Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
13. aug 2009

prsky - no vidis aky kompliment ti Dominik dnes dal a ani o tom nevedel 😀 😀 😀 . A nemas za co, aj nabuduce 😉 . Inak som skusila dat malemu tu zakysanku a normalne mu to chutilo 🙂

talinka
13. aug 2009

miyyuska, ty si tehula mozno?????? neveriiiiim...no to by bola paradicka...a ako to v poho beries, ja by som sa teda este na to necitila...ale aspon by si nemusela do prace 😉

zdenus
14. aug 2009

prva, prva, prva 😀 😀 😀 😀 😀

zdenus
14. aug 2009

to kde ste zas vsetky? 😕 😕 😕 😕

ja idem pobalit veci, zajtra rano vyrazame na vikend....uz sa teisim...tak aj vam prajem pekne vikendy, cicusky!

bezaz
autor
14. aug 2009

zdaaarec.. teda, to ste ale popisali
zdeni, mam sa ta opytat, ci sa do kremnice oplati ist a co sa tam da vidiet 😀

zdenus
14. aug 2009

zuzi, my sme tam boli od 11 - 17 hod...takze celkom vykon...je tam hrad, kostol...odtial je krasny vyhlad potom sme boli s eliskou na 2 vystavach - ze muzeum gyca a vystava motoriek + fotiek, mincovna, taka kratka pesia zona s hnusnou zmrzlinou....a este super polovnicka restika, kde mnam varia a aj to tam dobre vyzera...nam sa pacilo, ale neviem, co ocakavate od vyletov vy....my to mame take skresane kvoli eliske....

sisa.b
14. aug 2009

tu to zas zije 🙄 moje ditko zas nespi, moje torty v nedohladne 😒

miyya
15. aug 2009

no ahojte, pozerám, že dneska prvá ako za starých čias. Ale dneska je už na prvý príspevok pomerne neskoro. Asi upratujete, bavíte sa, staráte sa, čo???tak vás idem dočítať,teda aspon to skúsim, hádam ste velan nepopísali

miyya
15. aug 2009

ty kokso vám niečo zo srandy povedať a už som v požehnanom stave 😀 😀 😀 niesom hádam by som to vedela keby som bola. TAk ja o takéto prvenstvo nestojím. Ja by som sa aj potešila, ale fakt by to bola makačka,tak radšej nieeee a muž by ošedivel 😀 😀 😀
Zuby naše krásne čistíme len mokrou kefkou a strašne sa nám to páči. Už mámé sedem zúbkov,tak sme nachvílku dali pauzu v prerezávaní.Nech mu to čo najdlhšie vydrží.

Taaak si uživajte víkendík zlatička moje. Mna prekvapila svokrička,nemala byť doma celý víkend,ale dali jej znova volno,tak si ju idem užívať 😔 😔

miyya
15. aug 2009

ešte ktomu ako rýchlo som Vás dočítala eeejha vy toho kona fakt flákate.kde sú tie časy, ked som odbehla na dve hodinky a už som nemala šancu dočítať?? 😉

mojkamirka
15. aug 2009

ahojte,

miya, to bude tým, že je pekné počasie a čosi sa nám poväčšine batolí po izbe a treba na to stále dávať pozor.

bezaz
autor
15. aug 2009

caveste
tak u nas idu prosim pekne stolicky spodne, obe naraz, asi ma mrdne 😝
nasi uz odisli, boli sme omrknut sedacky v decodome, opica vydrzala v manduce aj baumax, no superova bola..
ozaj a uz zacina chodit 😅 sice len za ruky, ale pomaly uz dosla na to ako sa prekladaju nohy

sisa.b
15. aug 2009

tak u nas este ani jeden zub 😅

a ja dokoncujem druhu tortu 😝 akurat mi drahy miesi marcipan a pekne pinda, ze je to namahave 🙄 🙄 🙄 a to miesi uz len na ozdoby, ja som to robila celu noc a dnesne doobedie na obe torty. no chlapi = padavky 😝

bezaz
autor
15. aug 2009

aaa baby tak jedna stolicka je uz prerezana 😲 😲 😲
sisa co idete tak zhavo oslavovat, ze dve torty robis?

prsky
15. aug 2009

cafte...my ideme akurat na oslavu k svokre 😝 tak drzte palce, nech prezijeme /Lala spala vsehovsudy 15 min, tak som zvedava, co tam predvedie/ 😅

bezaz
autor
15. aug 2009

adi drzte sa.. ninka dnes spala len v baumaxe v manduci asi 20 minut, takze napodobne

sisa.b
15. aug 2009

mam hotovo. nestihla som tortu poriadne obliect, uz musime letiet 😝

deni_v22
15. aug 2009

ahojte,
tak sme doma z tyzdnovky u nasich..bolo super, ale doma je doma 😵 uz mi aj celkom chybalo pismenkovanie s vami 🙂

docitala som, ze tema stavania sa tu celkom rozbehla 🙂 aj my sa do toho chceme pustit, ale az ked sa zamestnam, lebo z 1 platu pri 3 detoch nevazmozno :-/ uz aj preto ti, sisa, drzim palce...

bez, ze stolicka 😨 a my mame stale hole dasienka....uz by sa jej aj nejake zubky zisli, lebo uz jej davam take maksie ovocie v kuskoch a odhryza si sama a dost sa s tym potrapi, kym to spracuje, ale snazi sa...

neviem, ci bolo nieco vo hviezdach, ale tiez ma po roku a pol nanovo navstivila mrcha :-/ aspon ze uz sme po dovolenke..

autosedacku mame chicco 0-18, mala v nej odspala aj chorvatsko a v pohode.. jazdime stale chrbtom v smere jazdy a sme s nou spokojni..

mala sa v stvornozkovani vyborne zdokonalila, uz ma aj techniku, aj rychlost...s oporou sa postavi a to je asi vsetko..zatial nijaky naznak chodze..

tak sa majte krasne, peknu slnieckovu nedelu zelam vsetkym..

prsky
16. aug 2009

ahojte...tak nasa sibalka nestvornozkuje, zistila, ze sa dokaze prepravit aj plazenim, takze davanie sa na kolienka opustila - furt sa dava na brucho, zas si sadne, zas na brucho, preplazi sa a najnovsie sa snazi stale postavit, tak som zvedava, co z toho vznikne 😉

inak som bola prekvapena vcera, Lalina sesternica ma 1 rok a 8 mesiacov a rozprava tolko co Lala 😕 a navstevu sme prezili 😀

bezaz
autor
16. aug 2009

hojte
u nas sa prerezava dalsia stolicka, takze ninke slzi ocko a je brutal nervozna 😝 sa asi rozhodla, ze bude mat do roka komplet chrup alebo co
sme boli dnes na turistike, fajn az na zaver, lebo buba uz tak jacala v manduce, ze ju musel peto niest na rukach 🙄

deni_v22
16. aug 2009

kde ini koncia, my zaciname 😉 dnes Dianke konecne vykukol prvy zub 😵

mojkamirka
16. aug 2009

deni blahoželám, už bolo na čase 😉

bezaz
autor
16. aug 2009

deni jeeej gratulujeme 😀
no stolicka je uz trochu prerezana, takze mame 10 zubov 😲 😵

mojkamirka
16. aug 2009

bez vuav 😲

deni_v22
16. aug 2009

baby, dik 🙂

zuzi, ty uz mozes Ninke dat rovno stehno z kurcata do ruky 😉

talinka
16. aug 2009

ahojteeee.....

trosku som tu nebola, lebo posledne dva vecery som zaspala s Tominkom 😝

my uz tiez za ruky chodime, preklada celkom pekne nozicky, trosku sa plazime, vcera sa dokonca z lahu posadil konecne, inak este nie...a zuby stale len dolne dva....ale kojim asi stale mam pocit a hlavne v noci,kazdu chvilu mrnka a musim strkat cicik 😝 no na nervy a najhorsie, zeuz aj sam sa vie napichnut na cicik tak hocikedy ako je blizko nich, strhne mi tricko a papa....hrajka sa 😀 aj dnes ako som ho utierala na pracke po kupani, hned sa prisal a tak sme sa presunuli do izby, no jak dve opicky...potom sa cudujem, ze nic nechce jest...dnes som ho aj vazila ma 8130g ...ale je tucnucky tak snad prospieva,len sa bojim, ze nebude mat vsetko co jeho telicko potrebuje,kedze je viac menej len na mliecku mojom 😅

Inak dnes krasny dnik za nami,konecne som bola kuk plaz, dali sme si mojito , dokonca alkoholicke, konecneeee nieco .. 😀 okrem radlera, co teraz casto po veceroch slopkam od smadu...a mam strasnu chut ist k moru, nasi sa prave vratili z Primorska , no musim vydrzat do buduceho leta....

prsky
16. aug 2009

bez.. ze stolicky 😨

deni...blahozelame k zubku 🙂

no a ja som prave konecne dokoncila 22 poharov sliviek a 2 osuchy 😀 uz som jak sisa 😝

zdenus
17. aug 2009

dobre rano, dobry den...dnes tu bola prva prsky, sikovnica, zavaracka 😀 -

mame za sebou super vikend, pred sebou super tyzden, co nam chyba ku stastiu 😝 😝 ...mozno podla niekho tu jedine zuby 😕 😕 😕

bez, ninus sa rozbehla, bude to mat skor za sebou, eli mala problemy jedine pri ocakoch...stolicky celkom ok prezila...

deni, super, blahozelame k zubku 😉 😉 😉

tara2
17. aug 2009

Dobre rano 🙂
tak my sme uz spat z vyletu, bolo super ako vzdy 🙂 . Uz som vas stihla aj docitat vela toho nebolo...

adi - no vidis ze si to prezila, uz to mas konecne za sebou a mas klud 🙂 na chvilu kym svokra zase nieco nevymysli

bez - ze stolicky 😕 , kokso vy ste nahodili ine tempo 😀 . My mame stale len dva dolne zuby, na hornom dasne uz nevidiet ani tie biele bodky...

deni - blahozelam k zubku 🙂

tal - aj maly v noci kazdu chvilu mrnci a tiez sa chce stale prisavat

sisa - a ze v kuchyni len kavu varim 😀 😀 😀 ty tam inak vypekas...

baby co sa tyka kramov - ja mam posledne mesiace take nepravidelne kramy ze mam podozrenie na tehotenstvo skoro kazdy mesiac 😀 😀 😀

prsky
17. aug 2009

caveste..tara...ona uz zial vymyslela zaroven s tou oslavou...v septembri ma dovolenku a rozhodla sa, ze bude chodit bravat malu a kocikovat 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre