Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
22. sep 2009

Caute
vidim ze tu riadi choroba ☹ ☹ ☹ chorym drzim palce nech sa rychlo vyliecia 🙂

amon - nic moc teda 🙄

tara2
22. sep 2009

siska - vy zase teplotujete? 😕 Joj chudatenko male, uz som si myslela ze budete mat pokoj...vas sa ta choroba nejako drzi ☹

cryonae
23. sep 2009

baby neviete niektora ako je to s tym rodicovskym po vrateni sa do zamestnania? pridem o cely alebo len o to zvysenie?

bezaz
autor
23. sep 2009

heli, najlepsie je zavolat na urad prace, kde si si vybavovala rodicak, oni ti povedia 😉

quitka
23. sep 2009

Ahojte, pekný dník prajem.
cry...viem že teraz dávajú, keď nastúpiš do zamestnania len nejakých (okolo, neviem presne) 35 eur, aby si dostávala celú sumu tak sa musí o dieťa starať napr. starý rodič, ale ten si musí na to opatrovanie vybaviť živnosť, alebo ho môžeš dať do jaslí a dostaneš preplatné náklady čo jasle stoja. Ale ako to má byť po novom od nového roka tak to neviem, ak zistíš tak daj vedieť 😉

prsky
23. sep 2009

quitka..podla mna je rozdiel, ci nastupis na plny uvazok alebo len ciastocne a zda sa mi, ze si nemusi vybavovat babka zivnost

Heli, radsej si zavolaj na upsvr a daj vediet 😉

quitka
23. sep 2009

prsky...áno toto sa týka plného úväzku, ale ako to je pri čiastočnom tak to neviem 😕

cryonae
23. sep 2009

baby je jedno na aky uvazok
teraz je to tak, ze pri nastupe do prace straca mamicka narok na rodicovsky prispevok, ale moze poziadat o uhradenie nakladov na starostlivost o dieta a to bud 25% z rodicovkseho prispevku (ked sa stara nejakafyzicka osoba) alebo naklady na nejake zariadenie az do vysky rodicovskeho prispevku

siska_br
23. sep 2009

heli a neda sa ti oficialne nastupit len na dohodu? ale vobec neviem, ako to bude po novom roku s dohodami, ci sa tam tiez budu veci menit...

cryonae
23. sep 2009

siska ja pracujem pre nadnarodnu korporaciu a tie myslim ani dohody poskytovat nemozu, kua

siska_br
23. sep 2009

uha, tak to ozaj netusim ☹ ty si IT cloviecik, ze?

prsky
23. sep 2009

a do kelu

bezaz
autor
23. sep 2009

heli to nie je pravda 😉 ved ja by som koli tym par hodinam prisla o rodicak.. ako pise siska, zalezi, ci ides robit na dohodu alebo na normalnu pracovnu zmluvu
preco by ti korporacia nemala dat dohodu? ved urcite zamestnavate aj brigadnikov, pripadne dochodcov 😉

tara2
23. sep 2009

Caute 🙂
akurat sme sa vratili z navstevy u kamosky, maly sa tam vysantil maju kopec hraciek tak bol vo svojom zivle 🙂

cryo - ja si tiez nemyslim ze ti zoberu rodicak ked pojdes na part time...mala som kolegynu co robila na 75% a rodicak dostavala. Ale to bolo uz davnejsie

zdenus
23. sep 2009

caute,
tak my sme dnes boli s laurou na kontrole u dokiny, kasel stale, ale dychanie ciste, ziadne atb netreba, tak sme radi 😝

s tym rodicakom je to dost blbe, ja sama neviem, ako dopadnem a co mam robit, aby som on neprisla, kedze idem robit lektorku pre jednu akademiu...lenze tam nemam presne stanoveny pocet hodin, je to tak, ze ked sa naplni kurz, tak oducim a je to 😉

horajda
23. sep 2009

cafte baby,no pisete o robote, monzno aj ja nieco budem mat tak sa tesim, aspon nieco, a tiez planujem na dohodu, ale neviem na kolko hodin tyzdenne mozeme na dohodu, teda mesacne?neviete?

horajda
23. sep 2009

a furt nieco neve zavadzaju uz by si mohli dat pohov nie 😉 naposledy ked som si ja zistovala, tak mi bolo povedane ze mozem pracovat na part time a nezoberu mi rodicak, ze deti ktore su narodene do konca roku 2008.

cryonae
23. sep 2009

baby tak neviem teda, ale tetusa mi povedala, ze pridem o cely rodiak, zajtra tam zavolam este raz

inak maly mi pred chvilou zaspal vo vani 😀 prvy krat v zivote 😀 zlaticko moje, tak mu klipkali ocka potom ked som ho obliekala, kym som mu robila mliecko mi odfukoval na ramene a vypil si to uz v spanku v postielke 😀 este ze to tie deticky vedia 😵 😵 😵

zacali sme chodit na pieskovisko a maly tam normalne sefuje 😀 vsetkym pokradne hracky, zorganizuje vsetky deticky a potom mi nejakym zazrakom premiestni cele pieskovisko do kupelky... heh, este par krat sa otocime a mozeme stavat, piesku bude dost 😀

cryonae
23. sep 2009

baby nemate niektora tie cdcka cakanky & podhradsky?

elanela
23. sep 2009

cryo cakanky a podhradsky? hehe som sa pobavila 😀

cryonae
23. sep 2009

tak podhradska :D

tara2
23. sep 2009

heli - vidis piesku budete mat, jeste vydelate 😀 😀 😀 . Ozaj ako ide vybavovanie papierov?

cryonae
23. sep 2009

jani este som nezacala s papierovackami ☹ uz musim, aby sme to podali co najrychlejsie 😕

elanela
23. sep 2009

to je canaky a nie cakanky 😀

elanela
23. sep 2009

inak zajtra bude den uf ideme do poradne na pichance to zas bude revu a neviem ako to poriešim u nás je poradna od pol 1 do 2 a to naša práve spí máva len tento jeden spánok za den tak neviem ked ho nebude mat alebo len krátky bude jak čert a kebyže si pospí neskor tak zas večer nebude chciet spat tak to bude zaujímavé a ešte neviem ako ju udržím na tom pulte prebalovacom lebo ona ležat ani za svet a obliekanie prebalovanie horor tak uvidíme ako dopadneme zajtra potom podám hlásenie

prsky
23. sep 2009

cryo...tie deťom 1,2,3, milión? mam 3 😉

tara2
23. sep 2009

heli - a projekt ste uz boli kupit?

tara2
23. sep 2009

adi - a ktore mas? Ja mam tiez jedno CD so slovenskymi a jedno s anglickymi pesnickami. A kamoska mi este nejake slubila

mojkamirka
23. sep 2009

AHOJTE tak my sme sa boli dnes pichnúť, celkom sme to prežili. miery: 10,5 kg 75 cm, vše ok akurát nám predpisala lipolito, na súché líčka, že to vyzerá na začínajúci ekzém, tak to by ma vôbec nenapadlo 😨

ela, my už tiež máme iba obednňajší spánok, ležanie, obliekanie, prebaľovanie horor. No neviem akým zázrakom sme to prežili bez kriku, len cestou k doktorke mi chcel zaspať tak som mu stále čosi kecala. Kto ma počul tak si svoje myslel. Veď som mu len opakovala: "nespi". Joj a dnes bol taký urevaný, uplakaný je slabý výraz. Mala som toho dnes po krk, dúfam, že mu konečne vylezie nejaký zub, lebo ma šahne už z neho. 😠

siska_br
23. sep 2009

holky, cakanku a podhradskeho mame aj my, ak by ste niektore chceli 😉

mojka - ty si moj clovek, ja som sa dnes citila ako forrest gump...chcelo sa mi utekat - rychlo a velmi daleko...samik momentalne nie je moc spolocensky, kym som dnes dovarila cely cas mi visel na nohe a opakoval mhmhmhmhmhmh - to ide inac na nervy taka mantra...ked dosiel erik z roboty uz som bola uplne na prasky. ja uznavam, ze je chorucky, ma narok, ale ja mam prebohaziveho len jedny nervy, a tie su moc predrazdene akutnym nedostatkom spanku ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre