisala si o cenovu kalkulaciu dalsim piatim a zatial odpisali tri, ze 119,118 a 95 eur....

prsky
21. máj 2010

cafte..Lalu mi dnes zobudil ten uchvatny mestsky rozhlas 🙄

u nas sa teraz dost jedia slivky a hrozno, takze nemame s kakom problem

ale som dnes presolila ryzu...co s tym?

bezaz
autor
21. máj 2010

tal to co maju za kurz? 😲
adi, myslim, ze pomaha doplnit vodu a hodit jeden zemiak na stiahnutie soli.. samnozrejme povarit 😉
mne ninku zobudili j.bli susedia, lebo si treba robit diskosku vzdy vtedy, ked mi krvopotne zaspi dieta 🙄

prsky
21. máj 2010

a nerozvari sa?

bezaz
autor
21. máj 2010

skus len chvilku, 5minut 😉

prsky
21. máj 2010

dik

mojkamirka
21. máj 2010

prsky vraj pomaha aj ked das celu osupanu mrkvu, potom ju len vyberies

talinka
21. máj 2010

bez, no tak ta prva, co zadrela 144 eur, si dava k sume dolarov x1,21....no a je tam dan, postovne v ramci usa, postovne z USA, clo a aj oni musia na tom nieco zarobit, takze asi kaslem na to... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre