Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
21. sep 2009

nekupila, v stupave o takom nechyruju

cryonae
21. sep 2009

baby neviete o niekom, najlepsie z kamarov, kto to vie s detickami a chcel by si privyrobit na nejakych 40 hodin v mesiaci strazenim tominka?

deni_v22
21. sep 2009

siska, ja som uz tiez varila repu, celkovo trikrat a posledne dva razy z nej nacerveno cikala, tak som nacas prestala...takze sa nezlakni, ked sa to prihodi aj vam 😉
a varila som na kocky, so zemiakom, raz aj s par zrnkami feniklu(korenia), ze nech je zmena...k tomu masko.. a mooc chutnalo..

heli, ides do prace?

prsky, u vas sa este smokli? skore vyliecenie zelam..

tara2
21. sep 2009

cryo - aspon niekto 😀 😉

siska - ja som varila repu vcelku...inak dost dlho to trva kym sa dobre uvari. A kombinacie ako u cryo...a maly repu zboznuje 🙂

adi - chuda uz aj ty si chora? Keby si ten Olynth velmi chcela mozem sa popytat tu v lekarnach a poslat ti to postou alebo po Rudovi

...a ked sa uz mam stazovat tak som dnes alebo vcera stratila zlatu nausnicu 😠 😠 😠 🙄 uz som prehladala cely byt a jej net 😲 . Ale co uz...
A este sa chcem stazovat ze som dnes isla pohladat materske centrum a truba si nezobrala adresu tak nic nenasla 😅 😅 😅

prsky
21. sep 2009

deni..jj..mala smokli uz stvrty den, ja druhy ci treti (dnes mam hadam vrchol choroby, lebo mi je desne)..tak uz nam bude dufam len lepsie 😀 to mam za to, ze chodim busom 😀 😀

tara2
21. sep 2009

tu nausnicu beriem spat, uz som ju nasla 🙂 ...bola zapichnuta v tricku

cryonae
21. sep 2009

deni a co je na tom zle, ze cikala na cerveno? vsak to aj ja ked zjem vela repy 😀
hej, idem do prace na polovicny uvazok, ale prace je tam tak na tretinovy 🙂 respektive stvrtinovy 🙂

zdenus
21. sep 2009

prsky, vyliec sa.....fakt je to nenormalne, kolko ludi je teraz chorych 😕

deni, aj ja som sa chcela spytat to co cryo, ze co vadi, ze cikala cervene, ved to je po jedeni cvikle normalne 😕

prsky
21. sep 2009

jee, jani, dik, netreba..zajtra idem na dolne, tak mozem kuknut aj tam, ale sak prezili sme bez olynthu uz aj horsie, hadam to neni nejaky superliek 😀

deni_v22
21. sep 2009

joj baby, teraz ma vyhlaste za nepriatela cvikly 🙂 priznam sa, prvykrat ma to trosku prekvapilo, ze ruzova plienka, ale sak pohoda, cvikla to dokaze...bolo kopec inych zelenin v lete na jedenie, tak som cviklu nevarila...

siska_br
21. sep 2009

jej, babuchy, dakujem za typy, oreferujem, ako chutila. uvarila som ju dnes predsa len v celku, zajtra k nej cosi dovarim a pomiesam...a dakujem deni za upozornenie, ja cviklu lubim a viem jej zjest celkom dost a este som na cerveno necikala, by som sa hadam aj vystresovala, ktozehovie, ci by mi hned doplo...

jani - tak ale teraz si tu nausnicu dobre uriekla 😀

horajda
21. sep 2009

cafte babusky, tak zuzke asi idu zuby lebo rano vstala o 3:30 a bola nervna, hruza a cely den potom tak som s nou bola v parku a to pomohlo a potom sme sli do sc a celu cestu tam a spat vrieskala, chuda nenavidi cestovanie

cryonae
22. sep 2009

deni ale coby 😀 len ma to pobavilo, lebo ja som dokonca zvedavo nakukala malemu do plienky, ze ci cika cervene, ked som mu dala repu, hihi
baby kolko by ste dali za opatrovatelku? kolko je teraz normalne? zverili by ste maleho nejakej inej mamicke s rovnako starym babom alebo radsi nejaku studentku alebo pani, co sa bude venovat len jemu?

zdenus
22. sep 2009

bre rano,
u nas dalsia desna noc, ten kasel lauru stale budil.....a vecer pred spanim sa z kaslania pre istotu povracala eli,umyvat tycky - to najlepsa zabava 😝 😝 😝

ale inac pohoda lesna....navarene zo vcera, laura uz spi...potom pojdeme von a taaaak 😉 😉 😉

a k tej repe...ja som sa raz normalne zlakla, ked som vycikala cosi ruzove...a potom mi doslo, ze som jedla repu 😕

cryonae
22. sep 2009

jej zdenus, tak sa z toho rychlo dostante! my sme mali toto 2 tyzdne dozadu.... som prezliekala aj nase periny 2 x denne, no des
ale to navarene ti zavidiiiiim

prsky
22. sep 2009

cryo...no ja som opatrovala kedysi za 50 SK na hodinu, ale to bolo pred 5 rokmi 😉

a co sa opatrovatelky tyka...kazde ma svoje + a -...ked ho das nejakej mamine, bude s dalsim dietatom a viac sa zabavi ako len s nejakou studackou, lenze zas ked to druhe dieta ochorie, urco to schyta aj tomino..ale ja by som sa asi priklonila k tejto verzii 😉

zuzz
22. sep 2009

cryo, mne sa podarilo dohodnut opatrovanie za 2eura na hodinu. ale ja nie som v BA, takze to nie je uplne porovnatelne.

zuzz
22. sep 2009

a pred 5 rokmi (to sme byvali v BB) sme mali k ondrovi pani, co brala 35SKK na hodinu. a to tiez bolo znesitelne v porovnani s tym, co som v BB zarobila. teraz, ked som hladala pani k natalke, dosla aj jedna mlada maminka sa informovat, ale tej boli 2eura malo a viac sa neozvala. takze je to aj o tom, ake ma naroky nadejna opatrovatelka.

bezaz
autor
22. sep 2009

heli tu mas na to diskusiu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😉
boooze vsetci ste chori, nezavidim 😝

siska_br
22. sep 2009

zuzi, ani mi nehovr...samko rano zase 38, uz nas dokino chcel do nemocky zavriet na kompletne vysetrenia...na stastie som ho ukecala, ze si to s nim radsej po ambulanciach obeham, len nech tam nemusime byt zavreti...

bezaz
autor
22. sep 2009

siska hruuuzaaaaa... po kom su tie deti take kvetinky 😲

deni_v22
22. sep 2009

ahojte,
tak nas dnes postipala hexa a prevenar..dufam, ze nebude nijaka zla reakcia..zatial tu s usmevom lozi, tak jej to snad vydrzi..

siska 😨 takze to nakoniec neboli mocove cesty? teraz si uzijes vyckavania v cakarnach 😒 ...ale aspon nemusite zostat v nemocke...no uz nech mu zistia pravu pricinu, lebo najhorsia je asi ta neistota okolo toho..

zdenus
22. sep 2009

siska, boooze, si uzivate 😕 ...akurat skypujem s kamoskou, jej mala rocna ma od piatku teploty do 40C, uz sa sama pyta do nemocky, co sa boji a nejako ju tam nechcu dat...okrem teploty jej nic nezistili, o to horise to je, ked nevedia, co liecit 😖

bez, neviem, ci su deti kvetinky, nase su napr chore a chore su vsetky decka, co sa stretavame...a zas je dobre, ked sa deti obcas stretnu s nejakou infekcoiu, aspon si buduju imunitu....take, co nie su 3 roky chore sa potom v skolke idu zblaznit 😕

cryonae
22. sep 2009

jej diky zuzi, trosku palky tam chcu za to opatrovanie a nechapem, kyho frasa tam pisu baby, co ziju v zahranici... koho zaujima, ze ona by pod 200 skk/hod nesla? 😀
troska som dufala, ze ked je ta kriza, ze nebude treba platit take palky.. vsak nakoniec sa mi ani neoplati ist do prace... hlavne ked stratim rodicovsky prispevok :'(

bezaz
autor
22. sep 2009

zdeni ved toho sa bojim, ze ninka doteraz nebola chora.. ale chodime aj medzi ludi 😀

mojkamirka
22. sep 2009

ahojte, tak ja som späť z východu, možno vás dnes aj dočítam, čo tu nového

siska, to iné šoky, snáď konečne dôjdu na to, čo je samko. Dobre že si sa nedala, doma je 100 x lepšie

mojkamirka
22. sep 2009

ak cvikle, malý si ju zamiloval na prvý krát 🙂

siska_br
22. sep 2009

cryo - taky job by som chcela aj ja, kde by mi dali 200/hodku...inac, co som pozerala inzeraty konkretne tu na mk na bazare, tak sa ponukaju mamky povacsine za 1,80-2,00, dokonca vratane BA...tak fakt neviem, kam tie baby na tie strasne sumy za opatrovanie chodia...som tak trochen smirovala, kolko sa opatrovatelke obvykle plati a teda cislo 900 eur urcite nie je realna, no ani nahodou...pravdupovediac by som bola celkom happy keby som aspon tolko zarabala ja 😀

cvikla dnes u nas celkom uspech 🙂

a inac po starom - teplotujeme a taaaak 😝

prsky
22. sep 2009

kokso..to keby sa tolko za opatrovanie zarabalo, tak ideme robit obaja, sak to by sme boli v klidku, aj hypo zaplatena, aj na zivot vcelku v pohode 😀

amonis
22. sep 2009

ahojky tak jak vás čtu tak je to tu jak v nemocnici uplně se bojím abych to taky nechytla..... u nás pro změnu jsem byl s Kristýnkou u doktorky v pondělí protože jí ta rýma nemizí a sedlo jí to na průdušky tak máme antibiotocké kapky do nosa a ještě nějaké dělané + mucosolvan..Karolínka má zatím jen soplíky které stříkam stemarem......tak se brzo všecky uzdravte

jo a jsem nasraná od 2010 nám vemou 760kč z mateřské všechno se zdraží ☹ ☹ a ještě přišel nájem na příští rok o 1200kč více ☹ ☹ uplně mám po náladě.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre