Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
10. jún 2010

@cryonae Zuzkin Miro praveze nechce maleho Mirka 😀 budu mat Matuska

a moj Rudusik je zas Rudusik 4ty, ale syna po sebe pomenovaneho nechce (on je aj tak presvedceny o tom, ze syna mat nebude). a moj otec bol zas Ondrej po otcovi (neviem, ci aj dedovi) a ja som mala byt tiez (preto som Andrea) ale braxa uz Ondrejko nepomenovali 😉

talinka
10. jún 2010

@cryonae v Brendone som videla, ze maj u dost veci pre tehulky 😉

talinka
10. jún 2010

@horajda podla tvojho bruska som tehotna ja a nie ty 😀 😀 😀 mam dat ja foto??? 😀 😀 😀

tara2
10. jún 2010

@horajda - ved na tebe ani nie je vidiet ze si tehotna, moje brucho je vacsie o dost 😅

@talinka - auuuuuuu uprimnu sustrast ☹ drzim palce nech to mas rychlo za sebou

u nas sa tradicia s menami nedodrziava, kazdy sa volame nejako inak teda okrem bracha ten ma meno po ocovi...a ani Andrej nedostal meno po otcovi kedze on bol Ondrej

mojkamirka
10. jún 2010

hora, veď ty ani nemáš bruško 😀 , ja mám väčšie 😀

mojkamirka
10. jún 2010

talinka môžeš 😀 😀
cryonae, sa šetri, nech upratuje muž, ja viem nedá to pokoj. Vydrž pár týźdnov a čosi ako neporiadok ťa vôbec nebude trápiť. 😉

talinka
10. jún 2010

mojka, nesranduj..ked chces ma kludny spanok a nie nocne mory, tak na to laskavo zabudni 😀 😀 😀

baby, ked je teraz slniecko nedavate Vigantol, ze?

mojkamirka
10. jún 2010

talinka, ja vigantol nedávam od konca apríla, tak mi povedala dr.

talinka
10. jún 2010

mojka,jaaaaj...mne povedala, ze ked je na slniecku tak netreba

mirri
10. jún 2010

😀 😀 o brichu tady nemluvte......jste me asi nevidely,ja mam kolem sebe nakou pneumatiku a vypadam tak jak v pulce tehu....fotos radsi nedam!!!a chtela bych vypadat jak tehotna horajda!!!! 😅
tali ja uz od roku nedavam

mojkamirka
10. jún 2010

a včera som nakoniec žehlila, ale bolo toho trosku iba 😉

a dnes sme boli prvý krát u zubára, malý ani necekol, kde to ešte otvoriť ústa, ale máme založenú kartu 😀 . Zajtra idem robiť pirohy, kto si dá? 😀

mojkamirka
10. jún 2010

tali, ale znovu máme začať brať tuším od oktobra či tak nejak, ked nebude slnko

mirri
10. jún 2010

mojka-prijed s pirohama a zehlicku a kupu pradla mam i tady!!! 😀 😀 😀

talinka
10. jún 2010

mirri, tie pneumatiky by sme si mohli porovnat,urco by som vyhrala 😀 to fakt? nedavas od roku? 😕

mojka,cim plnene pirohy? Mne tata urobil cez vikend plnene udenym masom, hore slaninka a oprazena cibulka s kyslou kapustickou a makove s lekvarom, ja tieto mnamky zboznujem... 🙂

mojkamirka
10. jún 2010

miri, už letím, doslova 😀 😀 , len neviem čí ľubiš, zemiakové, tvarohové a lekvárové 😀

mojkamirka
10. jún 2010

tali, ja som prudko závislá na cestovinách a spol. len MM furt mäso, tak sa snažím vyhovieť aj jemu aj sebe, malý sa občas prispôsobí, minule mu pirohy chutili ale iba tvorohové a džemové. Prelejem ich len popraženým maslom, robím na slano 😉

mirri
10. jún 2010

😀 holka to by ses divila,co mi visi kolem pasu... 😀 😀 ale se skoncenim kojeni jsem vytahla do boje s nadvahou!!!jen abych byla uspesna....
normalne tu slintam....mi tu delate chute!!!!!!! 🤐 🤐 🤐

talinka
10. jún 2010

aj ja sa davam do boja s nadvahou kazdy den... 😀 😀 😀

mojkamirka
10. jún 2010

miri, to bude za odmenu, že som schudla tri kilá, moc pomohlo, že som sa prestala napchávať somarinami, typu koláče a spol. Sa normálne vytešujem, že váha dostala rozum 😀

talinka
10. jún 2010

mojka, mnaaaaaaaaam...aj mne prihod zopar, 😀

mojkamirka
10. jún 2010

tali zabalím do dozy a poslem kurierom, možno ti prídu ešte teplé 😀

talinka
10. jún 2010

mojka, no moja vaha je nejaka pritvrdla alebo co..vobec nie rozumna 😀

talinka
10. jún 2010

ja citam, ze mi zabalis kozy 😀 😀 😀 noo urco teple, ale tak spraskam aj vychladnute 😀

mirri
10. jún 2010

kua ja uz nevim,co je normalni jidlo,chleba uz tyden nevidim a niiiiicccc!!!to je provokace!!!!

talinka
10. jún 2010

mirri, netyraj sa 😀 😀 😀 to je hrozne, clovek sa nemoze normalne nazrat, pre mna je jedlo pozitok a mam si ho odopierat??? 😀

mojkamirka
10. jún 2010

miri, ja som uplietla na seba bič, ráno sa najem, idem na doobedie s malým von, to zjem dáke celozrné pečivo, ved malý robí chute, po hodinovom boji o spánok, zjem obed, bez toho aby po mne ktosi skákal 😀 , zobudí sa, zas ideme von a najem sa až ked zaspí. Takze nestíham jesť somárstva. 😀 😀 A čo vlastne teraz ješ? ked to nie je normálne jedlo, posielajú ti nejaké marťania? 😀

talinka
10. jún 2010

no idem ja radsej spat,lebo pri vas vyhladnem 😉

mojkamirka
10. jún 2010

hm, už aj ja by som mohla 😉

prsky
10. jún 2010

@talinka vigantol mame davat do 2 rokov a potom v zime

mirri
10. jún 2010

mojka-zeleninu,ovoce,ryby,sunku a obcas ryzove chlebicky....rano jezdime s malym na kole na zahradu za psem a odpoledne taky .kdyz jdu do prace,tak tam nejim nic....sladke jsem uz tyden nevidela..... 😖

no jdu si na to taky lehnout....rano jdu brzy do prace-mame operacni den,budeme rezat a trhat!! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre