Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

petra1303
22. apr 2010

tali idem teda na to ak mi to Sofia dovolí tak ti napíšem svoj príbeh...akože odpadneš čo sa nám všetko udialo...ale tak verím že to bude už len a len lepšie...

talinka
22. apr 2010

peti, tak to som straaaasne zvedava, cim ma zabijes 😅

petra1303
22. apr 2010

tali už som poslala 😎 príjemné čítanie...

mojkamirka
22. apr 2010

petra, tiez by som sa na nej zasmiala do popuku 😀

mirri, aj ja chcem už 30 °C 😠 , neposles? 😀

talinka
22. apr 2010

peti, idem na to, diiiiik 😉

talinka
22. apr 2010

peti,kokoooooos, to cooo??? fakt som skoro odpadla...idem ti odpisat

talinka
22. apr 2010

tak som prave volala s doktorkou, tak Tomino ma zelezo uz v norme aj napriek tomu, ze som mu to zelezo nedavala 🙂 som rada, aj ked tie hodnoty su v rozmedzi 7-29 a Tomi ma 8 nieco, ze vraj.... stale lepsie ako nic ...

montana13
22. apr 2010

čaute 🙂

tal, no vidíš, tak ste na tom už lepšie 🙂 aj bez užívatnia tých železných tabletiek 😀
My sme tiež boli dnes u doktorky, napísala nám ďalšie antibiotiká, nejaký sirup od kašla a "potešila" správou, že Majko môže byť alergik... 😒 , vraj sa máme zastaviť niekedy keď vyzdravie na odbery...

juj a tých 30 °C by som brala aj ja... 😎 vonku síce svieti slniečko, ale fúka hnusný vietor 😠

talinka
22. apr 2010

mon, cavesko 🙂 no uvidime zas dokedy....on to ma asi take raz hore raz dole s tym zeliezkom 😝 no krasa takze aj vy budete alergici s nami? 😅 my mame prave po odberoch a v utorok idem na pokec co vyslo k alergologicke...aj u nas slnko al echladno a vietor 😝

petra1303
22. apr 2010

Dobrú nocku už všetky hajáte?

Tali no čo s tým facebookom 😀

talinka
22. apr 2010

no peti, o tomto case tu zvyknem uz byt vacsinou iba ja, ked uspim tomina tak od tej 22,00-24,00 som na PC pri telke...to su moje vecery...kukam , ze si mi napisala, idem si ta hodit na ten facebook 🙂

mirri
23. apr 2010

zdravim devcata....
koukam nikde nikdo...ze by svitilo slunicko?? 😀
my jsme byli rano na ockovani,mame pichnutou tetru-mozne reakce po tydnu horecka,flicky a puchyrky....tak jsem zvedava co z toho bude.pri ockovani rev sileny,jsem ho mela na kline a dzela ho,pak to vyresil cumel a byl klid.nakonec vsem jste zamaval a sli jsme domu.. 😀

tara2
23. apr 2010

Cafte 🙂
hlasim sa po dlhej dobe. Dominik chytil nejaky virus tak je teraz chory, vcera poobede zacal teplotovat a dost skaredo kaslat tak som s nim dnes utekala k lekarke, dychanie ma ciste, hrdlo len trocha zapalene a poslala nas na ORL ze to ma asi z usi ale doktor povedal, ze usi zapalene nema...vraj je to len zapal nosnej sliznice a teploty ze mozu byt zo zubov...tak uvidime ako sa to vyvinie.

mirri - neprovokuuuuuuuuuuuuuj 😠 😀 😀. A po ockovani sme mali presne taku istu reakciu ako vy 😉

tal - tak super ze sa zelezo upravilo aj ked je to skoro na spodnej hranici 😒 ale kukni co som nasla http://www.hematology.sk/modules.php?name=News&... vyber mu nejake potraviny co obsahuju viac zeleza a ktore moze a hladina zeleza sa zdvihne raz dva 😉

inak vcera ma vytocili v Ikei chcela som kupit malemu podsedak do piesku a podsedak nemali, vraj ho vyradili zo sortimentu 😠 😠 😠 a taka uzasna vec to je ☹ . Musim pozriet niekde inde...dajte nejake tipy kto ste ho kupovali

mon - to potesi, mne nastastie dnes doki povedal ze alergicky sopel to nie je, som si vydychla...

talinka
23. apr 2010

cafte baby...

no mirri, veru slniecko nesvieti, ty provokaterka, je tu hnusne chladno,teda aspon u nas 😝 😝 😝 Thomas je hrdina 😵 drzim palce, nech mate minimalne reakcie po ockovani, my sme mali asi 2x zvysenu teplotku a mal aj vyrazticky troska,ale inak sme to ustali ok...

jani, skore uzdravenie Dominikovi 😉 si strasne zlata opat raz zas...DAKUJEM !!!! za link kuknem si...jaj ,keby som ta nemala...uz si mi x-krat pomohla 🙂 to existuje aj nieco ako podsedak do piesku? To by sa nam veru zislo,lebo nie vzdy je ten piesok dost teply mam pocit , tak ked je chladno, radsej ani nejdem na ihrisko,lebo Tomi len piesok chce 😖

tara2
23. apr 2010

tal - dakujeme, teraz mal zase teplotu 38,1 ☹ a nemas za co rada poradim ak viem 😉 . Podsedak do piesku existuje je to dobra vec, skoda ze ho uz nemaju 😒 . Dominik v piesku vacsinou sedi tak preto som ho chcela...no nic, skusim kuknut niekde inde...

talinka
23. apr 2010

chudatko ☹
no aj Tomino zvacsa sedi, tak ak zozenies, daj mi vediet, pls....aj ja sa skusim poobzerat,ked niekde budeme....

mojkamirka
23. apr 2010

ahojte

mirri, slniecko mame biedne ale kosa ako v ruskom filme, hm co by som chcela v aprili, že? 😀 Drzim palce aby ste moc neteplotovali. 😵

tara, tiez prvýkrat pocujem o podsedaku do piesku, to je nejaký gumenný či ako?

tali, zohnala si ten vankusik pre tomina do kočíka?

talinka
23. apr 2010

mojka, este sme ho neboli nikde zhanat 😅

tara2
23. apr 2010

mojka - hej je pogumovany, v podstate je to taky kruh velkosti plytkeho taniera (mozno o kusticek vacsi) a na jednej strane ma maly otvor (asi aby sa dal dobre chytit), je makky, povrch je taky vrubkovany...ked najdem niekde foto tak hodim ale zatial som ho nenasla

mojkamirka
24. apr 2010

ahojte, mozno aj v BA vykuklo slniečko tak ste asi všetky mimo domu 😉

talinka
24. apr 2010

ahojte,
mojka, presne tak dnes bolo naaaadherne pocasie.... 😵 😵 😵

My mame po oslave 60-tky svokrovej, som sama doma s Tominkom,lebo sa pokracuje este u nich doma....boli sme v hoteli Matysak, akoze neskutocne priestory, sedeli sme a okolo nas tisicky flias vin , mali volne mieste uz totiz len vo vinnej pivnici a bolo to tam krasne a jedlo vynimocne...fakt odporucam, prave nahadzujem foto na facebook, Tominko bol sice v strese, ked sa nanho vrhlo to mnozstvo ludi ,ale mal aj chvilky,ked sa osmelil 😀 ale vonku pred hotelom si to statocne aj s deckami vynahradil sa jasil strasneeee....no takze bolo uzasne.....este zajtra dooslavovacka s obedom a konec vikendu 😝

deni_v22
25. apr 2010

ahojte,
my sme mali cestovatelsky vikend. Boli sme v Ziline oslavit synovcove narodky, oslava bola ciastocne pracou, kedze bracho zacal stavat dom, tak si chlapi v sobotu zaposilovali s furikom 🙂

Dianka asi niekde prechladla, lebo celu sobotu jej tiekol riedky soplik, no dnes uz je lepsie, akurat nos ma cely cerveny, vystipany, snad to babulka rozchodi. Som si dnes uvedomila, ze som vlastne celu zimu nevytiahla odsavacku 😨

cryonae
26. apr 2010

cafte baby,

teeeeeda tu to zije

ja nic nestiham, lebo okrem toho, ze mi je dost zle a boli ma uz tri dni brusko tak sa nam este aj skomplikovalo vybavovanie hypouveru, pretoze nam vydali chybne stavebne povolenie, ide ma porazit :'(
doma robim teraz len to najnutnejsie, tomiho sa tiez snazim nedvihat, tak snad sa to brusko unormalni

inak stavba domcurika zatial ide dobre, uz mame zaliate zaklady, cez vikend vladino lopatoval a robil jamy pre kanalizaciu a neviem este co este.... ten dom vyzera byt strasne miniaturny, ked clovek vidi len betonove ciary na zemi 😀

zuzi kedy v piatok pridu tie vecicky? mam si vybavit afto a dobehnut do samka? 😉
strasna sa ich uz neviem dockat!

bezaz
autor
27. apr 2010

zdarte
ja mam A, bola tu mamina, tak som sa venovala jej, behali sme po flore a nakupakoch, mlada to ocenila 😀
deni super, ze ste krasne prezili zimu, ninka mala myslim 2-3x klasicku tyzdnovu nadchu, inak nic
heli, tak klud a nohy hore, dobre sa mi vravi, ze 😅 😝 co sa tyka nextu, este neviem, kedy to dojde, lebo len vcera som posielala penge zuzke, takze podla toho ona objedna kuriera, ved ta budem informovat 😉

tara2
27. apr 2010

Cafte
ja mam tiez A maly je stale chory, uz neteplotuje chvalabohu ale kasel a sople ma stale...uz som to od neho chytila aj ja, nastastie len mierne stadium soplov a trocha zvysenu teplotu ale uz som v pohode 🙂 .

cryo - len sa pekne setri a davajte si na seba pozor 😉 . A s domom mas pravdu ja som tiez kukala ked sme vytiahli mury a hovorila som Andrejovi ze to co staviame nejaku malu budku 😀 😀 😀 svagor sa tak rehotal ze mu az zabehlo 😀 . A ako vam mohli vydat chybne stavebne povolenie 😕 😕 😕 ?

bez - ze flora jaaaaaaaj isla by soooooooooooom

cryonae
27. apr 2010

bre ranko,

ta moja mala kotuha mi nedovoli ani sa naranajkovat! tak som ho na chvilku supla k susedke hore a papam a zavislacim 😀
a mamina mi akurat volala, ze pride poobede, tak mi vytlaci kocik hore kopcom 😀 no paradicka, sa maaaam 😀

tari vsak ti supnem fotky ked sa trosku zmotorim 🙂
no na stavebku nam dali inu parcelu, co vobec nie je nasa a banka nam to tym padom neakceptuje

no bezim sa ja dat dokopy, nech tomi tu susedku prilis neznici!

tara2
27. apr 2010

cryo - uz sa tesim na fotky 🙂 hod ich na strechu 😉 . To je ina sila s tym stavebkom to ako mohli napisat ine cislo parcely 😠 🙄 asi tam maju dobry bordel 😝
a este fotku bruska by si mohla pridat 😉

miyya
27. apr 2010

ahojte ,no Cryo fotku daj čo naskôr a k tým základom, ja som chcela tie naše zakopať,ze to je malé,ja tam žiť nebudem 😀 😀
Ozaj mešká mi mrcha,tlaky v bruchu mám už pár dní,ale dneska mi muž prinesie test,ale neviem neviem. Možno je to stres, znova sa nám všetko začalo kaziť. Muž začína podnikať a vyzeralo to,že to už pôjde a znova nič.tak zatial žijeme z úspor a nemôžeme dokončiť domček.No snád sa to rozhýbe 🙂

amonis
27. apr 2010

čaute tak u nás se taky marodí zatím jen rýma a trochu zvýšená teplotka......jinak malinká strašně opakuje všechno a příjde mi že mi až nějak moc rozumí co po ní chci tolikrát mě překvapila že donesla něco co jsem řekla nebo ukázala na všechno nos,oči ,uši,nohy ruce,zuby prostě všechno a včera jsem se jí chtěla podívat do krku tak jí říkam otevři pusinku a řekni A ona to normálně udělala prostě takové šoky................u Kiki se mi to tak nestávalo aby si třeba donesla hned lžičku když vytáhnu jogurt z ledničky je to šikulka 😀 😀 😀

taky by jsme chtěly stavět ale furt nemužem sehnat normální pozemek ne drahy a ne v lese 😀 😀 tak snad se brzo poštěstí závidím vám že už stavíte.........

deni_v22
27. apr 2010

cafte,
cryo, tak to je na infarkt...takato chyba v SP..skoda, ze ste si to nevsimli hned..i ked, koho by napadlo kontrolovat takyto detail 😒
a ja si tiez prosiim fotku brusenaaaa 😉

ad flora.. ked sme sli do tej ziliny, vsimli sme si putac, normalne sme zvazovali, ci nezajdeme v nedelu do BA okukat kvetinky, tu novu promenadu pri dunaji, ikeu... zo ZA po dialnici to uz ani tak daleko nebolo 😉 (horsi by bol navrat domov 😝 ) ,ale mala chytla sople, tak sme ju nechceli trapit s plnym nostekom ...

amon, sikulka 😉 😵

tara, amon, skore uzdravenie ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre